Horoskopas balandžio mėnesiui(0)

 

Bendroji prognozė

Balandis atneš permainų ir energijos pliūpsnį. Žvaigždės suteiks naudingų progų - svarbu jų nepražiopsoti, o fortūna šypsosis žengiantiems į priekį.

Šaltinis: www.anonsas.lt
Daugiau: būrimas taro kortomismetų horoskopai

Avinas (03.21 – 04.20)

Visagalė aistra. Balandis Avinams bus karštas visomis prasmėmis. Veneros įtaka žada meilę ir švelnumą, o Marsas kurstys geismą ir aistras. Jums netruks žavesio, tad sutrauksite aplink save naudingus žmones, nors sentimentų atsikratyti bus sunku. Galima naujo romantinio ryšio pradžia, o jau turintiems gyvenimo partnerį - jausmai užgims iš naujo.

Mėnesio pradžioje į priekį stums ambicijos, iniciatyva ir noras konkuruoti. Dabar galite parodyti, ką iš tikrųjų mokate ir galite. Tiesa, požiūriai tarp jūsų ir bendradarbių ar vadovo gali ir nesutapti, tad teks išmokti argumentuoti, siekti palankaus kompromiso.

Savo tikslų sieksite atkakliai ir viešai, tad mėnesio pabaigoje galimos apkalbos. Į jas neverta kreipti daug dėmesio, tačiau įvertinkite, kas yra jūsų draugai, o kas - priešai. Mėnesio pabaiga bus finansiškai naudinga: galite gauti premiją, naujas pareigas ar algos padidinimą, tačiau tai savaime neturėtų būti siekiamybė. Skirkite dėmesio sau, sportuokite ir rūpinkitės sveikata, venkite streso - jis gali stipriai sujaukti jūsų planus.

Palankios dienos: 2, 14, 20, 23.
Nepalankios dienos: 7, 8, 19.

Jautis (04.21 – 05.21)

Mėnesio pradžia gali būti sunki: fortūna trumpam apleis, tada galite patirti nemalonių dalykų ar nusivylimų, nepasitenkinimo savimi, nesėkmių. Tai tarsi naujas užgimimas: pradžia niekada nebūna lengva.

Atsikratykite kietakaktiškumo ir užsispyrimo: kartais atrodo, kad su jumis susikalbėti tiesiog neįmanoma. Dėl to galimi ir nesutarimai su antrąja puse, nors problema gali būti ir slapta aistra, kuri aplankys balandį.

Pasikeitus planetų išsidėstymui jau nuo mėnesio vidurio galėsite atsikvėpti, tapsite laimingesni. Tai ypač pasijus darbo bei verslo reikaluose - atrodys, kad visada esate žingsiu priekyje. Jūsų pranašumas - jūsų energija, tad pasirūpinkite, kad jos nestigtų. Saugokitės infekcinių ir užkrečiamų ligų. Balandis - geras metas atostogoms ir poilsiui.

Palankios dienos: 14, 19, 21, 22, 29.
Nepalankios dienos: 3,6,11.

 

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Nusiteikite daug bendrauti ir bendradarbiauti. Laukia daug įvykių ir švenčių, kuriose turėsite dalyvauti. Tai sukels sentimentus, bet kaip tik dėl to pajusite laimės ir pilnatvės jausmą. Pirmoji balandžio pusė bus dinamiškesnė: poilsio šiek tiek trūks, antroji pusė tiesiog reikalaus dėmesio. Santykiai pasitaisys mėnesio viduryje, jūsų elgesys pakryps tinkama linkme.

Jupiterio įtaka mėnesio viduryje įkvėps optimizmu: pasitikėsite savo jėgomis, pajusite nuotykių troškimą. Į prioritetų sąrašą iškils seniai pamiršti norai ir troškimai, vėl stengsitės juos realizuoti ir gali būti, kad šį kartą svajonės iš tikrųjų virs realybe.

Mėnesio pabaigoje skirkite dėmesio aplinkiams - jiems prireiks jūsų pagalbos. Pasitenkite išklausyti ir suprasti, užjausti. Intelektas, originalumas ir dinamiškumas - jūsų savybės, kurios žavi kitus, todėl jomis turite pasikliauti ir pats.

Naujų iššūkių ir galimybių dar teks palūkėti. Geri rezultatai pasiekiami tik sunkiu ir ilgu darbu, todėl būkite tikri, kad jūsų tikslas to vertas. Kartais laisvas laikas ir poilsis yra daug svarbesnės vertybės.

Palankios dienos: 4, 14, 19, 22.
Nepalankios dienos, 1, 5, 16, 17, 19.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Bendras klimatas aplink jus nesikeis: vyraus emocinė ramybė, koncentruositės į namus. Vis dėlto Saturno ir Plutono įtaka privers prisiminti sau taikomus standartus: sieksite tobulumo, nenorėsite priimti kompromisų. Trumpai tariant, grįšite į savo vėžes. Nors požiūris bus tvirtas ir gana griežtas, kartais gali pasirodyti, kad esate trumparegis.

Romantiniame ryšyje galimi nesutarimai. Jūs norėsite daugiau įsipareigojimų ir atsakomybės, tačiau antroji pusė tam nesąmoningai priešinsis. Vienintelis jūsų šansas atverti porai akis - elgtis taip pat ir parodyti klaidas konkrečiais pavyzdžiais.

Mėnesio viduryje jausitės pažeidžiamai, gali būti, kad susidursite su stresu. Darbe galima įtampa, tačiau sutelkus dėmesį į svarbiausias užduotis to pavyks išvengti. Apskritai, balandis jūsų karjerai bus itin svarbus. Įsiliesite į nesibaigiantį šurmulį, kurį sukels Urano įtaka, tad galimi ir pasikeitimai bei naujovės.

Dabar atėjo laikas kovoti su visais ir visada bei pasiekti savo tikslų. Energija tiesiog liesis per kraštus, todėl jos nebus įmanoma sulaikyti viduje. Jei trūksta iniciatyvos - nedvejokite ir nustebinkite save. Trumpas šokas turės jums gerą įtaką.

Palankios dienos: 1, 2, 3, 17, 28.
Nepalankios dienos: 13, 15.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Meilė ir santykiai. Saulės ir Veneros įtaka privers jus pasimėgauti aistra. Būsite tikrai žavi ir viliojanti asmenybė, spinduliuosite seksualumu ir laimėtojo entuziazmu. Būsite tarsi meilės uraganas, tačiau turėtumėte elgtis atsargiai: prisiminkite, kad bumerangas sugrįžta, tad skaudinti kitų nevertėtų.

Savo gyvenimą valdysite kaip įsimylėjęs: viską matysite pro rožinius akinius, nereaguosite į problemas, būsite visiškai atsipalaidavę. Tai geras požiūris, tačiau jis neturėtų ilgai užsitęsti. Labai tikėtina kelionė, kuri gali būti susijusi su kultūriniu ar dvasiniu tobulėjimu, darbu arba mokslais.

Darbinėje veikloje vyraus ambicijos, sieksite dominuoti ir vadovauti. Deja, emocinė būsena tam dabar nėra palanki, tad geresnis sprendimas būtų pasilaikyti savo kortas kitam mėnesiui. Puikiai seksis bendrauti su žmonėmis, sudarinėti naujus sandorius ir susitarimus. Atsargiai - nepainiokite darbo ir malonumų, nes tai gresia didelėmis problemomis ateityje.

Mėnesio pabaigoje tiesiog užlies optimizmas ir gera savijauta, lydės sėkmė. Vis dėlto per didelės rizikos vertėtų vengti: atsisakykite ekstremalių promogų, nes galimos įvairios traumos.

Palankios dienos: 18, 22, 26, 28.
Nepalankios dienos: 7, 9, 16.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Dideli pokyčiai. Jus motyvuos romantikos poreikis ir instinktai, dažnai nestebinsite net save. Jusite nenumaldomą smalsumą, žavėsitės naujais dalykais, gyvensite aktyvų socialinį gyvenimą.

Jums įprastą sentimentalumą pakeis veržlumas ir nuotykiai, naujovių troškimas. Aplinkiniai dėl to gali imti nerimauti, tačiau jums tai nerūpės ir tas rūpestis netgi erzins. Vis dėlto nuo antrosios pusės atsiriboti nevertėtų - paslaptys santykiuose sukels nesutarimus ir kivirčus.

Nors vyraus gana pesimistinės nuotaikos darbo reikalai klostysis kaip įprasta. Atostogoms laikas nelabai tinkamas, nebent jas jau seniai planavote ir tikrai žinote, ką veiksite. Saugokitės su paskolomis, didelėmis išlaidomis, baudomis susijusių sandorių - konfliktai dėl pinigų labai tikėtini antroje mėnesio pusėje.

Jei mokotės - rezultatai bus stulbinamai geri, tačiau energijos stygius jausis. Mėnesio gale norėsis daugiau aplinkinių dėmesio, tačiau šis periodas bus trumpas.

Palankios dienos: 2, 8, 13, 15.
Nepalankios dienos: 18, 21.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Tvirtai laikykitės, nes viskas klostysis neįtikėtinai greitai. Balandžio pradžioje daugiausiai dėmesio norėsis skirti antrajai pusei, o jei tokios jūsų gyvenime dar nėra - meilės paieškoms. Nenustebkite jei likimas pateiks staigmenų: dabar palankus metas pokyčiams, tad jų tikrai netrūks.

Laukia neabejotinai svarbūs įvykiai, tikėtina kad jie vienaip ar kitaip bus susiję su meile, energija, netikėtais susitikimais.  Mėnesio viduryje teks kovoti su oponentais, laukia svarbios derybos ir debatai, kurie pareikalaus nemažai energijos. Vis dėlto, sėkminga pabaiga užtikrins ilgalaikį rezultatą.

Pasirūpinkite savo finansais: galite uždirbti daug, tačiau ar tai tikrai reiškia, kad turite daug ir išleisti? Pinigais galima įvertinti ne viską, tad materializmu per daug žavėtis nevertėtų, nors šį mėnesį tam jausite stiprų jausmą: norėsis brangių daiktų, pasididžiavimo savo finansine padėtimi. Pasisaugokite pervargimo, laiku darykite pertraukas ir pagaliau išmokite planuoti darbus. Tai padės išvengti dviprasmiškų ir rizikingų situacijų tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Bendravime su aplinkiniais neskubėkite ir visada išlaikykite taktiškumą.

Palankios dienos: 12, 13, 18.
Nepalankios dienos: 6, 24.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Aistra darbui. Balandžio pradžia žada jums didelį susidomėjimą ir užsidegimą profesinėje srityje, visą savo energiją nukreipsite būtent šiai sričiai. Žinoma, motyvai gali būti ir ne vien darbiniai: galbūt stengsitės užkariauti kolegos dėmesį, įrodyti savo pranašumą konkurentui ar pan. Šiaip ar taip motyvas nėra labai svarbus - nusimato daug darbo ir geri rezultatai.

Harmonija ir ramybė įsivyraus tik antrojoje mėnesio pusėje. Norėsis daugiau laiko skirti šeimai, meilei, namams. Šiuo metu galimas labai romantiškas įvykis, kuris visiškai pakeis jūsų gyvenimą ateityje.

Balandžio pabaigoje vėl laukia grįžimas prie profesinės srities: susidomėsite naujovėmis, susijusiomis su darbu. Taip pat norėsis ir geresnės finansinės padėties, tačiau dabar staigiems sprendimams metas nėra labai palankus. Vis dėlto, kas nerizikuoja, negeria šampano. Galite susilaukti kritikos ir apkalbų, todėl dėl savo veiksmų reikėtų tvirtai nuspręsti. Būtinai atlikite seniai planuotas medicinines procedūras: susitvarkykite dantis, atlikite planuotą operaciją ar panašiai.

Palankios dienos: 4, 8, 22, 23.
Nepalankios dienos: 14, 26.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Sentimentalus laikas. Gyvensite prisiminimais, norėsis, kad laikas grįžtų atgal. Deja, praeitis ir liks praeityje, todėl turite atmerkti akis ir eiti į priekį. Žvaigždės jums suteiks puikią progą meilei, todėl šioje srityje viskas klostysis lengvai ir sklandžiai.

Mėnesio viduryje tapsite tikru laimės kūdikiu: atrodys, kad visada esate ten kur reikia ir tada, kada reikia. Naudokitės progomis - šis periodas ilgai netruks. Energijos protrūkis nesibaigs iki pat mėnesio galo, norėsis ekstremalių pramogų ir aktyvaus poilsio. Nežabokite savęs, dabar tinkamas metas atsipalaiduoti ir elgtis kiek lengvabūdiškiau.

Karjeroje galimi nemaži pokyčiai, tikėtina, kad pasitaikys proga pakeisti darbą arba palypėti karjeros laiptais. Vis dėlto pokytis labiau domins aplinkinius, o ne jus - priimsite tai kaip natūralią kaitą, naują etapą.

Palankios dienos: 2, 19, 23.
Nepalankios dienos: 7, 12.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Laikas pokyčiams. Jei planuojate keisti gyvenamąją vietą - darykite tai dabar. Visi su pokyčiais susiję sprendimai bus sėkmingi tiek kalbant apie asmeninį gyvenimą, tiek ir karjeros srityje. Puikiai sutarsite su antrąja puse, jūsų santykiai įgaus brandos ir tarpusavio supratimo. Vis dėlto mėnesio viduryje artimiausiems žmonėms dėmesio gailėti neturėtumėte - laukia jautrus periodas, su kuriuo puikiai susitvarkysite.

Vertinkite tradicijas ir papročius - vienaip ar kitaip jums tai labai pravers. Antroje mėnesio pusėje visi planai ims griūti, atrodys, kad likimas tiesiog šaiposi, bet nusiminti neverta. Geras planas net ir pakoreguotas aplinkybių įtakos leidžia pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Venkite finansinių manipuliacijų, netapkite jų auka. Atidžiai žiūrėkite kur dedate parašą ir venkite bet kokios nepagrįstos rizikos.

Palankios dienos: 7, 17, 27.
Nepalankios dienos: 3, 5, 12, 24.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Ilgėsitės praeityje turėtos apsisprendimo teisės, tačiau antro šanso pasirinkti nebus. Tai bus gera pamoka, kad kiekvienas poelgis turi padarinius ateityje, tačiau tai nereiškia, kad jie visada būna blogi. Priešingai, padariniai, kurių sulauksite dabar bus netgi labai geri.

Jupiterio įtakos paveiktos aplinkybės susiklostys į palankią progą, kurios seniai laukėte. Dabar ne metas dvejoti - turite imtis veiklos.

Meilės srityje laukia nesklandumai: reikės pasiaiškinimų ir derybų. Artimas žmogus daug investuoja į jūsų santykius ir mainais tikisi to paties iš jūsų. Gal jūs ir stengiatės, tačiau tai ne visada pastebima. Išspręsti tarpusavio problemas padės ramus pokalbis ir jau po kelių dienų norėsis kartu pabėgti nuo kasdienybės. Itin vilios tumpų atostogų galimybė bei aktyvios pramogos. Pasimėgaukite vienas kito draugija.

Profesijos srityje - visiškas štilis. Nebus nei naujovių, nei streso. Tiesa, pokyčių finansų srityje taip pat teks palaukti. Jei norite įsigyti brangų pirkinį - geriau palaukite ir dar kartą viską apsvarstykite, nuoseklus planavimas padės išvengti rizikingų sandorių.

Palankios dienos: 13, 15, 23.
Nepalankios dienos: 5, 7, 18.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Aplink jus sklando meilė - įvertinkite aplinkinių pastangas ir atsakykite į jas tuo pačiu. Jausitės užtikrintas ir patrauklus, tačiau šis įspūdis bus klaidingas. Iš tikrųjų jums reikia rūpesčio ir dėmesio, tad neatstumkite žmonių.

Daug energijos skirsite finansinei padėčiai pagerinti ir tai galiausiai duos šiokius tokius rezultatus. Fortūna itin šypsosis tiems, kurie dirba nuosavame versle ir jam vadovauja. Vis dėlto lengva nebus, teks susidoroti su kliūtimis ir stresu.

Mėnesio pabaiga atneš emocinį stabilumą ir pilnatvės, harmonijos jausmą. Suprasite, kad skubėti ir persistengti neverta, viskas vėl stos į savo vietas. Pasirūpinkite sveikata ir poilsiu, tačiau nepiktnaudžiaukite. Prisiminkite, kad daugiausiai naudos atneša darbas, kuris dirbamas nuoširdžiai.

Palankios dienos: 14, 19, 21, 22, 29.
Nepalankios dienos: 2, 18, 28.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Naujienos iš interneto

Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.