Horoskopas lapkričio mėnesiui

 

Bendroji prognozė

Šaltinis: www.anonsas.lt
Daugiau: būrimas taro kortomismetų horoskopai

Avinas (03.21 – 04.20)

Būkite atviri visiems pasiūlymams, kad ir kokie keisti jie pasirodys kitiems. Daug pasieks per šį mėnesį tie, kurie dirba viešus darbus, yra viešai žinomi žmonės ir panašiai.

Pirmoji mėnesio pusė tinkama plėsti pažįstamųjų ratą, išvykite į kelionę, pradėkite lankyti kalbos, šokių kursus - naujieji pažįstami netruks tapti gerais draugais ir galimais verslo partneriais ateityje.

Su visais rasite bendrą kalbą, ypač, jei stengsitės jų nepašiepti, neparodysite, kad jų išsakomos nuomonės paviršutiniškos, nebrandžios, neprofesionalios. Jums reikėtų daugiau diplomatiškumo ir tolerancijos ne tik priešingai lyčiai, bet ir savo lyties atstovams.

Palankios dienos: 1, 10, 15, 18, 19, 27, 28, 29.
Nepalankios dienos:  3, 4, 16, 17, 23, 24, 30.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiuo metu galėsite paveikti žmonių, dirbančių valdančiose struktūrose, nuomones. Nieko nelaukite, jeigu ketinate prašyti paramos ar paskolos - tam tinkamas metas, jau gruodį situacija pasikeis. Formalumus, netgi įsisenėjusius, įveiksite pakankamai lengvai, net neprašydami pagalbos.

Jus gasdina greitėjantis gyvenimo tempas, o apie didžiulius miestus, atsakingesnius darbus nė pagalvoti negalite. Vis dar esate nustebę, jog tam tikri įvykiai nepriklauso nuo jūsų ir nei pastangos, nei atvirai išsakyta nuomonė negali nieko pakeisti.

Visas aplankiusias mintis, kurios šiandien dėl kažkokių priežasčių atrodo neįgyvendinamos, žymėkitės užrašuose, greitai jos pasirodys neįkainojamos vertės.

Palankios dienos: 5, 6, 14, 15, 23, 24.
Nepalankios dienos: 12, 13, 18, 19, 25, 26 .

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Jums po truputį pradės aiškėti, kad kažkoks įvykis suvaidino jūsų gyvenime ypatingą vaidmenį ir, kad tai yra tartum atskaitos taškas. Nuo jo turite pradėti arba gerinti savo materialinę padėtį arba drąsiai pripažinti savo jausmus arba priimti kito išpažįstamą meilę.

Šį mėnesį daug analizuosite savo charakterį, kitų charakterius, galvosite apie ateitį, apie brangius žmones, apie tą, kuris ar kuri galėtų dalintis su jumis gyvenimais. Blogai, kad vis nesiryžtate prisipažinti sau ir pasakyti kitam žmogui, ką išties galvojate ir ką jam ar jai jaučiate. Jums reikalingas dvasinis poilsis, kurį pasieksite tik susitaikę su savimi ir baigę ieškoti.

Galimi nedideli finansiniai nesklandumai, kurie tik dar labiau paskatins galvoti apie ateitį ir kurti geresnį materialinį pagrindą.

Venkite nieko neveikimo, geriau sukaupkite drąsą ir padarykite tai, kam jau keletą mėnesių nesiryžtate.

Palankios dienos: 1, 10, 11, 18, 19, 27, 28, 29 .
Nepalankios dienos: 8, 14, 15, 20, 21.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Vėžiai kiek primins Renesanso žmones, kai tas pats asmuo galėjo būti ir geras siuvėjas, ir puikus muzikantas, ir nepakeičiamas matematikas - kitaip tariant universalus žmogus. Jie nežino, kas yra pinigų trūkumas, kadangi šie tartum savaime plaukia į jų sąskaitą, nesuvokia, dėl ko galima sirgti depresija, nes jų depresijos baigiasi per keletą minučių, gimus puikiai idėjai - ką veikti, su kuo susitikti, ką nusipirkti ir panašiai.

Jeigu galite save pavadinti materialiai apsirūpinusiais, tada didelę laiko dalį paskutinį rudens mėnesį skirsite savo hobiui. Tiesa, hobis pinigų uždirbti nepadės, o atvirkščiai, - patuštins piniginę.

Tiesa, astrologai numato, jog gali kilti problemų tarp darbo, karjeros ir mylimo žmogaus, šeimos. Šeimos nariai arba mylimieji ims prieštarauti ir kelti pretenzijas, jog per daug laiko praleidžiate darbe ir per mažai skiriate jiems dėmesio. Deja, darbe bus metas, kada reikės dar daugiau jūsų pastangų, nes būtent šiuo laikotarpiu didelė tikimybe pakilti karjeros laiptais ir padidinti asmenines pajamas.

Palankios dienos: 8, 9, 16, 17, 25, 26.
Nepalankios dienos: 5, 6, 12, 13, 18.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Nesijaudinkite, kaip jus vertina kiti - lapkritį niekas jūsų autoritetui negresia. Darbo reikalus puikiai derinsite su prievolėmis namuose ir tai nė kiek nevargins. Kai kurie uždirbs nemažai pinigų įgyvendinę netikėtą idėją.

Antrojoje mėnesio pusėje būsite sukalbami lengviau, pasiduosite kitų nuomonėms, švelniau reaguosite į pasiūlymus ir netgi pastabas dėl jūsų išvaizdos, darbų kokybės.

Daugiau domėkitės, kaip gyvena jūsų artimi žmonės, ypač, jeigu jie toli nuo jūsų. Skirkite laiko giminaičių lankymui.

Palankios dienos: 3, 4, 10, 11, 16, 17, 30.
Nepalankios dienos: 5, 6, 14, 15, 23, 24.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Bus noro galvoti apie naujus kelius, kuriais prieitumėte iki aukso kasyklų. Netrūks energijos ir pozityvaus mąstymo. Numokite rankas į visus, kurie savo pesimistinėmis mintimis bandys nuteikti, kad nieko iš jūsų bandymų neišeis. Gali būti, kad pinigų trokšite taip stipriai, kad nusistatysite tikslą uždirbti per mėnesį daugiau, nei uždirbote per pusmetį. Viskas įmanoma, jeigu rasite kitų būdų, kurie papildytų jūsų sąskaitą.

Tiesa, metas palankus bet kokioms idėjoms ir bet kokiems darbams, susijusiems su pinigais.

Daiktai, kuriuos dabar įsigysite, tarnaus ilgai. Galite drąsiai pirkti daiktus, kuriems jau seniai atidėjote tam tikrą dalį pinigų.

Mėnuo bus kupinas bendravimo ir naujų pažinčių. Neišgąsdinkite žmonių, savo pasyviu reagavimu ar ironiškomis šypsenomis.

Palankios dienos: 1, 14, 15, 20, 21, 28, 29.
Nepalankios dienos: 8, 9, 16, 17, 25, 26.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Jums tikrai pasisekė, nes arba jau turite, arba šį mėnesį susirasite partnerį, kuris atsakinės net į kvailiausius jūsų užduodamus klausimus, taikysis su jūsų kintančiomis nuotaikomis ir netgi daugelyje konfliktiškų situacijų visada stengsis palaikyti jūsų pusę.

Patys būsite nusiteikę kur kas draugiškiau ir netgi meiliau kitų atžvilgių. Puikiai derinsite darbo reikalus ir asmeninius malonumus. Atviriau bendrausite ir su giminaičiais, kurie, įsidrąsinę gali paprašyti jūsų paslaugos. Daugiau laiko norėsite skirti namų ūkiui, tinkamas laikas pirkti buities daiktus, remontuoti būstą.

Jeigu bus pasiūlyta komandiruotė - neatsisakykite, ji bus naudinga ateityje, galite užmegzti pažintis, kurios taps naudingos po šešerių-septynerių metų.

Palankios dienos: 5, 6, 14, 15, 23, 24.
Nepalankios dienos: 12, 13, 18, 19, 25, 26.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Gimusieji po Skorpiono ženklu šį mėnesį koncentruos mintis į kūrybą ir meilę. Geras laikas susimąstyti apie palikuonius, juolab, jeigu turite daugiau nei trisdešimt metų. Būtent jūsų palikuonys tęs neužbaigtus darbus, ypač, jeigu darbai bus pradėti kūrybinėje srityje.

Dažnai norėsite įsikišti į giminaičių, seserų, brolių, tėvų, vaikų gyvenimus. Ketinimai bus geri, tačiau nemokėsite jų tinkamai išreikšti, kitiems atrodys, kad tiesiog priekabiaujate, negerbiate jų nuomonės ar netgi žeminate. Tiesa, tam tikru momentu jūsų patarimas itin padės artimam žmogui, tačiau tas asmuo ne iš šeimos rato.

Pirmojoje lapkričio mėnesio pusėje vengsite dėmesio ir rūpinimosi iš savo mylimo žmogaus. Kartais netgi akivaizdžiai parodysite, kad trokštate būti vieni, kad jūsų nejaudina dėmesys ir geri mylimojo ar mylimosios norai. Antrojoje lapkričio pusėje situacija meilės srityje persivers į kitą pusę: ne tik priimsite rūpinimąsi jumis, bet dėmesio trokšite daugiau ir daugiau.

Palankios dienos: 10, 11, 16, 17, 22, 23, 24.

Nepalankios dienos: 3, 4, 12, 13, 20.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Tiesiog idealu: gyvensite savame pasaulyje su savais principais ir savitu suvokimu. Aplinkui niekas nerūpės, svarbiausi būsite jūs ir jums artimi asmenys. Įdomiausia, kad savo ramybe sugebėsite užkrėsti netgi viršininkus, jie patikės jūsų įtikinimais, kad viskas bus gerai, nėra dėl ko jaudintis ir erzintis.

Aplinkui seksis sutikti tik jums malonius žmones, netgi sudėtingose derybose priešininkai bus linkę kalbėtis diplomatiškai bei neįprastai mielai. Jeigu dar neturite artimo žmogaus, didelė tikimybė, kad įsižiebs jausmai su kolega ar kolege.

Palankios dienos:  8, 14, 15, 20, 21.
Nepalankios dienos: 10, 11, 18, 19, 27, 28, 29.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Užmiršti draugai, šeima, mokslai, darbai, pareigos, atsakomybė - vien dėl to, kad pasinersite į to vienintelio ar vienintelės paieškas. Galbūt jau turite savo idealą galvoje, galbūt tai senai pažįstamas asmuo, galbūt tas/-a, kurį/-ią mylėjote seniau, o gal tik jūsų vaizdinys...

Visgi negalėsite būti savimi, gyvensite viltimi būti drauge su tuo asmeniu, kelsitės mintimis apie jį ir užmigsite įsivaizduodami romantiškas situacijas. Iš vienos pusės tai yra gerai, iš kitos pusės, jeigu nesistengsite pakeisti ar nulemti situacijos, realybė gali jus nuvilti, todėl krisite į tam tikrą liūną.

Kitokia situacija nusimato tiems Dvyniams, kurie jau turi antrąją pusę. Jų santykiai lapkritį dar labiau suliepsnos, aistrą liesis per kraštus, o seksualumas jausis kiekviename žingsnyje. Puikia nuotaika spinduliuosite ir darbe, būsite aktyvūs, norėsite dirbti daugiau, bet ne ilgiau.

Palankios dienos: 3, 4, 16, 17, 23, 24, 30.
Nepalankios dienos: 5, 6, 18, 19, 25, 26.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Jūs tartum gimstate iš naujo - charakteris, įpročiai, elgsena, savijauta skyla į dvi puses - praeitį ir dabartį. Tai yra, trokšite darbe būti pačiais geriausiais, pastebimiausiais. Asmeniniuose santykiuose sieksite harmonijos, atvirų jausmų, darnios šeimos ir panašiai.

Daugelis jūsų artimųjų netgi išsakys nuomonę, jog niekada netikėję, kad galite būti kitokie. Tiesa, viskas vyks savaime, nieko specialiai nedarysite. Visą mėnesį norėsite vienu šūviu nušauti du zuikius, visgi norams išsipildyti nebus lemta tol, kol nesuprasite, kam turite skirti prioritetus.

Jus gali sutrikdyti draugų reikalavimai skirti jiems daugiau laiko ir dėmesio, deja, atsiduodami jiems, sulauksite priekaištų iš mylimo asmens. Tol, kol tinkamai nepaskirstysite laiko - blaškysitės tarp dviejų frontų.

Palankios dienos: 2, 5, 8, 12, 18, 21, 31.
Nepalankios dienos: 1, 4, 9, 11, 16, 22.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Tinkamas metas galvoti apie savo verslą, būkite solidesni įvairiems pasiūlymams, rodykite daugiau iniciatyvumo ir veikite nieko nelaukdami. Tiesa, rizikuosite ne tik savimi, bet ir kitais, ar kitų gerovę, svarbiausia, kad nerizikuotumėte sveikata ir gyvybe.

Dabartiniame darbe gali užklupti pati rimčiausia krizė, visgi neskubėkite daryti greitų sprendimų ir nesivadovaukite kitų patirtimis, patarimais - kitų atvejai nebūtinai atitiks jūsiškius. Jeigu turite galimybių - investuokite, ypač, jeigu patars nusimanantys asmenys, kuriais pasitikite. Jeigu pavyks, galėsite išsivaduoti iš jus smaugiančių skolų ir pradėti valdyti finansus visai kitaip.

Palankios dienos: 2, 5, 7, 10, 11, 17, 28, 30.
Nepalankios dienos: 3, 8, 9, 14, 16, 27.