Metų horoskopas

Horoskopas 2019 metams

2018-12-31 10:40

2019 metų horoskopas pažers daug netikėtumų ir naujų patirčių, būkite pasiruošę. Kiekvienam zodiako ženklui žadamos reikšmingos permainos. Pagal kinų horoskopą, 2019-ieji – Kiaulės metai, simbolizuojantys džiaugsmą ir neregėtą sėkmę visose gyvenimo srityse! 2019-aisiais seksis norintiems pagerinti savo finansinę situaciją ar siekiantiems užsidirbti nemenką sumą investuojant.
Šie metai bus kupini pozityvumo, draugiškumo bei meilės, nes Kiaulė pritraukia sėkmę visose srityse.

Parengta pagal www.dienoshoroskopas.lt

Horoskopas 2018 metams

2018-01-02 08:25

Horoskopas 2017 metams

2016-12-31 15:40

Horoskopas 2016 metams

2015-12-30 15:00

Jupiteris, kuris formuoja gerąjį metų foną, Mergelės zodiako ženkle išbus iki rugsėjo 9 dienos, o toliau iki metų galo keliaus per Svarstykles. Tai reiškia, kad pirmąją didesnę metų dalį jis labiausiai globos ir apdovanos zodiako žemės ženklų atstovus (Mergelę, Jautį, Ožiaragį), o nuo rudens ims atsigręžti į oro zodiako ženklus (Svarstykles, Vandenį, Dvynius).

Griežtasis Saturnas toliau neleis atsipalaiduoti Šauliams, reikalaudamas disciplinos, taisyklių laikymosi, kitus zodiako ženklu atstovus versdamas plėsti akiratį, atsikratyti prietarų, siekti taikos (arba kaip tik telktis po grobuoniškumo ar fanatiškumo vėliava kovai už vieną ideologiją ir svetimų teritorijų pajungimą).

Nuo vasario 8 d. pagal kinišką sistemą prasidėję Raudonosios Ugninės Beždžionės metai sustiprins Marso galią ir provokuos kovingumą tų žmonių ir grupių, kurie linkę į ekstremizmą, savivalę, avantiūrizmą, žiaurumą ir pan. Apskritai, tai bus neramūs ir gana neprognozuojami metai, niekur nedings tarptautiniai konfliktai, skandalai, krizės ir įtampos. Už pavasarį ir rudenį ramesnė, malonesnė turėtų būti vasara, tačiau tuo metu irgi tikėtinos stichinės nelaimės.

Iki rudens svarbiausios pozityviosios plėtros tendencijos bus susijusios su medicina, visuomenės sveikata, farmacija, mityba ir higiena, mokslu, švietimu, IT naujovėmis, o nuo rugsėjo svarbesnis taps socialinis teisingumas, reformos teisinėje sistemoje, daugiau darbo turės taikdariai, diplomatai, architektai, dizaineriai, grožio ir madų sektoriaus verslininkai ir kt.

Horoskopas 2015 metams

2014-12-29 10:17

2015 metai tai medinės Žaliosios Ožkos metai, pastarieji nežada būti itin ramūs ypatingai sunkus kovo mėnuo. Tačiau metų įvykiai įneš daug pozityvumo, vidinės ramybės, gerų naujienų. Didelė galimybė, jog išlaidos bus didesnės nei pajamos ir vis dėlto vertėtų vengti persidirbimo, tai ypatingai svarbu darboholikams – šiemet pamirškite viršvalandžius ar papildomus darbus. Nebijokite skolintis, šiemet tai nebus pavojinga.

2015 metai žada įvairovę santykiuose – daug naujų pažinčių, išsiskyrimų tikimybė. Vienišiams palankus metas rasti antrąją pusę, nors tai gali pasirodyti esąs tik trumpas aistringas romaniukas. Pavasaris ir ruduo netinkami vedyboms. Rugpjūtis ir rugsėjis – puikus metas planuojantiems šeimos pagausėjimą, ar pereiti į kitą santykių etapą. Apskritai metai palankūs šeimoms, todėl suplanuokite kuo daugiau bendro laiko su vaikais, artimaisiais.

Geras metas priimti svarbius sprendimus, siekti seniai užsibrėžtų tikslų. Venkite konfliktinių situacijų ypatingai šeimos rate, taip pat nederėtų būti pernelyg spontaniškiems. Idealus laikas siekiantiems atsikratyti žalingų įpročių. Labiau nei bet kada pasirūpinkite savo imunine sistema, kitaip galimos ligos su nemenkomis komplikacijomis.

Šaltinis: www.anonsas.lt
Daugiau: būrimas taro kortomismetų horoskopai

 

Horoskopas 2014 metams

2013-12-10 13:37

Žaliojo medinio arklio metai žada būti energingi, kupini gyvenimiškų permainų ir pasikeitimų. Visa ko pagrindas – praėję metai, tad netikėtumų pernelyg daug nebus, viskas turėtų rutuliotis nuosekliai. Tiesa, spontaniški sprendimai taip pat turės rimtus padarinius ateičiai, tačiau jie nebūtinai bus blogi – viskas priklausys tik nuo jūsų pasirinkimo. Itin daug laimės tie, kurie nevengia patys imtis iniciatyvos, siekia įgyvendinti svajones, generuoja naujas idėjas.

2014-aisiais galima tikėtis pokyčių visose gyvenimo srityse: tai geras metas kurti šeimą, sulaukti jos pagausėjimo, kilti karjeros laiptais, kurti verslą, keisti gyvenamąją vietą. Arkliui būdingas veržlumas, energingumas atsispindės ir įvykių tekmėje, tad jei dėsite pastangas sulauksite siekiamų rezultatų.

Šaltinis: www.anonsas.lt
Daugiau: būrimas taro kortomismetų horoskopai

Horoskopas 2013 metams

2012-12-17 15:22

2013 – Juodosios gyvatės metai, kurie atneš daug permainų visiems zodiako ženklams. Tai palankus metas mokytis, tobulėti, siekti savo tikslų. Ypač palanki fortūna bus tiems, kurie dirba su namais ar šeima susijusį darbą, kurią pridėtinę išliekamąją vertę, meno kūrinius ar padeda visuomenės atstumtiesiems.

 Sužinokite, ką kiti metai žada Jums!

Šaltinis: www.anonsas.lt
Daugiau: būrimas taro kortomis, metų horoskopai

Horoskopas 2012 metams

2011-12-13 09:26

2012 Metų Horoskopas 12 zodiako ženklų.
2012 metai pagal Rytų kalendorių yra juodojo Drakono metai. Jie prasideda 2012 m. sausio 23 d. ir tęsiasi iki 2013 m. vasario 9 d. Pagal kinų Feng Shui, 2012 metų elementas yra Vanduo

Pagal senąjį Avestos horoskopą, kuriuo tikėjo ir lietuvių protėviai baltai, 2012 metais kovo 21 d. prasidės Voverės metai.
Šaltinis: www.horoskopai.lt

Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.