***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Užliekniškiai paminėjo Motinos dieną

Asmeninio albumo nuotraukos

Ar yra žmonių kalboje žodis meilesnis, saldesnis, brangesnis už žodį Motina?
Jame yra visa meilė, kokia tik besutelpa žmogaus širdyje, visas švelnumas, koks tik žmogaus yra pakeliamas….
Te beldžiasi pavasaris į Jūsų, mamos, širdis pirmaisiais saulės spinduliais. Te Jūsų sūnūs ir dukros dovanoja jums šventę – kaip rasotą gėlės žiedą – ne tik šiandien, bet ir kiekvieną dieną.
Šiais žodžiais gegužės 2 dienos popietę susirinkusias mamytes ir močiutes pasveikino Užlieknės pagrindinės mokyklos mokiniai. Į šventę atėjusias mamas išpuoštame vestibiulyje pasitiko mokinių piešinių paroda „Mamos portretas“.
Tą dieną skambėjo pačios nuoširdžiausios dainos, kurias paruošė mokytoja Rita Kondrotienė. Pirmos klasės mokinė Rugilė Lieliungaitė padainavo dainelę „Laiškas saulutei“, kuri suvirpino visų mamyčių širdis. Aukštesniųjų klasių mokiniai ne tik dainavo, bet ir skaitė montažą, skirtą pačiam brangiausiam žmogui – Mamai.
Daug aplodismentų sulaukė mažieji artistai – priešmokyklinės grupės ugdytiniai, kurie suvaidino Anzelmo Matučio pasakėlę „Tuoj ir rytoj“.
Į klausimą, ar gali dangus griūti, atsakė pirmokėliai, vaidinę pasakėlę „Dangus griūva“.
Apie tai, kad mamos meilė trunka amžinai, vaidino „kiškutis“ – priešmokyklinės grupės auklėtinė Samanta Balytė ir „kiškienė“ – ketvirtokė Vaida Šakytė.
O pasižiūrėję pradinių klasių vaidinimą „Vilkas ir aštuoni ožiukai‘, kurį paruošė mokytoja Daiva Čirvinskienė, įsitikinome, kad pasakos yra kuriamos vaikams ne tik dėl linksmumo, bet jose slypi ir daug išminties. Jos moko, kad reikia būti visada budriems, nes tik tada išvengsi apgaulės ir pavojų.
Na, o šią pasaką pažiūrėjusios mamos, manau, sutiks, kad ir joms yra šioks toks paslėptas moralas, o koks, paliekame atspėti pačioms.
Po smagių dainelių, ratelių, vaidinimų, eilėraščių šventė baigėsi bendra daina, gėlėmis ir dovanomis savo mamytėms bei močiutėms.
Į šventę susirinkusias mamas ir močiutes pasveikinusi mokyklos direktorė Emilija Kersnauskienė padėkojo už programėlę mokytojoms ir mokiniams, o visoms Mamoms – už kantrybę, meilę savo vaikams, linkėjo nuoširdaus vaikų dėmesio ir dėkingumo bei gražios šventės mieloms Mamoms.

Elena RIMKUVIENĖ
Jaunųjų žurnalistų būrelio vadovė

Asmeninio albumo nuotraukos

2 Atsakymai į “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Užliekniškiai paminėjo Motinos dieną”

  1. ignas parašė:

    cia dainuoja mano klasiokai.

  2. Reda parašė:

    Labai graži, nuostabi šventė. Didžiulis AČIŪ mokytojoms įdėjusioms tiek darbo, meilės, kad mes, mamos, galėtume gėrėtis tokia šaunia programėle.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*