Sedos bibliotekoje – dėmesys „Metų knygos“ rinkimams

Balsuojame už patikusią knygą. Janinos KELERIENĖS nuotr.

Praėjusių metų rudenį buvo paskelbtos „Metų knygos“ rinkimams nominuotos knygos, jos susiskirstytos į penkias kategorijas. Tai knygos vaikams, paaugliams ir suaugusiesiems, kurios dar suskirstytos į prozos, poezijos bei publicistikos ir dokumentikos.
Praėjusių metų pabaigoje Sedos bibliotekoje pristatėme „Metų knygos“ rinkimuose dalyvaujančių knygų, priklausančių paauglių kategorijai, trejetuką, kvietėme išsirinkti ir balsuoti už labiausiai patikusią knygą. Siūlėme balsuoti ir už skaitytas knygas, priklausančias kitoms kategorijoms.
Gruodžio 14 d. vyko parodos „Metų knygos rinkimai 2018“ pristatymas. Į biblioteką susirinkę vaikai klausėsi bibliotekininkės J. Kelerienės pasakojimo apie šiais metais nominuotas paauglių kategorijos knygas. Jaunųjų bibliotekininkų būrelio narys pristatė skaidres apie vieną pasirinktą knygą. Jaunimas balsavo už labiausiai patikusį kūrinį.
Sausio 25 d. vyko popietė, kurioje jaunųjų bibliotekininkų būrelio nariai aptarė, analizavo ir kalbėjosi apie renkamas knygas paaugliams. Vėliau renginio dalyviai prisėdo prie bibliotekos kompiuterių, ėmė į rankas savo telefonus ir internetu balsavo už pasirinktą knygą.
Loreta MICKIENĖ,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Sedos filialo vyresnioji bibliotekininkė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*