Kokybiškų prekių ir draugiškų kainų – į „Urmolitą“

Parduotuvė įsikūrė Senkelio g. 3a esančiose didžiulėse, erdviose patalpose. Autorės nuotr.

Pirmadienį Mažeikiuose duris pirkėjams atvėrė nauja parduotuvė šeimai.
Senkelio g. 3a esančiose didžiulėse, erdviose patalpose pirkėjų patogumui – didžiulis prekių asortimentas ir patrauklios kainos.

Turi ilgametę patirtį

Parduotuvės „Urmolita – Jums ir šeimai“ įkūrėjas yra kretingiškis verslininkas Svajūnas Žilinskas.
Jo tėvai daug metų verčiasi didmenine prekyba – iš užsienio į Lietuvą veža vyriškus, moteriškus, vaikiškus drabužius, rankines, žaislus ir panašias prekes. Svajūnas užsiima prekių realizavimu, vadyba, daug bendrauja su įvairiais žmonėmis ir žino visuomenės nuotaiką bei poreikius.
Kovo mėnesį pirmoji parduotuvė „Urmolita“ buvo atidaryta Tauragėje. Dabar, birželį, antroji parduotuvė tuo pačiu pavadinimu atidaryta ir Mažeikiuose.
S. Žilinskas sako, kad antrajai parduotuvei atidaryti Mažeikius pasirinko dėl kelių priežasčių.
Miestas nemažas. Iš jo, palyginti su kitais Lietuvos miestais, emigravo ne taip daug žmonių. Be ne paslaptis, kad į Mažeikius apsipirkti atvyksta ir nemažai kaimyninės Latvijos gyventojų.
„Mažeikiuose yra gerai išvystyta prekybos, paslaugų infrastruktūra, pritraukianti nemažai žmonių. Ir tai yra ženklas, kad ir mes čia turėtume tilpti“, – sakė pašnekovas.

Siekia gero kokybės ir kainos santykio

Verslininkas tiki, kad Senkelio gatvėje esančią parduotuvę pirkėjai nesunkiai atras. Juk kas turi tikslą atvykti ir įsigyti vienokių ar kitokių prekių ir žino jų lūkesčius pateisinančias vietas, tas į jas ir važiuoja, ir dažnai sugrįžta.
Parduotuvė „Urmolita – Jums ir šeimai“ įsikūrė didžiulėse – daugiau nei 600 kvadratinių metrų ploto patalpose. Todėl pirkėjai čia vienoje vietoje ras labai didelį Europos šalyse pagamintų vaikams ir suaugusiems žmonėms skirtų drabužių, bižuterijos, galanterijos asortimentą bei namams reikalingos tekstilės.

Paslaugus ir draugiškas „Urmolitos“ kolektyvas – pasiruošęs patarti klientams bei padėti jiems rasti reikiamas prekes. Autorės nuotr.

Kuo būsite įdomūs mažeikiškiams ir miesto svečiams arba kitaip – kokie bus ginklai, kaunantis už pirkėją?
Į šį klausimą parduotuvės įkūrėjas S. Žilinskas atsakė taip: „Rinkdami savo parduotuvėms asortimentą, žiūrime, kad daiktai būtų kokybiški. Pavyzdžiui, kad atitiktų drabužių dydžiai. Ne paslaptis, kad šiandien prekių bei paslaugų kainos yra išties didelės. Todėl mažas ir vidutines pajamas gaunantys žmonės negali daug ko sau leisti. Mes mažeikiškius ir miesto svečius kviečiame pas mus ieškoti aukso vidurio – gero kainos ir kokybės santykio.“

Gausus ir įvairus asortimentas

Parduotuvės „Urmolita – Jums ir šeimai“ prekių asortimentas formuojamas atsižvelgiant į įvairių amžiaus grupių žmonių poreikius. Joje prekių ras ir kūdikius bei didesnius vaikučius auginantys tėvai, ir visada neturinčios kuo apsirengti moterys bei vyrai, ir senjorai.
Parduotuvėje siūlomos prekės parvežtos iš Europos.
Parduotuvėje bus nuolat atnaujinamas prekių asortimentas, nepaklausios prekės išimamos iš lentynų, jų vieta užpildoma kitokiomis. Bus stebimi klientų norai ir poreikiai, stengiamasi juos besąlygiškai išpildyti.
Parduotuvės „Urmolita – Jums ir šeimai“ įkūrėjai Mažeikiuose sukūrė ir naujų darbo vietų. Klientus aptarnaus 5 pardavėjos-konsultantės.
Nauja drabužių parduotuvė pirmadieniais–penktadieniais dirba nuo 10 iki 18 valandos, o šeštadieniais – nuo 10 iki 14 valandos. Sekmadienis – poilsio diena.
REK-13402

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*