Skverelyje – mįslingos duobės

Pirmajam, atsakiusiam į klausimą, kas tie paslaptingieji „kurmiai“, įteiksime paskatinamąjį gamtos mylėtojų prizą. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Penktadienio popietę Mažeikiuose, Taikos g. skverelyje, atsirado kelios dešimtys giliai išraustų duobių. Tačiau paslaptingieji duobių kasėjai, pasirodo, ne tokie jau paslaptingi, nes nemažai provėžų parko žolėje padaryta…

Kad ir kaip stengėmės, „Santarvei“ nepavyko sužinoti, kas čia bus daroma… Iš seniūnijos mus pasiuntė į  Savivaldybę, o ten, pasirodo, irgi niekas nieko nežino… Net gaila, kad penktadienis –   trumpiausia darbo diena, tad nepavyko pakalbinti rajono valdžios atstovų.
Pirmajam, atsakiusiam į klausimą, kas tie paslaptingieji „kurmiai“, įteiksime paskatinamąjį gamtos mylėtojų prizą.

11 Atsakymų į “Skverelyje – mįslingos duobės”

 1. STEBETOJAI parašė:

  Geda seniunijos klierkams nesugebantiems organizuoti medeliu sodinimo be seimo nario STANISLOVO GIERAICIO iniacatyvos.Biurokratiniai istatymai STANISLOVO pazeisti yra niekis pries jusu iniaciatyva puosti miesta.Nei vienas teismas nedristu teisti uz gerus darbus,Laukiame daugiau tokiu iniaciatyvu mes uz JUS STANISLOVAI.

 2. Alda parašė:

  Pirmoje juostoje iš dešinės,bus stulpeliai tvorai,antroje pasodins medelius,o laisvoj erdvėj pastatys namą ir niekas nežinos kieno.

 3. Jurijus parašė:

  gerai kad dar yra tokiu kam rupi gamta.savivaldybei ne tas dabar galvoj todel nieko ir nezino.saunuoliai kuo daugiau tokiu zmoniu butu.nebutinai azuolus gali sodinti ir kitus lapuocius.

 4. galvotojas parašė:

  cia gamtos miletojai sodins grazius azuolus

 5. Viltis parašė:

  Kas iskase , tas ir pasodins. Bus grazu! Bus daug medeliu! Ir dar suoliuku pristatys, kad ir jaunos mamytes su vezimeliais ir senjorai turetu kur prisesti ir skvereliu pasigrozeti.
  O kas taip niurzga, del bendru erdviu, geriau savo laiptinese apsikuoptu.

 6. v, parašė:

  Manau, kad kažkas žemę tyrinėja

 7. galvoju parašė:

  kad Seimo narys S.G. ruošias rinkimams ir sodins medelius. Įstatymų leist neišeina, su korupcija nekovoja ir t.t.

 8. Titas parašė:

  Gal sakau bus statomi barjerai vaikams pašokinėti, ar kokios tai lipynės? Bet keista, kad niekas nežino. Belieka tikėtis, jei paslaptinga tai bus vertinga.

 9. Neringa parašė:

  Galbūt tai Kalnėnų pagrindinės mokyklos bendruomenės sumanymas ką nors gražaus pasodinti ir taip prisidėti prie miesto gražinimo.:)

 10. Spėjikas parašė:

  “Išgręžtos” duobės medelių sodinimui

 11. vitalijus parašė:

  miesto apzeldintojai, bus sodinami kazkokie augaliukai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*