Horoskopas lapkričio mėnesiui(0)

 

Bendroji prognozė

Šaltinis: www.anonsas.lt
Daugiau: būrimas taro kortomismetų horoskopai

Avinas (03.21 – 04.20)

Būkite atviri pasiūlymams ir naujovėms. Itin seksis tiems, kurių darbas ar veikla susiję su viešuoju sektoriumi, viešumu. Mėnesio pradžia tinkama plėsti pažįstamų ratą, planuoti keliones ar žiemos atostogas.

Savo nuomonę lapkritį reikšti vertėtų atsargiai, nes daugeliui ji gali pasirodyti paviršutiniška, nebrandi ar net pašiepianti, sukelti nepageidaujamų konfliktų su aplinkiniais. Net per daug nesistengiant pavyks daryti poveikį žmonėms, tad dabar puikus metas pradėti derybas ar prašyti paskolos, organizuoti renginius, įgyvendinti projektus.

Ketinantys keisti gyvenimo būdą turėtų užsibrėžti aiškius tikslus ir pasiryžti laikytis disciplinos - kitaip rezultatų pasiekti bus labai sunku. Darbinę veiklą lydės intensyvus ritmas ir radikalūs sprendimai, kurie, deja, ne visada pasiteisins. Bendravimas ir bendradarbiavimas - tai Avinų lapkričio raktas į sėkmę visose gyvenimo srityse.

Palankios dienos: 8, 9, 16, 17, 25, 26.

Nepalankios dienos: 1, 14, 15, 20, 21, 28, 29.

Jautis (04.21 – 05.21)

Greitas gyvenimo tempas, atsakomybė darbe ir nuolatinis stresas tiesiog gąsdins. Sunku bus suvokti, kad ne viskas priklauso nuo jūsų sprendimų, kad ne viską galite valdyti. Laimę ir pilnatvę gyvenime atrasite tik susitaikę su šiomis aplinkybėmis. Nepasinaudoti likimo siunčiamomis progomis būtų didelė klaida - tad vos pajutę, kad reikia veikti nedelskite.

Į galvą šaus daugybė gerų idėjų ir, nors dabar jos ir atrodo neįgyvendinamos, būtinai jas pasižymėkite užrašų knygelėje. Artėjant žiemai pasirūpinkite sveikata, stiprinkite imunitetą, ypač jei ruošiatės keliauti į užsienį.

Palankios dienos: 5, 6, 14, 15, 23, 24.

Nepalankios dienos: 12, 13, 18, 19, 25, 26.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Laukia daug apmąstymų, mėginsite atsakyti į sau keliamus klausimus. Suprasite, kad neseniai nutikęs įvykis buvo lemtingas ir atėjo metas keistis. Nekreipkite dėmesio į aplinkinių komentarus ir elkitės taip, kaip jums atrodo geriausia. Nebijokite visam laikui atsisveikinti su kai kuriais draugais, jei manote, kad jie draugystės nėra verti.

Darbe viskas tekės įprasta vaga, tad jei visa tai jūsų netenkina - galimi pokyčiai ir šioje srityje. Kad ir ką nuspręstumėte, svarbu nesigręžioti atgal ir ryžtingai siekti savo tikslo.

Palankios dienos: 3, 4, 12, 13, 20, 21, 30.

Nepalankios dienos: 10, 11, 16, 17, 22, 23, 24.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Jūs primenate Renesanso žmones, galėjusius būti ir siuvėjais, ir muzikantais, ir filosofais. Savo talentų dar ne tik neišsėmėte, bet kai kurių ir neatskleidėte, tad jei dabartinė veikla netenkina, pamėginkite atrasti tai, kas būtų ne tik naudinga, bet ir įdomu.

Kamuos emocinis nuovargis, tad jums tikrai reikės atostogų. Atitrūkti nuo įgrisusios rutinos ir nesibaigiančių darbų bei streso padės aplinkos pakeitimas, trumpa neplanuota kelionė. Jei tokia galimybė visgi nepasitaikys, skirkite keletą minučių meditacijai, nusiraminkite, susiplanuokite darbus ir griežtai laikykitės grafiko - tik taip pavyks viską užbaigti laiku.

Palankios dienos: 1, 10, 11, 18, 19, 27, 28, 29.

Nepalankios dienos: 8, 14, 15, 20, 21.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Labai rūpės kitų nuomonė, tačiau iš tikrųjų tai neturės jokios reikšmės. Atrodote taip, kuo ir esate iš tikrųjų, tad jaudintis tikrai nėra dėl ko. Tiek darbe, tiek namuose viskas seksis puikiai, o novatoriškos, originalios idėjos įgyvendinimas atneš didelės finansinės naudos.

Lapkričio viduryje užpuls patiklumas, todėl reikėtų saugotis apgavysčių tiek iš pažįstamų, tiek iš nepažįstamų žmonių.

Daugiau domėkitės, kaip gyvena jūsų artimi žmonės, ypač, jeigu jie toli nuo jūsų.

Palankios dienos: 8, 9, 16, 17, 25, 26.

Nepalankios dienos: 5, 6, 12, 13, 18, 19.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Atrodo, lapkritį atrasite tikrą lobį. Nežinia, ką prieš tai darėte ne taip, bet dabar pinigai iš jūsų veiklos pasipils tarsi lietus. Tiesa, kartu atsiras ir pavyduolių, norinčių pavogti jūsų idėją ar tiesiog pakenkti. Numokite ranka į pesimistiškas jų mintis ir atsiribokite - gerus patarimus dalina, tik geri draugai.

Geras metas pagerinti savo buitį: daryti remontą, įsigyti daiktus. Nors materialumas šį mėnesį ir nelabai rūpės, būtent dabar gebėsite priimti geriausius pirkimo sprendimus. Darbe sutiksite nemažai naujų žmonių, užmegsite pažinčių. Nors ir nesitikite, jos gali peraugti į gražią draugystę ar net romantinį ryšį.

Palankios dienos: 5, 6, 14, 15, 23, 24.

Nepalankios dienos: 3, 4, 10, 11, 16, 17, 30.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Kankins begalė svarbių klausimų, į kuriuos atsakyti padės aplinkiniai. Paaiškės, kad tie klausimai tebuvo kvailystė ir viskas yra daug geriau, nei galvojote jūs. Atsiplaiduokite ir mėgaukitės gyvenimo malonumais, skirkite laiko sau, pasirūpinkite išvaizda.

Lapkričio vidurys - puikus metas atnaujinti santykius, nutraukti pykčius. Nevenkite pripažinti, jei suklydote, būkite nuoširdūs ir atviri. Gebėjimas pripažinti klaidas suteiks pasitikėjimo savimi ir impulsą judėti į priekį, priimti naujus iššūkius.

Atsargiai elkitės su kompiuterine technika ir automobiliu - jei nesuprantate, kaip viskas veikia, savo nagų geriau nekiškite.

Palankios dienos: 3, 4, 12, 13, 20, 21, 30.

Nepalankios dienos: 1, 8, 9, 14, 15, 28, 29.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Lapkritis jums bus kūrybos metas. Net jei darbas su tuo ir nesusijęs arba niekada nemėgote rankdarbių, viskas pasikeis. Norėsis piešti, rašyti, klijuoti - įvairiausiais būdais išreikšti save. Tai tikras atradimas, suteiksiantis ne tik puikias emocijas, bet ir papildomų pajamų, jei pomėgiui leisite perraugti į ilgalaikį, nuosekliai puoselėjamą hobį.

Visi svarbesni įvykiai suksis aplink šeimą, namus. Rūpinsitės jaukia atmosfera, bendrausite su giminėmis, susitiksite su seniai nematytais draugais. Jei bendravimo vis dėlto trūks, nevenkite parodyti iniciatyvos: surenkite vakarėlį ar pasisėdėjimą, pakvieskite kaimynus puodelio kavos.

Palankios dienos: 1, 10, 11, 18, 19, 27, 28, 29.

Nepalankios dienos: 5, 6, 12, 13, 25, 26.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Gyvensite tarsi atskirame savame pasaulyje, kur vyraus jūsų principai, jūsų taisyklės. Niekas aplink nerūpės ir sau svarbiausiais būsite jūs patys. Jausitės tiesiog puikiai, bet toks elgesys tikrai sukels nepasitenkinimą kitiems, nuo jūsų gali nusigręžti artimieji ir draugai.

Finansiniai reikalai klostysis tiesiog puikiai, tad juos apskritai pamiršite. Šią vietą užims santykių ir jausmų tema, nesinorės vienatvės, o ypač mėnesio pabaigoje. Vienišiai turėtų atidžiau apsidairyti - gali būti, kad taip ilgai ieškoma antroji pusė yra visiškai šalia jūsų.

Palankios dienos: 8, 9, 16, 17, 25, 26.

Nepalankios dienos: 4, 10, 11, 23, 24, 30.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Užmiršti darbai dabar smogs visu stiprumu, tad tik spėkite suktis. Žinoma, viską sutvarkyti būtų visai nesunku, jei ne pašalinės mintys, kurios tik ir suksis apie romantinius santykius. Vienišiai desperatiškai ieškos antros pusės ir, tikėtina, kad jų pastangos neliks bevaisės. Vis dėlto venkite elgtis tarsi apsėsti, nes galite mylimą žmogų tiesiog išgąsdinti.

Darbe stenkitės sudaryti patikimo ir dalykiško darbuotojo įvaizdį - turite stiprių oponentų, kurie tik ir laukia progos pasireikšti vos atleisite vadeles. Net jei taip ir nutiktų dramatizuoti neverta, ilgalaikė perspektyva parodys kas ir ko yra vertas.

Mėnesio pabaigoje venkite pasiduoti tinguliui ir nieko neveikimui - tai sunaikins paskutinius energijos likučius. Geriau laiką skirkite aktyviam laisvalaikiui, pramogoms, sportui. Pasiteisins patarlė, kuo daugiau darai, tuo daugiau ir spėji.

Palankios dienos: 5, 6, 14, 15, 23, 24.

Nepalankios dienos: 1, 8, 9, 20, 21, 28, 29.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Lapkritis - tas metas, kai tarsi atgimsite iš naujo. Rodos, pakis viskas: charakteris, įpročiai, elgsena, savijauta ir netgi manieros. Visa tai aiškiai atribos praeitį nuo dabarties. Asmeniniuose santykiuose sieksite harmonijos, darnos, palankus metas šeimos pagausėjimui. Tiesa, visa tai įvyks savaime, tad papildomų pastangų dėti nereikės.

Dažnai norėsis vienu šūviu nušauti du kiškius, bet teks rinktis tik vieną iš jų. Gali trikdyti draugų reikalavimai skirti daugiau laiko ir dėmesio, bet jo taip pat reikalaus ir antroji pusė. Blaškysitės tarp dviejų pusių, o kol nenuspręsite, kas jums svarbiau, visi bus nelaimingi.

Daugiau dėmesio skirkite savo sveikatai: atsisakykite rūkalų, nes reali bronchito grėsmė; nepiktnaudžiaukite alkoholiu ir itin atsargūs būkite su psichotropinėmis medžiagomis.

Palankios dienos: 3, 4, 12, 13, 20, 21, 30.

Nepalankios dienos: 5, 6, 18, 19, 25, 26.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Būsite pasiryžę rizikuoti, nedrebinsite kinkų ir nekelsite bereikalingų diskusijų. Apie viską mąstysite tada, kai tam ateis laikas, o bandymai parodys, ar buvote teisus. Nėra klaidų, kurių negalėtumėte ištaisyti, o kartais tai ką laikote klaidomis, iš tikrųjų yra teigiami dalykai.

Tinkamas metas plėtoti nuosavo verslo planus, keisti darbą ar prašyti paaukštinimo. Žinote, ką mokate ir dabar aiškiai galėsite tai įvertinti. Pasiimkite viską, ko esate verti, priešingu atveju visa tai atiteks priešininkams.

Lietingi ir niūrūs lapkričio orai stengsis įvaryti depresiją, bet nuo jos išgelbės šilta ir saugi namų aplinka - nepamirškite ja pasimėgauti. Praplėskite savo akiratį nauja knyga ar hobiu. Asmeniniame gyvenime gali įvykti kažkas naujo ir intriguojančio tik tuo atveju, jeigu patys atviriau įsileisite kitus žmones.

Palankios dienos: 1, 10, 11, 18, 19, 27, 28, 29.

Nepalankios dienos: 3, 4, 16, 17, 23, 24, 30.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Naujienos iš interneto

traffix.lt
Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.