„Ventos“ pagrindinė mokykla gamino labdaringus vėjo malūnėlius

27 klasės pagamino per pusę tūkstančių darbelių. Ritos RIMKUVIENĖS nuotr.

Mažeikių „Ventos“ pagrindinės mokyklos pirmų-aštuntų klasių mokiniai, palaikydami iniciatyvą „Vėjo malūnėlis“, prisijungė prie Labdaros ir paramos fondo „G vaikų pasaulis“ rengiamo projekto „Dovanok vaikui šypseną“.

Darbų – per pusę tūkstančio

Kabinetuose, klasėse, skaitykloje dvi savaites virė darbas: mokiniai, mokytojai lankstė, dekoravo vėjo malūnėlius. 27 klasės pagamino per pusę tūkstančių darbelių.
„Dėkojame pirmiesiems malūnėlių gamintojams. Mes sužavėti tokio grožio malūnėliais! Toks vaikų entuziazmas!“ – emocijomis dalijosi fondo vadovė Jūratė Gineitienė.
„Ventos“ pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja Lina Pocevičienė sakė, kad linksmi, spalvingi „ventiškių“ malūnėliai jau netrukus iškeliaus į koncertus „Tuk-tuk, širdele“ ir bus išdalinti žiūrovams.

Kabinetuose, klasėse, skaitykloje dvi savaites virė darbas: mokiniai, mokytojai lankstė, dekoravo vėjo malūnėlius. Ritos RIMKUVIENĖS nuotr.

Vyks „tylusis“ aukcionas

Labdaros ir paramos fondas „G vaikų pasaulis“ koncertų turą „Tuk-tuk, širdele“ po Lietuvą su labdaros misija rengia lapkričio-gruodžio mėnesiais, jie vyks penkiuose Lietuvos miestuose: Kėdainiuose, Plungėje, Klaipėdoje, Telšiuose, o gruodžio 1 dieną – ir Mažeikiuose. Šie koncertai skirti vaikams ir jų tėveliams.
Renginio organizatoriai sako, kad kartu su koncertais labdaros ir paramos fondas vykdys „tylųjį“ labdaros aukcioną, kurio metu renginio dalyviai galės įsigyti menininkų paaukotų autorinių darbų ir taip paremti pagalbos stokojančius vaikus.
Projekto metu surinktos lėšos bus skirtos daugiavaikių, skurdžiai gyvenančių šeimų, tėvų netekusiems ar jų paliktiems vaikams, šių vaikų popamokinės veiklos, laisvalaikio užimtumo kūrimui, mokslo ir gyvenimo sąlygų gerinimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*