Mažieji skaitytojai sukviesti į literatūrinį rytmetį

Vaikai paleido savo balionus į dangų, palinkėję jiems gero vėjo.

Pirmą vasaros dieną Balėnų filialo bibliotekininkė pakvietė savo mažuosius skaitytojus į literatūrinį rytmetį „Mes klausysim pasakaitės“, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti.
Bibliotekininkė Elena Rimkuvienė pasveikino susirinkusiuosius su švente, palinkėjo, kad kiekviena vaikų diena būtų nepakartojama ir kupina nerūpestingos vaikystės juoko, smagių nuotykių ir atradimų. Ji supažindino vaikus su gražia knygelių paroda „Vaikų pasaulis“.
Visi kartu skaitėme pasakas iš knygutės „Mano penkių minučių pasakų lobynas“, grožėjomės iliustracijomis. O užduotį surasti patarlės pabaigą renginio dalyviai įveikė su džiaugsmu ir šypsenomis.
Tuo mūsų šventė nesibaigė. Vaikučiai pūtė balionus, rašė savo svajones ir dėjo į juos. Šventės pabaigoje, palinkėję gero vėjo, paleido balionus į dangų. Ant asfalto spalvotomis kreidelėmis piešė tai, kas jiems labiausiai patiko: vaikystę, draugus, vasarą, svajones. Visų vaikučių piešiniai buvo spalvingi, linksmi ir nuoširdūs.
Renginio pabaigoje bibliotekininkė pavaišino susibūrimo dalyvius saldumynais, palinkėjo visiems geros, šiltos vasaros, nepamiršti kelio į biblioteką ir būti aktyviais knygų skaitytojais.

„Santarvės“ inf.

Užduotis – surasti patarlės pabaigą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*