Kovo 8-ąją Mažeikiuose karaliavo tulpės

Autorės nuotr.

Penktadienį buvo minima Tarptautinė moters diena. Ta proga įvairiose miesto vietose – turgavietėse, prie didžiųjų prekybos centrų – galima buvo stebėti sujudimą – prekeivius gėlėmis ir jas perkančius vyrus.
Kaip ir kasmet, tądien labiausiai buvo perkamos tulpės. Prekeiviai pripažino, kad tulpės pabrango, tačiau nedaug – šiemet jos parduodamos apie 10 proc. brangiau nei pernai.

Užsisakė iš anksto

Kovo 8-ąją mažeikiškiai vyrai suskubo gėles pirkti nuo ankstyvo ryto. Buvo ir tokių, kurie gėles nusipirko šventės išvakarėse. Naftininkų gatvės gėlių turgelyje prekiaujanti Renata sakė sulaukusi išankstinių užsakymų, kai vienas pirkėjas paima kelias dešimtis tulpių.
Moteris pasakojo pernai pardavusi apie 17 tūkst. tulpių žiedų. Ji tikisi, kad ir šiais metais prekyba vyks panašiai.
Moterims, kurios nori ilgiau pasidžiaugti dovanotomis pavasarinėmis gėlėmis, Renata patarė į vazą pilti nedaug vandens, tačiau, jei puokštė didesnė, reikia stebėti, ar jo likę.

Gėlėms ne visada taupo

„Santarvės“ kalbinti mažeikiškiai teigė gėles perkantys ne tik savo artimoms moterims: žmonoms, seserims, dukroms ar draugėms, bet ir kolegėms. Prisipažino, kad dėl kainos labai nesidera.
„Bent vieną dieną moteris galima palepinti gėlėmis, netaupant pinigų“, – šypsodamasis kalbėjo vienas pašnekovų.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*