Pelno nesiekiančios investicijos į miškus nepateisino lūkesčių

Autorės nuotr.

Po to, kai „Santarvėje“ buvo publikuotas straipsnis „Lankytojų pamėgtam parkui – našlaičio dalia“, atsakymus į užduotus klausimus atsiuntė Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos atstovė.

Į redakciją paskambinęs viekšniškis papasakojo apie Viekšnių seniūnijos teritorijoje netoli Virvytės upės esančio „Mangusto“ parko-tako būklę.
„Santarvės“ skaitytojas domėjosi, kam šis dabar jau kiek apleistas objektas priklauso, kas turi pasirūpinti jo priežiūra. Šiuos ir dar keletą klausimų uždavėme Nacionalinės mokėjimo agentūros Komunikacijos skyriaus vyriausiajai specialistei Donatai Macevičienei, nes būtent ši agentūra skyrė pinigus miške esančiam parkui-takui įrengti.
Specialistė informavo, kad sutartis dėl paramos „Mangusto“ parkui ir takui įrengti buvo pasirašyta 2012 metų gruodžio 6 dieną. Projekto priežiūros laikotarpis baigėsi po penkerių metų – 2017-ųjų gruodžio 6 dieną.
„Pasibaigus priežiūros laikotarpiui, paramos gavėjo įsipareigojimai, išskyrus prievolę saugoti su projektu susijusius dokumentus, baigėsi. Todėl rekreacinius infrastruktūros objektus turėtų prižiūrėti juos valdantys subjektai“, – paaiškino D. Macevičienė.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*