Horoskopas vasario 8 d. (penktadienis)(0)

 

Bendroji prognozė

Vasario 8-oji.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Daugvilas, Daugvina, Daugvinas, Daugvilė, Dromantas, Honorata, Saliamonas, Salys;
rytoj: Algė, Apolonija, Erika, Erikas, Joviltas, Marijus, Odeta.

Protingos mintys:
"Šmeižtas net be įrodymų palieka gilius pėdsakus" (A. Puškinas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Jei šią dieną tektų imtis rimtesnių darbų, stenkitės juos pabaigti. Nebaigti darbai gali ir likti nebaigtais. Nepasiduokite pavydui, nors gali kilti tokiu pagundų. Kitų pasiekimai visiškai nemenkina jūsų įdirbio ir nuopelnų, šią dieną galite daugiau pasiekti ne konkuruodami, o bendradarbiaudami.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šią dieną patartina laikytis asketiškumo, saiko. Gali tekti dalyvauti triukšminguose susibūrimuose, linksmybėse, tačiau ypač svarbu vengti besaikio alkoholio vartojimo, galimų kivirčų, tai gali turėti pasekmių jūsų sveikatai.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Būkite budrūs ir saugokite savo turtą. Jei sumanėte išvykti į tolimesnę kelionę, gerai patikrinkite ar tinkamai pasirūpinote savo namų saugumu. Taip pat būkite atsargūs ir kelyje, čia gali atsirasti nenumatytų pavojingų kliūčių.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Nenuostabu, jog šią dieną gali gerokai pristigti ūpo spręsti rimtas užduotis, ypač jei tai susiję su matematiniais veiksmais, skaičiais, taip pat ir pinigais. Jei esate sumanę ką nors pirkti, gerai patikrinkite ir įsitikinkite, kad prekė neturi kokybės trūkumų.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Gali tekti išvykti ilgesniam laikui iš namų. Kelionė su artimaisiais gali tapti dar vienu jūsų santykių išbandymų, smulkūs nesusipratimai peraugantys į piktus barnius gali sužlugdyti ir patį išvykos tikslą. Tad gali prireikti nemažų pastangų gerai nuotaikai išlaikyti. Jei vadysite neigiamas emocijas - turite progą labai gerai atsipalaiduoti ir pailsėti.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Gali tekti imtis atsakomybės ne tik už save, bet ir už kitus, kad ir kaip bandytumėt to išvengti. Nesikratykite, tai gali būti itin vertinga ir naudinga patirtis.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Geras laikas atgailai, nuoširdžiam pokalbiui, atsiprašymui. Neatidėliokite šių dalykų vėlesniam laikui. Šią dieną ištartas žodis gali būti itin svarbus, išdrįsę prisipažinti tikrai nenusivilsite, sulauksite itin malonaus, net kiek netikėto atsako.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Galite sulaukti netikėto prašymo padėti, paskolinti pinigų. Būkite atsargūs, gerai išsiaiškinkite ir įvertinkite visas aplinkybes. Suteikiant finansinę pagalbą derėtų apsidrausti, nepasikliaukite vien pažadais ar garbės žodžiu.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šią dieną derėtų vengti aiškintis praeities įvykius, kažin ar pavyks pasiekti didesnio aiškumo. Nors galite sulaukti provokacijų narplioti savo ir kitų praeitį. Tai greičiau bus noras išlieti ant jūsų nuoskaudas, nei ieškoti tiesos. Kur kas daugiau nuveikti galite planuodami artimiausio pusmčio ateitį, tamkur kas palankesnis metas.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Gali kilti noras atsikeršyti, revanšo troškimas. Jei pasiduosite šioms nuotaikoms, užuot mėgavęsi pergale, galiote patirti dar vieną pralaimėjimą. Tad norėdami išvengti nemalonių pojūčių, emocijų kreipkite mintis kita linkme, kai kam gali labai prireikti jūsų pagalbos.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Nebandykite pateisinti savo neveiklumo, išsisukti nuo pareigų, kad ir kokios atrodytų nemalonios. Šiuo metu ypač svarbus atkaklumas ir užsispyrimas. Galimi nemalonūs pokalbiai su darbdaviais, viršininkais. Jei būsite deramai pasiruošę ir nepasiduosite emocijoms, galiausiai įrodysit savo tiesą.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Neatstumkite žmonių, norinčių su jumis bendrauti, diskutuoti. Nors šiuo metu ne pats palankiausias metas bendravimui, tačiau kai kurie pokalbiai ypač svarbūs, galintys nulemti ateityje ne vieną ir jums naudingą sprendimą. Vertėtų ypač vengti pagundų meluoti, sukčiauti.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Naujienos iš interneto

traffix.lt
Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.