Nuotraukų konkursas

Kad meilės diena būtų ypatinga…

konkursas Kad meilės diena būtų ypatinga...SANTARVĖ skelbia naują konkursą, skirtą šv. Valentino dienai. Norime, kad mūsų skaitytojai turėtų progą praleisti šią dieną ypatingai, kad šv. Valentino vakaras būtų išskirtinis, įdomus ir nepamirštamas. Nustebinti ir pradžiuginti laimėtojus sutiko puikūs rėmėjai.
Pirmosios vietos laimėtojams Vila „Dubgiris“ dovanos šventinę vakarienę dviem asmenims, 2 valandas SPA ir nakvynę apartamentuose.
Antrąją vietą laimėjusi pora galės mėgautis ypatinga šventine vakariene restorane „Pekinas“.
O laimėjusi trečiąją vietą pora šv. Valentino vakarą praleis itin saldžiai: degustuodama šokolado fondiu su šampanu „AJ šokolade“.
Norite dalyvauti?
Štai keturi žodžiai: POILSIS, VAKARIENĖ, ŠOKOLADAS, SANTARVĖ. Sugalvokite su jais ketureilį, palinkėjimą ar sveikinimą savo antrajai pusei, puslapyje www.santarvė.lt suradę konkurso nuorodą, įdėkite savo nuotrauką kartu su ketureiliu. Laimėtojus rinks SANTARVĖS skaitytojai balsuodami portale www.santarvė.lt

Vila „Dubgiris“
Nuostabiame Žemaitijos krašte – Plinkšių ežero pakrantėje 2012 metais duris svečiams atvėrė prabangi ir stilinga kaimo turizmo sodyba Vila „Dubgiris“. Jūsų poilsiui ir pramogoms paruošta beveik 4 ha dydžio sodybos teritorija, su žaliomis vejomis, malonaus pavėsio pušynais, žuvų pilnais tvenkiniais bei, žinoma, nepakartojama Plinkšių ežero pakrante. Vila „Dubgiris“ – tai 4-ių pastatų kompleksas, kurį sudaro: svečių namai „Briedžio guolis“, SPA ir pirčių kompleksas ir paukščiukų apartamentai, Pobūvinė ir „Uošvės trobelė“. Pagrindinėje svečių namų „Briedžio guolis“ menėje – įspūdinga trofėjų kolekcija, sumedžiota ir suvežta iš įvairių pasaulio vietų – Europos, Sibiro, Tolimųjų Rytų ir Afrikos. Svečių namuose įrengti 2 prabangūs apartamentai ir 12 dviviečių kambarių.
Pirčių mėgėjams Vila „Dubgiris“ gali pasiūlyti jaukų, privatų ir nedidelį pirčių kompleksą, kuriame galėsite mėgautis suomiška sauna su garu ir be garo bei turkiška pirtimi. Norintiesiems atsipalaiduoti, galime pasiūlyti džakuzi, masažinį akmenų takelį, šildomąjį suolelį, įvairius linksmus dušus, masažo ir relakso kambarėlį.
Sodybos Pobūvinė dvelkia rafinuota prabanga, pakeri nepriekaištingas ir subtilus interjeras. Šioje dviejų aukštų aukšto lygio pobūvių salėje galime surengti bet kokią Jūsų šventę, o profesionali virtuvė Jums pasiūlys įvairių patiekalų, taip pat ir tradicinių žemaitiškų patiekalų. Mokymams ir seminarams Pobūvinės antrame aukšte paruošta patogi konferencijų salė su visa reikalinga konferencine įranga.
Šiek tiek nuošaliau stovi rąstinė „Uošvės trobelė“, kurioje įrengta rusiška pirtis su priepirčiu, lauko terasa su židiniu ir nuostabiu vaizdu į ežerą, patogūs miegamieji, erdvi virtuvė ir svetainė su židiniu. Sodybos kruopščiai tvarkomoje teritorijoje rasite tvenkinius, pilnus plaukiojančių žuvų. Įrengta žuvų regykla, o Jūsų pačių pagautą žuvį iškart ir išrūkysime. Ramybe galėsite mėgautis pastatytame paukščių stebėjimo bokštelyje. Maloniai laiką leisti galėsite įrengtose pavėsinėse ir vidury tvenkinio stovinčiame Salos namelyje. Mėgstantys aktyvų poilsį lankytojai gali pasiplaukioti vandens dviračiais, valtimis, baidarėmis bei kanojomis ir pasigrožėti įspūdingu Plinkšių ežero gamtovaizdžiu. Norintiesiems susipažinti su apylinke ir jos įžymybėmis, siūlome pasivažinėti dviračiais, o mėgstantiems emocingus žaidimus, siūlome pažaisti krepšinį ar tinklinį įrengtoje sporto aikštelėje. Patiems mažiausiems – žaidimų aikštelė su daugybe karstyklių ir sūpynių.
Vila „Dubgiris“ – tai vieta, kurioje galėsite pailsėti ir atgauti jėgas po sunkių darbų bei patirti neišdildomų įspūdžių.
Mus rasite: Pušynės g. 28, Uikių k., Sedos seniūnija, Mažeikių r., tel. 8 618 22 888, http://www.dubgiris.lt/

Kinų restoranas „Pekinas“, Mažeikiai
Kinų patiekalai  – vieni garsiausių ir populiariausių pasaulyje. Nors kinų virtuvės ištakos siekia seniausius laikus, dauguma valgių yra mėgstami ir dabar. Tai labai įvairūs, lengvi, sveiki ir nekaloringi patiekalai, patrauklūs akiai ir dažniausiai greitai ir lengvai pagaminami.
Kinų virtuvėje naudojami įvairūs, mums ne visada žinomi produktai, pavyzdžiui, džiovinti juodieji grybai, imbiero šaknis, kiniški makaronai, kiniškas ryžių vynas. Vieni valgiai yra gausiai pagardinti prieskoniais ir labai aštrūs, kitiems būdingas subtilus aromatų derinys. Čia rasite įvairių turtingos ir autentiškos kinų virtuvės patiekalų, kurių receptūros ir dauguma panaudotų prieskonių parvežti iš Kinijos.
Mūsų restorane ruošiami banketai. Salėje telpa iki  40 žmonių. Patikėkite organizacinius rūpesčius mums, o Jums beliks tik puikiai praleisti laiką.
Geras maistas, puikus aptarnavimas ir maloni aplinka  – tai mūsų pagrindiniai tikslai, kurie kiekvienais metais tobulinami.
Laukiame Jūsų: Naftininkų g. 38, Mažeikiai, tel. (8 443) 50 005, http://www.gruste.lt/lt/restoranai/kinu-restoranas-pekinas-mazeikiai/

Parduotuvė-kavinukė „AJ ŠOKOLADAS“
Dar pamenate filmuką apie drakoniuką saldainių fabrike? Taip taip tą patį, kuriam vis buvo per maža saldumynų. Daugelis mūsų gerai žinome tą jausmą, kai saldu pasidaro vien pagalvojus apie šokolado gabalėlį. O šokolado kartais būna DAUG… Nežinote kur? Užsukite į parduotuvę-kavinukę „AJ ŠOKOLADAS“. Čia linksmoje draugų, kolegų, bendraklasių kompanijoje galite pasitikti šventes, paminėti gimtadienius.
Padovanokite mažytę šventę užsisakydami šokolado fondiu, šokolado gaminimo ir degustacijos šou. Suorganizuokite vaikams įsimintiną gimtadienio šventę kavinukėje, kur kvepia šokoladu ir marcipanais. Juk vaisiai, riešutai, imbieras, marcipanas ir dubenėliai, kupini šokolado – kiekvieno smaližiaus svajonė… Kodėl jos neišpildžius?
Į saldžią šokolado šalį Jus palydės Mažeikiuose įsikūrusios krautuvėlės-kavinės „AJ ŠOKOLADAS“ savininkas Valerijus Fatejevas.
Parduotuvė-kavinukė „AJ ŠOKOLADAS“ įsikūrusi Laisvės g. 33, Mažeikiuose.
Telefonas užsakymams: 8 687 90 153, http://www.ajsokoladas.lt/, http://www.facebook.com/pages/%C5%A0okoladas-cafe/207950153473

 

Konkurso taisyklės:

Konkurse gali dalyvauti visi norintys.
Konkursas vyksta sausio 31 – vasario 12 d. Nuotraukos, įkeltos į portalą www.santarvė.lt po vasario 12 d., konkurse nebedalyvaus.
Į konkursą „Kad meilės diena būtų ypatinga…“ siųskite tik temą atitinkančias nuotraukas kartu su ketureiliu, palinkėjimu ar sveikinimu savo antrajai pusei, panaudodami žodžius POILSIS, VAKARIENĖ, ŠOKOLADAS, SANTARVĖ. Nuotraukos su prierašais, neatitinkančiais konkurso sąlygų, bus šalinamos tik konkurso dalyviui paprašius, tačiau jos nepretenduoja į laimėjimus. Jei dalyvis pageidauja pašalinti savo anketą, neatitinkančią reikalavimų, jis privalo kreiptis į redakciją el. paštu liuda@santarve.lt (tai galime padaryti darbo dienomis, darbo valandomis). Redakcija neturi galimybių keisti jokių dalyvio duomenų.
Pateikdamas nuotrauką, konkurso dalyvis garantuoja, kad pats yra jos autorius.
Nuotraukos autorius pats atsako už konkursui pateiktoje nuotraukoje matomų žmonių atvaizdo, bet kokio kito intelektinės nuosavybės teisių objekto, taip pat kitų nuotraukoje esančių vaizdų panaudojimo teisėtumą.
Nuotraukos negali būti nepadorios ar kitaip prieštaraujančios moralės normoms.

Reikalavimai nuotraukai:

Nuotrauka turi būti ne daugiau kaip 3 megabaitų, JPEG arba JPG formato.
Nuotraukos gali būti šiek tiek patobulintos skaitmeniniu būdu: apkirptos, išlygintos, šiek tiek pakoreguotos spalvos.

Nuotraukų vertinimas:

Konkurso nuotraukas vertins portalo www.santarvė.lt  lankytojai.
Konkurso metu bus išrinktos trys daugiausiai balsų surinkusios nuotraukos.
Konkurso laimėtojai bus skelbiami portale www.santarvė.lt (nurodant laimėtojo vardą ir pavardę) vasario 12 d.
Dėl prizų atsiėmimo kreiptis į „Santarvės“ redakciją, V. Burbos g. 6, tel. (8 443) 98  260.

Kitos sąlygos:

Konkurso organizatoriai pasilieka teisę be išankstinio perspėjimo savo nuožiūra trinti nuotraukas, kurios neatitinka konkurso reikalavimų ar pažeidžia nuotraukoje pavaizduotų žmonių garbę ir orumą, teisės aktų reikalavimus ar moralės ir etikos normas.
Konkurso nuotraukos publikuojamos ir rodomos lankytojams portale www.santarvė.lt
Konkurso dalyviai, įkeldami konkursines nuotraukas į portalą www.santarvė.lt, sutinka ir patvirtina, kad:
    a) konkurso organizatoriai turi teisę be atskiro autoriaus sutikimo geriausius darbus neatlygintinai naudoti konkurso reklamos ir informacijos apie konkursą sklaidos tikslais (nurodant nuotraukos autorystę);
    b) dalyvio atsiųstos nuotraukos šiose taisyklėse nustatyta tvarka yra publikuojamos neatlygintinai;
    c) dalyvis yra susipažinęs su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis.
Konkurso organizatoriai pasilieka teisę fotokonkurso taisykles keisti konkurso eigoje.
Iškilus klausimų prašome rašyti į el. paštą: liuda@santarve.lt

Konkurso pabaiga: 2013-02-12

Dalyviai

Dainora Bergmane

Dainora Bergmane

Poilsis-dalykas geras,Vakarienei sokoladas!Santarve seimoj-dziugu,Kad daugiau tokiu dienu!

Balsuoti 179 balsų
Vitalija Stancevičienė

Vitalija Stancevičienė

Santarvę paėmusi vartau, Ir vakarienei receptuką skanų aš radau.Ten karštas šokoladas, vanilė ir ledai,Tau poilsis, mažuti, skirtas, nes to nusipelnei ;)

Balsuoti 681 balsų
Andželika Skutulaitė

Andželika Skutulaitė

Poilsis abiem kartu - neša džiaugsmą su kaupu, Vakarienė tamsoje - dega liepsną širdyje.Jo bučinys lyg šokoladas- vilgo lūpas saldumu;Santarvė, darna- mūsų poroje šildo mus lyg saulė.Noriu pasakyti - ačiū už tai, kad Tu esi.

Balsuoti 1299 balsų

Dainora Stanceviciene

Dainora Stanceviciene

Sokolada tau perku,vakarienei bus saldu-meile suliepsnos.Santarves draugyste mus namuos,poilsis geriausias visados.MYLEK IR BUK MYLIMAS!:)

Balsuoti 58 balsų
Laimutė Šakauskaitė

Laimutė Šakauskaitė

Paskaitęs \\\"Santarvę\\\" ryte,Į darbą eik Tu pėstute,Kadangi kuras toks brangus,Vakarienei reik taupyt pinigėlius,O jei man dar \\\"fūrą\\\" šokolado....Brangusis, poilsis Tau ilgai nenusimato... ;)

Balsuoti 5680 balsų
Jolanta Muniuvienė

Jolanta Muniuvienė

Mėgstam poilsį mes gerąvakarienei šokoladą.Santarvė mūs šeimojejuk šitiek metų mes kartu !

Balsuoti 65 balsų

Linas Norvaišas

Linas Norvaišas

Valentino dienos proga, tikėjaus nustebint savo \\\"bobą\\\": šokoladą ant kūno, poilsį planavau, skanią vakarienę jai paruošiau. Deja, baigėsi mano planai - viskam sutrukdė tėvai! Ir dar tas plaukas vakarienėje... Duok, Die, kad apie tai neparašytų \\\"S

Balsuoti 12 balsų
Inga Butienė

Inga Butienė

Poilsio vakarienė, žvakių šviesoje.Ir santarvė prie tavo šilto veido šitaip derąs,O tavo saldūs bučiniai.Man tarsi karštas šokoladas.:)

Balsuoti 14 balsų
Danguolė Vasiliauskienė

Danguolė Vasiliauskienė

Poilsis DUBGIRYJE ideali dovana,Vakarienė PEKINE nuostabi vieta.O AJ ŠOKOLADAS sušildys sielas visų,Nes SANTARVĖ - pildo svajones žmonių.

Balsuoti 238 balsų

Sonata Pociuvienė

Sonata Pociuvienė

Poilsiaukime kartu,Ne po vieną, o po du.Vakarienei karbonadas,O desertui - šokoladas.Apkabink mane stipriau -Santarvė gyvuos ilgiau.Dar ir bučkį, ir ne vieną,Myliu aš tave tik vieną!

Balsuoti 1150 balsų
Silvija

Silvija

Linkiu praleisti Šv . Valentino dieną poilsiaujant dviese, o vakarienei gauti šokolado kalną, jei Santarve išpildys mūsų svajones .Gražios, saldžios Tau Valentino dienos Mano meile

Balsuoti 131 balsų
Ieva Kavoliunaite

Ieva Kavoliunaite

TU BUVAI TU.…nes tu išmokei mane jausti.…nes privertei kurti eiles.…nes mokėjai nuoširdžiai meluoti.…nes tylėjai, kai buvo sunku.…nes mylėjai bet kuriuo metų laiku.…nes žinojai ir matei, kaip verkiu.…nes spėjai suvokti, koks pasaulis būtų be manęs.…nes ma

Balsuoti 7 balsų

Arnoldas Kaupys

Arnoldas Kaupys

Vakarienę tau ruošiu,Meilės daug idėt turiu.Nepamirškim poilsio ir šokolado,Nes santarvė mūs poroje gyvena.Myliu tave, širdele!

Balsuoti 4386 balsų
Anželika Kalinovienė

Anželika Kalinovienė

Santarvėlėje radau konkursą, skirtą meilės dienai.Ir pagalvojau, opa pa ir mes verti jame dalyvauti :)Ten poilsį ir puikią vakarienę siūlo.Norėtųsi ir mums nors šokolado paragauti!

Balsuoti 17 balsų
Sonata Jonutienė

Sonata Jonutienė

Galiu padovanot Tau poilsio dienelę,Ir vakarienę žvakių šviesoje,Galiu padovanot ir saldų šokoladą,Taip pat ir santarvę drauge,Tačiau labiausiai dovanoju Tau save !!!

Balsuoti 19 balsų

SANDRA POŠKEVIČIENE

SANDRA POŠKEVIČIENE

MEILĖVAKARIENĖ NUOSTABU,ŠOKOLADAS-TAIP SALDU!POILSIS TAVAM GLEBY,LIEKA SANTARVĖ ŠIRDY...

Balsuoti 19 balsų
Indrė

Indrė

Vakarienė Dubgiriuos, šokoladas Spa namuos, Poilsis bus nuostabus, nes tik santarvė pas mus !

Balsuoti 354 balsų
Živilė Undraitienė

Živilė Undraitienė

Mes be šokolado/ Mirtume iš bado,/ Vakarienei vieną, kitą/ Tau atlaušiu plytą. // Dubgirio vila mus kvies/ Pailsėti lyg soties,/ Ir pasiėmę Santarvę/ Mes Valentiną švęsime!

Balsuoti 70 balsų

Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.