Bibliotekoje lankėsi šventės „Sedos jurginas“ svečiai

Su grupe „Tabasco“. Janinos Kelerienės nuotr.

Praėjusį šeštadienį Sedos miestelis vėl buvo išdabintas jurginų žiedais, o Sedos bibliotekoje pasitikti šios šventės svečiai: kapelos „Šeduvos bernai“ nariai, Loreta Sungailienė ir Lietuvos trombonų projekto vyrai, grupių „Pečios griūn“, „Tabasco“ ir „AGE“ atlikėjai.
Pasipuošę savo gražiais ir autentiškais drabužiais, bibliotekoje vaišindamiesi arbata ir kava, kapelos „Šeduvos bernai“ muzikantai džiaugėsi mūsų miestelio grožiu ir švente, kuri jau žinoma ne tik Mažeikių rajone. Bendraudamos su etnomuzikologe ir atlikėja Loreta Sungailiene, bibliotekininkės papasakojo apie bendrą Renavo ir Sedos bibliotekų projektą „Žemaitija tu mūsų mieliausia“, vaišino svečius žemaitišku kastiniu su karštomis bulvėmis. Su grupės „Pečios griūn“ vyrais iš Gargždų smagiai pasikalbėta apie jaunystėje skaitytas knygas. Grupės „Tabasco“ atlikėjai, po pasirodymo sugrįžę į biblioteką, padovanojo savo dainų albumą „Praeis diena“. Bibliotekoje svečiavosi ir atlikėjai iš Marijampolės, linksmiausia ir ilgiausiai sediškius linksminusi grupė „AGE“.
Už bendradarbiavimą ir pagalbą šventės metu Sedos kultūros centro direktorius Gintautas Griškėnas bibliotekininkėms įteikė „Padėkos jurginą“.
Loreta MICKIENĖ,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Sedos filialo vyresnioji bibliotekininkė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*