„Mažeikių autoservisas“ plečia paslaugų spektrą

Automobiliai tikrinami tokia pat áranga kaip ir techninës apþiûros stotyse. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Šeštus metus automobilio remonto paslaugas teikianti bendrovė „Mažeikių autoservisas“ nuo šiol siūlo naują paslaugą, susijusią su sunkiasvorio transporto aptarnavimu ir remontu.

Nauja linija – sunkiasvoriam transportui

Marius Kisminas: „Mums svarbiausia, kad klientai turėtų kuo mažiau rūpesčių.“ Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

„Klientas atvažiuoja, palieka savo transporto priemonę, o mes atliekame visus suderintus darbus, suteikiame visas paslaugas, kad jis išvažiuotų suremontuotu, tvarkingu automobiliu“, – taip savo bendrovės darbo kredo, apibūdinantį ne tik naujai atidarytos sunkiasvorių transporto priemonių techninės aptarnavimo ir remonto linijos, bet ir seniau veikiančių linijų veiklą, įvardijo „Mažeikių autoservisas“ vadovai.
Naujai įrengtose 450 kvadratinių metrų ploto bendrovės patalpose šiuo metu pradėjo veikti nauja techninė diagnostikos įranga, skirta sunkiasvoriam transportui. Autoservise bus galima pakelti sunkvežimį su keltuvu iki 22 tonų, ir tilps pilnas sunkvežimio sąstatas iki 19 metrų. Pasak bendrovės direktoriaus Mariaus Kismino, joje jau nuo metų pradžios remontuojami tiek autobusiukai, tiek didieji autobusai, tiek sunkvežimiai.
„Suteikiame visą paslaugų spektrą – nuo tepalų keitimo, padangų montavimo, balansavimo iki visiško paruošimo techninei apžiūrai. To siekdami, įsigijome tokios pat įrangos bei stendų, kurie šiuo metu funkcionuoja ir techninės apžiūros stotyse. Neužilgo planuojame atlikti ir sunkiasvorių automobilių variklių remonto darbus“, – sakė direktorius.

Suteikia įvairiausių paslaugų

Šeštus veiklos metus skaičiuojanti įmonė supranta, kad konkurencija tarp bendrovių, teikiančių paslaugas šioje srityje, yra didžiulė. Todėl bendrovė stengiasi mašinų savininkams suteikti kuo didesnę paslaugų pasiūlą – nuo tepalų keitimo iki kondicionierių remonto, jų užpildymo.
„Teikiame net ir tokią paslaugą – vasarą vykstame pas ūkininkus ir jų technikoje freonu užpildome kondicionierius. Vasarą ūkininkams tai itin aktualu – per vasaros karščius galime atvykti net tiesiai į laukus“, – sakė M. Kisminas.
Kita, ne mažiau svarbi bendrovės teikiama paslauga, kuri itin sumažina mašinų savininkų rūpesčius, – mašinos paruošimas techninei apžiūrai ir net jos atlikimas. Klientas atveža savo automobilį, „Mažeikių autoserviso“ meistrai jį paruošia, pristato valstybinės techninės apžiūros centrui. Klientui mašina atiduodama jau su galiojančiu techninės apžiūros talonu.
Šiomis dienomis gretimose patalpose atidaromas automobilių dalių centras, tad „Mažeikių autoserviso“ vadovai tikisi, kad tai dar labiau sutrumpins automobilių remontų trukmę ir taip bus sutaupomas klientų laikas.

Aptarnauja visų markių automobilius

Šiuo metu bendrovės patalpose yra dešimt lengvųjų automobilių keltuvų, su kuriais dirba ilgametę patirtį mašinų remonto srityje turintys specialistai, naujai įrengtame sunkiasvorių transporto priemonių remonto patalpoje pradėjo veikti dar keturios šios rūšies transporto priemonių remonto vietos.
Bendrovės meistrai naujai įrengtoje diagnostikos linijoje vykdo sunkvežimių stabdžių ir važiuoklės patikrą, reguliuoja šviesas bei atlieka kitus techninių aptarnavimų darbus.
„Mes neskirstome automobilių – remontuojame tiek vokiškus, tiek japoniškus, tiek kitų šalių gamybos transporto priemones. Daug patirties turime amerikietiškų automobilių remonte ir autodetalių paieškoje. Ir ne tik remontuojame – pas mus galima įsigyti tiek automobilių detalių, tiek padangų. Be to, ir pavasario, ir rudens sezonu galima jas pasikeisti bei subalansuoti. Suteikiame padangų saugojimo paslaugą, atliekame ratų suvedimą“, – sakė M. Kisminas.

Autoserviso meistrai greitai ir kokybiškai šalina sunkiasvorių transporto priemonių gedimus. Sigito STRAZDAUSKO nuotraukos

10 Atsakymų į “„Mažeikių autoservisas“ plečia paslaugų spektrą”

 1. Šaunu parašė:

  Šaunu ! Sekmės !

 2. Direktoriau parašė:

  Mali suda, kaip ir visi direktoriai.kai klientas grys tai tu jam pinigus grazinsi? Ar kaip visa laika direktoriai akis muilinsi?

 3. CHM parašė:

  GERIAU PARASYTUNMET APIE KITA VAGIU IR SUDARANKIU SERVISA TRIPLETA,KUR SENAS DALIS VIETOJ NAUJU SUDEDA..

 4. Zita parašė:

  Man įdomu kada “Mažeikių autoservisas” grąžins man duslintuvą, kurio neberadau po “remonto”.

 5. Mažeikių autoserviso direktorius parašė:

  Labai ačiū komentatoriam už pastebėjimus tobulėjimui ribų nėra. Dėl “buvusio klijento” pastebėjimų, prašom atvažiuoti į mūsų autoservisą ir manau mane ten sutiksite ir išsiaiškinsim kodėl pritrūko darbo kokybės, atsiprašom jai kas nepatiko.

 6. buves klientas parašė:

  jiem tik pinigai rupi ne darbo kokybe..po paskutinio auto remonto perzegnojau ta “serviza”, o servizo vadovas, jei ji taip galima pavadinti tai isvis pamates mane lekdavo i pagalbines patalpas, nes neturedavo ka pasakyti..geda uz juos!! sekmes besileciant

 7. 123 parašė:

  Išėjot iš KEMI, bet jų darbo stilių ir kokybę išsinešėte. Teisingai čia rašė – mašinas remontuoja ne keltuvai ir ne įrankiai, o specialistai, kurių čia, deja, nerasta…Toks pat lygis, kaip Linų fabrike…

 8. Komentatorius parašė:

  Čia gi reklaminis straipsnis.

 9. Pagyvensim pamatysim parašė:

  Net ir pats naujausias sunkvezimiu autoservisas nieko niekada pats nesutaisys. Mazeikiuose yra ribotas kiekis geru remonto specialistu. Ir jie visi uz gana nebloga atlyginima jau dirba kituose kolektyvuose. Jei remontuos sunkvezimius statybininkai ar siaip bet kas, iki kokybisku paslaugu cia dar bus toli toli. Bet kaip jau ten bebutu. Linkiu sekmes.

 10. cha parašė:

  vagiu gauja jiems nesvarbu kokia kokybe svarbiausia kad tik paimti daugiau is zmogaus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*