Horoskopas gruodžio mėnesiui

 

Bendroji prognozė

Šaltinis: www.anonsas.lt
Daugiau: būrimas taro kortomismetų horoskopai

Avinas (03.21 – 04.20)

Gruodis grąžins Avinus į aktyvų socialinį gyvenimą: būsite geidžiamu vakarėlių dalyvių, jus kvies į renginius ar pasisėdėjimus su draugais. Neatsisakykite nei vieno pakvietimo, nes būtent bendraujant su žmonėmis sulauksite sėkmės ir pripažinimo. Tikėtina, kad atrasite sielai artimą žmogų, tikrą draugą, kuris jus puikiai supras.

Ruošiantis į verslo susitikimą stenkitės atlikti namų darbus - sužinokite kuo daugiau informacijos, pasidomėkite žmogumi, su kuriuo teks bendrauti. Pasinaudokite savo žinomais faktais, priešingu atveju gali būti, kad susitikimas bus ne tik nenaudingas, bet ir turės neigiamų padarinių ateičiai.

Jei turite vaikų, skirkite jiems pakankamai dėmesio. Atžalos dabar bus linkę veltis į įvairias problemas, kurias spręsti teks ne kam kitam, o jų tėvams. Tiesa, visai nesvarbu, kokio amžiaus jūsų vaikai - net jei jie jau gyvena savarankišką gyvenimą, vistiek gali priversti pasinervinti.

Nesileiskite valdomi ir manipuliuojami, ypač artimųjų ir giminių.

Palankios dienos: 2, 12, 17, 23, 24, 25, 28, 30.
Nepalankios dienos: 4, 8, 15, 27.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jaučius aplankys jausmas, kad kažkur buvo stipriai persistengta. Galbūt vertinsite visus šiuos metus, o gal ir neseniai praūžusį švenčių maratoną, į kurį įsisukote visa savo esybe. Bus jaučiamas jėgų stygius, todėl turėsite susiimti ir grįžti prie darbų. Didžiosioms žiemos šventėms nešvaistykite per daug energijos, nes nukentės kitos svarbios gyvenimo sritys, tikėtinas neatsakingas elgesys.

Gali būti, kad dar šiemet sulauksite įvertinimo iš darbdavio - tiesa, tai nebūtinai bus geros žinios, viskas priklauso nuo to, kaip dirbote pastaruoju metu, kokių pasiekėte rezultatų. Jei konfliktavote ar nesutarėte su kolegomis darbe - jų užtarimo bei pagalbos taip pat nesitikėkite.

Mėnesio antrojoje pusėje šalia atsiras itin draugiškas asmuo. Atkreipkite į jį dėmesį, tačiau pernelyg nepasitikėkite. Patikrinkite jį ir įrodykite, kad jus pergudrauti ne taip lengva. Vis dėlto galite tapti gerais draugais, kurie ateityje bus naudingi vienas kitam.

Gera nuotaika antrojoje mėnesio pusėje tiesiog spinduliuosite, tačiau viską aptempdyti gali perdėtas rūpestis išvaizda. Tai ypač išryškės artėjant metų šventėms, norėsis greitų rezultatų, o jų kaip nebus, taip nebus. Tebūnie tai pamoka Jaučiams, kad viskas reikalauja nuoseklaus ir sistemingo darbo.

Palankios dienos: 1, 4, 14, 21, 24, 25, 28.
Nepalankios dienos: 3, 11, 27, 29.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Dvyniai dabar bus kaip niekada ramūs ir atsipalaidavę. Tai savotiškas ramybės ir susitaikymo tiek su savimi, tiek su aplinka metas. Norai ir svajonės nebūtinai sutaps su galimybėmis, todėl persistengti ir pervertinti savo jėgų nepatartina - kitaip teks paminėti patarlę "nori kaip geriau, o gaunasi, kaip visada."

Šalia jūsų yra artimi draugai ir šeima. Visa tai - tikrasis laimės šaltinis, kurio nenusipirksi už jokius pasaulio turtus. Tik suvokę tai galėsite jaukiai sutikti didžiąsias metų šventes ir džiaugtis jų šarmu.

Gruodžio pradžioje skirkite daugiau dėmesio santykiams su artimaisiais stiprinti - paskutiniu metu dalį jų nuvylėte, tad dabar turite progą pasitaisyti. Nepamirškite ir kitų pažįstamų, net jei retai juos sutinkate. Būtinai pasveikinkite visus su šventėmis, nusiųskite laišką ar trumpąją žinutę.

Palankios dienos: 2, 6, 14, 18, 21, 26, 28, 30, 31.
Nepalankios dienos: 1, 5, 10, 24, 27.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Gimusieji po Vėžio ženklu bus labai energingi, tačiau nepaisant to, planai kiek sustos. Įprastas gyvenimo tempas į vėžes grįš antrojoje mėnesio pusėje, kai jau planuosite kitų metų darbus, kursite sau naujus iššūkius.

Šiuo metu geriausia užsiimti svajonėmis: galvokite apie tai, kokio gyvenimo norėtumėte, kaip galėtumėte tai pasiekti. Nepamirškite geriausių minčių ir užsirašyti - galbūt tai, kas iš pirmojo žvilgsnio pasirodė kvailoka mintimi kaip tik ir yra raktas į sėkmę.

Tiems, kurie nusprendė keisti gyvenimo būdą, ateis išbandymų metas, gali būti, kad liksite vieni - jūsų apsisprendimą aplinkiniai sunkiai supras. Atgauti stiprybę ir įrodyti savo užsispyrimą padės saviitaiga. Taip pat nenusiminkite, jei norimų rezultatų nepavyks pasiekti taip greitai, kaip tikėjotės - svarbu po žingsnį žengti į priekį.

Palankios dienos: 3, 5, 8, 18, 23, 24, 25, 28, 30, 31.
Nepalankios dienos: 4, 12, 19, 26.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Mėnuo bus kupinas netikėtų situacijų, tačiau į jas patekę suksitės kaip tikri Liūtai: niekam nepavyks jūsų nei išjuokti, nei priversti pasimesti ar sudvejoti. Prabudęs kovingumas stebins ir kartu žavės aplinkinius, kurie jums kels didelius tikslus, todėl neišvengsite tiesmukų ir pernelyg atvirų klausimų.

Turintieji žalingų įpročių turėtų susimąstyti - metų pabaiga puikus metas keisti gyvenimo būdą. Jei tvirtai apsispręsite tai padaryti bus paprasta ir nesudėtinga.

Su artimaisiais elkitės draugiškai, rodykite daugiau dėmesio, nei visada - jų problemos gali būti naudingos ir jums. Tai reiškia, kad kam nors padėdami spręsti bėdas, gausite naudos ir sau. Apskritai, Liūtams šis mėnuo bus vienas sėkmingiausių metuose.

Palankios dienos: 1, 13, 23, 24, 25, 28, 30.
Nepalankios dienos: 6, 8, 10, 27.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Kompanijoje ne visada griežiate pirmuoju smuiku, todėl ir lyderiavimą šį mėnesį teks pamiršti. Nors stengsitės patraukti visų dėmesį, kažkas vis nesigaus, nepavyks. Geriau tenkinitės savo vieta, kuri ir taip nėra prasta - norint daryti poveikį nebūtinas visų dėmesys, tiesiog bendraukite su įtakos turinčiais žmonėmis.

Jei turite dar neįgyvendintų planų šiems metams - suskubkite. Nespėję gruodį, kitais metais apskritai nebeturėsite galimybės šiuos planus įgyvendinti. Ateinantys nauji metai jums reikš naują gyvenimo etapą ir pokyčius, tad gruodį skirkite metų užbaigimui, venkite palikti pradėtų ir nepabaigtų darbų.

Antroji mėnesio pusė bus kupina netikėtų situacijų ir klausimų. Kiek įmanoma, viskam ruoškitės iš anksto. Jei galvojate ar nujaučiate, kad kažkokia situacija susidėlios - taip būtinai ir bus.

Palankios dienos: 4, 5, 11, 13, 18, 25, 28, 29, 31.
Nepalankios dienos: 2, 12, 26.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Jausitės pavargę nuo dėmesio, nors iš tikrųjų jo daug ir negavote. Norėsis ramybės, vienatvės, tad stengsitės pabėgti net nuo artimiausių šeimos narių. Visgi išsipildyti šiam norui nebus lemta - aplinkiniai, rodos, specialiai elgsis priešingai nei jums norisi. Nieko čia nepadarysi ir jei nenorite galutinai susigadinti nuotaikos, tiesiog pasiduokite greta esančių žmonių įtakai ir mėgaukitės geromis akimirkomis.

Darbo sferoje nesistenkite pranokti patys savęs ir priimti pernelyg daug darbų - naudos iš to daug nebus. Versitės per galvą, skubėsite, o vėliau viską teks kartoti, nes taip paprastai viskas deja nevyksta.

Sveikatos problemų nenusimato, tačiau metų galas puikus metas pasirūpinti savo išvaizda: pradėti sportuoti, numesti svorio. Taip pat galite pakeisti ir savo stilių, atsinaujinti - nauji metas tarsi simbolinis naujos pradžios ženklas, tačiau jei tuo patikėsite, taip ir bus.

Venkite beprąsmių diskusijų ir pasirodyti protingesniais, nei esate - galiausiai laukia nusivylimas.

Palankios dienos: 14, 18, 25, 28, 29, 31.
Nepalankios dienos: 6, 16.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Dabar teks atsigręžti į praeitį ir pasverti kai kuriuos savo veiksmus, nuspręsti kiek jie buvo teisingi ir kiek reikalingi. Negalvokite, kad kalti tik jūs ar tik aplinkiniai - prie susiklosčiusios situacijos prisidėjo visi, tačiau kas iš jos išėjo nugalėtoju - tai jau kitas klausimas.

Norėsis kažką keisti, ateinančiais metais įgyvendinti ambicingus planus. Turite stiprią saviitaigą, tad pasinaudokite ja. Tikėkite, kad viskas vyks taip, kaip norite ir žingsnis po žingsnio matysite, jog aplinkybės klostosi palankiai.

Dabar geras metas ieškoti motyvacijos, keisti gyvenimo būdą. Visgi svarbiausias darbas bus miego režimo sutvarkymas - paskutiniu metu organizmas išsiderino, todėl juntami depresijos simptomai. Įveskite į gyvenimą daugiau disciplinos ir visos šios bėdos išsispręs.

Palankios dienos: 1, 2, 9, 15, 19, 24, 26, 27, 31.
Nepalankios dienos: 7, 10, 17, 29.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Prisiminkite draugus, kurie visai neseniai atkakliai nedavė ramybės nuolatiniais pinigų ir pagalbos prašymais. Nudžiugsite ar ne, bet dabar jie vėl grįš į jūsų gyvenimą ir, tikėtina, su senomis problemomis. Gal pagaliau verta ištiesti jiems pagalbos ranką? Visgi vadovaukitės išmintimi ir neduokite jiems prašomos žuvies, geriau pametėkite meškerę ir išmokykite žvejoti.

Laisvalaikis bus susijęs su sniegu ir žiemos pramogomis. Nors, atrodo, jums tai ir nebūdinga, dabar žiema džiaugsitės tarsi mažas vaikas. Praleiskite daugiau laiko su šeima, vaikais, jei tokių turite. Tai suteiks gerų emocijų ir stiprybės netolimoje ateityje laukiantiems sudėtingiems sprendimams, kuriuos vis stengiatės atidėti vėlesniam laikui.

Palankios dienos:  4, 6, 12, 13, 18, 24, 25, 29, 31.
Nepalankios dienos: 8, 14, 20.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Prisiminkite praėjusius mėnesius ir bus aišku, ko tikėtis dabar. Metų pabaiga Ožiaragiams nebus išskirtinė. Jei turėjote nemalonumų, jie deja ir nepasibaigs iki pat kitų metų.

Susidoroti su visomis problemomis padės drąsa. Banalu, tačiau jei nestresuosite ir nesibaiminsite, viską pavyks susitvarkyti labai sklandžiai.

Galima pažintis su priešingos lyties atstovu, kuri atneš naudingą darbo pasiūlymą ar investavimo galimybę. Naujasis pažįstamas nusiteikęs teigiamai, tačiau pernelyg pasitikėti neskubėkite ir viską vertinkite šaltai. Net jei žmogus nori jums gero, nesėkmės rizika visada yra. Prisiminkite tai ir nekaltinkite kitų - juk kas nerizikuoja, negeria šampano.

Palankios dienos: 1, 2, 8, 12, 16, 20, 25, 26, 28.
Nepalankios dienos: 4, 6, 10, 27, 31.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Apie save sužinosite šį tą naujo. Būtent tai lems naują energijos pliūpsnį ir minčių debesį. Norėsis veikti, tačiau kaip viską realizuoti tiksliai nežinosite ir tai kels baimę. Pasikliaukite savo artimųjų pagalba ar kitu patikimu žmogumi ir jis padės jums viską įgyvendinti.

Iš prigimties esate gana ramūs ir netgi lėtoki, tačiau gruodį, rodos, šios taisyklės jums visai negalios. Norėsite linksmintis, ieškosite pažinčių. Viskas kaip ir gerai, tačiau nepersistenkite su alkoholiu - jis gali pakišti koją ir ilgam suganti aplinkinių nuomonę apie jus.

Gruodį, ypač antrojoje jo pusėje, patariama susirūpinti sveikata. Tikėtinos skrandžio problemos, tačiau pasirūpinus mityba ir atsisakius ar bent apribojus žalingus įpročius, sveikata pagerės.

Palankios dienos: 2, 4, 7, 10, 21, 24, 26, 27, 30, 31.
Nepalankios dienos: 6, 11, 18, 28, 29.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Būsite pasinėrę į atsakingus darbus ir ateities planus. Visgi nuovargis apribos galimybes, tapsite irzlūs ir pernelyg jausmingi. Tai gali būti pykčių ir nesutarimų su artimaisiais priežastimi. Stenkitės tvardytis ir greičiau grįžti į įprastą darbo bei poilsio režimą.

Bus svarbu apsispręsti, kokio gyvenimo norite, atsakingai pažvelgti į sveikatą. Jokiu būdu nevartokite alkoholio, jei ketinate sėsti prie vairo - didelė avarijos tikimybė.

Jūsų mintyse šiuo metu yra priešingos lyties atstovas, kurio arba niekaip nepaleidžiate iš praeities, arba jis tiesiog nėra tinkamas dabartiniam jūsų gyvenimui. Blaškysitės tarp jausmų ir sveiko proto, deja, širdžiai neįsakysi... Laukia sunkus, tačiau kartu ir būtinas sprendimas.

Palankios dienos: 2, 6, 8, 18, 20, 24, 26, 27, 31.
Nepalankios dienos: 3, 5, 8, 20, 29, 30.