Horoskopas kovo mėnesiui

 

Bendroji prognozė

Šaltinis: www.anonsas.lt
Daugiau: būrimas taro kortomismetų horoskopai

Avinas (03.21 – 04.20)

Kai romantiškas pavasaris jau visai prie jūsų durų, kils nenumaldomas noras susirūpinti savo išvaizda, aplinka. Beje, tai galioja ne tik moterims, bet ir vyrams. Kartu su šiuo maloniu rūpesčiu gresia ir neplanuotos išlaidos, nereikalingų daiktų pirkimas.

Nors norėsis veikti, pasitaikys ir tokių dienų, kai viskas, rodos, stovės vienoje vietoje. Bus aplinkinių, kurie teigs priešingai, tačiau jų net nesiklausysite ir toliau sieksite savo. Gal iš to nieko doro ir nebus, o galbūt viskas gausis puikiai. Nepabandę tikrai nesužinosite.

Astrologai kovą rekomenduoja pašvęsti darbui ar veiklai, kurią nuo kitų norėtumėte laikyti paslaptyje. Žinoma, visko slėpti nebūtina, bet nereikia ir visko išsipasakoti. Ypač jei turite puikią idėją, tikite jos ateitimi.

Palankios dienos: 1, 4, 6, 9, 17, 21, 29.
Nepalankios dienos: 3, 14, 26.

Jautis (04.21 – 05.21)

Dabar turėsite ne vieną progą pasigręžioti į praeitį ir įvertinti padarytus sprendimus. Yra tikimybė, kad galvosite apie žmogų, su kuriuo praeityje turėjote stiprų ryšį, norėsite santykius atgaivinti. Visgi turite nuspręsti, ar taip ir padarysite, ar pamiršite tai visiems laikams - čia reikalingas ryžtingumas.

Mėnesio pabaigoje laukia aktyvus socialinis gyvenimas, susitikimai, vakarėliai. Jausitės tikru kompanijos žmogumi, atsipalaiduosite. Kartu nepamirškite pasirūpinti ir savo sveikata, skirkite laiko sportui, sveikai mitybai. Kovas - puikus metas išmėginti naujoves, kurios gyvenimui gali suteikti visiškai naujų, netgi kiek netikėtų atspalvių.

Palankios dienos: 1, 4, 7, 10, 14, 19, 21, 25.
Nepalankios dienos: 3, 8, 12, 13, 29.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Susitikimai su draugais, seniai matytais pažįstamais, netgi tolimesniais giminėmis - visa tai praliksmins ir praskaidrins nuotaiką geriausiai. Nevenkite žmonių, net ir tų, kurie iš pirmojo žvilgsnio, atrodo, tikrai netaps draugais.

Bendraminčiai dabar bus itin naudingi ir reikalingi. Diskusijose kils geriausios idėjos. Tiesa, jas geriau pasilaikykite sau, kitaip galite likti ir be idėjos, ir be jos autorinių teisių.

Antroji mėnesio pusė trauks prie to, kas jau gerai žinoma, pažįstama. Gali būti, kad grįšite prie senų hobių, senokai užmestų ir nepabaigtų darbų. Idėja, kurios įgyvendinti seniau nepavyko, dabar gali virsti tikra sensaxija ir, tinkamai ją pateikus, solidžiai papildyti jūsų piniginę.

Palankios dienos: 2, 4, 8, 9, 18, 21, 30.
Nepalankios dienos: 1, 6, 10, 17, 23.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiuo metu teks prisiminti tikslus, kurių siekiate, ir įvertinti tai, ką jau esate pasiekę. Gerai pasverkite visus "už" ir "prieš", įvertinkite riziką. Tai padės nusistatyti kryptį, kuria judėsite toliau, o aiškios krypties pasirinkimas palengvins ir tikslų įgyvendinimą.

Ieškosite bendravimo su patogiais žmonėmis. Negailėkite jiems savo jėgų ir energijos, nebijokite klysti - juk tai nutinka visiems. Taip tik išmoksite naujų dalykų, kurie bus neabejotinai naudingi ateityje. Neuždarykite durų nesėkmėms, nes kartu užversite jas ir sėkmei.

Nesate pratę naudotis kitų žmonių gerumu, bet dabar teks išmokti ir prašyti, ir priimti pagalbą. Veikdami kartu su kitais galite pasiekti daugiau. Užuot grūmęsi su savimi, tolesniam augimui pasitelkite patikimus partnerius.

Palankios dienos: 2, 7, 11, 15, 18, 19, 27, 30.
Nepalankios dienos: 4, 6, 12, 14.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Kovą savo kailiu patirsite, kas yra pavasaris. Tai pasireikš potraukiu priešingos lyties atstovams, meilės, aistros troškimu. Būsite ambicingi, aistringi ir emocionalūs. Vienišiai, ieškantys antrosios pusės, turėtų apsispręsti: ieško ilgalaikių santykių ar meilės nuotykių. Jei vaikysitės ir to, ir to, galiausiai liksite be nieko.

Atsargiai elkitės su aptarnaujančiu personalu, būkite malonūs ir paslaugūs - nežinia, kur kitomis aplinkybėmis tą patį žmogų galite sutikti.

Pinigai iki jūsų kelią ras gana sunkiai, todėl pergalvokite savo biudžetą, išbraukite nebūtinas išlaidas.

Palankios dienos: 1, 4, 7, 8, 12, 18, 25, 29, 30.
Nepalankios dienos: 2, 5, 10, 11, 15.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Kovas visoms Mergelėms bus persismelkęs romantiškomis spalvomis. Vienišiai ieškos antros pusės, ieškos idealų. Turintieji mylimąjį stengsis jį kiek įmanoma labiau priartinti prie idealo, auklėti. Kas iš to išeis - parodys laikas.

Kartu su reikalavimais kitiems, kils ir reikalavimai sau. Griežtumas ir užsispyrimas padės siekti naudos. Antra vertus, pasidavimas kaip ir nebus galimas, nes stengtis eiti iki galo motyvuos ir aplinkinių spaudimas, o pripažinti savo klaidų jūs nemėgstate.

Stenkitės vengti konfliktinių situacijų, kivirčų, ginčų. Viską spręskite taikiai ir diplomatiškai. Atviras pokalbis dabar gali būti daug vertingesnis už pakeltą toną. Kartais aplinkiniams jus paprasčiausiai sudėtinga suprasti, padėkite jiems suvokti jūsų poziciją.

Palankios dienos: 1, 4, 7, 12, 14, 18, 22, 28, 30.
Nepalankios dienos: 2, 10, 13, 26.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Daugiau dirbkite ir mažiau mąstykite, ką apie tai galvoja kiti. Ką padarėte, ko nepadarėte - tai ne jūsų reikalas. Žinote savo norus, siekius, tad ir judėkite jų link. Barniai ir nesusipratimai turėtų nutolti, apsidairykite: aplink jus palaikantys žmonės, o tai dabar yra svarbiausia.

Kovo viduryje susimąstysite apie praeitį, buvusius draugus, verslo partnerius. Jeigu jūsų gyvenime jų nebėra - pamirškite ir gyvenkite toliau. Nesistenkite atsukti laiko atgal, nes vėl papulsite į tuos pačius nemalonumus.

Venkite piktnaudžiavimo alkoholiu, maistu - prioritetą teikite sveikam gyvenimo būdui. Linksmybėms, žinoma, netarkite ne, tačiau raskite tai, kas iš tikrųjų įtraukia, yra miela širdžiai veikla.

Palankios dienos: 2, 8, 14, 16, 17, 21, 29, 30.
Nepalankios dienos: 1, 5, 7, 11, 18.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Pavasaris atneš į gyvenimą romantikos, lengvumo jausmą ir jaunatvišką neužtikrintumą. Tarsi vėl virsitė vėjavaikiais ir kartu greitai subręsite. Atkakliau sieksite tavo tikslų, būsite drąsesni, išaugs pasitikėjimas savimi.

Sėkmė šypsosis tiems, kurie aktyviai siekia savo tikslo. Ypatingai fortūna apdovanuos tuos, kurie vienaip ar kitaip susiję su sportu, sportine veikla.

Dabar tinkamas metas gerinti santykius su žmonėmis, megzti pažintis, prisiminti senus draugus. Skirkite daugiau laiko bendravimui - pastaruoju metu šią sritį apleidote, tad gali būti, kad ilgainiui pasijusite vienišas.

Palankios dienos: 1, 3, 5, 17, 21, 29, 30, 31.
Nepalankios dienos: 2, 8, 10, 11, 19.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Būsite aktyvūs tiek darbuose, tiek santykiuose su šeima. Ginsite savo poziciją, net jei ir žinosite, kad nesate iki galo teisūs. Susikaupusi energija gali būti išlieta ant antrosios pusės, vaikų ar draugų. Išeitis? Nekaupkite jos ir išnaudokite savo veiklai.

Norėsis romantikos, mėgautis pavasariška saule. Būsite emocionalūs ir jautrūs, todėl ieškosite draugiškos, mielos kompanijos. Antrajai pusei, jeigu ją turite, nepamirškite parodyti savo švelnumo ir meilės, pasirūpinkite staigmena. Nors giliai ir norėtumėte, kad staigmena būtų suruošta jums, net ir stengdamiesi pradžiuginti mylimą žmogų gausite daug pozityvios energijos, malonių akimirkų.

Palankios dienos: 2, 4, 14, 15, 26, 28, 30.
Nepalankios dienos: 1, 6, 8, 12, 19.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Žvaigždės gimusiems po Ožiaragio ženklu kovą žada daug malonių akimirkų, trumpų išvykų. Svarbu, kad mokėtumėte mėgautis likimo jums suteiktais šansais. Stenkitės į viską žiūrėti optimistiškai, atrasti naujovių, praplėsti matymo lauką.

Namuose nusėdėti bus sunku: norėsis bėgti, lėkti, imtis akyvios veiklos. Aršiai reikšite savo nuomonę ir dar aršiau ją ginsite. Tai gali iššaukti barnius, o gali ir atkreipti viršininko dėmesį, kuriam tokia iniciatyva patiks.

Jei kyla noras keisti savo gyvenimą - taip ir padarykite. Apsvarstymai čia nereikalingi, nes kad ir ką pasirinktumėte, viskas seksis puikiai.

Palankios dienos: 1, 3, 10, 14, 18, 19, 21, 26, 28.
Nepalankios dienos: 4, 8, 15, 29, 31.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Norite gyventi geriau ir šis siekis teisingas. Vis dėlto pernelyg daug koncentruosite į pinigus, o juk geresnis gyvenimas nėra vien geresni finansai. Susimąstykite apie savo žinias, įgūdžius, galiausiai dvasinį gyvenimą. Galbūt verta pakeisti profesinę veiklą ar pragyvenimo šaltinį?

Steigti nuosavą verslą metas dabar nėra labai palankus, nebent turima idėja tikrai geniali. Visgi pradinį kapitalą surinkti bus sudėtinga, stigs aplinkinių pasitikėjimo.

Venkite pavydo - jis bus nukreiptas ir į jus, ir iš jūsų į aplinkinius. Tai skatins apkalbas, nepasitikėjimą. Žmonės keičiasi, todėl turite prie to prisitaikyti. Pasikeitėte ir jūs patys, todėl nėra kuo stebėtis.

Palankios dienos: 3, 4, 12, 13, 22, 23, 31.
Nepalankios dienos: 12, 14, 19, 20, 26, 27.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Mėnuo prasidės pasyviai, tad ir jūs užuot pradėję veikti tik pasyviai stebėsite aplinką, žmones. Tai savotiškas mokymosi procesas, kuris padės pasiruošti, priimti sprendimus. Gali būti, kad teks srėbti košę, privirtą kito, jums artimo asmens. Venkite daugiaprasmių situacijų ir nesusipratimų, jei norite to išvengti.

Likimas pametės įdomią idėją vasarai, bet jos įgyvendinimui ruoštis reikėtų pradėti jau dabar. Nesijaudinkite, jei entuziazmo dabar ir trūksta - viskas ateis su laiku. Žuvims šis periodas visiškai normalus, po ramybės būsenos ateis laikas startuoti iš naujo.

Džiaugsmo suteiks bendravimas, laikas su artimais, jums brangiais žmonėmis. Venkite tik tų, kurie provokuoja, kvestionuoja jūsų pasitikėjimą savimi.

Palankios dienos: 1, 2, 11, 19, 20, 29, 30.
Nepalankios dienos: 8, 9, 14, 15, 22, 31.