***SKAITYTOJO NAUJIENA*** „Buratino“ futbolo šventė – ir sportas, ir geros emocijos

Asmeninio albumo nuotr.

Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA), Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Masinio futbolo asociacija (MFA) spalio ir gruodžio mėnesiais inicijavo projektą „Mažais žingsneliais didžiojo futbolo link“. Jame dalyvavo Mažeikių lopšelio-darželio „Buratinas“ vyresniųjų ir priešmokyklinių grupių vaikai, pedagogai.
Tikslas – džiaugsmingas, smagus, draugiškas žaidimas.
Futboliukas – kolektyvinis žaidimas. Jį žaisdami vaikai mokosi nugalėti savanaudiškas paskatas, ugdosi savitvardą, ryžtingumą, valią ir kitas dorovines savybes.
Minint futbolo dieną, lopšelyje-darželyje „Buratinas“ vyko futbolo šventė „Futboliukas – jėga“, kurio metu vaikai, pasiskirstę komandomis, žaidė futboliuką. Žaidėjai stengėsi įmušti įvarčių, o sirgaliai skandavo „Įvartį, įvartį“.
Renginio metu vyravo didelis azartas, entuziazmas, šventė suteikė daug gerų emocijų. Nugalėtojais tapo visi.
Pasibaigus šventei, dalyviai ir žiūrovai vaišinosi ekologiškomis sultimis.

Roma GYDRIENĖ
Kūno kultūros auklėtoja ekspertė

Asmeninio albumo nuotr.

One Reply to “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** „Buratino“ futbolo šventė – ir sportas, ir geros emocijos”

  1. alfasteps.com parašė:

    Mėgstu su sūnumi į kokią sporto šventę kartu nuvažiuoti ir futbolą mėgstame ir šiaip pasportuoti. Radom gerą sporto klubą kur jam labai patinka, tai ten dažnai lankomės. Kartais būna persistengiam, pradeda skaudėti nugarą ar kitus raumenis, tai irgi padeda. Labai gera vietelė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*