Horoskopas gruodžio mėnesiui

 

Bendroji prognozė

Metų pabaiga atneša įvairių rūpesčių ir netikėtumų, tad teks apsišarvuoti kantrybe ir išmokti ieškoti kompromisų.

Šaltinis: www.anonsas.lt
Daugiau: būrimas taro kortomis, metų horoskopai

Avinas (03.21 – 04.20)

Prieš priimdami svarbius sprendimus skirkite laiko sau. Taip galėsite apmąstyti ir nuspręsti, kas jums geriausia ir kokius žmones prisileisti arčiausia savęs. Šį mėnesį galite sulaukti melagingų pažadų, tad turite išlaikyti budrumą.

Darbe gausite galimybę pasirodyti, tad nepražiopsokite - kita tokia proga ateis negreit. Šį mėnesį geriau seksis dirbti vienam, savarankiškai, įgyvendinti planai turės teigiamos įtakos ateičiai. Su pinigais elkitės atsargiai, gali būti, kad turėsite neplanuotų išlaidų ar susidursite su finansinės padėties pablogėjimu.

Kelionių šį mėnesį nenusimato, tačiau nesijaudinkite - galimybė svajonių atostogoms atsiras jau kitų metų pradžioje. Įsitikinkite, kad neaukojate visko vardan kelionės ir viskas vyks pagal planą. Daug paramos sulauksite iš šeimos ir draugų, tačiau ateis laikas kai norėsis pabūti su savimi. Nepamirškite parodyti dėmesio aplinkiniams ir, jei tikrai manote, kad jų kompanija jums nereikalinga, mandagiai atsisakykite.

Palankios dienos: 7, 16, 17 ir 18.

Nepalankios dienos: 22, 23 ir 28.

Jautis (04.21 – 05.21)

Kils noras veltis į bereikšmius ginčus ir konfliktus, tačiau visi jie išsispręs taikiai, pasieksite kompromisą. Barnių gali būti ir su antraja puse, jų išvengsite tik nuolatiniu dėmesiu, atidumu ir palaikymu.

Lėtas tempas darbe jus dar labiau įtrauks ir tik pablogins situaciją. Leiskite kitiems patiems susidoroti su iškilusiais klausimais ir problemomis, už viską atsakote ne tik jūs! Aistros darbe aprims mėnesio pabaigoje ir jūsų pagalbos poreikis aplinkiniams ženkliai sumažės. Atsargiai elkitės su pinigais: jei pastaruoju metu daug išlaidavote, padarykite pertrauką. Raskite laiko poilsiui ir ramybei, visos problemos palauks arba išsispręs savaime.

Mėnesio pabaigoje gali kilti problemų namuose, tačiau pasistenkite išlaikyti ramybę. Prireiks nemažai pastangų, tačiau galiausiai suprasite ir priimsite kitus tokius, kokie jie yra.

Palankios dienos: 2, 3, 17 ir 19.

Nepalankios dienos: 8 ir 13.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Santykiuose siekiate aukštumų ir rekordų, tačiau šį mėnesį nepasiseks. Sutiksite daug potencialių partnerių, tačiau neįtiks jų išvaizda, svoris ar dar kas nors ir tinkamo žmogaus nepasirinksite.

Atsakomybės už savo klaidas prisiėmimas nereiškia, kad esate silpnas žmogus ar prastas darbuotojas. Sąžiningumas jums padės užsitarnauti kolegų pagarbą. Nebijokite pokyčių ir naujovių, jei manote, kad jie būtini - imkitės inciatyvos ir jums pasiseks. Tačiau nepamirškite atsižvelgti į kitų nuomonę ir išklausyti.

Pagerinti finansinę padėtį seksis sunkiai, tačiau nedaug ką galite padaryti. Nugalėkite išdidumą ir neatsisakykite artimųjų pagalbos, juk numatyti pirkiniai skirti ne prabangai - jums to iš tikrųjų reikia.

Antrojoje mėnesio pusėje gali apimti jausmas, kad visi jūsų veiksmai sekami ir smerkiami. Atribokite darbą ar verslą nuo asmeninio gyvenimo - vieninteliai, kurių nuomonė jums iš tiesų turėtų rūpėti, yra artimi draugai ir šeima.

Palankios dienos: 1, 7, 15 ir 29.

Nepalankios dienos: 20, 22, 23 ir 28.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Visą mėnesį jausitės tarsi traukomas į skirtingas puses ir nors aplinkiniai norės padėti - bus daugiau žalos, nei naudos. Savo sprendimus turite priimti savarankiškai, tik pats žinote, kokios antrosios pusės jums reikia. Sekite savo instinktus ir priimsite geriausią sprendimą.

Jūs žinote kaip ir kas geriausiai jums tinka - kiekvienas turime unikalių gebėjimų. Nepamirškite to gruodžio mėnesį ir likite savo vietoje. Dirbti tai, ką gerai mokate seksis geriausiai. Deja, išlaidavimą teks nutraukti, nes prisikaupė ir taip daug nereikalingų daiktų, o sąskaitose švilpia vėjai. Kai visi išlaidauja - jums puikus metas pataupyti.

Nepasiduokite spaudimui daryti tai, ko iš tikrųjų nemėgstate. Tai, ką veikiate savo laisvu laiku, yra tik jūsų pasirinkimas. Pabėkite nuo visko ir skirkite laiko savo mintims - tai padės priimti gerus sprendimus. Neleiskite nurodinėti, ką daryti - jūs žinote ir galite daugiau, tad palaikykite tempą iki metų galo, tai gali būti proga, kuria pasinaudojus daugiau dirbti nereikės. Mėnesio pabaigoje nepamirškite skirti dėmesio artimiesiems ir antrąjai pusei - praleiskite su jais daugiau laiko.

Palankios dienos: 8, 9, 18 ir 31.

Nepalankios dienos: 23.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Padėti tašką romantiniuose santykiuose dabar nėra prasmės. Nepulkite stačia galva į naują aistrą, nes galite stipriai nukentėti. Darbe situacija bus kebli ir nepavydėtina: niekas neklausys, ką sakote jūs. Geriausias dalykas, kurį galite padaryti - dirbti savarankiškai ir išlaikyti darbo tempą. Mėnesio pabaigoje turėtų paaiškėti, kad buvote teisus, o sunkus darbas atneš sėkmę ir įvertinimą.

Pinigai į jūsų kišenę ateina sunkiai, todėl nesinori jų išleisti. Negalėsite padėti visiems, kuriems reikės finansinės pagalbos, tačiau prisiminkite, kad turite ir savo problemų, kurių sprendimas susijęs su pinigais.

Gali būti, kad ištrūksite į trumpą kelionę su artimu draugu. Iš anksto sutarkite kur eisite ir ką veiksite, priešingu atveju, draugystei gali iškilti grėsmė. Šį mėnesį teks mokytis priimti kompromisą, tačiau neleiskite kitiems spręsti už jus.

Palankios dienos: 5, 8, 9, 17 ir 31.

Nepalankios dienos: 12, 22 ir 23.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Romantiškuose santykiuose lydės sėkmė, tačiau reikia sutelkti dėmesį ne į savo, o į partnerio poreikius. Abejingumas ir bendrų interesų stoka sukels jūsų partneriui nusivylimą, tačiau pokalbis padės viską išspręsti. Nepamirškite visada parodyti dėkingumo, jei norite išvengti santykių griūties.

Sunkiai dirbote, todėl šį mėnesį jus pasieks pelnytas atlygis. Bet neapsistokite ties vienu tikslu, jūsų gyvenimas nestovi vietoje, todėl turėtumėte išsikelti naujų siekių. Tiesa, kitiems jūsų sėkmė gali sukelti pasipiktinimą, bet dėmesio neverta kreipti - tokie žmonės skųsis bet kuriuo atveju.

Kodėl tiek daug panikuojate dėl pinigų? Pinigai yra svarbūs, tačiau  ne svarbiausi gyvenime. Kiekvienas su susiduria su finansinėmis problemomis ir jūs nesate išimtis. Turite ir taip daug, tereikia išmokti tuo džiaugtis. Saugokite sveikatą ir pasirūpinkite ramybe, atsipalaiduokite - tikrai žinote, kad tai jums reikalinga.

Taip paskendote savo mažame pasaulyje, kad pamiršote aplinkinius. Tačiau jiems jūsų taip pat reikia. Mėnėsio antroje pusėje būtinai raskite laiko ir apmąstykite savo prioritetus ir įsitikinkite, kad pakankamai laiko skiriate šeimai ir draugams.

Palankios dienos: 3, 5, 10, 18 ir 23

Nepalankios dienos: 9, 12, 20 ir 27.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Pajusite, kad traukia priešingybės. Šį mėnesį bus daug barnių su antrąją puse, tačiau tai išspręsite pasiekdami kompromiso ir kontroliuodami savo pyktį. Savikontrolės reikės ir darbe: teks viską išlaikyti savo rankose ir išlikti ramiam, nors ne viskas eisis taip, kaip norėtųsi. Būkite kantrūs ir su šurmuliu ateis palankus metas.

Gruodis yra mėnuo, kurį jūsų išlaidos turėtų būti nedidelės, todėl venkite finansinių įsipareigojimų. Įįsitikinkite, kad iki metų pabaigos atidavėte visas skolas. Finansinės pagalbos gali prireikti artimam draugui, tačiau geriau leiskite jam savo problemas spręsti pačiam.

Pasistenkite išlaikyti pusiausvyrą tarp darbo ir šeimos. Nors tai gali pasirodyti neįmanoma, viską suderinti tikrai galima.

Palankios dienos: 5, 7, 15, 16 ir 26.

Nepalankios dienos: 13, 18, 22 ir 23.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Rami vienatvė yra kaip tik tai, ką gydytojas jums rekomenduotų šį mėnesį. Atsipalaidavimas padės išvalyti ir mintis, ir sielą, suvokti ko norite iš santykių su aplinkiniais. Pasiduoti įvykių tėkmei šį mėnesį tinkamiausias pasirinkimas.

Nebūkite vežimą traukiančiu arkliu ir darbo srityje. Nešokinėkite nuo darbo prie darbo, geriau imkitės jums priskirtų užduočių ir nesivadovaukite aplinkinių patarimais - tik jūs geriausiai žinote kaip ir ką reikia daryti.

Savo finansais šį mėnesį galite nesirūpinti: jei išvengsite didelių pirkinių, viskas bus gerai. Prisiminkite, kad dovanojant svarbu dėmesys, o ne dovanos kaina. Mėnėsio pabaigoje sulauksite netikėto siurprizo, kurį ruošia artimas žmogus.

Gruodis - palankus metas žingsnis po žingsnio gerinti santykius su artimaisiais ir draugais, šeima. Ne viską galima paskubinti, todėl leiskite iniciatyvos imtis ir kitiems - viskas su laiku atsistos į savo vietas.

Palankios dienos: 1, 6 ir 17.

Nepalankios dienos: 3, 9, 13, 20 ir 27.

 

Šaulys (11.23 – 12.22)

Nors santykiai ir nesiseka, išsiskirti su mylimuoje nėra geriausias sprendimas. Pasinaudokite savo vaizduote ir santykiai grįš į pradinį lygį, kai skrajojote padebesiais. Išskyrus nedidelį siurprizą, kurio galite sulaukti antroje mėnesio pusėje.

Šiuo metu norėsis atsipalaiduoti, tačiau daugiau dėmesio turėtumėte skirti darbui. Jei nenorite mėnesio pabaigoje patirti streso, neleiskite kolegoms be jūsų išsidalinti sunkių darbų - taip viskas vyks sklandžiau. Sunkus darbas leis mėgautis ir finansine gerove: tikėtina, kad įsigysite prabangos daiktų ar gausite premiją. Gruodį turėsite daug priežasčių švęsti, todėl nesijauskite dėl to kaltas.

Kils pagunda leistis į netikėtą kelionę, tačiau daugiau laimėsite jei atidėsite ją vėlesniam laikui ir pataupysite. Pasikliaukite kitų nuomonė - dvi galvos visada geriau nei viena. Šį mėnesį turėsite galimybę pataisyti neteisingai pradėtus darbus ar santykius, pagalbos galite tikėtis iš šeimos narių.

Palankios dienos: 6, 7 ir 28.

Nepalankios dienos: 5, 22 ir 30.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Į širdies reikalus ne visada žiūrite rimtai ir ateityje tai gali sukelti problemų tarp jūsų ir mylimo žmogaus. Tai, ką jūs suvokiate kaip menkniekį, kitiems gali būti svarbu. Visą mėnesį būkite atsargus ir gerai parinkite žodžius, nes galite įskaudinti aplinkinius, kurie šiuo laikotarpiu gali būti labai jautrūs.

Idėjomis ir mintimis norėsis pasidalinti su kolegomis darbe, tačiau tam laikas dar neatėjo. Sutelkite dėmesį į atliekamą darbą. Būkite sąžiningi ir problemomis, kurios gali kilti gruodžio pabaigoje, pasidalinkite su kitais, priimkite pagalbą.

Ekstravagantiškus pirkinius geriau atidėkite kitam mėnesiui, o gruodį planuokite kaip sutaupyti ir atsikratyti nebereikalingų daiktų. Viską, ko norite tikrai gausite, tik turėkite kantrybės. Antroje mėnesio pusėje gali kamuoti prisiminimai, noras grįžti ten, kur kažkada atradote laimę. Tačiau atgal grįžti neįmanoma, tad susikaupkite ir judėte pirmyn.

Palankios dienos: 3, 12, 16 ir 30.

Nepalankios dienos: 2, 6, 11 ir 29.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šį mėnesį atsiskleis jūsų ir antrosios pusės tarpusavio skirtumai - laukia stiprus susidūrimas asmenybių susidūrimas. Jei taip nutiks, vadinasi jums abiems geriau pradėti naujus santykius. Bet kuriuo atveju kilusį konfliktą išspręsti padės tik ramus pokalbis, ką daryti turite nuspręsti kartu.

Matote, kad visi į jūsų idėjas žiūri pro pirštus ir jaučiate nusivylimą. Permąstykite savo pasiūlymus ir suteikite jiems geresnę „prekinę išvaizdą", tuomet jūsų kolegos susidomės labiau. Jus sunku suprasti ir šeimai bei artimiesiems, todėl jau laikas „nusileisti ant žemės" ir mąstyti realistiškai.

Laikas nustoti svajoti, ką galite nuveikti su savo pinigais ir grįžti į realybę. Apmąstykite savo finansus ir veiksmus, kuriuos planuojate atlikti siekiant užsitikrinti finansinį stabilumą. Dabar palankus metas atlikti pakeitimus ir labiau kontroliuoti išlaidas. Praktiškai šiuos planus galėsite įgyvendinti mėnesio pabaigoje.

Palankios dienos: 5, 6, 18 ir 23.

Nepalankios dienos: 4.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Gruodis - itin palankus metas kurti romantinius santykius. Visą mėnesį spinduliuosite žavesį ir trauksite priešingos lyties atstovus. Puikiai klostysis santykiai su sutuoktiniu. Vienišių taip pat laukia galimybė užmegzti romantinius ryšius.

Mėnesio pradžioje darbe elkitės atsargiai, rodyti drąsos ar rizikuoti neapsimoka. Savo mintis geriausia pasilaikyti sau, viską, ko reikia darbui nuolat turėti po ranka, užduotis atlikti paeiliui. Atlyginimą gausite laiku, tačiau yra tikimybė, kad jis nebus toks kaip tikitės. Paniškas pirkimas nepadės išspręsti piniginių rūpesčių. Laikas ir kantrybė yra geriausi sąjungininkai siekiant užsitikrinti turtingą ateitį. Savo išlaidas turite išmokti kontroliuoti.

Mėnesio viduryje daug laiko norėsis praleisti namuose, tačiau metų gale laukia netikėta kelionė. Į tolimus kraštus neskrisite, tačiau apsilankymas pas giminaičius suteiks malonią progą pakeisti aplinką. Laikas, praleistas su artimaisiais į jūsų gyvenimą atneš šio to naujo. Suprasite, kad yra svarbesnių dalykų nei pinigai ir karjera.

Palankios dienos: 8, 11, 14, 17, 20 ir 25

Nepalankios dienos: 13, 20, 22, 23 ir 28.