Delfinas švenčia jubiliejinį gimtadienį

„Delfino“ vaikai, šventės svečiai džiaugėsi jubiliejimiu tortu. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Ketvirtį amžiaus Mažeikiuose gyvuojantis lopšelis-darželis „Delfinas“ šią savaitę švenčia jubiliejinį gimtadienį. Ketvirtadienį į šventę įstaigos bendruomenė pakvietė kolegas, socialinius partnerius, Savivaldybės vadovus, kurie „Delfino“ veiklos sukaktį pažymėjo sveikinimais ir dovanomis.

Atidarytas su defektais

Pirmoji lopšelio-darželio vadovė Irena Marcinkevičienė prisiminė, kaip įstaiga buvo atidaryta. Pasak jos, tuomet keli objektai buvo atiduodami eksploatuoti prieš svarbią šventę, tad statybininkai labai skubėjo, paliko nemažai defektų. „Sakiau, kad nepasirašysiu tokio akto, tačiau kitos išeities nebuvo – teko priimti darželį tokį, koks pastatytas. Tad visus tuos metus tai vienas, tai kitas defektas „išlįsdavo“, – nelengvus laikus prisiminė pirmoji vedėja.
1987-ųjų lapkritį buvo atidaryti dar keli svarbūs Mažeikiams objektai – Naftininkų kultūros rūmai, Termofikacinės elektrinės administracinis pastatas, turgavietė, daugiabutis namas… „Delfinas“ buvo laikomas moderniausiu miesto darželiu – jis vienintelis turėjo baseiną.
Šį jubiliejų „Delfinas“ švenčia ne taip pakiliai, kaip buvo pažymėtas atidarymas. Baseinas jau dešimtmetį nebeveikia, į tą įstaigos sparną išvis baugu užeiti – vandens čia šiek tiek yra, tačiau tik lašančio pro stogą…

Ištikimos darbovietei

„Delfino“ darbuotojos įsitikinusios, kad materialiniai sunkumai laikini, o svarbiausia – jų įstaigoje tvyranti gera dvasia ir populiarumas tarp mažeikiškių vaikų bei jų tėvelių. Lopšelio-darželio direktorė Laima Žiubikienė šventės svečiams ir savo kolektyvui sakė, kad tokios tėvų nuostatos – bendro darbo ir gerų tradicijų rezultatas.
Švietimo skyriaus specialistai negailėjo gerų žodžių savo kuruojamai įstaigai: dėl čia įgyvendinamų projektų „Delfinas“ žinomas ne tik rajone, bet ir visoje šalyje.
Šventės metu dovanos, gėlės ir padėkos raštai buvo įteikti dvylikai bendruomenės senbuvių –  tiek moterų čia dirba nuo pat įstaigos įsikūrimo, geriausios darbuotojos sulaukė padėkos raštų ir gėlių iš Savivaldybės vadovų.
Įvairūs jubiliejiniai renginiai „Delfine“ vyko visą šią savaitę.

One Reply to “Delfinas švenčia jubiliejinį gimtadienį”

  1. Ar man nepritarsite? parašė:

    kad p. Bartkevičiui nereikiėjo daug treniruotis, kad jo abrozdėlis taip supanašėtų su p. BYNU.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*