Horoskopas gegužės mėnesiui(0)

 

Bendroji prognozė

Sėkmė profesinėje srityje ir didelis energijos antplūdis. Gegužę nepamirškite pasirūpinti savimi ir artimaisiais.

Šaltinis: www.anonsas.lt
Daugiau: būrimas taro kortomismetų horoskopai

Avinas (03.21 – 04.20)

Gegužė bus kiek ramesnė už balandį, tačiau jausmingumo, optimizmo ir nuotykių tikrai nestigs. Pajusite sentimentus seniems planams, kurie taip ir liko neįgyvendinti ir dabar jų imsitės su stipria iniciatyva. Avinai tokie jau yra: jei jie dirba, tai dirba gerai.

Visada būsite pasiruošę flirtui, susitikimams su naujais žmonėmis, nevengsite temų apie meilę. Nebijokite pasidalinti savo įspūdžiais ir idėjomis - jos suartins su kitais žmonėmis. Gegužė - puikus metas bendravimui ir deryboms, galite nesunkiai pasiekti naudos tiek darbinėje, tiek asmeninėje aplinkoje.

Jaučiate šiokį tokį emocinį nestabilumą, tačiau šiuo metu tai normalu. Grįžti į įprastas vėžes padės ryšio su gamta atkūrimas - laisvalaikį leiskite gamtoje, išvykose, geras metas planuoti ir ilgesnes keliones. Ryšys su gamta gali atnešti ir naujų idėjų bei suteikti finansinį pagrindą, tačiau nepamirškite, kad ir mes patys esame gamtos dalis, tad greitai atėjusi šlovė gali taip pat greitai ir išblėsti.

Ypač geras metas laukia mėnesio viduryje: spinduliuosite energiją, atgausite emocinę pusiausvyrą ir visi darbai eisis kaip per sviestą. Gegužė - Avinų metas, tad nešvaistykite laiko veltui!

Palankios dienos: 5, 12, 14, 15, 18.
Nepalankios dienos:  2, 21, 27.

Jautis (04.21 – 05.21)

Aistringas mėnuo. Marso įtaka privers kraują tiesiog užvirti jūsų gyslose, tad aistra, adrenalinas ir energija liesis per kraštus. Gegužės pradžia žada sentimentalų laiką, kurį skirsite meilei ir romantikai. Patirsite svarbių gyvenimo akimirkų, išmoksite suprasti savo porą be žodžių. Tačiau jau mėnesio viduryje ramybę pakeis stiprus užsidegimas ir noras veikti, kuris taps tarsi išbandymu jūsų santykiams. Nepamirškite tolerancijos ir emocijų bei instinktų kontrolės - kiti asmenys tai vertins itin kritiškai.

Nepaisant temperamento proveržio gyvenime išliks praktiškas, racionalus ir lankstus požiūris. Tikėtina didelis šuolis karjeroje ar naujų, patikimų sąjungininkų atsiradimas. Ambicingumas neleis jums tinginiauti ir sužadins verslumo dvasią. Norėsis konkuruoti su visais ir visada, tačiau nepamirškite, kad reikia mokėti ir pralaimėti.

Labai trauksite žmonės, todėl aplink jus jų šį mėnesį tikrai netrūks. Jumis žavėsis ir gerbs, tačiau kartu atsiras ir pavyduolių. Nepaisant to, jus lydės sėkmė. Vis dėlto reikėtų elgtis atsargiai ir perdaug neskubėti, vengti rizikos bei įtampos.

Palankios dienos: 1, 2, 3, 14, 23.
Nepalankios dienos:  12, 19, 20, 29.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Laukia stebuklingas metas, kupinas jausmingumo, meilės ir harmonijos. Jupiterio įtaka leis susikurti lūkesčius atitinkančius santykius, į kuriuos pastaruoju metu dėjote daug pastangų. Entuziazmas ir atvirumas - tai savybės, kurios jums padės pasiekti darnos namuose ir romantiniuose santykiuose.

Spinduliuosite vidine ramybe ir bendrumo jausmu, itin seksis komandinis darbas. Ištieskite pagalbos ranką kitam ir fortūna jums atsidėkos. Gegužė žada peliningą metą, gerovės užtikrinimą ir naujas galimybes. Pasitikėkite savo jėgomis, o ne atsitiktinumais ir kitų parama bei iniciatyva. Aplinkybės veiklai ypač palankiai susiklostys nuo gegužės vidurio, o laimės tie, kurie veiks atvirai ir be jokių užuolankų.

Gegužė - puikus metas užsiimti aktyvia fizine veikla, pradėti sportuoti. Vis dėlto reikėtų pasisaugoti neigiamo poveikio sveikatai, vengti peršalimo ar sveikatai žalingo elgesio. Mėgaukitės savo pasiekimais, tačiau nepamirškite saugoti užnugario.

Palankios dienos: 4, 8, 14, 16, 26.
Nepalankios dienos:  5, 10, 19.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Galų gale atėjo metas džiaugtis rožiniu gyvenimu. Turite būti psichologiškai pasirengę įveikti iššūkius, prieštaravimus ir net neapykantą iš aplinkos.

Santykiai šeimoje ar poroje bus gana įtempti - Saturno įtaka lems nesusipratimus ir nesusikalbėjimą, gali kilti nesutarimų dėl jūsų ar antrosios pusės praeities. Tačiau ištvėrus šį laikotarpį jūsų santykiai taps tik stipresni, išmoksite labiau branginti artimą žmogų. Viskas nurims mėnesio pabaigoje, tačiau gali kamuoti vienatvės ar nusivylimo jausmas. Vis dėlto turite į viską žiūrėti optimistiškai - viskas tik į gera!

Karjeroje ir darbinėje aplinkoje laukia dideli pokyčiai ir nauji, gaivūs vėjai. Situacijas spręskite ramiai ir paprastai, tačiau nebijokite ir netikėto sprendimo. Svarbiausios iniciatyvos - komandinis darbas ar projektai. Tai erdvė, kurioje geriausiai atsiskleis jūsų talentas ir lyderio savybės. Susidursite su mėginančiais jus sustabdyti, tačiau nenusileiskite.

Mėnesio pabaigoje jausite nuovargį, tad norom nenorom teks rasti laiko poilsiui. Draugai visad reikalingi, tad būkite kantrus. Beje, daugelio problemų, susijusių su sveikata, padės išvengti tinkama mityba.

Palankios dienos: 4, 8, 14, 16, 26.
Nepalankios dienos:  5, 10, 19.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Mėnesio pradžia žada didelę sėkmę. Stenkitė išlaikyti ramybę ir diplomatiją, sprendžiant nesklandumus pyktis ir tuštybė tikrai nepadės. Užplūs šioks toks vienišumo jausmas, todėl neturintiems antrosios pusės itin padės draugai. Jei bendravimui jaučiatės nepasirengę galbūt reikėtų išmėginti internetines pažinčių svetaines - čia galima rasti ne tik porą, bet ir gerų bičiulių, svarbu atriboti iliuzijas ir kliedesius bei nuoširdų bendravimą.

Darbo srityje vyraus ambicijos ir stipri vidinė motyvacija. Norėsis išsiskirti, įrodyti, ką mokate, stengtis ir kovoti. Tai pagirtina, tačiau pernelyg aršus elgesys gali sukelti konfliktus, jie ypač tikėtini pirmojoje gegužės pusėje.

Nesklandumų išvengti padės kantrybė, ramybė ir susitelkimas. Gali būti, kad jūsų gyvenime trūksta disciplinos. Prieš imantis veiksmų reikėtų viską gerai apmąstyti, nes svarbių sprendimų atgarsiai bus juntami ir ateityje.

Puikiai žinote savo vertę ir galimybes, tačiau su vadovų ar pareigūnų autoritetu kovoti neverta. Šiuo atveju geriau nusileiskite. Venkite kraštutinumų ir nepagrįstos rizikos.

Palankios dienos: 7, 8, 19.
Nepalankios dienos:  4, 12, 17, 26.

 

Mergelė (08.24 – 09.23)

Nesaugumo jausmas ir klaidos. Neptūno įtaka gali suklaidinti net ir tose srityse, kuriose esate talentingiausias. Visa gegužės Mergelėms paženklinta dviprasmiškumo ir abejonių ženklu. Pasistenkite užbaigti santykius su žmonėmis, kurie jus apgaudinėjo ar išdavė, nes vėliau pasekmės bus daug sunkesnės. Plačiai atverkite akis ir viska vertinkite protu, o ne jausmais. Laikykitės atsargumo ir nepasitikėkite įtartinais pažadais. Dabar geriausia investuoti į stabilius ir užtikrintus santykius, o ne vaikytis naujų draugų ar meilės.

Laikotarpis bus gana aktyvus ir pažymėtas sėkmės ženklu, tačiau spąstų taip pat laukia daug. Laimės tie, kurie mokosi ar dirba su mokslais susijusį darbą, turi sukaupę daug patirties. Jei nesiseka, nebijokite tos veiklos mesti ir imtis naujos, ar tiesiog pradėti viską iš naujo.

Antrojoje mėnesio pusėje sėkmė ateis nejučia ir be jokių pastangų. Svarbu vadovautis tokiomis vertybėmis kaip sąžiningumas, teisingumas, etika - gera reputacija padės jums įveikti iškilusias kliūtis.

Esate geros formos, tad nepraraskite jos. Tai padaryti padės optimizmas ir koncentracija į tikslą. Tolimoms kelionėms metas dabar ne itin tinkamas - galima transporto gedimo rizika, avarijos kelyje. Venkite psichiką veikiančių medžiagų vartojimo, jos užmigdys jūsų budrumą.

Palankios dienos: 17, 21, 26, 28, 30.
Nepalankios dienos:  3, 7, 10.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Po buvusių neramumų gyvenime įsivyraus ramybė. Praeities problemos praeityje ir liks, tad galėsite žiūrėti į priekį, planuoti. Viskas tekės įprasta vaga, gyvenimas bus gražus ir laimingas. Palankus metas kelionėms, atradimams, naujai informacijai priimti, gilintis į dvasines sielos gelmes, auginti intelektines galias. Finansinės problemos nekamuos - užsiimkite mėgstama veikla ir viskas išsispręs savaime. Taip netgi galima sukurti sėkmingą verslą, kuriam kurti dabar palankus metas.

Pajusite stiprų ryšį su gamta, tad norėsis savo veiklą vienaip ar kitaip susieti su ja. Tai geras pasirinkimas, tačiau nereikėtų pamiršti ir aplinkinių žmonių, draugų ir giminių. Sėkmė taip pat laukia veikloje, susijusioje su kelionėmis, tarptautiniu bendradarbiavimu, internetu ar leidyba.

Energijos antplūdis aplankys mėnesio pabaigoje, tad tai puikus metas susitelkti darbui ar mokslams. Pajusite norą išlaidauti, tačiau tai reikėtų vertinti atsargiai - finansinius sprendimus priimkite tik gerai apgalvoję.

Palankios dienos: 7, 12, 19, 20, 29.
Nepalankios dienos:  3, 10, 14.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Spinduliuosite aistra ir iniciatyvumu, tačiau nereikėtų pamiršti namų ir artimiausių žmonių. Dirgliai reaguosite į provokacijas, trūks kantrybės ir diplomatijos, lengvai sukelsite konfliktus.

Santykiuose su antrąja puse jaučiamas savininkiškumas, pavydas ir užsispyrimas. Ar visa tai tikrai turi pagrindą? Išmokite vertinti tai, ką turite, nes santykiai gali nutrūkti. Būti nuoširdžiu ir atviru visada sunkiau nei dėvėti kaukę, tačiau jei vertinate savo santykius privalėsite atsiskleisti iš tikrųjų.

Mėnesio pradžia bus įtempta ir darbe: galimi konfliktai su klientais, sunkiai seksis komandinis darbas, o jūsų užsispyrimas ir tuštybė tik pablogins situaciją. Susikaupkite ir susivaldykite - pamatysite, kad savo tikslų galima pasiekti kur kas paprasčiau. Venkite interesų konfliktų, nes vargu ar juose laimėsite. Mėnesio pabaigoje tikėtina finansinė pergalė ir palengvėjimas šioje srityje atneš ramybę į maištingą jūsų dvasią.

Visai pamiršote save, tad atėjus pavasariui būtinai skirkite dėmesio sveikatai bei grožio procedūroms. Venkite potencialiai rizikingų ir su smurtu susijusių situacijų.

Palankios dienos: 11, 18, 25, 29.
Nepalankios dienos:  5, 9, 17, 23.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Santykių harmonijoje įsivyraus šioks toks chaosas. Jiems trukdys tai darbas, tai sveikatos problemos (jūsų arba antrosios pusės), įsipareigojimai ir pažadai kitiems. Jei planuojate kelionę - tikėtina, kad ją teks atidėti. Nenusiminkite, progų tam tikrai dar bus, svarbu tarpusavio supratimas ir palaikymas.

Vertinant apskritai, Šauliams gegužė bus sėkminga ir kupina gerų įvykių. Darbe teks susidurti su dideliu užimtumu bei įtampa, tačiau šie rūpesčiai bus labai trumpalaikiai, o jūsų pastangos sulauks atitinkamo įvertinimo. Susidoroti su darbais padės darbų sąrašas, disciplina ir planavimas. Šiuo laikotarpiu labai svarbus punktualumas ir kantrybė.

Sprendžiant finansinius klausimus būkite apdairus: pasistenkite sumažinti išlaidas ir venkite skolų. Pinigus uždirbti bus lengva, tačiau taip pat lengvai jie ir išsileis.

Saugokite sveikatą (tiek emocinę, tiek fizinę), pasirūpinkite savimi. Problemas reikia spręsti ne tada, kai jos atsiranda - daug lengviau užkirsti jų atsiradimui kelią. Įsitinkite, kad jūsų darbo ir poilsio režimas tinkamas.

Palankios dienos: 1, 3, 12, 19, 27.
Nepalankios dienos:  6, 8, 18.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jausmai, žaidimai ir flirtas. Gyvensite tarsi svajų pasaulyje, dalinsite meilę ir jos gausite iš kitų. Nepersistenkite, nes galite įskaudinti jums brangius žmones, sukelti pagrindo neturintį pavydą ar barnius.

Profesinėje srityje laukia klestėjimas, o ypač sėkmė lydės tuos, kurie dirba namuose ar su kūryba susijusį darbą. Žvaigždės žada naujus horizontus ir užmokesčio galimybes, kurios dar labiau paskatins jūsų kūrybiškumą ir norą bendradarbiauti. Vis dėlto turėtumėte save tausoti ir nepervargti, nes tai gali prišaukti ir rimtesnes ligas.

Kūrybingumo netruks ir namuose. Norėsis atnaujinti interjerą, siekti didesnio komforto. Malonūs užsiėmimai namuose padės įveikti stresą ir įtampą, tačiau užsidaryti tarp keturių sienų nevertėtų: skirkite laiko ir socialiniam gyvenimui.

Palankios dienos: 5, 12, 14, 15, 18.
Nepalankios dienos: 17, 21, 26.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Svajokite drąsiai - dabar jūsų svajonės gali išsipildyti. Santykiai poroje bus tiesiog idealūs. Žinoma, buitinių nesutarimų gali iškilti, tačiau juos lengvai išspręsite ir toliau džiaugsitės vienas kitu. Vienišiai dabar taip pat nenuobodžiaus - didelė tikimybė rasti porą visam gyvenimui.

Gegužės pradžia žada nemažas išlaidas šeimos ar tiesiog gyvenimo poreikiams: reikės ir greito vartojimo prekių, ir žaislų, ir investicijų į būstą. Tai sukels finansinę įtampą, tačiau krizės nebus. Antroji mėnesio pusė leis atsigauti tiek emociškai, tiek finansiškai. Nebijokite darbe rodyti entuziazmą ir drąsą - tai gali būti naujų, įdomių ir pelningų projektų pradžia. Taip pat palankus metas susirasti papildomą pajamų šaltinį, yra tikimybė gauti didelę dovaną ar laimėti loterijoje.

Skirkite daugiau dėmesio laisvalaikiui ir pramogoms, suburkite seniai matytus draugus. Į viską žiūrėkite lanksčiai ir be išankstinių nuostatų.

Palankios dienos: 4, 7, 12, 28, 30.
Nepalankios dienos: 3, 8, 9, 15.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Mėnesio pradžioje būsite gana dirglūs, lengvai įsivelsite į konfliktines situacijas ir tai akivaizdžiai paveiks santykius poroje bei šeimoje. Būkite atsargūs, nes pokalbiai akis į akį ar net telefono skambučiai gali baigtis visai ne taip, kaip jūs tikitės. Gerai pagalvokite prieš ką nors sakydami, nes ištaisyti santykius gali būti sudėtinga.

Jei planuojate kelionę vedami sentimentų, turėtumėte iš anksto žinoti, ko siekiate. Neverta meluoti nei sau, nei kitiems. Antroji gegužės pusė žada ramybės bei saugumo ir privatumo jausmo apsuptį. Tuo mėgautis laimę turėsite privačioje aplinkoje be pašalinių trukdžių: tai gali būti sodyba ar nuosavo namo kiemas.

Iniciatyva Žuvims nelabai būdinga, tačiau dabar ji prasiverš su didele jėga. Norėsis imtis naujo darbo, keliauti, keisti gyvenimą ir supančius žmones. Laukia dinamiškas, tačiau kartu ir sudėtingas laikotarpis. Veikite atsargiai ir venkite nesusikalbėjimo, nesusipratimų. Gyvenimo pokyčiai bus dideli, tad natūralu, kad ne viskas vyks taip, kaip norėtumėte. Dėl to nusiminti neverta - jei tikrai norite, pasieksite savo tikslą.

Palankios dienos: 15, 18, 19, 22.
Nepalankios dienos: 2, 3, 10, 12, 30.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Naujienos iš interneto

traffix.lt
Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.