Horoskopas vasario mėnesiui(0)

 

Bendroji prognozė

Šaltinis: www.anonsas.lt
Daugiau: būrimas taro kortomismetų horoskopai

Avinas (03.21 – 04.20)

Vasario pradžia žada būti palankiausia dirbantiems intelektualinį darbą, ypač susijusį su dokumentais, rašymu ar kūryba. Taip pat tai palankus metas tobulėti, tad nenumokite ranka pasitaikius progai patobulinti įgūdžius kursuose ar seminare. Naujos žinios padės susiformuoti ir naują požiūrį. Jei norite ko nors pasiekti, dabar reikės veikti itin atkakliai ir planingai.

Laukia pagyvėjimas socialiniame gyvenime: susitaikysite su draugais, lengvai pasieksite kompromisus. Mėnesio viduryje tikėtinos naujos pažintys, kurių pretekstu taps išorinis žavesys. Vis dėlto tai turi didelį potencialą peraugti į brandžius santykius, romantinį ryšį.

Vasaris - itin palankus naujai veiklai, projektams. Gali būti, kad įsitrauksite į politinę veiklą ar pagalbos organizacijos veiklą. Pasirūpinkite ne tik savo vidumi, bet ir išore, galbūt jau metas pakeisti įvaizdį?

Palankios dienos: 1, 4, 7, 14, 16, 21, 28.
Nepalankios dienos: 2, 9, 11, 22, 26.

Jautis (04.21 – 05.21)

Vasarį jaučius užvaldys pasyvumas ir abejingumas, o pagrindinė veikla suksis aplink namus ir televizorių. Aplinkinių pastangos įtraukti į aktyvesnę veiklą liks bevaisės. Viskas, kas dar nors kiek domins, bus susiję su dvasinio pasaulio tobulinimu: meditacija, joga, dvasiniu pasauliu. Netikėtai į duris gali pasibelsti meilė, kuriai visai nebus svarbu nei jūsų amžius, nei šeimyninis statusas. Rinktis jums, bet tikėtina, kad jausmai kaip greitai užsiplieks, taip greitai ir atlėgs.

Mėnesio pradžia apskritai labiausiai tinka atostogoms ir poilsiui. Su šiuo pasirinkimu tikrai neprašausite pro šalį ir turėsite ne tik puikų laiką, bet ir daugybę teigiamų emocijų. Mėnesio pabaigoje laukia žinios iš giminaičių. Jos nebūtinai bus blogos, bet tikriausiai priblokš ir įsimins ilgam. Dokumentus ir su verslo reikalais susijusius reikalus tikrinkite itin atidžiai - kvailos klaidos gali kainuoti labai brangiai.

Palankios dienos: 5, 9, 17, 21, 27.
Nepalankios dienos: 2, 7, 18, 24, 25.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Visą vasarį spinduliuosite puikia nuotaika, idėjomis, turėsite puikią intuiciją. Tai geras metas siekti savo tikslų, pagerinti savo įvaizdį aplinkinių akyse, tačiau tam reikėtų atsikratyti kuklumo. Rizikos baimę padės įveikti draugai - jie taip pat gali tapti ir netikėtais verslo ar projektų partneriais.

Nuo metų pradžios nesitraukianti sėkmė išliks ir dabar: bandykite išlošti loterijoje ar kazino, tačiau nebūkite pernelyg gobšūs. Santykius su antrąja puse gali aptemdyti pykčiai ir konfliktai, turintys potencialą tapti ir santykių pabaigos priežastimi. Įveikti šį sudėtingą laikotarpį padės pavydo atsikratymas.

Palankios dienos: 1, 4, 5, 7, 11, 18, 24, 27.
Nepalankios dienos: 3, 10, 13, 17.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Nors viskas iš pirmo žvilgsnio ir klostysis ne taip, kaip norėsis, galite pasiekti visko pasinaudodami asmeniniu žavesiu ir bendravimo su žmonėmis žiniomis. Pakilėjimas padės vidinei motyvacijai, tačiau kartu pasiruoškite ir įtemptam laikotarpiui: teks daug dirbti, laiko gali pritrūkti net ir miegui. Visgi finansinė nauda bus stulbinamai gera.

Kad ir kaip įtrauktų darbai, nepamirškite antrosios pusės - skirkite laiko bendravimui ir pokalbiams, pasidomėkite ateities planais ir nustatykite santykių rimtumą. Venkite išankstinio nusistatymo, nes laikui bėgant viskas gali pasirodyti ne taip, kaip galvojate šiuo metu.

Palankios dienos: 8, 9, 12, 16, 19, 20, 26, 28.
Nepalankios dienos: 2, 6, 17, 27.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Susidursite su stipriu priešininku, kuris norės palaužti jūsų pasitikėjimą savimi. Tai privers pasitempti ir veikti itin ryžtingai, įrodyti, kad esate stipri asmenybė. Nors ir su nemaža rizika, šis žaidimas jums patiks, pažadins tikrąją liūto prigimtį.

Tuo tarpu kasdienybė atrodys nuobodi, kils desperatiškas naujovių paieškų noras. Būsite svajotojais, kurių mintyse gyvena idealai. Gražios mintys padės įveikti vienišumą ir liūdesį, nors jo daug ir nebus.

Atrodo, nepalankiai besiklostančios gyvenimo aplinkybės užsitęsė per ilgai, tačiau galbūt jūs patys nenorite iš šios būsenos išeiti? Būkite realistais ir į viską žvelgite logiškai bei racionaliai - kiekviena padėtis turi mažiausiai dvi išeitis.

Palankios dienos: 2, 4, 8, 14, 16, 21, 28.
Nepalankios dienos: 1, 3, 10, 12, 13, 17.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Harmonija ir jausmai. Mergelių gyvenime vasarį įsivyraus meilė: be žodžių suprasite partnerį, įžvelgsite jo troškimus ir svajones. Visa tai sustiprins tarpusavio ryšį ir pajusite santykių pilnatvę.

Mėnesio viduryje pasistenkite vengti neigiamų jausmų, ypač neapykantos. Daug kas gyvenime dabar priklausys nuo minčių ir požiūrio. Jūsų būseną puikiai atitiks posakis "kaip pasiklos, taip išsimiegosi". Mąstykite apie gražius, teigiamus dalykus ir juos tiesiog pritrauksite į savo gyvenimą.

Palankios dienos: 1, 2, 5, 9, 17, 21, 27.
Nepalankios dienos: 6, 7, 13, 14, 20, 22.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Tarsi kelrodės žvaigždės ieškosite idealų, kuriais galėtumėte sekti. Suvoksite, kad tai tėra iliuzija, tačiau svetimi pavyzdžiai padės patiems priimti tinkamus sprendimus. Daug svajosite, ieškosite švelnumo ir harmonijos.

Tikėtini barniai su aplinkiniais ar šeimos nariais, tačiau pyktis šiuo atveju pasitarnaus kaip stipri varomoji jėga - tiesiog norėsite įrodyti savo tiesą. Finansinė padės klostysis sudėtingai, jai ypač pakenks sklindantys gandai. Venkite rizikingos veiklos ir greitai žadamo pelno pasiūlymų ir pirmenybę teikite nuosaikumui bei užtikrintumui.

Vienišus asmenis lankys melancholiškos ir nostalgiškos nuotaikos. Nepasiduokite akimirkos žavesiui, nes tokie santykiai atneš tik neigiamas emocijas. Geriau palaukite tinkamesnio meto, nes jums jis dar neatėjo.

Palankios dienos:  2, 3, 10, 11, 20, 21.
Nepalankios dienos: 8, 9, 15, 16, 22, 23.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Gerinkite santykius darbo kolektyve, ypač jei esate darbdavys. Stenkitės veikti ramiai ir užtikrintai, savo pavyzdžiu užkrėsdami ir kitus, neparodykite nerimo dėl ateities.

Sėkmingai klostysis laisvalaikis, kuris gali atnešti netikėtą romaną ar vienos nakties nuotykį. Jei esate kam nors įsipareigoję elkitės atsargiai - saugokitės ne aplinkinių žvilgsnių, o pavydo, kuris ateityje naujam aistros objektui atvers burną.

Atsikratykite neigiamų emocijų ir į viską žvelkite pozityviau. Antroji vasario pradžia atneš naujo ar papildomo darbo pasiūlymą, kuris vienaip ar kitaip, tikėtina, bus susijęs su namais. Atsakingai jį apmąstykite, nes papildomi pinigai tikrai pravers.

Palankios dienos: 4, 5, 13, 22, 23.
Nepalankios dienos: 10, 11, 17, 18, 25, 26.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šauliai vasarį gilinsis į savo vidinį pasaulį, domėsis savo asmenybe ir sielos gelmėmis, ugdys savimonę ir intuiciją. Norėsis tikėti tuo, ko trokštate, tačiau metas tam ne itin palankus - dabar geriau pirmenybę teikti racionalumui. Varomąja jėga ir energijos generatoriumi taps atkaklumas.

Antroje mėnesio pusėje ryžtą pakeis romantiškas nusiteikimas. Neįtikėtinai trauksite priešingos lyties atstovus, ieškosite stiprių asmenybių, norėsite žaisti ir flirtuoti. Kyla didelio išlaidumo rizika, todėl asmeninį biudžetą suplanuokite dar mėnesio pradžioje ir nuosekliai jo laikykitės.

Vasarį tikėtini susitikimai su seniai matytais žmonėmis, tai puikus metas organizuoti klasės ar studijų draugų susitikimus.

Palankios dienos: 6, 7, 15, 16, 25, 26.
Nepalankios dienos: 1, 13, 14, 20, 21, 27, 28.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Tiek gerumas, tiek blogybės slypi mumyse, tad tik nuo mūsų ir priklauso, kad leisime pasireikšti. Nekaltinkite susiklosčiusių aplinkybių ar kitų žmonių, juk pasirinkimą kaip elgtis priimate tik jūs pats.

Mėnesio tikslu taps materialus turto siekimas, šiam tikslui pajungsite visas jėgas ir pastangas. Nors norėsite viską pateisinti kaip silpnybę, to daryti nereikėtų, nes turtai ne tik materialinė gerovė, bet ir veiklos laisvė.

Antroje vasario pusėje saugokitės meilės pinklių - gali būti, kad jums meluojama ir iš tikrųjų norima tik suklaidinti. Laisvą laiką geriau skirkite erudicijai tobulinti, o ne meilės romanams.

Palankios dienos: 1, 8, 9, 17, 18, 19, 27, 28.
Nepalankios dienos: 2, 3, 15, 16, 23, 24.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Atsikratykite arogancijos! Manote, kad jums nesiseka, bet nieko nedarote - gana verkšlenti, geriau suimkite likimą į savo rankas. Viskas iš tikrųjų nėra taip sudėtinga, kaip galvojate, tereikia pakeisti požiūrį. Venkite elgtis egoistiškai, net jums tai atrodo teisinga.

Būsite linkę į meilės nuotykių paieškas ir romanus. Nors pradžioje koncentruositės į seksualinį pasitenkinimą, netikėtai gali gimti ir stiprūs, daug žadantys santykiai.

Saugokite nervinę sistemą, ypač mėnesio pabaigoje, gali kilti daugybė aplinkybių, kurios išves iš pusiausvyros. Atidžiai rinkitės maisto produktus ir pasirūpinkite fizine sveikata.

Palankios dienos: 2, 3, 10, 11, 20, 21.
Nepalankios dienos: 4, 5, 17, 18, 25, 26.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jei ir toliau plauksite pasroviui, pasiekimų ir trokštamų pokyčių tikėtis neverta. Šiuo metu esate gana silpni, nuklydote iš savo gyvenimo kelio. Skirkite laiko apmąstymams ir atraskite save, nes mėtymasis nuo tikslo prie tikslo nieko gera neatneš. Tačiau net ir išsikėlę sau tikslą, nepamirškite kasdienių savo pareigų.

Dabar geras metas pasirūpinti savimi, pagerinti tiek dvasinę, tiek fizinę savijautą. Tai puikus metas pradėti sportuoti ar laikytis dietos, užsiimti dvasinį pasaulį praturtinsiančia veikla. Asmeninės būsenos gerėjimas padės ir kitose srityse - pagerės finansinė padėtis, palankiai klostysis profesinė veikla.

Palankios dienos: 6, 7, 15, 16, 25, 26.
Nepalankios dienos: 2, 3, 8, 9, 14, 22, 23.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Naujienos iš interneto

traffix.lt
Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.