Horoskopas birželio mėnesiui

 

Bendroji prognozė

Šaltinis: www.anonsas.lt
Daugiau: būrimas taro kortomismetų horoskopai

Avinas (03.21 – 04.20)

Sąžiningumas - labai gera savybė, tačiau nepersistenkite. Dėl netaktiškumo gali tekti išpirkti savo kaltę gėlėmis ar saldainių dėžutėmis.

Mėnesio viduryje stenkitės neklysti, nes klaidos brangiai kainuos. Tikėtina, kad 15 ar 16 dieną jūs pasieksite kritinį tašką ir, jei nesumažinsite tempo - išseksite. Norėdami atsigauti dieną praleiskite su vienu iš savo draugų, skirkite laiko romantikai.

Skirkite laiko ir įvairiausiems pamąstymams apie savo santykį su išoriniu pasauliu. Jūsų laukia didžiulė sėkmė antrojoje mėnesio pusėje, tačiau iki jos dar teks nemažai patirti negandų. Nenuleiskite rankų ir nepraraskite vilties tada, kai bus sunkiausia.

Palankios dienos: 3, 4, 18, 29.
Nepalankios dienos: 11, 17, 22, 25, 26.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jei prasidėjus mėnesiui jūs jausitės tarytum būtumėte įgrūsti į statinę ir paleisti riedėti - nesirūpinkite, nežinomybė ir daug galimybių sustiprins charakterį. Ateinančiomis dienomis apsiprasite su kintančiomis aplinkybėmis ir būsite ramesni.

Mėnesiui artėjant prie vidurio norėsite jausti, jog dirbate ir esate produktyvus, priešingu atveju, labai nukentės jūsų noras ką nors daryti. Mėnesio vidurio dienos jums nebus labai produktyvios, kadangi visos mintys, kurias jūs bandysite įdėti sau į galvą, išplauks kažkur nežinoma kryptim. Pasidalinkite savo mintimis su tais, kas galės jums padėti jas įgyvendinti, o mėnesio pabaigą skirkite linksmybėms.

Palankios dienos: 1, 4, 6, 8, 9, 10, 18, 29.
Nepalankios dienos: 2, 7, 11, 13, 21.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Pastaruoju metu jūs itin daug dirbote, tad mėnesio pradžioje (ypač pirmąją dieną) derėtų atsipalaiduoti. Pamirškite visas bėdas ir bent šiek tiek pasimėgaukite gyvenimu.

Derėtų nustoti ilsėtis ir rimtai imtis darbo tik birželiui artėjant prie vidurio, kad pernelyg neatsiliktumėte nuo aplinkinių. Jūsų laukia keletas labai svarbių sprendimų. Su kuo jie susiję? Gali būti su viskuo, pradedant darbu, baigiant meilės reikalais (o gali nutikti netgi taip, kad jie bus susiję tiek su vienu, tiek su kitu). Skirkite laiko savo sprendimų apmąstymams. Derėtų susitikti su mylimais žmonėmis ir nepamirškite pasakyti, kaip juos mylite.

Palankios dienos: 11, 17, 22, 25, 26, 28, 30.
Nepalankios dienos: 4, 6, 7, 9, 10, 18.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Pirmąją mėnesio dieną bus labai svarbu surasti bendrą kalbą su aplinkiniais. Stenkitės mėnesio pradžioje kuo daugiau bendrauti - paskambinkite keletui draugų (geriausia tiems, kurie mažiausiai tikisi jūsų skambučio), nusiųskite porą džiugių elektroninių laiškų?

Pirmosios mėnesio savaitės pabaigoje jūs būsite itin apkrauti darbu, tačiau juk tai nėra blogai, ar ne? Be to, šiuo metu jums kaip niekad reikia prižiūrėti save - o tai reiškia, jog jokiu būdu negalima atidėlioti rytinės mankštos kitai savaitei ir pradėti galvoti ką nors panašaus į „kuo riebiau, tuo sveikiau".

Gali būti, kad staiga imsitės vadovauti darbovietėje, ką jūsų manymų tai galėtų reikšti? Tačiau tam išsiaiškinti turėsite visą ateinantį mėnesį, o šį mėnesį baikite poilsiu gamtoje.

Palankios dienos: 4, 9, 10, 13, 21, 27, 29.
Nepalankios dienos: 1, 3, 7, 25, 28, 30.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Mėnesiui prasidėjus jūs vėl užsinorėsite kai ką padaryti. Vėl? Taip, vėl - jūs jau ne vienerius metus norite įgyvendinti kažkokį savo sumanymą, tačiau dėl įvairių priežasčių vis nedrįsdavote. Tačiau šią vasarą jums reikia pamiršti visas priežastis, dėl ko to nepadarėte anksčiau ir imtis darbo.

Pagrindinis jūsų tikslas turėtų būti padaryti šią vasarą kuo įsimintinesnę. Pirmosiomis mėnesio dienomis iškils įvairių abejonių (ar jūs tikrai to norite, ar jums pavyks tai įgyvendinti...).

Antrąją mėnesio savaitę pasidalinkite savo pasiekimais su artimiausiais draugais. Jų palaikymas jums padės dar tvirčiau siekti tikslo. Tokiu tempu jūs tikrai netruksit pasiekti savo tikslų.

Palankios dienos: 2, 4, 9, 10, 21, 27, 30.
Nepalankios dienos: 5, 7, 8, 13, 23.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Pirmąją mėnesio dieną jūs prieisite kryžkelę, kuomet reikės įtemptai mąstyti, kokį sprendimą rinktis: ar keisti darbovietę, ar ne, gal vertėtų kraustytis į kitą miestą, o gal visgi dar derėtų pabandyti rasti laimę ten, kur jau esate ir ar jau verta žengti žingsnį jūsų santykiuose, ar visgi dar kiek anksti.

Priiminėdami sprendimus, nepamirškite konsultuotis su savo jausmais bei intuicija (kuriems pastaruoju metu skyrėte kur kas mažiau dėmesio negu jie nusipelnė). Jūs dar nebūsite galutinai apsisprendę, tačiau pamąstę kelias dienas daugiau, mažiau ar daugiau būsite apsisprendę. Tad stverkite savo piniginę ir nueikite apsipirkti. Kelios iškilusios problemos trukdys jums įgyvendinti savo planus. Pasistenkite kuo greičiau jas išspręsti.

Nors jūs ir apsisprendėte, ką daryti jau prieš kurį laiką ir pradėjote siekti naujųjų savo tikslų, tačiau staiga jus apniks gausios abejonės ir kils noras apsigalvoti. Šiuo metu jums labai praverstų bent kuriam laikui išvykti į gamtą, kur galėtumėte pailsėti bei atsipalaiduoti, o grįžę galėsite priimti tinkamą sprendimą.

Palankios dienos: 2, 3, 7, 10, 11, 19, 23, 29.
Nepalankios dienos: 5, 6, 13, 18, 28.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Pirmąją mėnesio dieną jums bus itin svarbi pusiausvyra. Visame kame bandysite atrasti aukso viduriuką. Pirmąją savaitę jūs imsitės tvarkyti šeimos biudžetą, taip pat bandysite suderinti darbą ir poilsį.

Vėliausiai bandysite derinti savo jausmus. Ar jums pavyks, ar ne, priklausys nuo to, kaip įnirtingai jūs stengsitės tai padaryti. Laukia supratimas, ramybė ir romantika, o ar gali būti darna santykiuose parodys laikas.

Biržėlio pabaigoje sulauksite itin įdomaus sumanymo, kurį išsyk imsitės įgyvendinti. Svarbiausia - neribokite savęs.

Palankios dienos: 11, 17, 22, 25, 26, 28, 30.
Nepalankios dienos: 4, 5, 10, 13, 29.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Birželio pradžioje jums kils staigus noras rizikuoti. Galimybių rizikuoti bus nemažai (naujas verslo sandėris, pakviesite mylimą žmogų, su kuriuo iki šiol nedrįsdavote net pasišnekėti, į pasimatymą).

Reikės gerokai pasistengti, jei norite pasiekti harmoniją bei santarvę namuose. Jei jūs gyvenate vieni, tai dar nereiškia, jog galite nusispjauti į savo namus. Namai atspindi jus patį, ir jei nebus harmonijos namuose, tai jos nebus ir jumyse.

Jūsų laukia mažutėlė problemėlė, tiksliau netgi ne problemėlė, o konfliktas su brangiu žmogumi. Tačiau nenusiminkite, kadangi jums pavyks viską labai lengvai užglaistyti.

Palankios dienos: 2, 3, 5, 8, 11, 18, 26, 29, 30.
Nepalankios dienos: 4, 6, 10, 21.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Prasidėjus birželiui tik vienas žodis galės tinkamai apibūdinti jūsų nuotaiką - fantastiška! Jūs būsite kupini teigiamų emocijų ir minčių, jūsų draugai mylės jus, o jūs mylėsite juos.

Šis laikotarpis tiesiog nuostabiai tinka įgyvendinti kokiam nors senai pamirštam užmojui. Darysite aplinkiniams įspūdį su jais bendraudami, žodžiai atneš žymiai daugiau naudos, negu veiksmai, tad nusiteikite kuo daugiau bendrauti. Derėtų atkreipti dėmesį į smulkmenas, kurias dažniausiai praleidžiate. Kadangi visa jums naudinga informacija slypės jose.

Sulauksite kūrybingumo antplūdžio, tad naudokitės proga ir jau netolimoje ateityje sulauksite teigiamų rezultatų. Gali būti, kad antrojoje mėnesio pusėje, jūsų nuotaika bus šiek tiek sugadinta, kadangi kažkas varys jus iš proto, tačiau derėtų bent jau pabandyti nesileisti išmušamam iš vėžių.

Palankios dienos: 3, 5, 7, 8, 14, 21, 27, 28.
Nepalankios dienos: 1, 4, 11, 13, 21.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Kartais atrodo, jog svajonės yra taip toli nuo realaus gyvenimo, tačiau prasidėjus birželiui ir išsipildžius senai jūsų svajonei, jos taps kasdienybe. Išsipildžiusi svajonė bus jums lyg postūmis, teigiamų emocijų ir iniciatyvos gūsis, padėsiantis jums ir toliau plaukti per gyvenimą ir svajoti, bei stebėti, kaip pildosi jūsų svajonės. Net jei tai ir būtų paprasčiausia smulkmenėlė - suvalgyti suši su buvusiu (ar būsimu) mylimu žmogumi.

Šį mėnesį jums derėtų įtikėti savimi ir pildyti visas svajones. Jūs net nepastebėsite, kaip prasidėjus antrajai mėnesio savaitei, pasikrausite gausybe teigiamos energijos. Mėnesiui įpusėjus, derėtų būti atsargesniems.

Entuziazmas užkrečiamas ir prie jūsų gali prisigretinti keletas žmonių, kurie jums tik trukdys, tad tinkamiausias sprendimas bus atsikratyti nereikalingo balasto. Skirkite laiko išsamiam ateinančių dienų planavimui, tai jums palengvins svajojimą, kadangi nebereikės blaškytis.

Palankios dienos: 1, 2, 5, 7, 9, 10, 18, 19, 21, 29, 30.
Nepalankios dienos: 4, 6, 15, 22.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Prabudę pirmąją mėnesio dieną, prisėskite ant lovos krašto ir giliai įkvėpkite. Tuomet iš lėto iškvėpkite ir pakartokite šią procedūrą dar keletą kartų. Nesidrovėkite atlikti šią procedūrą visuomet, kai tik jus užklups sunkesnis gyvenimo tarpsnis, tai padės jums atsipalaiduoti ir surūšiuoti mintis.

Atrasite šį tą naujo apie save bei aplinkinius. Tai bus dėl to, kad po tam tikro įvykio šiek tiek pasikeis jūsų pasaulėžiūra. Šiomis dienomis jums vėl reikės prisiminti kvėpavimo pratimą, o nurimę bei atsipalaidavę, galėsite lengvai rasti kompromisą. Derėtų pasistengti tvirčiau stovėti ant žemės, kadangi atsitiktinė nepalankių įvykių seka gali išblokšti iš vėžių.

Palankios dienos: 1, 3, 4, 5, 6, 8, 18, 20, 23, 30.
Nepalankios dienos: 11, 14, 16, 21, 27, 28.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Birželį derėtų pasikliauti tik savo nuojauta. Net iškilus kebliausioms situacijoms, pavyzdžiui, jeigu jūsų vadovybė mano, jog jie teisūs, o jūs esate įsitikinę, jog taip nėra, laikykitės savo įsitikinimų. Tik tokiu atveju lydės sėkmė.

Jūsų sėkmės paslaptis bus svajonių ir intelekto derinys. Bus nemaža tikimybė gauti meilės laiškelį, o jei negausite, tai parašykite vieną patys. Taip pat būsite labai paslaptingi, o tai sukels aplinkinių susidomėjimą ir atsiras keletas žmonių, norinčių šią paslaptį atskleisti. Ar jiems pavyks - priklausys tik nuo jūsų.

Skirkite laiko savo santykių su aplinkiniais analizavimui, kadangi tokios painiavos jūsų asmeniniame gyvenime nebuvo jau senai. Išanalizavę pasvarstykite, ar verta su aplinkiniais pasidalinti savo išvadomis, ar visgi ne. Stenkitės vengti žmonių, kurie būna dažniau paniurę negu linksmi, kadangi šiuo metu jie jums sugadins nuotaiką.

Palankios dienos: 1, 3, 4, 6, 12, 24, 28, 29.
Nepalankios dienos: 7, 10, 13, 22, 30.