Šuolis parašiutu – didžiulės kantrybės ir drąsos rezultatas

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Besibaigiančios vasaros atostogos keturiems Bendruomeninio pagalbos vaikams centro rūpintiniams dovanojo nepamirštamą nuotykį – pirmąjį šuolį iš lėktuvo parašiutu.
Būrelis drąsiausių Centro rūpintinių kantriai ir atsakingai išklausė instruktoriaus vedamus mokymus ir instruktažą, įveikė fizinio pasirengimo pratimus, permainingas oro sąlygas ir vėlyvą vakarą lėktuvu pakilo į dangų. Ant žemės likusi palaikymo komanda, sulaikiusi kvėpavimą, laukė pirmųjų drąsuolių. Šuolis pavyko puikiai ir keturi jaunieji parašiutininkai buvo pasveikinti bei pakrikštyti aeroklubo vadovų.
Esame nuoširdžiai dėkingi Mažeikių aeroklubo viršininkei Alai Morkūnienei, kuri pakvietė mūsų rūpintinius prisijungti prie Mažeikių rajono savivaldybės 2017 m. remiamos programos „Jaunimo iniciatyvų ir aktyvumo skatinimas, pilietiškumo ugdymas“. Taip pat esame dėkingi ir instruktoriui Rimantui Morkūnui bei visai J. Kumpikevičiaus vardo aerodromo EYMA komandai, kurios dėka mūsų Centro rūpintiniai galėjo įgyvendinti vieną iš daugelio savo svajonių. Mažeikių aeroklubas prisidėjo ir prie dar vienos vaikų svajonės – lėktuvu pakilti į dangų ir pasigrožėti savo miesto vaizdais iš paukščio skrydžio.

Airina GURAUSKIENĖ,
Vyr. socialinė darbuotoja

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*