Horoskopas vasario 6 d. (trečiadienis)(0)

 

Bendroji prognozė

Vasario 6-oji:

Savo vardadienius šiandien švenčia: Alkanta, Alkantas, Alkantė, Alkis, Alkmena, Alkmenas, Alkmenė, Darata, Dora, Doras, Dorė, Dorys, Dorotė, Dorotėjas, Tušė, Tužė, Urtė;
rytoj: Augutė, Augutis, Jomantas, Jomantė, Jomilas, Jomilė, Ričardas, Romas, Romualda, Romulas, Romulė, Vilgauda, Vilgaudas, Vilgirda, Vilgirdas.

Protingos mintys:
"Švari sąžinė - patogiausia pagalvė" (H. Ibsenas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Ši diena palanki deryboms, tad neskubėkite priimti sprendimų ar įsigyti pirkinių nesiderėję. Pasitelkę iškalbą, lankstumą galite tikrai nemažai išlošti. Šį kartą pravers ir jūsų gebėjimas užsispirti.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šią dieną darbe gali būti svarbių posūkių, lemiamų sprendimų. Daug kas gali priklausyti nuo kitų asmenų, ne nuo jūsų veiksmų. Kad ir kaip pakryptų įvykiai, nesijaudinkite, ramybė, racionalus protas - geriausias patarėjas ir sėkmės, ir nesėkmės atveju.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šią dieną ypatingai kruopščiai apgalvokite savo kelionės maršrutą, kelyje gali tykoti pavojų. Taip pat yra ir pavojingo, nemalonaus susitikimo tikimybė. Derėtų laikytis arčiau patikimo draugo, artimo žmogaus.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Gali tekti patiems stebėtis savo žaibiška reakcija, apsukrumu. Šiandieną sunkiai seksis vaikščioti, nes norėsite lakstyti, lėkti. Ši "greitų apsisukimų" būsena pasiteisins - daug spėsite nuveikti ir skirsite dėmesio visiems jo šią dieną reikalavusiems.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Nors esate linkę vadovauti, o ne paklusti kitiems, šią dieną derėtų keisti veikimo taktiką. Gerų pasiekimų galite tikėtis tik tuo atveju, jei veiksite išvien su kitais, gebėsite išgirsti ir įvertinti kitų idėjas ir pasiūlymus. Ir darbe, ir namuose derėtų pasiskirstyti darbais, labiau pasitikėti ir patikėti kitiems atsakingas pareigas ir užduotis

Mergelė (08.24 – 09.23)

Jei kas nors šią dieną bandytų varžyti jūsų laisvę, kištis į jūsų asmeninius reikalus ar į gilesnius jūsų sielos užkaborius - gali sulaukti skaudaus ir galbūt visai pelnyto smūgio. Šią dieną galite būti ypatingai jautrūs siekiams reguliuoti ar kontroliuoti. Tai proga nubrėžti ribas, kurių kitiems nevalia peržengti.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Nė nebandykite meluoti, apgauti. Šioms pagundoms atsispirti gali prireikti nemažų valios pastangų. Melas šią dieną gali būti gėdingai ar net skandalingai demaskuotas, rizikuojate savo rankomis ir neapgalvotais polegiais sugriauti tai, ką ilgai kūrėte.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Jei susiruošėte į tolimą kelionę - neteks nusivilti, pasirinkote išties tam palankų metą. Lūkesčiai patirti daug įspūdžių ir nuotykių tokiu metu gali būti net viršyti, mažesnė įvairių nesklandumų ar nemalonumų rizika.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šią dieną laukia naujos pažintys. Kažin ar jos gali virsti tvirta draugyste, tačiau gali būti labai naudingos ir praversti ateityje. Tad vertėtų pasitelkus įtaigos gebėjimus užmegzti tvirtesnius ilgalaikius ryšius.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Susilaikymas dorybė, bet ne sveikata. Šią dieną derėtų daugiau dėmesio skirti savo užgaidoms, pasilepinkite. Šis laikas nepalankus dietoms, asketiškoms meditacijoms, nebandykite užgniaužti savo seksualumo.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Tikėjotės, kad šią dieną galėsite atskvėpti? Klydote. Įvykiai aplinkui suksis tuo pačiu intensyviu tempu. Jei manėte, kad pavyks išvengti kai kurių susitikimų - taip pat klydote. Šią dieną jų gali būti dar daugiau. Tad nebandykite siekti neįmanomo ir atokvėpį planuokite tik vakarop mieloje draugijoje.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Pernelyg ilgai dirbate be atostogų. Galbūt esate užkietėję darboholikai ir tuo didžiuojatės? Bet darbas be atostogų - nėra joks privalumas ar pranašumas. Geriau pailsėję gebėsite labiau suprasti kitus, išvengsite būdingo irzlumo ar nuotaikų kaitos. Tad nepraleiskite šio palankaus laiko atostogų planavimui ir užmeskit pagaliau akį į kalendorių.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Naujienos iš interneto

traffix.lt
Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.