Mažeikių senamiestyje liepsnoja namas

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Pirmadienį apie ketvirtą valandą po pietų užsidegė namas senamiestyje, Pramonės gatvėje. Ugnies liežuviai veržėsi tiek pro medinio namo, pažymėto aštuntuoju numeriu, pirmojo ir antrojo aukšto langus, tiek pro vidinėje kiemo dalyje esantį stogą.
„Atėjau pažiūrėti, ar tvarkingas man prižiūrėti paliktas namas, kuriame šiuo metu gyvena nuomininkas – jis šiuo metu yra darbe, ogi žiūriu, kad jis pleška. Nuo ko užsidegė, neturiu supratimo, manau, kad gal buvo atėję kokie benamiai ir numetė nuorūką“, – svarstė gaisravietėje kalbintas Gražvydas Balsys.
Su ugnimi kovoja du Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažai, į pagalbą jiems skuba balėniškiai ugniagesiai gelbėtojai, nutiesta magistralinė vandens tiekimo linija, pareigūnai gesina ugnį, naudodami suspausto oro aparatus.

Vido STANKAUS nuotrauka

Vido STANKAUS nuotrauka

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

6 Atsakymai į “Mažeikių senamiestyje liepsnoja namas”

 1. seima parašė:

  pati zinau kas padege del savo keslu , namie nieko nebuvo , tas kas ten gyveno nebuvo ne dagradave nei pijokai , esme tame ko zmogus tik nepadarys del pinigu

 2. Vaidotas parašė:

  Pries teisiant kita atsigeskime patys i save ir paglvokime argi mes esame tobuli ne mums teisti zmogui nelaime atsitiko o jus laido riteriai tik teisiate patyletumete cia tik mano nuomone ,bet visgi NEGRAZU TAIP!

 3. Anonimas parašė:

  Modestai, iš kur žinai, kad nieko nebuvo name? Ar buvai ten? Jeigu nematei ir nepažįsti šios šeimos geriau patylėtum.

 4. rasa parašė:

  sendie isryto vel dege taspats namas

 5. Modestas parašė:

  Siaubas ,ir dar sujuokino,kad sako bomzai jis pats paskutinis degradaves ,ir vaiksto su tokiais ne viena karta maciau …Aciu dievui,kad nieko nebuvo namuose

 6. Kaimyne parašė:

  Gaisrine atvyko tik po 20minuciu. Siaubas koks. Aciu Dievui viskas gerai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video