Advento skaitymai – 2016

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Praeitą penktadienį dieną Sodų pagr. mokykloje vyko tradicinė popietė – „Advento skaitymai 2016“, kurios idėją pasiūlė bibliotekininkės Ilona Dvarionienė ir Eglė Jokubauskienė.
Popietė prasidėjo ramios muzikos tonais ir nuo laikinai einančios direktoriaus pareigas pavaduotojos ugdymui Virginijos Tupikaitės-Jasutienės pasveikinimo. Visiems susirinkusiems ji palinkėjo šviesaus Kalėdų laukimo ir vilčių išsipildymo. Tikybos mokytojas – kunigas Klemensas Jaraminas supažindino su Advento vainiko atsiradimo istorija. 7a klasės mergaitės žvakutėmis papuošė Advento vainiką ir sudainavo lietuvių liaudies dainą „Sodai sodai Leliumai“.
Į popietę pasikvietėme artimiausius kaimynus – lopšelio-darželio „Buratinas“ folklorinį kolektyvą „Popa“. Vadovė Audronė Memgaudienė su vaikais mus pamokė advento laikotarpio žaidimų. Penktokai su lietuvių kalbos mokytoja Laimute Švažaite pažaidė žaidimą „Jievaro tiltas“. Šeštokai ir jų lietuvių kalbos mokytoja Stefanija Jonauskienė ne tik žaidė žaidimus „Mes pašoksim“ bei „Kanapyčia“, bet ir kvietė prisijungti visus norinčius. Labai aktyvūs buvo mažieji svečiai iš l/d „Buratinas“. Įsiaudrinusius nusiraminti bendrai dainai „Kam tavo,vilkeli“ pakvietė direktoriaus pavaduotoja neformaliajam ugdymui Jūratė Terasienė.
Popietę tradiciškai pabaigėme padėkodami visiems dalyvavusiems ir įteikdami simbolines Kūčių dovanas – kūčiukus. Šis renginys užbaigė ir įprasmino 2016 metus, kurie buvo paskelbti Bendruomenių ir Bibliotekų metais.

Jūratė TERASIENĖ
Sodų pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*