Horoskopas vasario 4 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Vasario 4-oji.
Pasaulinė kovos su vėžiu diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Arvilė, Andrius, Joana, Minija, Vydmantas;
rytoj: Aga, Agata, Agatas, Agatė, Agota, Birenė, Birenis, Birutė, Birutis, Birvyda, Birvydas, Gaudvilas, Gaudvilė, Gaudvina, Gaudvinas, Ilona.

Protingos mintys:
„Atidėliojimas yra viena įprasčiausių ligų, itin žalinga sėkmei ir laimei“ (V. Dyeris).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien gali tykoti visai nenumanomi pavojai, keisti atsitiktinumai. Verčiau susilaikykite nuo bet kokių svarbių sprendimų, naujovių. Jokiu būdu nelįskite į nelegalius reikalus.

Jautis (04.21 – 05.21)

Prieštaringa diena. Tarp daugybės kontaktų pasitaikys gana nemalonių. Galbūt teks aiškintis dėl laiku neįvykdyto įsipareigojimo, neišpildyto pažado arba reikės itin daug laiko skirti neįdomiam darbui.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien tarsi kokia lavina užgrius nemalonūs darbai, reikalavimai. Galbūt rūpesčių sukels artimas žmogus arba kitos problemos trauks jus į namų pusę. Darbe - jokio atsipalaidavimo, jokio geranoriškumo.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Kalbos suksis apie toli vykstančius įvykius, išvykusius žmones, taip pat apie asmeninę ateitį. Turbūt reikalausite, kad artimieji labiau stengtųsi dėl šeimos gerovės. Arba patys sulauksite panašių pastabų, pretenzijų.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Nerimą kels finansinis nestabilumas. Galbūt teks ieškoti greitos ir veiksmingos išeities. Svarbu būti gerai informuotiems, nesutrikti situacijoje. Nesiskaitymas su mylimu žmogumi, partneriu neišeis jums į gerą.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Įtampa santykiuose su jums nepritariančiais asmenimis gali sumažėti, jei bent kiek pasistengsite. Didelės reikšmės turės sugebėjimas suprasti kitus, prisiderinti. Neprovokuokite agresijos.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Tikriausiai prislėgs rūpesčiai, atsakomybė darbo reikaluose. Tuo pačiu pajusite, kad daugėja jėgų, ryžto, pasitikėjimo savimi. Labai tiksliai suderinkite dienotvarkę, kad viską suspėtumėte.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Tam tikro galvos skausmo gali sukelti vaikai arba mylimas žmogus. Tikėtini abipusiai priekaištai, įtarinėjimai. Nekokia diena finansinėms ir meilės avantiūroms.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Nusimato smulkių nemalonumų darbe, politikoje, o gal netgi šeimyninėje aplinkoje. Atrodys, kad niekam neįmanoma įtikti, visi nusiteikę kritikuoti, ieškoti dėmių. Ieškokite stiprių sąjungininkų.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Galimas dalykas, kad išryškės kai kurios rimtos problemos. Galimi nekokie atsiliepimai apie jums artimą asmenį, jus pačius ar atliekamą veiklą. Būkite labai diplomatiški, kontroliuokite kiekvieną savo žodį.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Mintys ir kalbos suksis apie nekilnojamąjį turtą, pinigus, mokesčius. Atsargiai pasirašinėkite finansinius dokumentus, viską tikrinkite. Ir nesistenkite gauti tai, ko neužsidirbote.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Diena bus nerami, nervinga, ypač jei įklimpote į juridinius nesklandumus ar rimtus konfliktus su konkurentais, oponentais. Galbūt turėsite traukti iš bėdos savo partnerius, artimus žmones.