Kviečia pagerbti Stasio Povilaičio atminimą

ELTOS nuotr.

Važiavimų dviračiais entuziastas Vytautas Valantinas kviečia mažeikiškius dviratininkus pagerbti  Stasio Povilaičio atminimą.
Penktadienį, spalio 9-ąją, 18 valandą dviratininkai rinksis prie Mažeikių V. Klovos muzikos mokyklos (Burbos g. 9), o iš ten važiuos prie Savivaldybės kultūros centro. Uždegus žvakeles dainininko atminimui, dviratininkai sudainuos vieną iš populiarių šio atlikėjo dainų.
„Manau, kad daugeliui mažeikiškių šio Lietuvos estrados klasiko netektis širdyje paliko kažkiek skausmo. Ne visi galime nuvažiuoti į Palangą pagerbti maestro atminimo, tad kviečiu tai padaryti čia pat, Mažeikiuose“, – kalbėjo V. Valantinas.

7 Atsakymai į “Kviečia pagerbti Stasio Povilaičio atminimą”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  O kuo bloga dviratininkų idėja pagerbti Maestro atminimą jiems priimtinu būdu? O tie, kurie nenori ar negali važiuot dviračiais, juk ateikit prie kultūros centro ir sudainuokit drauge su visai bendrą dainą, nieks neišvarys, o tik pasidžiaugs, kad prisijungėt.

 2. To jo parašė:

  Tai taip iseina, kad amžinatilsio maestro gerbėjai yra tik dviratininkai? Kiti eiliniai mažeikiškiai negalės uždegti žvakučių prie kultūros centro? Tai koks čia organizavimas, jei maestro pagerbime dalyvaus keturi – penki dviratininkai, kurie visada būna Valentino kompanijoje ir su juo kartu kartą per mėnesį dviračiais važiuoja nuo taško a iki taško b? O žurnalistai šį važiavimą kiekvieną kartą nušviečia kaip didžiausią metų įvykį :-) nors gal vażiavimo dviračiais entuziastui taip paprasčiau, mažiau žmonių, mažiau žvakučių, mažiau tvarkymosi, juk žurnalistai vistiek parasys :-) Negi dviratininkai paliks viską kitiems tvarkyti??????????? Įdomu ar naujasis kultūros centro direktorius žino apie rengiama akcija? Negi bet kas gali bet kurioje vietoje deginti žvakes?

 3. jo, tau nesuprantu parašė:

  Istiesu turi gal neaisku sindroma, suorganizuok ka nors, paskuj stumk, o Valantinas SAUNUOLIS, ATVYKSIM, Aciu Valantinui

 4. Nesuprantu parašė:

  Ištiesų gaila, kad netekom maestro, bet kodėl jo mirčiai toks didelis dėmesys, lyg prezidentui….kodėl juo kaip ir kitais vyresniosios kartos estrados žvaigždėmis nesidomima joms gyvoms esant…. Be to juk į anapilį išėjo ir daugiau žinomų žmonių bet tokių pagerbimo būdų nesulaukė…. :-(

 5. Nesuprantu parašė:

  Ištiesų gaila, kad netekom maestro, bet kodėl jo mirčiai toks didelis dėmesys, lyg prezidentui….kodėl juo kaip ir kitais vyresniosios kartos estrados žvaigždėmis nesidomima joms gyvoms esant…. Be to juk į anapilį išėjo ir daugiau žinomų žmonių bet tokių pagerbimo būdų nesulaukė….

 6. Aurimas parašė:

  Aš tai atvarysiu su savo britva – motociklu.

 7. jo parašė:

  saunuolis valantinas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video