Horoskopas kovo mėnesiui

 

Bendroji prognozė

Šaltinis: www.anonsas.lt
Daugiau: būrimas taro kortomismetų horoskopai

Avinas (03.21 – 04.20)

Atsidursite įvykių sukūryje - žmonės kvies jus į sustikimus, vakarėlius ar kitus renginius. Neatsisakykite kvietimų, nes jie gali tapti ne tik puikios nuotaikos bei energijos šaltiniu, bet ir būti naudingi jūsų finansinei padėčiai ar planuojamam verslui. Neatstumkite artimiausių draugų - bendravimas su jumis dabar jiems labai reikalingas.

Mėnesio pabaigoje laukia įdomus pasiūlymas, kuris iš pirmojo žvilgsnio gali pasirodyti visiška avantiūra, tačiau gerai apsvarčius suprasite, kad jį verta priimti.

Netikėtumų gali pridayti atžalos, tad skirkite jiems daugiau dėmesio, nebijokite prisiimti atsakomybės ir griežtų sprendimų.

Palankios dienos: 8, 9, 17, 18, 26, 27.
Nepalankios dienos: 1, 2, 3.

Jautis (04.21 – 05.21)

Mėnesio pradžia gali būti sunkesnė, nes susidursite su energijos trūkumu. Ypač slėgs buities darbai ir rutina, tačiau nuo jos pabėgti kaip ir nepavyks. Darbe labai padės kolegos, tačiau nepamirškite, kad už pagalbą liekate skolingi.

Antroje mėnesio pusėje motyvaciją ir pasitikėjimą savimi pakels pagyros, kurių sulauksite darbinėje aplinkoje. Tačiau neužmikite ant laurų - laimi tik tie, kurie dirba sunkiai ir atkakliai.

Atkreipkite dėmesį į savo bendravimą su aplinkiniais, jums derėtų būti draugiškesniu. Domins naujos pažintys, tačiau tam tik bereikalingai švaistysite energiją, nes primirštas ryšys su anksčiau jūsų gyvenime svarbiais buvusiais žmonėmis yra daug vertingesnis.

Gerai savijautai koją taip pat gali pakišti ir narciziškumas, begalinis rūpestis išvaizda. Jei norite tikrai puikiai jaustis, tikriausiai pasukote ne tuo keliu.

Palankios dienos:   1, 2, 10, 11, 19, 20, 29, 30.
Nepalankios dienos: 4, 17, 18, 24, 25, 31.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Laukia ramybės ir pasitenkinimo laikotarpis, kai norai ir galimybės sutaps tiesiog idealiai. Lengvai pasieksite tai, ko norite, tačiau dideli gyvenimo pokyčiai kaip ir savaime nedomins.

Aplink save subūrėte patikimų žmonių ratą, tad iškilus klausimui pirmiausia patarimo kreipkitės būtent čia. Tai jūsų stiprybė ir pasitikėjimas savimi, kuris laimę atneš ne tik dabar, bet ir visus šiuos metus.

Nevenkite padėti kitiems, tačiau nepamirškite ir pasirūpinti savimi: skirkite laiko tiek kūnui, tiek sielai. Pasirūpinkite sveika mityba ir imuniteto stiprinimu - gali būti, kad jus mėgins užpulti virusas, kuris nors trumpam apribos darbingumą.

Palankios dienos:  3, 4, 12, 13, 22, 23, 31.
Nepalankios dienos: 6, 27, 28, 30.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Didžiųjų planų įgyvendinimą kovą teks šiek tiek pristabdyti, nes stigs energijos ir susikaupimo. Tačiau antroje mėnesio pusėje gyvenimas grįž į įprastas vėžės ir vėl spinduliuosite energija.

Kol kas užsiimkite planavimu ir svajonėmis. Nepamirškite užsirašyti svarbiausių minčių ir pastebėjimų - juk žinote, kad puikios jūsų idėjos buvo nepelnytai pamirštos, o galiausiai dar ir pastebėjote kaip sėkmingai jas pritaikė kiti.

Nusprendusiems keisti gyvenimo būdą teks atlaikyti rimtus išbandymus - viskas nėra taip paprasta, kaip galvojate. Vis dėlto tvirtas pasiryžimas padės įveikti visas kliūtis. Sveikata bus kaip niekada gera, norėsis sportuoti, aktyviai leisti laisvalaikį, tobulintį kūną.

Palankios dienos: 6, 7, 14, 15, 24, 25.

Nepalankios dienos: 1, 2, 8, 9, 22, 23, 29.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Išsisuksite iš netikėtų situacijų, o energija ir kovingumas bus tikras Liūtų skiriamasis bruožas. Turite didelių užmojų, tačiau juos įgyvendinti taip pat nebus lengva. Tinkamas metas keisti gyvenimo būdą, išvaizdą, pasirūpinti gyvenamosios erdvės komfortu. Vis dėlto persistengti neverta - venkite drastiškų sprendimų.

Venkite pasirodyti savanaudiškais - atkreipkite dėmesį ne tik į savo, bet ir į aplinkinių problemas, parodykite rūpestį.

Darbinei sėkmei trukdys apkalbos. Susimąstykite, galbūt be reikalo suteikėte joms pagrindą.

Palankios dienos: 6, 7, 14, 15, 24, 25.
Nepalankios dienos: 1, 2, 8, 9, 29, 30.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Teks daug bendrauti, būti įvairiose kompanijose, tačiau visur griešite pirmuoju smuiku. Lyderiavimas jūsų šio mėnesio arkliukas. Net jei kažkas ir nesigaus, turėsite stiprų aplinkinių palaikymą. Erzins tik tai, kad bus sunku pasipriešinti galingesniems lyderiams, tačiau gal ne visada dėl ir verta stengtis.

Desperatiškai sieksite savo planų įgyveninimo, o mažytės nesėkmės ne tik nenumalšins užsidegimo, bet ir dar labiau jį sustiprins.

Antroji mėnesio pusė nepašykštės naujų progų išmėginti savi netikėtose situacijose. Svarbu išlaikyti pasitikėjimą savimi ir atsiriboti nuo stereotipų bei galvojimo, ką pasakys aplinkiniai.

Palankios dienos: 9, 17, 18, 26, 27.
Nepalankios dienos: 6, 7, 12, 19, 20.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Besitraukiant žiemai jausitės kiek pavargę nuo rutinos ir dėmesio, tad norėsis ramybės ir poilsio. Raskite laiko naktiniam filmų seansui ir vakarui virtuvėje - palepinkite save. Galite jausti šiokią tokią sąžinės graužatį, tačiau pernelyg įnikti į darbus neverta, gero iš to vistiek nebus. Nesiverskite per galvą, o viską darykite ramiai ir atsipalaidavę.

Jei ieškote darbo, dabar geras metas jo pasidairyti. Profesinėje srityje pasisekimas laukia tų, kurie dirba su augalais, gyvūnais, gamta susijusį darbą.

Nesivelkite į konfliktines situacijas, ypač su priešingos lyties asmeniu. Galite būti pajuokti ir tas įžeidimas įsimins ilgam. Nesistenkite pasirodyti protingesniais, nei iš tikrųjų esate.

Palankios dienos: 1, 2, 10, 11, 19, 20, 29, 30.
Nepalankios dienos:  8, 9, 14, 15, 22, 31.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Teks atsigręžti į praeitį ir apsvarstyti kurie poelgiai buvo teisingi, o kurie ne. Dabar pats esate savo likimo kalvis, o ne aplinkybių auka, tad rinktis jums. Tikėkite savo jėgomis ir sėkmė jums šypsosis, kad ir ko besiimtumėte.

Skirkite laiko dvasiniams dalykams, savišvietai. Galbūt turite primirštą hobį, kurį pats metas atgaivinti - tai į gyvenimą atneš pilnatvės.

Geras metas pasirūpinti sveikata, pradėti sportuoti ar subalansuoti mitybą, laikytis dietos.

Palankios dienos:  3, 4, 12, 13, 22, 23, 31.
Nepalankios dienos:  10, 11, 17, 18, 24, 25.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Laukia nauji įdomūs nuotykiai ir susitikimai su senokai matytais ir jus šiek tiek erzinančiais žmonėmis. Tapsite materialistais - atrodys, kad visi iš jūsų nori tik pinigų. Jų, beje, tikrai netrūks, tačiau kils noras kaupti ir taupyti.

Darbų bus gausu, tad vos spėsite suktis, tačiau po ilgo laiko jums tai teiks didelį pasitenkinimą, džiaugsitės pasiektais rezultatais, net jei aplinkiniai jų tinkamai ir nevertins. Saugokitės pervargimo, pasirūpinkite mityba ir vitaminais.

Galima netikėta kelionė į užsienį, kuri užduos sudėtingą galvosūkį dėl antrosios pusės.

Palankios dienos:  12, 13, 19, 20, 26, 27.
Nepalankios dienos: 6, 7, 14, 15, 24, 25.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Gyvensite romantiškomis nuotaikomis, o visas dėmesys bus suteltas į antrąją pusę. Jei jos nėra - ieškosite meilės ir rūpesčio objekto. Šioje srityje būsite itin atkaklūs, netgi ryšitės avantiūroms, velsitės į neužtikrintas situacijas.

Fortūna šypsosis tiems, kurių veikla vienaip ar kitaip susijusi su sportu. Geras metas gerinti santykius ir su kolegomis darbe, taip pat bendrauti su vaikais. Jausite pavasarišką nuotaiką ir norėsite ja pasidalinti su visais, tiesiog spinduliuosite laimę ir gerą energiją.

Palankios dienos: 3, 4, 12, 13, 22, 23, 31.
Nepalankios dienos: 10, 11, 17, 18, 24, 25.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Laukia pagyvėjimas asmneiniuose ir šeimos santykiuose. Giminaičiai tarsi pasinaudodami tuo reikalaus jūsų dėmesio, tačiau kartais turite mokėti pasakyti "ne".

Neapseisite ir be romantikos, tačiau į laimingą šeimos židinį sumaišties gali įnešti netikėtas susidūrimas su buvusia meile. Venkite sukelti pretekstą pavydui, ypač jei antroji pusė gimusi po Skorpiono ar Jaučio ženklu.

Naujas pažinti regzti seksis sudėtingai, tad geriau naudokitės jau turimais kontaktais, atnaujinkite ryšį su seniai matytais žmonėmis.

Palankios dienos:  1, 2, 10, 11, 19, 20, 29, 30.
Nepalankios dienos: 8, 9, 14, 15, 22, 31.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Atėjo metas veikti: stenkitės daugiau dirbti patys, o ne stebėti, ir dar blogiau - kritikuoti, kitus. Ieškojimams dabar ne metas ir turite tiksliai suvokti tai, ko siekiate, ir ką darote. Venkite blogų emocijų ir iš anksto apgalvokite tai, ką sakote, nes aplinkiniai jūsų atžvilgiu gali būti gana dirglūs.

Venkite persivalgymo ir piktnaudžiavimo alkoholiu - galimi skrandžio veiklos sutrikimai, kurie trumpams atims darbingumą, kuris dabar ypač reikalingas. Laisvalaikiui rinkitės ramų ir atpalaiduojantį poilsį, skirkite daugiau laiko įsiklausymui į save. Galbūt atkurti vidinę pusiausvyrą jums padės ne įprastas buvimas su žmonėmis, o priešingai - vienatvės atokvėpis.

Palankios dienos:  9, 17, 18, 26, 27.
Nepalankios dienos: 6, 7, 12, 19, 20.