Pikeliuose – tradicinė ančių medžioklės šventė

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Nuo mėnesio vidurio baigėsi ančių medžioklės draudimas, ta proga jau dvyliktą kartą Pikeliuose vyko tradicinė ančių medžioklė.

Sukvietė svečius

Nuo gruodžio 15 d. iki rugpjūčio 15-osios šalyje galioja ančių medžioklės draudimas.
Pirmą šeštadienį po to, kai prasideda jų medžioklės sezonas, Pikelių medžiotojų būrelis tradiciškai – jau dvyliktą kartą – rengia šventę. Ančių medžioklės šventė pradedama iškilmingai – miestelio Šaulių aikštėje.
Šventės organizatorius, Pikelių medžiotojų būrelio vadovas Tadas Janušauskas „Santarvei“ sakė, kad ančių medžioklei miestelio apylinkės yra itin dėkingos: „Turime daug balų, kemsynų, kur veisiasi šie paukščiai, tokių vietų yra ir aplink naftos perdirbimo gamyklą. Nors ančių medžioklė ir prasidėjo, tačiau tai labiau vienadienė šventė – pas mus retai rengiamos tokio pobūdžio medžioklės, visi medžiotojai nori didesnio laimikio“.
Pikeliškiai į medžioklę susiruošė ne vieni – buvo pakviesti visų rajono medžiotojų būrelių vadovai, atvyko Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas Jonas Talmantas, televizijos laidos „Tauro ragas“ kūrybinė grupė.
Plačiau – penktadienio laikraštyje.

3 Atsakymai į “Pikeliuose – tradicinė ančių medžioklės šventė”

  1. to verdiktas parašė:

    ziurek kad karma pacio nepaimtu uz blogus linkejimus :( dar ir seima saugok.. neduok dieve koks briedis uzsoks ant kapoto,poto nekaltinkit medziotoju

  2. Bugis parašė:

    Medžiotojai- patys didžiausi brakonieriai.

  3. verdiktas parašė:

    zudikai. tikiuosi karma yra ir jusu bei jusu artimuju mirtis ateis tokiu pat tragisku budu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*