„Giliuko“ ugdytiniai susitiko su Amsiumi

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Vaikų saugumas ir sveikata – suaugusiųjų rūpestis, tačiau ir patys vaikai nuo pat mažens turi ugdytis saugaus eismo įgūdžius. Vaikai ne visada tinkamai elgiasi gatvėje, namuose, transporto priemonėse, todėl dažnai kelia pavojų savo ir kitų sveikatai.
Lapkričio 28 dieną Tirkšlių darželio „Giliukas“ ugdytiniai susitiko su Mažeikių r. policijos komisariato bendruomenės pareigūne Audrone Jurdonaite-Ostrauskiene ir policijos bičiuliu Amsiumi. Tai Mažeikių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo programos renginys. Susitikimo tikslas – mokyti mažuosius eismo dalyvius tinkamai elgtis gatvėse, keliuose, ugdyti jų savisaugos jausmą, aiškinti, kodėl jie turi būti atsargūs, atidūs, drausmingi. Pareigūnė pasakojo vaikams, kaip saugiai elgtis kelyje, akcentavo, kad tamsiu paros metu reikia taisyklingai segėti atšvaitus, kad būtum matomas kitiems eismo dalyviams. Visa tai pademonstravo segdama atšvaitus Amsiui. Kartu žiūrėjo ir aptarė mokomuosius filmukus.
Amsius paliko daug gerų įspūdžių, ugdytiniai sveikinosi, norėjo apsikabinti, fotografuotis. Po to priešmokyklinės grupės vaikams darželio kieme pareigūnė priminė, kad, važiuojant dviračiu, reikia užsidėti šalmą ir liemenę, o gatvę pereiti tik per perėją. Amsiui padedant, vaikai atliko praktines užduotis.
Ačiū policijos pareigūnei Audronei už bendradarbiavimą, įdomias ir reikalingas veiklas.

Laima ZUBAVIČIENĖ, Edita ŠLIMIENĖ
Ikimokyklinio ugdymo mokytojos

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*