Horoskopas gruodžio mėnesiui

 

Bendroji prognozė

Nestigs meilės ir jausmų, o metų pabaiga atskleis, kur buvote teisūs, o kur klydote.

Šaltinis: www.anonsas.lt
Daugiau: būrimas taro kortomismetų horoskopai

Avinas (03.21 – 04.20)

Įvykiai suksis pašėlusiu greičiu, tad svarbiausia užduotimi taps viską suspėti laiku. Planuokite darbus iš anksto, priešingu atvejus viskas gali išslysti iš rankų. Tikėtinas didelis aktyvumas profesinėje srityje, palankus metas siekti paaukštinimo. Jei jūsų darbe atliekamas metinis įvertinimas, nesislėpkite už kolegų pečių ir nebijokite atskleisti savo indėlio į darbą.

Naujovės asmeniniuose santykiuose mažai tikėtinos. Norėsis būti vienumoje, skirti laiką sau, apmąstyti prabėgusius metus. Nebijokite atsikvėpti nuo darbų - dabar šis atokvėpis jums tikrai reikalingas.

Palankios dienos: 1, 7, 12, 15, 22, 24, 29.

Nepalankios dienos: 5, 11, 13, 25, 30.

Jautis (04.21 – 05.21)

Gruodis pasitiks Jaučius šeimos rūpesčiais. Žinoma, šie rūpesčiai gali būti ir malonūs - tikėtinas šeimos pagausėjimas. Apskritai, visą mėnesį gyvensite švenčių laukimu, dovanų pirkimu ir namų gražinimu. Laukia linksmi susitikimai su draugais, šeima.

Mintys suksis apie naujus metus, praeities ir ateities sankirtą. Nebijokite įvertinti tai, ką šiemet nuveikėte, ir jei nesate patenkinti rezultatais, ryžkitės pokyčiams. Galite jaustis kiek neramiai, tačiau aplinkiams spinduliuosite pasitikėjimą savimi, padėsite rasti išeitį iš bet kokios padėties.

Metų pabaiga gali atnešti slaptą romaną, kuris prikels naujam gyvenimui, į vyro ir moters santykius pažvelgsite per naują prizmę. Neabejokite, aplinkiniai jus laiko žavinga ir daug žadančia asmenybe, tad nedvejodami tuo pasinaudokite. Ambicingumą sėkmė vainikuos ir profesinėje srityje.

Palankios dienos: 7, 11, 19, 22, 25, 27, 28, 31.

Nepalankios dienos: 1, 2, 9, 15, 17, 20.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Dvynius visą gruodį valdys meilė. Tai bus tarsi savotiškas apsėdimas, tad sudėtinga bus mąstyti apie ką nors kitą, išskyrus jausmus. Visgi antrojoje mėnesio pusėje viskas gali pakrypti priešinga linkme. Laukia įdomūs ir pelningi darbo pasiūlymai, nauji projektai, į kuriuos nersite stačia galva. Panašu, kad bent jau trumpam virsite tikrais darboholikais ir draugams bei artimiesiems jus teks pamiršti bent jau iki kitų metų.

Pasinėrus į apmąstymus laukia šioks toks nusivylimas. Panašu, kad ne viskas šiemet klostėsi taip, kaip norėjote. Vis dėlto, situacija nėra tokia jau bloga, tad pasistenkite į viską pažvelgti pozityviau. O gal kai kuriems tikslams pasiekti trūksta visai ir nedaug - juk laiko iki Naujųjų metų dar tikrai yra.

Palankios dienos: 1, 5, 8, 18, 19, 26, 28, 29.

Nepalankios dienos: 7, 12, 17, 23, 24, 31.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Žvaigždės Vėžiams gruodį žada netikėtai sėkmingą posūkį karjeroje ir versle. Jei dirbate samdomą darbą, tikėtinas paaukštinimas, atlyginimo augimas ir pasitenkinimas savimi - pagyros jūsų atžvilgiu skries viena po kitos.

Gruodis pats tinkamiausias metas susirūpinti savo gyvensenos pakeitimu: užsiimti sportu, sveika mityba. Vėžiai - vieni iš tų, kuriems išorinis grožis tikrai svarbus, tad jei mėgstate būti dėmesio centre pajusite poreikį susirūpinti savo išore.

Antroji mėnesio pusė žada daug naujų pažinčių. Apskritai, socialinis gyvenimas pagyvės, pamėgsite bendravimą netgi su tais, kuriuos seniau buvote linkę ignoruoti. Daug dėmesio sulauksite iš priešingos lyties atstovų, o nauja pažinti romantiniams santykiams gali tapti lemtinga.

Palankios dienos: 1, 4, 8, 15, 19, 22, 26, 30.

Nepalankios dienos: 9, 13, 17, 28, 29.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Daugiau dėmesio skirkite aplinkiniams, nevenkite bendravimo ir naujų kontaktų užmezgimo. Tai ne tik suteiks gerų emocijų, bet bus naudinga ir profesine bei finansine prasme. Gruodį laukia nemažai progų užsidirbti papildomų pinigų. Energijos kiekis pasieks maksimalų lygį, o tinkamiausias būdas ją realizuoti - materialinės padėties gerinimas. Užgims daugybė puikių minčių, tačiau jas realizuodami nepamirškite planavimo.

Mėnesio pabaiga atneš džiugesį ir daugiau laiko norėsis praleisti namuose, jaukioje draugų kompanijoje. Vis dėlto savo "liūtišką" prigimtį teks pamiršti - ji gali sukelti nemalonių konfliktų ar pykčių.

Palankios dienos: 3, 8, 11, 19, 23, 24, 26, 30.

Nepalankios dienos: 5, 6, 13, 20, 27.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Gera nuotaika lydės tiek asmeniniame gyvenime, tiek darbiniuose santykiuose. Norėsis pasinerti į aktyvų socialinį gyvenimą, rengti vakarėlius, planuoti keliones, tačiau tam koją pakiš santaupų trūkumas. Išmokite vertinti paprastus dalykus, nes materialinė gerovė ateina ir praeina, o draugystė, meilė ir kiti jausmai lieka.

Kitiems visą gruodį būsite tarsi atversta knyga - norėsis ir džiaugtis, ir liūdėti kartu su kitais, tačiau nepamirškite išklausyti ir kitų, padėti, patarti. Dabar naujų atradimų ir patirčių metas, tad nežiūrėkite į viską pernelyg kritiškai.

Saugokite sveikatą, pasirūpinkite imuniteto stiprinimu. Taip pat įvertinkite savo mitybos įpročius, galbūt metas juos pakeisti. Nepamirškite ir fizinio aktyvumo: sniegas šiemet taps tikru atradimu!

Palankios dienos: 7, 11, 19, 27, 28, 31.

Nepalankios dienos:  3, 6, 12, 17, 23, 24, 29.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Tarp darbo ir asmeninio gyvenimo įsivyraus harmonija. Imsite dominuoti šeimoje, tad antroji pusė bus meili ir paklusni - tapsite kaip niekada artimi, turėsite puikią progą įvertinti vienas kitą.

Gruodžio pradžia vienišiams žada naujas pažintis, flirtą ir meilės nuotykius. Visa tai suteiks naujos gyvybinės energijos, bet koks dėmesys iš priešingos lyties padės pasijusti atjaunėjus. Itin gerai pavyks daryti įtaką kitiems, bet venkite tuo naudotis savanaudiškiems tikslams - priešingu atveju galite tikėtis bumerango efekto.

Žiemos šventės bus kaip niekada įspūdingos, jas sutiksite didelėje, mieloje kompanijoje. Pasisaugokite riebių patiekalų ir daug angliavandenių turinčio maisto - gresia nesunkus apsinuodijimas.

Palankios dienos: 1, 3, 7, 10, 14, 24, 25, 27.

Nepalankios dienos:  4, 6, 9, 11, 19, 28.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Užmigti ant laurų darbe neleis ambicijos, o su jomis ir vėl užgrius krūva darbų. Tikėtini šiokie tokie rūpesčiai, tačiau su jais nesunkiai pavyks susidoroti, jei į viską žvelgsite optimistiškai ir atsakingai.

Desperatiškai ieškosite romantikos. Itin domins priešinga lytis, tad nevengsite flirto, naujų pažinčių ir aklų pasimatymų. Daug reikšmės tam turės išaugęs pasitikėjimas savimi. Švelnumas, kurio negaunate iš partnerio peraugs į abejingumą, tad besibaigiant metams teks pagalvoti, ar šiuos santykius dar verta tęsti.

Aktyviai reikšis meniškoji Skorpionų pusė, kils noras veikti kažką neįprasto, bet būtinai ekstremalaus ir aktyvaus. Nebūkite abejingi savo savijautai ir blogesnėmis akimirkomis neslopinkite liūdesio maistu. Darbe džiugins santykiai su kolegomis, kurie taps gerais draugais.

Palankios dienos: 3, 8, 11, 19, 23, 24, 26, 30.

Nepalankios dienos: 1, 2, 9, 15, 17, 20, 27.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Likimas pametės daug galimybių darbe, tačiau pasinaudoti jomis bus sudėtinga, pritrūks ryžto. Asmeniniai, romantiniai santykiai pareikalaus daug emocijų ir nervų. Nepervargsite, jei tinkamai planuosite savo laiką.

Santykiai darbe bus nekokie, siekdami išvengti konfliktų ir pavydo, kuo mežiau pasakokite apie savo sumanymus ir planus. Venkite pagyrų - tai tiesus kelias į konfliktą. Visada stenkitės mąstyti logiškai ir nepasiduokite jausmams.

Palankios dienos: 3, 8, 11, 24, 26, 30.

Nepalankios dienos: 4, 9, 12, 14, 21, 29, 31.

 

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Laukia netikėtas aktyvumas sprendžiant asmenines santykių problemas. Susikaupusią energiją norėsis nukreipti ir į darbą, tačiau būkite atsargūs ir nesistenkite peržengti savo fizinių galimybių ribų, kitaip nuovargis tiesiog garantuotas.

Verslo santykiai klostysis pavydėtinai puikiai, tačiau būkite atsargūs ir neperženkite siauros linijos tarp verslo ir asminiškumų. Ją peržengus gresia beprasmiai ginčai, kurie pareikalaus ir daug energijos, ir daug laiko, o rezultatas bus niekinis.

Antroji mėnesio pusė palanki investicijoms, materialinės padėties gerinimui.

Palankios dienos: 1, 4, 11, 13, 18, 22, 26, 27.

Nepalankios dienos: 8, 17, 24, 29.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Būsite linksmi ir spinduliuosite meilę. Planetų išsidėstyas lems suaktyvėjusį seksualumą, tad intymus gyvenimas taps itin svarbiu. Gruodžio pradžia taip pat žada sėkmę ir finansų srityje, ypač jei tvarkote ne savus, o svetimus pinigus. Būkite teisingi ir darbštūs - likimas už pastangas atlygio tikrai nepašykštės.

Antroji mėnesio pusė bus paženklinti aktyvaus socialinio gyvenimo, kuriame noriai dalyvausite: laukia daug vakarėlių, susibūrimų. Vis dėlto švęskite atsargiai ir ribokite alkoholį - jis gali tapti bereikalingų konfliktų ir pablogėjusios savijautos priežastimi.

Lengvai įsisavinsite naują informaciją, tobulinsite įgūdžius. Galimas kilimas karjeros laiptais.

Palankios dienos: 3, 7, 10, 14, 24, 25, 28.

Nepalankios dienos: 4, 5, 11, 21, 22, 27.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Po šiokio tokio atokvėpio veiklos ir vėl bus per akis. Pasiūlymų tiesiog neatsiginsite, tad blaškysitės kaip vijurkas. Metas bus labai produktyvus ir sėkmingas, tiek asmeninio tobulėjimo profesinėje srityje, tiek ir finansiniu požiūriu. Vis dėlto nepamirškite, kad poilsis taip pat reikalingas.

Imsite domėtis naujais dalykais, tad tai nejučiomis praplės pažįstamų ratą. Kelionių troškimas paskatins norą išmokti taupyti ir investuoti. Piniginiams reikalams gruodis - itin tinkamas metas. Pavyks išspręsti su darbu ir būstu susijusius klausimus.

Palankios dienos: 2, 3, 9, 15, 17, 22, 24, 25, 31.

Nepalankios dienos: 4, 7, 10, 19, 20, 29, 30.