Horoskopas balandžio mėnesiui

 

Bendroji prognozė

Šaltinis: www.anonsas.lt
Daugiau: būrimas taro kortomismetų horoskopai

Avinas (03.21 – 04.20)

Balandis bus paženklintas panikos ir suirutės ženklu. Nerimausite, kad negalite įtakoti aplinkybių, kažkokių žmonių nuomonės ar sprendimų. Pyktis kils ir dėl to, jog kažkoks artimas žmogus nesidalins asmeninėmis problemomis ar kažkokiomis paslaptėlėmis. Ir visą tai tik dėl to, kad bet kokioje situacijoje per daug panikuojate.

Šį mėnesį jums nesiseks improvizuoti, sunkiai suprasite kalbančiuosius. Jei tik yra galimybė, svarbesniems pokalbiams pasirenkite iš anksto. Jei esate įžymus žmogus ir su jumis nori pasikalbėti žiniasklaidos atstovai, paprašykite išankstinių klausimų, dar geriau - atsakykite raštu.

Patarimas - pakeiskite aplinką, nusiraminsite, geriau suprasite save ir aplinkinius.

Palankios dienos: 2, 6, 11, 14, 19, 26.
Nepalankios dienos: 3, 12, 18, 20, 24, 25.

 

Jautis (04.21 – 05.21)

Sunkiai seksis tiek teorijoje, tiek praktikoje, tad bet kokiu metu, kai įgyvendinsite savo planus, būkite pasiruošę kažką keisti, taisyti, mokytis iš naujo. Deja, dabar teks primiršti poilsį, atsipalaidavimą, priešingu atveju neįgyvendinsite to, ką esate sumanę.

Jeigu susipyksite su artimaisiais, draugais, kolegomis - priežasties ieškokite savo veiksmuose.

Rekomenduojama šį mėnesį nieko savyje nekeisti, nepirkti naujų drabužių, avalynės.

Jei turite bėdų su stuburu, jos gali šiek tiek paūmėti. Kad to išvengtumėte, kasdien darykite specialią mankštą, prižiūrėkite save, o nelaukite priežiūros iš artimųjų ar daktarų.

Palankios dienos: 4, 8, 13, 19, 26, 30.
Nepalankios dienos: 5, 9, 14, 23, 27, 29.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Dvyniams dabartinis metas nebus itin geras. Nors astrologai neteigia, kad įvyks kažkas negero, nepalankaus. Bėda bus ta, kad jausitės taip, lyg gyventumėte ne savo gyvenimą, egzistuotumėte dėl kažko kito, o ne dėl savęs. Bus minučių, jog aplinkiniai manys, kad elgiatės it vaikai - norų daug, o galimybių maža. Reikėtų pasikalbėti patiems su savimi, atsakyti sau, kodėl vis dar gyvenate ne pagal savo galimybes ir ne taip, kaip norėtumėte. Daugeliui Dvynių būtų pats metas įsidarbinti, uždirbti daugiau pinigų, siekti karjeros.

Jei teks susidurti su valstybinėmis institucijomis, nepasitikėkite savo žiniomis, tikriausiai bus kažkokių atnaujinimų, pasikeitimų.

Venkite skrudinto maisto, ribokite angliavandenius. Gali tekti kreiptis į psichologą.

Palankios dienos: 2, 4, 9, 17, 23, 29.
Nepalankios dienos: 3, 10, 12, 16, 18, 22.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Jeigu manote, kad jums gyvenimą gadina per didelis emocionalumas, gėdos jausmas, nepasitikėjimas - balandis šios nuostatos pasikeis, tik dar neaišku - visiems laikams ar tik laikinai. Išmoksite kontroliuoti savo jausmus, atsiras drąsa ir ryžtingumas. Toks pasikeitimas padės jums atsikratyti kažko, kas jums iki šol trukdė ar nedavė naudos.

Tikėtina, jog stipriai keisitės ir išoriškai, gali būti, kad norėsis būti į kažką panašiems, tad pas kirpėją eisite su kažkokio žmogaus nuotrauka, parduotuvėje rinksitės drabužius, kuriuos mielai vilkėtų jums imponuojanti asmenybė.

Verta pasitikrinti regėjimą, nevarginti akių, gali atsirasti valgymo sutrikimai.

Palankios dienos: 4, 10, 19, 20, 28, 30.
Nepalankios dienos: 3, 9, 14, 18, 24, 29.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Balandis Liūtams bus kupinas susirūpinimo, kuris nuolat erzins ir ves iš kantrybės. Kai kurios aplinkybės ar situacijos bus keistos ar net gąsdinančios, dėl to galite griebtis to, ko niekada neketinote ar vengėte. Šitie keisti dalykai gali sugrąžinti pamirštus kompleksus, atgaivinti prisiminimus. Tikėtina, jog nieko tokio net ir neįvyks vien dėl to, kad to bijote. Jokiu būdu neužsiimkite būrimais, magija, nes nieko tuo nepasieksite, o pasekmes kuopsite ilgai.

Rekomenduojama užsiimti kažkokiu hobiu, kuris nereikalauja daug jėgų, kurio metu galima apie kažką galvoti. Tikėtina, jog būtent tada į galvą ateis geniali mintis.

Liūtams, kurie sugalvos šį mėnesį laikytis dietos, sportuoti - seksis itin gerai!

Palankios dienos: 2, 6, 15, 19, 27, 30.
Nepalankios dienos: 1, 8, 16, 20, 24, 29.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Menuo bus susijęs su intrigomis, kurių autorius gali būti tiek jūsų aplinkos žmogus, tiek jūs patys. Tikėtina, kad paskalos ar realios istorijos išplauks į viešumą. Kurį laiką bus baisu, vėliau džiugins viešumas ir jo pasekmės, o už kurio laiko svajosite, kad vėl viskas būtų taip, kaip buvę iki tol.

Galite turėti reikalų su teisėsauga, įstatymais, tačiau vargu ar problemos jus išgąsdins, ypač, jeigu suvoksite ką visą tai jums duos ateityje.

Venkite išgertuvių, būkite atsargūs vandenyje.

Palankios dienos: 8, 11, 14, 18, 23, 28.
Nepalankios dienos: 3, 9, 16, 24, 29, 30.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Astrologai rekomenduoja Svarstyklėms balandį elgtis drąsiai, o kai kada net kiek įžūliai, netikėtai. Tai, ką esate sumanę daryti, gali sukelti apkalbų laviną, bet tik neišsigąskite - darykite tai, ką sumanėte ir neklausykite atkalbinėtojų. Venkite bailių žmonių ir pesimistų. Neprašykite šeimos narių ir draugų pagalbos, geriausia, kad jie tiesiog nesimaišytų, leistų veikti.

Dabar pasitvirtins kažkada girdėti žodžiai, kuriais jūs netikėjote. Žmonėms bus sudėtinga su jumis bendrauti dėl to, kad sieksite tobulumo.

Palankios dienos: 2, 9, 14, 15, 19, 23, 30.
Nepalankios dienos: 8, 15, 20, 27, 28.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šis metas taps mokymosi ir naujos informacijos įsisavinimo laiku, kurį turite efektyviai išnaudoti. Jei turėsite pasirinkimą, mokytis savarankiškai ar grupėje - rinkitės mokymąsi iš savo patirties ir savo jėgomis - turėsite daugiau naudos nei galite dabar įsivaizduoti.

Jeigu balandį teks išsiruošti į ilgesnę kelionę, būkite pasiruošę susidurti su netiksliais grafikais, vėluoti ar laukti vėluojančių.

Skorpionams bus sudėtinga laikytis įprasto rėžimo, todėl šio ženklo atstovai lengvai priaugs svorio, jaus maudimą žarnyne, skrandyje, galimi virškinimo sutrikimai, kurie laikinai atims ar sumažins darbingumą.

Palankios dienos: 4, 10, 13, 18, 28, 30.
Nepalankios dienos: 5, 9, 12, 17, 19, 22.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Didžiausios problemos kils dėl neapsižiūrėjimo, išsiblaškymo, praleistų smulkmenų. Galbūt išsiblaškę būsite ne jūs, o jūsų aplinkos žmonės, kurių veiksmai turės įtakos jūsų rezultatams. Kažkurioje srityje gali reikėti palaikymo, tačiau jo nesulauksite, arba jis bus nepakankamas, arba betikslis.

Dabar jokiu būdu nesipriešinkite: nesipriešinkite likimui, aplinkybėms, žmonėms ir t.t.

Galite tapti netikėtai pasikeitusių orų auka, todėl, prieš užverdami namų duris, įsitikinkite, ar tinkamai apsiavėte ir apsivilkote, turite skėtį.

Palankios dienos: 6, 7, 12, 14, 21, 24, 30.
Nepalankios dienos: 5, 11, 18, 23, 25, 26.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Reikės nuspręsti, kas jums svarbiausia ir ko norite šiandien bei artimiausiu metu. Privalėsite daug ko atsisakyti ir susitelkti ties vienu. Priešingu atveju pralaimėsite beveik visose sferose. Kai kažko išsižadėsite ar nuo kažko atsitrauksite, būsite pikti, atrodys, jog prarandate galimybes, visą pyktį išliesite ant artimiausių žmonių ir tų, kurie už jus emociškai silpnesni.

Kai kurios spalio aplinkybės jums pasirodys beviltiškos, tačiau tai tik išvargimo ir nepasitenkinimo išraiška. Viskas pasikeis į gerą dar mėnesio viduryje.

Astrologai rekomenduoja riboti riebų maistą ir stipriuosius gėrimus.

Palankios dienos: 4, 9, 13, 16, 22, 28.
Nepalankios dienos: 7, 8, 15, 17, 25, 29.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Vandeniams šis metas - avansų mėnuo. Dažnai atrodys, kad daug ką gaunate tiesiog veltui, jog jums ypatingai sekasi, kad jus myli fortūna. Neapsigaukite! Už viską reikės greitu laiku susimokėti, todėl iškart mokykitės, daug dibkite, neatstumkite aplinkinių, atsakykite į meilę.

Antrą savaitę susidursite su kelionių, religijos klausimais. Jei turite galimybių - keliaukite. Būkite atsargūs su kitos religijos asmenimis, gerbkite jų įsitikinimus.

Nesivelkite į šeimos konfliktus, pasistenkite jų tyliai išvengti.

Rekomenduojamos vandens procedūros (pirtys, baseinai). Pasistenkite gerai maitintis.

Palankios dienos: 3, 6, 10, 12, 14, 22, 24.
Nepalankios dienos: 2, 11, 13, 18, 20, 23.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Žuvims šiuo metu teks taikytis prie aplinkybių. Mėnesio pradžioje tai daryti bus sudėtinga, bet ilgainiui ne tik suprasite, bet ir pajusite, kad taip tik geriau. Reikėtų atidžiai sekti, kiek kas užtrunka ir kokie to rezultatai. Jūs linkę pervertinti savo jėgas ir galimybes, o neįvykdyti pažadai išeis į blogą. Tikėtina, jog sulauksite pastabų iš kolektyvo, vadovų, gali kristi reputacija ir pasitikėjimas.

Prisiminsite kažkokią praeities klaidą, susijusią su skolomis: piniginė skola kaimynui, pažadas mylimajam ir pan.

Mėnesio pabaigoje gali "kibti" valstybinės institucijos, partijų atstovai, vadybininkai ir pan. Rekomenduojama visų siūlymų atsisakyti ar bent atidėti.

Palankios dienos: 2, 7, 13, 21, 24, 27, 30.
Nepalankios dienos: 10, 12, 14, 19, 25, 28.