***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Sedos bibliotekoje vyko literatūrinė popietė

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Viešosios bibliotekos Sedos filiale vyko popietė „Metų knygos rinkimai 2015“. Šiais metais Sedos filialas rašė paraišką vaikų kategorijos knygoms pristatyti ir laimėjo knygeles vaikams.
Tai Ramintos Baltrušytės „Kalvėnų miesto paslaptis“, Tomo Dirgėlos „Apie raganą šiokią tokią“, Birutės Mar „Gėlininkė“, Ramunės Savickytės „Adelės dienoraštis. Ruduo“ ir Rimvydo Stankevičiaus „Pūgos durys“. Visos šios knygos nominuotos Metų knygos rinkimuose ir už jas jau galima balsuoti iki pat vasario 21 d. Taip pat yra paskelbtos ir paauglių, suaugusiųjų bei poezijos kategorijų knygos tinklalapyje www.metuknygosrinkimai.lt , už kurias irgi galima balsuoti.
Popietės pradžioje vyresnioji bibliotekininkė Janina Kelerienė pristatė visas knygas. Vaikai turėjo galimybę jas pavartyti, o kai kurie iš jų buvo perskaitę kurią nors iš šių knygų. Knygas perskaitę vaikai papasakojo kai kurias jose aprašomas istorijas, raiškiai skaitė ištraukas. Susirinkusieji spėliojo, iš kurios knygos yra atitinkama istorija ar epizodas. Pagrindinius veikėjus apibūdino jaunųjų bibliotekininkų būrelio vaikai, suvaidindami kelias įdomiausias situacijas.
Popietės pabaigoje visi sėdo prie kompiuterių ir balsavo už patikusią knygelę.
Renginį organizavo vyresnioji bibliotekininkė Janina Kelerienė ir jaunųjų bibliotekininkų būrelis.

Loreta MICKIENĖ
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Sedos filialo vyresnioji bibliotekininkė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*