Reklama

Nuotraukų galerija

Piknike: rimti dalykai – jaunimui patrauklia forma(3)

 © Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Ketvirtadienio pavakarę Mažeikių senamiesčio parke surengtas piknikas. Jame dalyvavę jauni mažeikiškiai turėjo galimybę neoficialioje aplinkoje pabendrauti su rajono vadovais.
  • Dalintis:
  • Facebook
  • Twitter

Galerijos komentarai

  • Linute,kaip puikiai sudirbai merą,nes jis to vertas.Palaikau tave,labai norėčiau sužinoti apie tave daugiau,bendrai viską. Ar jaunystėje buvai tokia aktyvi ir principinga? Kokia veikla užsiėmei? Manau, kad tu pakeisi šitą merą.

  • Idėja gera, bet jos realizavimas tikras pravalas. Meras gi turi tiek atsakingų žmonių tokių kaip vicemerės, švietimo skyrius, mero patarėjas, ir t.t. , kad atrodo jau galėtų iki galo surengti tokį renginį, kad nesityčiotų iš pačio mero, jaunimo ir visų mūsų. Pirma, pritariu ir pirmam komentatoriui, kam tas sukriošęs fotelis, jei galima ir ant pav. šieno kupetos, kokio šiaip paaukštinimo...jei jau to norima. Antra kokia to patarėjo funkcija, skyti iš praeito amžiaus neįdomias kalbas, ar stovėti merui už nugaros kaip apsauginiui, o ne būti tarp jaunimo? ir iš viso kur tas jaunimas? kelios dešimtys su šmirinėjančiu pilvotu juodais marškiniais tiesa kur raudonas šalikas, nebejaunu socialdemokratu, o tai kur jaunieji konservatoriai? bijota kad per protingai pakalbės? tad todėl ir kviesta tik tikslinė, uždara, maža auditorija? tai tiek to jaunimo Mažeikiuose? Ar jaunimas vertas tokių sužvaigdėjusių senų dėdžių tuščių postringavimų? Nyku, nes tai eilinis pravalas.

  • "Mažeikių Karaliui" sostas piknike? Taip parodo organizatorių pataikavimą valdžios atstovams, o jie: "žiūrėkit aš fotelyje, o jūs ant pievutės". Gerai kad dar žmonės žino kad valdžia nepasirūpins ir atsinešė užtiesalus ant žolės. Va tokia valdžios ir žmonių atskirtis...

Tavo komentaras

*

Daugiau nuotraukų galerijų

Populiariausios paieškos frazės: Algirdas Butkevičius, alkoholis, avarija, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, orai, paroda, policija, rinkimai, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sodininko skiltis, sveikata, taryba, vagystė, vagystės, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.
' + '');