Horoskopas kovo mėnesiui

 

Bendroji prognozė

Artėjantis pavasaris privers pabusti iš žiemos miego! Laukia energijos ir kūrybingumo protrūkis, o likimas nepašykštės naujų galimybių ir išbandymų.

Šaltinis: www.anonsas.lt
Daugiau: būrimas taro kortomismetų horoskopai

Avinas (03.21 – 04.20)

Kovą jus lydės trys planetos, kurių įtaka privers imtis drąsių ir precedento neturinčių veiksmų. Marsas parodys, kuriuo keliu geriausia judėti, tačiau nepamirškite namų ir šilumos. Jausite nenumaldomą naujovių ir išbandymų poreikį. Ieškokite naujų patirčių, tačiau visada pagalvokite ir apie atsarginį planą.

Pirmoji mėnesio pusė itin sėkminga komandiniam darbui - pasikliaukite kitais ir jau greitai galėsite džiaugtis darbo vaisiais. Mėnesio viduryje darbo srities prioritetą pakeis namų ir saviraiškos poreikis. Tai geras metas užsiimti kūryba, interjero atnaujinimu, netgi suplanuoti remontą. Gali pasirodyti, kad galvoje tikras chaosas, tačiau viskas savaime susidėlios į gerą planą, jei leisite sau mėgautis tuo, ką mėgstate.

Kovas atneš jums nepalaužiamą jėgą ir susikaupimą, todėl viskas puikiai klosis tiek santykių, tiek profesijos srityse. Gali būti, kad gausite progą palypėti karjeros laipteliais. Jei taip ir nenutiks, žinosite, kad stovite ant tvirto pagrindo ir bent į blogąją pusę pakrypti tiesiog neįmanoma.

Mėnesio pradžioje saugokite sveikatą. Nauji siekiai ir iššūkiai gali nesutapti su jūsų organizmo poreikiais, todėl pasistenkite nepiktnaudžiauti savo fizinėmis galiomis, nepersistenkite.

Palankios dienos: 8, 11, 27.
Nepalankios dienos:  2, 20.

Jautis (04.21 – 05.21)

Laukia labai pozityvus metas. Visą mėnesį jausitės tarsi ant bangos, su kuria nušluosite visas jūsų kelyje pasitaikančias kliūtis. Ypatinga sėkmė lydės tuos, kurie yra toli nuo namų. Kovas - puikus metas realizuoti savo senas svajones ar planus.

Mėnesio viduryje tiesiog spinduliuosite milžinišką energiją. Nukreipti ją į verslo reikalus - puikus pasirinkimas. Vis dėlto, jei jūsų reikia šeimoje, pirmenybę turėtumėte teikti būtent jai. Nors viskas seksis tiesiog puikiai, būkite atsargūs ir nepervertinkite savo galimybių - sėkmė yra laikina, tad nežinia, kada ji gali jus apleisti.

Mėnesio pabaigoje galimi stiprūs barniai su antrąja puse. Jūsų pozicija yra teisinga, todėl pasistenkite nenusileisti - priešingu atveju galite sugriauti santykius. Venkite intrigų rezgimo ir apkalbų, nes tai atsisuks prieš jus. Gyvenate tarp žmonių ir turite susitaikyti su jų ydomis - juk ir pats nesate tobulas. Pasistenkite kasdien padaryti bent po vieną gerą darbą ir sėkmingas laikotarpis užtruks ilgiau.

Palankios dienos: 3, 4, 6, 20, 23.
Nepalankios dienos: 21, 25, 27.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Kovo mėnesio užduotis - vėl tvirtai atsistoti ant kojų ir išspręsti profesines bei asmenines problemas. Turite aiškiai surikiuoti savo prioritetus, nes šokinėjimas nuo vieno prie kito jums nieko gero neduos. Mėnesio pradžioje užuoveją rasite namuose, pasistenkite ten neparsinešti slegiančių problemų.

Jausite didelę kūrybinę energiją, bet jai realizuoti vis neliks laiko. Pasistenkite visą kūrybiškumą sutelkti į savo profesijos sritį - gali būti, kad taip ne tik patenkinsite savo poreikius, bet ir padėsite spręsti darbines, su verslu ir pinigais susijusias problemas.

Draugai jūsų jau pasiilgo, bet laiko jiems atsiras tik mėnesio viduryje. Negailėkite laiko ir jėgų pramogoms. Norint atsiplaiduoti ir pailsėti labai tinka procedūros su vandeniu. Vanduo - nuolat kintantis elementas, gyvybės šaltinis, kuris suteiks ne tik naujų jėgų, bet ir leis iš naujo įvertinti daugelį dalykų jūsų gyvenime.

Mėnesio pabaigoje elgsitės tėviškai (motiniškai). Rūpinsitės vaikais, rodysite daug dėmesio ir švelnumo. Vis dėlto, dėmesį reikia paskirstyti visiems: jo laukia ir antroji pusė, ir draugai, ir giminaičiai. Jei ką nors iš jų pamiršite, galite sukelti konfliktą. Antroji pusė bus itin jautri, tad blogas naujienas praneškite labai švelniai ir subtiliai.

Palankios dienos: 4, 9, 11, 12.
Nepalankios dienos: 6, 17, 22, 28.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Darbas ir socialinė veikla atima visą jūsų laiką, bet leidžia jums jaustis tikrai saugiai. Saturnas palankus santykiams su žmonėmis, todėl kovas - puikus metas deryboms profesinėje ir verslo srityje. Tiesa, gali pasirodyti žmonių ir praeities, tačiau jūsų gyvenime jie ir vėl ilgai neužsibus. Į ateitį žvelkite su optimizmu ir pasistenkite išlaikyti savo stabilumą visomis prasmėmis.

Kovo viduryje būsite priversti prisiimti naują atsakomybę, tačiau tai išeis į naudą finansine ir profesine prasme. Taip pat prabus ilgai slėpta kūrybinė energija, galite elgtis impulsyviai ir neapgalvotai. Jums tai nėra būdinga, tad nauja patirtis bus labai įdomi.

Gali užplūsti jausmas, kad kažką darote ne taip, esate apkalbinėjamas. Nekreipkite dėmesio: netikri draugai pasitrauks iš jūsų gyvenimo ir susirasite naujų. Geriausiai jaučiasi ir sėkmės lydimi yra tie, kurie leidžia sau būti savimi.

Mėnesio pabaigoje gali kilti didelė pagunda rizikuoti, bet to geriau atsisakyti (ypač kalbant apie santykius su antrąja puse). Vis dėlto pagrįsta rizika tikriausiai pasiteisins: galite būti itin lanksčia ir žavinga asmenybe, todėl nebijokite išmėginti naują kelią.

Palankios dienos: 4, 9, 12, 20.
Nepalankios dienos: 25, 28, 31.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šio mėnesio raktas į sėkmę - prisiimtų įsipareigojimų vykdymas. Vis dėlto per galvą verstis nebūtina - liūtas visada turi likti ištikimas sau.

Mėnesio pradžia kvepia romantika, ją geriausia skirti jaumams, namams, šeimai. Atraskite naujų pomėgių ir veiklos, mėgaukitės buvimu su kitais žmonėmis. Kovas - geras metas kelionėms ar jų planavimui.

Marso įtaka suteiks jums nebūdingo švelnumo, tačiau jėga niekur nedings. Rūpinsitės aplinkiniais, o jie rūpinsis jumis. Neužsidarykite savyje, nes vėliau gali prireikti didelių pastangų grįžti į realų pasaulį.

Mėnesio galas žada naujovių ir pasikeitimų, tad vėl atsiras nenumaldomas entuziazmas. Pasikeitimai bus naudingi, suteiks gerų emocijų ir potyrių. Saugokitės konfliktų su teise ir teisiniais dalykais. Pačioje kovo pabaigoje, artėjant pavasariui pajusite gamtos šauksmą - nesidrovėkite pabūti gamtos tyloje ar pasivaikščioti po mišką, jums tai suteiks naujų minčių, padės atsakyti į klausimus apie ateitį.

Palankios dienos: 1, 7, 20, 21, 28.
Nepalankios dienos: 4, 6, 23.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Atskleisite savo švelniąją pusę: padėsite kitiems, užjausite, rūpinsitės augalais ir gyvūnais. Įsijausite į kitų problemas ir norėsite jas išspręsti, tačiau savo sąskaita (tiek pinigine, tiek emocine prasme) to daryti nevertėtų: galite patarti ir pamokyti, bet nuo visų pasaulio negandų neapginsite.

Mėnesio viduryje sumažės energijos ir entuziazmo antplūdis. Norėsis daugiau laiko skirti sau ir namams. Teks priimti svarbius sprendimus, todėl turite išmokti pasiekti kompromisą: paaukoti dalį savo įsitikinimų vardan kito gerovės yra geros širdies ženklas.

Kovo gale pajusite harmonijos poreikį, bet gyvenimas suksis greitai, tad gyvensite ta pačia diena. Vis dėlto rutina nėra blogai - anksčiau ar vėliau perprasite aplinką ir viskas susidėlios į savo vietas. Mėnesio pabaigoje skirkite daugiau dėmesio sveikatai ir malonumams.

Palankios dienos: 12, 17, 27.
Nepalankios dienos: 2, 7, 9, 29.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Širdies reikalai bus atviri ir sąžiningi, net jei tai ir lems jų pabaigą. Nepriisimkite saugoti svetimų paslapčių - jūsų bagažas ir taip pilnas, be to, nuo antrosios pusės šiuo metu negalite nieko slėpti.

Mėnesio viduryje atsiras daug darbo. Jei norite gerų rezultatų teks dirbti daug daugiau, nei įprasta. Jei reikia pagalbos, nesidrovėkite jos prašyti iš aplinkinių. Vis dėlto kovo vidurys labai palankus metas ir pokyčiams profesijos srityje: galite keisti darbą, veiklos sritį. Venkite to, ko nežinote. Geresnis pasirinkimas yra tai, ką mėgote seniau, o ne nauji dalykai.

Kovo galas - puikus metas kelionėms, bet turite pasisaugoti peršalimo ir imtis visų priemonių sveikatai užtikrinti. Taip pat skirkite daugiau dėmesio instrukcijoms ir paaiškinimams, nes geriau viską suvokti iš anksto, nei vėliau turėti problemų. Artėjant pavasariui pasimėgaukite gamta: nervus ir nerimą numalšins pasivaikščiojimas gryname ore, miesto panorama ar gamtos peizažai.

Palankios dienos: 1, 10, 11, 20, 31.
Nepalankios dienos: 15, 30.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Teks patikrinti savo planus ir tikslus iš naujo. Lašas po lašo net akmenį pratašo, - byloja liaudies išmintis. Įsitikinkite, kad jūsų siekiai laikui bėgant tikrai nepakito. Karjerą ir darbą suderinti su meilės reikalais ir namais gali būti gana sudėtinga, bet antrojoje kovo pusėje viskas turėtų išsispręsti savaime.

Kovo viduryje būsite romantiškas ir nuoširdus kaip vaikas, tad aplinkiniai gali bandyti tuo pasinaudoti. Venkite apkalbų ir konfliktų, pasitikėkite tik tais, kuriuos gerai pažįstate. Jei neturite kam išsipasakoti, pamėginkite bendrauti internetu: galite išsipasakoti savo paslaptis, paprašyti patarimo, bet jokiu būdu neatskleiskite tikrosios tapatybės.

Mėnesio pabaigoje lėksite su vėjeliu, tad teks prilaikyti skrybėlę. Įvykiai įsisiūbuos ir viskas keisis pašėlusiu greičiu. Turite greitai orientuotis ir iš anksto suformuoti strategiją - gerų progų pasinaudoti susidariusiomis aplinkybėmis tikrai netrūks, svarbu suspėti.

Palankios dienos: 6, 7, 11, 20, 22.
Nepalankios dienos: 8, 12.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Aistra ir kūrybingumas. Kovo mėnuo nepašykštės pramogų ir atrakcijų - tik nuspręskite, ką pasirinkti. Tikėtina, kad atgims senas romantinis ryšys arba atsiras naujas meilės objektas. Bet kuriuo atveju nenerkite į meilės nuotykius stačia galva: pasimėgaukite maloniomis akimirkos, judėkite į priekį lėtai, bet užtikrintai.

Žmonės labiau vertina daiktus, nei žmones ir moralines vertybes. Jums tai svetima, bet viso pasaulio nepakeisite, tad teks susitaikyti su šiuo faktu. Kovo viduryje užplūs iniciatyvumas ir noras dirbti, bet nepersistenkite, nes rezultatai gali būti prasti. Priimkite pagalbą iš aplinkinių, nebūkite arogantiškas.

Mėnesio pabaiga - tiesiog idealus metas keliauti. Aplankykite naujas vietas ir patirkite nuotykių: tai leis kitaip pažiūrėti į gyvenimą, suvokti, kur anksčiau suklydote. Kils noras eksperimentuoti su savo išvaizda: laikas tam palankus, bet lazdos perlenkti nevertėtų.

Palankios dienos: 4, 7, 8, 29, 31.
Nepalankios dienos: 14, 21.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šį mėnesį padarysite didžiulę pažangą. Saturno įtaka palanki užsibrėžti ilgalaikius tikslus ir planuoti jų įgyvendinimą. Pasinaudokite šiuo laiku pabaigti seniai pradėtus darbus. Puikiai seksis planuoti laiką ir priimti tinkamus sprendimus.

Kovo viduryje teks derėtis, siekti kompromiso ir išmokti nusileisti. Lankstumas yra savybė, kurios jums trūksta. Vis dėlto vien derybomis ir vadovavimu kitiems nieko nepasieksite: geriausi rezultatai pasiekiami tik sunkiai dirbant, tad nuo darbo pabėgti nepavyks.

Antroje mėnesio pusėje laukia maloni staigmena, tad prieš sukeliant konfliktą ar mėginant plaukti prieš srovę, įsitikinkite ar neteks raudonuoti dėl tokių poelgių. Iš toli jus pasieks informacija ar laiškas su įdomiu pasiūlymu, bet jį priimkite tik gerai apgalvoję visus už ir prieš. Jei meluosite mėnesio pabaigoje namuose ir darbe kils stipri įtampa, sąžiningumas padės to išvengti.

Palankios dienos: 1, 4, 9, 12.
Nepalankios dienos: 17, 21, 28.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Meilė ir naujos idėjos. Nauji vėjai neaplenks ir karjeros bei namų. Žinoma, ne visi pokyčiai bus į gera, bet situacija nėra tobula ir dabar. Nebijokite naujos veiklos ar pradėti mokytis, dalyvaukite intelektualiose diskusijose. Nušvitimą suteiks ir kelionės, naujos vietos.

Seniai laikas apgalvoti savo santykį su pinigais: nuspręskite pinigai ar gyvenimas jums yra svarbiau. Laikas niekada nesustoja, tad ar tikrai verta jį švaistyti dėl finansinės gerovės? Tikroji jūsų laimė slypi ne čia. Vis dėlto per dideliu optimistu būti neturėtumėte: loginis mąstymas niekada nenuvilia.

Kovo pabaigoje gali nutikti įvykis, kuris privers visiškai išsibudinti po žiemos miego ir pradėti veikti. Nieko blogo greičiausiai nenutiks, bet išgąstis gali būti nemažas. Jei būsite irzlus ir karingas sukelsite tikrą karą tarp savęs ir aplinkinių. Šią blogą energiją geriau nukreipkite naudingiems pokyčiams realizuoti.

Mėnesio pabaiga - geras laikas įsimylėti. Tiesa, jei ieškote antrosios pusės - jos rasti nepavyks. Meilė tykos ten, kur mažiausiai tikitės: tai gali būti parduotuvė, autobusas ar net perėjos salelė viduryje gatvės.
Palankios dienos: 4, 7, 20, 27.
Nepalankios dienos: 26, 28.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jausite įkvėpimą sukurti savo tikslų ir svajonių tinklą. Tai geras pasirinkimas, nes grįžtanti jaunatis atneš jums energijos ir pasitikėjimo savimi. Venera padės jums atskleisti žavesį, tad aplinkiniai pasitikės labiau ir pasiekti, ko norite, bus kur kas lengviau.

Viskas klostosi palyginti gerai, tad būkite laimingi ir laukite naujų galimybių bei pokyčių. Darykite tai ką reikia, įsiliekite į rutiną. Jei mėginsite savo gyvenimą pakeisti dirbtinai, pokyčiai gali tik pabloginti situaciją.

Mėnesio viduryje laukia rimtas pokalbis su antrąja puse, tad turite aiškiai suvokti, ko norite iš santykių, ko tikitės ateityje. Gyvenimas trumpas, todėl neverta gaišti nei savo, nei kito žmogaus laiko.

Venkite paskalų ir konfliktų, nes tai neigiamai paveiks jūsų finansinę padėtį. Metas keisti požiūrį: ne visada esate teisus, nors dažnai taip ir galvojate. Už klaidas gali tekti brangiai mokėti, tad susitaikykite ir atsukite kitą skruostą, o ne pulkite gintis.

Palankios dienos: 1, 6, 8, 11, 27.
Nepalankios dienos: 25, 26.