Taiklumo varžybose triumfavo tirkšliškiai

Nuotr. iš Mažeikių medžiotojų ir žvejų draugijos archyvo

Ketvirtus metus iš eilės Mažeikių medžiotojų ir žvejų draugijos medžiotojų būrelių komandos rengia varžybas Plungės rajono Vensvos šaudymo centro šaudykloje.

Rungėsi keturiose rungtyse

Mažeikių medžiotojų ir žvejų draugija jungia 13 medžiotojų būrelių, šių metų šaudymo varžybose trūko tik Bružų medžiotojų būrelio atstovų. Tai dalyvių skaičiaus nesumažino – kai kurie būreliai išstatė po kelias komandas, todėl dėl prizo varžėsi 15 komandų po keturis narius.
Akies taiklumą dalyviai išbandė keturiose rungtyse – šaudė į skraidančias lėkšteles (kiekvienas dalyvis šovė į 25), penkis šūvius lygiavamzdžiu šautuvu iš 25 metrų atstumo paleido į „bėgantį šerną“, dvi rungtys buvo skirtos šaudymui karabinu – iš šimto metrų į „stovintį šerną“ ir nuo lazdos – į „stirniną“.

Paaiškėjo nugalėtojai

Pirmąją vietą antrus metus iškovoja Tirkšlių medžiotojų būrelio ketveriukė: Rimantas, Žygimantas ir Laurynas Norkai bei Darius Martinkus. Kaip ir pernai, tirkšliškiai medžiotojai aplenkė antroje vietoje likusius viekšniškius, trečią vietą šiais metais iškovojo Plinkšių medžiotojų būrelio atstovai.
Asmeninėje įskaitoje visus turnyro rengimo metus taikliausiu šauliu išlieka Ž. Norkus, antras buvo jo tėtis Rimantas, trečias – Viekšnių būrelio vadovas Andrius Škerba.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*