- Mažeikiai, naujienos, žinios – Santarvės laikraštis, santarve.lt - http://www.santarve.lt -

Ekskursijos tikslas – paminėti Lietuvos ir Laižuvos jubiliejus

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Laižuvos bendruomenė organizavo ekskursiją į Vilnių, čia aplankė Lietuvos Respublikos Seimą, Signatarų namus ir Valdovų rūmus. Kadangi ekskursijos tikslas buvo aplankyti Lietuvos istorinius objektus bei susipažinti su LR Seimo narių darbu, ją paskyrėme Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 100-mečiui ir 450 metų Laižuvos jubiliejui. Išvyką juokais pavadinome „patriotine ekskursija“.
Į ją vyko 39 bendruomenės nariai. Nuvykus į Seimą, mus pasitiko Seimo nario Kęstučio Bartkevičiaus padėjėja-sekretorė Vilniuje Vaidutė Jakštonienė.
Apžiūrėjome Seimo rūmus, turėjome progą stebėti seimūnų darbą preliminariniame posėdyje. Seimo narys K. Bartkevičius pakvietė mus į Seimo rūmų kavinę. Papasakojo apie šiuo metu svarstomus klausimus, diskutavome apie „Lat Lit“ vykdomus projektus, parlamentaras atsakė į laižuviškių pateiktus klausimus. Įteikėme kvietimą atvykti į Laižuvos 450 metų jubiliejų. Pavaišino mus kava, arbata, saldumynais. Kartu nusipaveikslavome prie Gediminaičių stulpų, kuriuos Lietuvos vaikai surišo iš gumyčių.
Birutė REKAŠIENĖ,
Pirmininkė