Lopšelis-darželis „Delfinas“ paminėjo Šeimos dieną

Nuotr. iš lopšelio-darželio „Delfinas“ archyvo

Gegužės 15-ąją dieną lopšelyje-darželyje „Delfinas“ „Kačiukų“ grupė minėjo vieną šilčiausių ir brangiausių švenčių – Tarptautinę šeimos dieną. Ši šventė – tai savotiškas dar visai neseniai minėtos Motinos dienos ir artėjančios Tėvo dienos junginys.
Tėveliai, mamos, močiutės ir seneliai, pamiršę kasdienybės darbus, sugužėjo į lopšelį- darželį „Delfinas“, į šventinę popietę, pabūti kartu su savo vaikais.
„Visi suvokiame, kokia didžiulė dovana žmogui yra šeima“, – šiais žodžiais šventinę popietę pradėjo „Kačiukų“ grupės auklėtojos Elona Dapšienė ir Jurgita Kosovskaja. Tiek mažus, tiek vyresnius auklėtojos įtraukė į popietės vaidinimo siužetą. Čia auklėtojos ir visi kiti pavirto kačiukais, kurie gyvena pasakišką šeimos gyvenimą.
Istorijos pradžioje „Kačiukų“ grupės vaikai muzikavo įvairiais instrumentais, dainavo ir taip džiugino savo atvykusias šeimas. O kad muzikinė, sporto, kūrybinė ir kulinarinės veiklos taptų visų susirinkusiųjų kūrybinių galių atskleidimu, tėveliai ir vaikai buvo susiskirstę į tam tikras grupeles. Kiekviena iš jų turėjo simbolinį pavadinimą, buvo parengę pasirodymą. „Kačiukų linksmuoliukų“ komanda atspindėjo linksmą ir šviesų šeimyninį gyvenimą. Mamytės ir vaikučiai visus sužavėjo savo entuziazmu, nuoširdumu, noru ir užsidegimu dainuoti. „Kačiukai vikruoliukai“ parodė, kaip galima linksmai sportuoti kartu su tėčiais ir mamomis. Tėveliai su savo vaikais atskleidė, kad sportas kartu – ne tik fizinis, bet ir emocinis ryšys.

Nuotr. iš lopšelio-darželio „Delfinas“ archyvo

„Kačiukų darbštuoliukų“ komanda įrodė, kiek daug naudos vaikui duoda nevaržomi kūrybiniai ir meno užsiėmimai kartu su šeima. Visi susirinkusieji liko nepaprastai sužavėti šios komandos rankų darbo dovanomis. Na, o „Kačiukų Smaližiukų“ grupė visus pavaišino savo kvepiančiais gaminiais, kurie buvo paruošti pagal sveiko maisto receptus. Po nepakartojamų įspūdžių vaikai su šypsenomis padovanojo šiltas eiles ir daineles tėveliams. Prisiminimui įteikė savo rankomis kurtas dovanėles. Šventės pabaigoje auklėtojos vaikus, tėvelius ir visą Mažeikių lopšelio-darželio „Delfinas“ bendruomenę pakvietė sušokti šokį „Suktinis paskutinis“. Šią smagią popietę mamos, tėčiai, vaikai, auklėtojos ir kiti šventės dalyviai užbaigė prie bendro vaišių stalo.
Ši diena buvo gera proga pedagogams, tėveliams atskleisti savo ir pasidžiaugti vaikučių talentais. Taip pat susiburti visai šeimai kartu ir pasiklausyti muzikos, dainelių, eilių ir pašokti. Auklėtojos padėkojo visiems susirinkusiesiems ir atsisveikino iki kitų metų gegužės pažadėdami vėl pakviesti visus į tradicinę Šeimos šventę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video