Horoskopas balandžio mėnesiui(0)

 

Bendroji prognozė

Iki 20 d. būsim kupini entuziazmo, ypatingai siekdami karjeros, vystydami verslą. Vėliau spręsime sielą kirbinančius klausimus.

Šaltinis: www.anonsas.lt
Daugiau: būrimas taro kortomis, metų horoskopai

Avinas (03.21 – 04.20)

Jūs puikiai žinote, kada reikia brėžti ribą tarp viešo ir asmeninio gyvenimo, tad jos neturėtumėtę peržengti. Pasistenkite, kad pirmosiomis mėnesio dienomis atsitiktinumai nesugriautų įsitikinimų. 13 ir 14 dienomis derėtų pasidalinti savo išgyvenimais su artimiausiais draugais, bei išklausyti jų išgyvenimų - tai tik dar labiau suartins. Galbūt kartu pavyks surasti kamuojančių problemų sprendimo būdus. 27 diena bus itin palanki naujoms pažintims ir susitikimams su senai matytais draugais, o mėnesiui priartėjus prie paskutiniųjų dienų, derėtų pailsėti.

Palankios dienos: 4, 19, 24, 27, 29.
Nepalankios dienos: 13, 15, 21.

Jautis (04.21 – 05.21)

Pirmą ir antrą mėnesio dienomis jums derėtų daryti tai, kas jums suteikia energijos - bendrauti su žmonėm. Bendraudami pasistenkite užmegzti naujas pažintis, kurios ateityje jums gali atnešti naudos. 5 dieną reikėtų šiek tiek pailsėti nuo žmonių ir skirti laiko sau. Nusiraminsite, atgausite jėgas ir vidinę pusiausvyrą. 15 dienos vakarą praleiskit namuose, kad galėtumėte pailsėti prieš 17 ar 18 dieną. Tomis dienomis jūsų laukia nauja, įdomi bei jaudinanti pažintis. 22 dieną prisiminkit savo siekius. Ar jūs žiūrite teisinga kryptimi? O gal jūsų siekiai pernelyg sunkiai įgyvendinami? O galbūt tai, ko iš tikrųjų norėjote seniai laimėjimų sąraše? 24 dieną derėtų prisiminti save ir pasitikrinti savo sveikatą. Palankios dienos: 5, 9, 12, 20, 29.
Nepalankios dienos: 3, 17, 16, 25.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Pirmosiomis mėnesio dienomis jums tikrai derėtų šiek tiek pasitvarkyti namuose, kieme, darbovietėje... Taip pat nepakenktų šiek tiek susitvarkyti savo asmeninį gyvenimą bei vidinį pasaulį. Na, trumpiau tariant, mėnesio pradžioje jums derėtų atlikti pavasarinį tvarkymą (visomis įmanomomis prasmėmis). Pirmąją balandžio savaitę jums teks prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, tad nepabijokite, nes priešingu atveju nukentės jūsų autoritetas. 7 ir 8 dienomis derėtų bent trumpam pabandyti gyventi sveikai (o gal patiks?). 21 ir 22 dienomis jūs atsidursite kryžkelėje. Gyvenimas pareikalaus priimti sudėtingus sprendimus, nuo kurių priklausys visa jūsų ateitis. Mėnesio pabaigoje jau matysite savo sprendimų padarinius.

Palankios dienos: 3, 8, 16, 19, 29, 30.
Nepalankios dienos: 1, 6, 9, 18, 21, 27.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Norite permainų? Pradėti vaikščioti į baseiną? Naujo darbo? Naujos šukuosenos? Pradėti sportuoti ar medituoti? Daugiau bendrauti? Pirmosios mėnesio dienos bus tam tinkamiausios. Kuo daugiau permainų jūs įgyvendinsit, tuo jums bus geriau. 5 dieną jūs būsite pasiruošę pasiekti savo tikslą, kuris yra arčiau negu jums atrodo. Tačiau 9 dieną reikėtų stabtelti ir šiek tiek pailsėti. Ar seniai paskutinį kartą gulėtės popiečio miego? Ši diena tam itin palanki, tad susirangykite kaip kačiukas ir pailsėkite. 13 ir 14 dienomis jūs sulauksite jėgų antplūdžio, tad būkite nusiteikę dirbti, dirbti ir dar kartą dirbti. 19 ir 20 dienomis derėtų įsigilinti į savo vidinį pasaulį bei šiek tiek pamedituoti. 25 dieną reikėtų atsikratyti kokio nors žalingo arba jus erzinančio įpročio. Baigiantis mėnesiui apsvarstykite, ką gero suteikė permainos.

Palankios dienos: 4, 7, 14, 22, 30.
Nepalankios dienos: 1, 2, 9, 25.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Mėnesiui prasidėjus derėtų skirti šiek tiek laiko sau, jei įmanoma, kad ir visą laisvalaikį. Taipogi šiuo metu nepakenktų užsiimti saviraiška. 7 dieną pabandykite pakeisti savo charakterį. Tiesiog šiek tiek pažaiskite. Stebėkite aplinkinių reakcijas. 14 diena bus kupina malonių įvykių, dalis jų - romantiški ar kitaip susiję su meilės reikalais. 22 dieną atsipalaiduokite ir įsiklausykite į vidinį balsą. Tai lyg sufleris, ką daryti artimiausiu metu. Mėnesį užbaikite kūrybingai.

Palankios dienos: 7, 11, 13, 21, 24, 28.
Nepalankios dienos: 4, 14, 17, 22, 27.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Nuo pat pirmosios mėnesio dienos vakaro, visą savaitę jus lydės sėkmė. Nesvarbu ar švies saulė, ar bus šalta ir debesuota, tačiau širdy jūs jausite šilumą. 9 dieną jūs turėsite tik vieną užduotį - pasireikšti, o saviraiškos būdų iš visos gausybės tikrai nebus sunku išsirinkti. 13 ir 14 dienomis vertėtų prisiminti tuos žmones, kurių ilgą laiką nematėte. Paskambinkite jiems, nusiųskite atviruką ar imkite ir aplankykite. 17 dieną surasite laiko ilgam miegui. Įsitikinsite poilsio nauda. 21 diena tinkama apmąstymams, ką gero nuveikėte pastaruoju metu, ko nepadarėte, ką dar norėtumėte nuveikti... 26 dieną jūs sugebėsite pastebėti tas problemas, kurių nematys aplinkiniai, o kai kuriais atvejais pamatysit ir sprendimą.

Palankios dienos: 2, 3, 4, 8, 16, 24, 29.
Nepalankios dienos: 14, 17, 21, 27.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Balandžio pirmąją daugiau dėmesio derėtų skirti ne apgaudinėjimams, o atliktų darbų apmąstymui. Vakare išgerkit karšto šokolado (kodėl gi ne?), na o jei nenorite karšto šokolado, suvalgykite ką nors saldaus. 8 ir 9 mėnesio dienomis galite save šiek tiek palepinti, juk jūs to nusipelnėte. 19 diena bus itin palanki visiems svarbesniems pirkiniams, o 22 ir 23 dienos atsipalaidavimui ir poilsiui. Masažas, pasivaikščiojimas gamtoje, ar paprasčiausiai ramus pasisėdėjimas namuose prie knygos su kavos ar arbatos puodeliu - tai, kas jus pažadins.

Palankios dienos: 3, 8, 9, 26, 28.
Nepalankios dienos: 5,  16,  25.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Pirmosiomis mėnesio dienomis jums norėsis tiesiog šūkauti iš džiaugsmo, kadangi tiek daug įvykių jau seniai nebuvo jūsų gyvenime. Dauguma teigiamų, tačiau kai kurie iš šių įvykių gali jus gerokai supainioti. Sulauksite įvairių skambučių, įdomių elektroninių laiškų, neįprasta veikla, svarbūs įvykiai, atidarymai, uždarymai, vakarėliai, romantika... 11 ar 12 dienomis jums pavyks atrasti pusiausvyrą tarp darbo ir laisvalaikio, kas palengvins kasdienybę. Viskas eisis tiesiog fantastiškai, tokia sėkmė maloniai nustebins net jus pačius. 17 dieną jums gali tekti padėti žmonėms, atsidūrusiems bėdoje. 22 ar 23 sulauksite tokios pagalbos patys. Mėnesiui priartėjus prie pabaigos, derėtų suplanuoti ateinantį mėnesį.

Palankios dienos: 4, 11, 14, 30.
Nepalankios dienos: 17, 23, 31.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Balandžio pirmą dieną jūs būsite gerokai įžvalgesnis nei kitomis dienomis, tai jums leis itin sėkmingai pokštauti, neįžeidžiant jus supančių žmonių. Jūs matysite visus aplinkos veiksnius aiškiau už kitus. Įžvelgsite gilesnę prasmę,galimas pasėkmes. Pirmąją šio mėnesio savaitę derėtų naudotis šia įžvalga. 8 ir 9 gali tekti į tą patį darbą įdėti daugiau pastangų negu įprastai. Taip atsitiks dėl to, kad kažkodėl jums seksis prasčiau nei norėtųsi ir gali tekti kelis darbus atlikti vis iš naujo ir iš naujo. Tai jus gerokai išvargins. 13 ir 14 dieną jūsų gyvenime pagausės romantikos, kuri pakeis požiūrį į aplinką. 23 dieną laukia netikėtos permainos, atnešiančios gausybę naujų įvykių į jūsų gyvenimą, o mėnesiui vis labiau artėjant prie pabaigos, derėtų prisiminti savo vertybes ir pasvarstyti, kaip jos keitėsi per visą jūsų gyvenimą.

Palankios dienos: 5, 9, 11, 16, 17, 24.
Nepalankios dienos: 8, 14, 23, 26.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Mėnesio pradžioje stenkitės kuo daugiau bendrauti, ypač pirmąją ir antrąją mėnesio dienomis. Šiuo metu didelėse kompanijose jūs jausitės kaip žuvis vandenyje. 7 dieną jūs būsite itin susimąstę. 13 ir 14 dienomis jūsų nuotaiką pakels galimybė padėti artimam žmogui, kuriam šiuo metu kaip niekad reikės jūsų pagalbos bei paramos. Tačiau, kad galėtumėte padėti, jums reikės šį tą paaukoti. 18 dieną pagalbos reikės jau jums patiems. Sulauksite atpildo už pagalbą, kurią suteikėte visai nesenai. 22 dieną apniks keistas nuovargis, o geriausias vaistas nuo tokio nuovargio - paprastas popiečio miegas. 27 dieną įvertinkite visą praėjusį mėnesį. Apgalvokite, ką padarėte ne taip. Tobulumui ribų nėra, ar ne?

Palankios dienos: 9, 13, 17, 24.
Nepalankios dienos: 7, 20, 22, 26.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Balandžio pirmoji bus labai tinkama žengti žingsnį atgal, giliai įkvėpti ir apgalvoti susidariusią situaciją - ką darote, kaip, kiek gerai jūs tai darote, ar jūs laimingi, ar jus supantys žmonės yra laimingi, ar nepersistengėte su balandžio pirmosios pokštais ir t.t. Pasistenkite iki trečiosios mėnesio dienos rasti atsakymus. 7 dieną praleiskite su draugais, tačiau tai turėtų būti ne šiaip eilinis susitikimas, o susirinktumėte visi išsibėgioję, seniai nesimatę, susipykę paklydėliai. 12 diena bus palanki tuo, kad išsipildys visi realūs planai, kurie bus numatyti tai dienai. 22 dieną derėtų pasiskubinti ir jei įmanoma užbaigti visus vykdomus projektus bei atliekamus svarbius darbus, kad galėtumėte pailsėti. Na, o poilsiauti pradėkite 25 dieną ir ilsėkites iki 30.

Palankios dienos: 4, 5, 7,  12, 30.
Nepalankios dienos: 8, 22, 26.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Balandžio pirmoji žuvims bus itin palanki diena būti visų įvykių centre. Šiuo metu aplinkinių dėmesys bus būtinas kaip niekad. Dėmesio siekite visą savaitę, tai padės jums užmegzti naujų pažinčių bei pagerinti senąsias. 5 dieną būkite atsargūs, kadangi šiuo metu pavojus jūsų tykos netikėčiausiose vietose. 10 dieną reikės apsispręsti. Klausimas, kuris kankina - užgriauš negyvai, jei nesiimsite veiksmų. 13 ir 14 bus nuostabios dienos. 19 ir 20 dienomis derėtų prisiminti tuos, su kuriais jau kurį laiką nebendravote.

Palankios dienos: 1, 14, 15, 28.
Nepalankios dienos: 5, 10, 19, 30.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Naujienos iš interneto

traffix.lt
Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.