Horoskopas lapkričio mėnesiui(0)

 

Bendroji prognozė

Šį mėnesį palankus metas pradėti naują veiklą, tačiau ore tvyros meilė ir romantika. Išsami astrologinė prognozė lapkričiui.

Šaltinis: www.anonsas.lt
Daugiau: būrimas taro kortomis, metų horoskopai

Avinas (03.21 – 04.20)

Planetų išsidėstymas spalio pabaigoje ir lapkričio pradžioje jums palankus. Saugodami savivertę ir savigarbą grąžinkite aksesuarus ir drabužius, kuriuos pirkote, daiktai neverti pastangų, kurias dedate. Meilės zonoje vyraus sumaištis, todėl palankiau planuoti kelionę ar mokslą. Santykių audros nurims mėnesio pabaigoje, tačiau iškils rimtų užduočių darbe, kur vyraus arši konkurencija.

Nors meilės zonoje gausu pokyčių ir svyravimų, vienišiai, neieškantys meilės tokiais ir liks. Tačiau nesusipratimų ir nesusikalbėjimo santykiuose netrūks visiems. Todėl jei neturite, ką pasakyti, geriau patylėkite.

Paveldėjimas, nekilnojamojo turto pardavimas ar naujos įmonės steigimas gali stipriai pakoreguoti darbotvarkę. Jei galite, palaukite ir nepradėkite šių darbų iki kito mėnesio. Vadovas įvertins pastangas ir ambicijas, bendradarbiai bus nustebinti idėjų gausa.

Palankios dienos:  7, 11, 14 ir 24

Nepalankios dienos:  3, 12, 16 ir 30

Jautis (04.21 – 05.21)

Kartą per metus pilnatis nušviečia jūsų gyvenimą - tai kaip tik nutiks mėnesio pradžioje. Taigi visą mėnėsį reikės išlaikyti žvalumą ir entuziazmą. Šis mėnuo tarsi atgręš laiką atgal finansinėje padėtyje ir šeimyniniuose santykiuose. Tai puikus laikas apsvarstyti savo gyvenimo kelią ir jį pakeisti: atsikratyti slegiančios naštos ir imtis ko nors naujo. Apsivalykite spintą ir sudarykite „Privalau padaryti" sąrašą.

Svarbu bus pasirinkti tinkamus žmones. Būsite užsispyręs ir apsimestinai drovus, sutiksite žmonių, kurie gyvenimą padarys įdomesnį ir leis pakvailioti (žinoma, atsakingai). Tai puikus laikas plėsti pažinčių tinklą arba imtis naujos veiklos, darbo. Karjeros laiptais galite pakilti aukštyn net per kelias pakopas.

Santykiai bus nenuspėjami, savo porą suras net vienišiai. Norėsis paįvairinti seksualinius santykius, tačiau išliksite romantiški - po meilės nakties maloniai pusryčiausite lovoje.

Palankios dienos: 8, 20, 22 ir 27

Nepalankios dienos: 5, 10, 18 ir 23

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Romantiškos nuotaikos eis į pabaigą, tad nupūskite dulkes nuo seksualių drabužių ir išsiruoškite pašėlti. Mėnesio viduryje seksis flirtuoti kaip niekad gerai, o mėnesio pabaigoje su partneriu patirsite kažką ypatingo.

Darbe ne viskas vyks pagal planą, tačiau norėsis kontroliuoti visus ir viską. Užuot persistengę skirkite laiko kūrybai, naujiems romantiniams santykiams, sporto renginiams, medžioklei.
Palankios dienos: 2, 6, 11 ir 29

Nepalankios dienos: 12, 16, 19 ir 23

Vėžys (06.22 – 07.22)

Atgims viltis susigrąžinti mylimąjį ar ankstesnius santykius - jei aplinkybės jų nenužudė, jie taps stipresni. Puikus metas romantikai, savirealizacijai ir kūrybiškumui.

Kai žaidimo pradžioje nesiseka, daugelis nori jį mesti, tačiau nepasiduokite. Prieš siųsdami laiškus patikrinkite adresus - gali būti, kad padarėte klaidą. Nesėkmės pasiskirstys tolygiai, jų išvengsite tik atsargumu, priešingu atveju pasekmes pajusite kitą mėnesį.

Namuose vyraus romantika, laimė ir kūrybingumas. Jei puoselėjate ilgalaikius santykius su partneriu yra vilties, kad viskas pagerės, išsispręs nesutarimai. Vienišius ras jį suprantančią antrąją pusę ar draugą.

Palankios dienos: 9, 12, 20 ir 27

Nepalankios dienos: 3, 10, 18 ir 23

Liūtas (07.23 – 08.23)

Galimos didelės permainos karjeroje: seksis kūryba ir saviraiška, iniciatyvumas gali lemti darbo užmokesčio augimą. Apmąstykite savo svajones: gali būti, kad tikitės dalykų, kurie neįgyvendinami. Laikas iš naujo apgalvoti savo planus ir jų atsisakyti ar pakeisti. Yra galimybė, kad gausite baudą.

Bus lengva atsikirsti kitiems, tačiau elkitės atsargiai, kad neįžeistumėte aplinkinių. Karšto temperamento rodymas gali sumenkinti įvaizdį.

Jūs pats ar šeimos narys gali sulaukti palikimo, tačiau iš karto jo švaistyti neverta - geriau palaukti mėnesio galo.

Palankios dienos: 9, 15, 24 ir 29

Nepalankios dienos: 5, 16, 19 ir 26

Mergelė (08.24 – 09.23)

Venera nuo spalio pabaigos yra palanki meilės reikalams. Gana daug laiko praleisite su savo kolega. Lapkričio pabaigoje palankus finansinis metas įsigyti antrąjį namą, jei apie tai svarstote. Apskritai, mėnesio pabaigoje finansinė padėtis bus geriausia per visus metus. Naujienos bus susijusios su priemokomis, tačiau nauji darbai gali jus erzinti - mėnesio pabaigoje palankus metas jų atsikratyti.

Iki mėnesio vidurio norėsis būti namuose ir šeimoje. Jei turite problemų, kurių sprendimą vis atidėliojate, šį mėnesį jų sprendimo nepavyks išvengti. Mėnesio pradžia palanki užmaskuoti ir pamiršti savo klaidas, suklydimus ir jų įrodymus. Dabar ne laikas pradėti ką nors naujo, pirkti brangius prietaisus, techniką. Iš naujo įvertinkite numatytus darbus, tačiau nieko naujo nesiimkite - palaukite mėnesio pabaigos.

Keičiantis mėnulio fazei patirsite nemažai streso. Norėsis viską valdyti ir suimti į savo rankas, tačiau tam neturėsite pakankamai jėgų. Tačiau net ir pasikartojantys nesklandumai šį mėnesį yra geriau, nei nauja veikla. Lakpritis nepalankus verslo pradžiai - galite prarasti pinigus, nuvilti žmones ir įsigyti priešų.

 Palankios dienos: 8, 11, 20 ir 25

Nepalankios dienos: 3, 10, 22 ir 23

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Jus valdo Venera, todėl meilės ir romantikos netrūks iki mėnesio vidurio. Gali būti kad tapsite piršliu savo draugams ar pačiam sau. Spalio pabaigoje prasidėjusios kovos su kitais darbo srityje baigsis, turėsite galimybę pasiekti savo tikslo, tačiau ji nepasikartos, todėl būkite atidus. Būsite nusiteikęs išmėginti naujus dalykus ir atrasti naujas vietas. Tai puikus laikas vykti į spontanišką kelionę su savo partneriu ar draugu.

Norėsis būti aktyviu santykiuose su kitais, tačiau konfliktai su šeimos nariais jau praeityje. Pradėkite seniai planuotą renovaciją, priešingu atveju, visi darbai atsidės iki kitų metų. Dabar ne laikas imtis naujos darbinės veiklos ar projektų, megzti naujų santykių, pradėti laikytis dietos.

Mėnesio pabaigoje meilė užleis savo pozicijas ir norėsis rūpintis savimi. Geras laikas pakeisti šukuoseną, plaukų spalvą ar kitaip atsinaujinti. Savigarbos ir pinigų zonoje bus neramumų: teks spręsti daugiau finansinių problemų nei yprastai. Jei neseniai įsigijote brangių daiktų, gali būti, kad teks juos grąžinti.

Palankios dienos: 2, 7, 15 ir 24

Nepalankios dienos: 12, 16, 23 ir 30

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Didžiąją laiko dalį būsite įsitempęs ir užsispyręs. Dvejonės dėl planų ateinantiems metams neapleis ir šį mėnesį, tačiau jų išspręsti nepavyks, kol nepakeisite požiūrio. Visą mėnesį lydės energija ir aktyvumas, geras metas pradėti kažką naujo. Darykite tai, ką jau mokate. Venkite įsipareigojimų, naujo buto ar automobilio pirkimą geriau atidėkite mėnesio pabaigai.

Santykių srityje atėjo laikas sustoti ir pamąstyti: peržiūrėkite savo kontaktų sąrašą ir ištrinkite tuos žmones, su kuriais jau ilgai nebendravote. Atsikratysite netikrų draugų ir mylimųjų. Finansine būkle labiausiai rūpinsitės mėnesio pradžioje ir taip užsitikrinsite stabilumą ateinančiam laikotarpiui.

Mėnesio pabaigoje venkite didelių pirkinių, kreditinių įsipareigojimų ir sutarčių pasirašymo. Siekių įgyvendinimas nesiklostys taip, kaip norėtumėte, tačiau turėkite kantrybės - tai pamoka, kurią turite išmokti.

Palankios dienos: 4, 8, 22 ir 27

Nepalankios dienos: 5, 10, 18 ir 23

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jūsų humoro jausmas ir pasitikėjimas savimi gelbės iš nemalonių situacijų. Turite daugiau nei įprasta gabumų - tai dovana, kuria turite dalintis su aplinkiniais. Atėjo laikas pasiekti savo tikslų, įgyvendinti planus, tad griebkite jautį už ragų. Nesiimkite per daug darbų, nes pasiteisins Merfio dėsnis. Šį mėnesį geriau nepradėkite nieko naujo - tam tinkamesnis bus gruodis. Draugystė ir seksualiniai santykiai gali būti sudėtingi, todėl venkite atsitiktinių pažinčių ir pasilinksminimų.

Energijos netrūks beveik visą mėnesį, tačiau nešvaistykite jos veltui: padėjęs laimėti kitiems, laimėsite ir pats. Mėnesio pabaigoje, energija gali dingti - jausitės silpnas ir pažeidžiamas. Tai lemia jūsų praeities įvykiai, tačiau silnumui ir tingumui pasiduoti neverta, nes darbai, jei tik juos darysite seksis puikiai. Poilsio ir atsipalaidavimo laikas bus gruodį, tačiau jei pajusite, kad persidirbate - būtinai atsikvėpkite!

Palankios dienos: 2, 11, 15 ir 29

Nepalankios dienos: 3, 16, 22 ir 23

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Santykių problemos išsispręs iki mėnesio vidurio. Romantika karaliavo spalio pabaigoje, tad dabar būsite pakylėtas. Vienišiams Venera atsiųs puikų piršlį (tikėtina, kad tai bus bendradarbis), tačiau romanų darbe megzti nereikėtų - akla meilė gali pakenkti verslui ar darbo projektams. Išgirsite malonių žinių iš buvusių mylimųjų. Nepamirškite praeities įvykių ir nuo jų neatsiribokite - tai svarbu draugystei.

Mėnesio viduryje gali kankinti kaltės jausmas, tačiau tai tik laikina būsena. Gali būti, kad norėsis siųsti elektroninius laiškus ar žinustes su nuoširdžiais atsiprašymais, tačiau persistengti neverta. Jei nutraukėte santykius, apgailestauti neverta. Daugiau laiko skirkite susitikimams su draugais, jiems bus malonu išgirsti apie jus.

Nesvarbu kas tai: aistra, meilė, darbo kontaktas ar draugas - būtinai išsaugokite jo numerį mobiliajame telefone, pakvieskite tapti Facebook draugu. Šie ryšiai labai svarbūs tolesniam tobulėjimui. Mėnesio pabaigoje venkite apkalbų, nesuteikite joms pagrindo.

Palankios dienos: 9, 11, 15 ir 20

Nepalankios dienos: 10, 16, 23 ir 30

Vandenis (01.21 – 02.19)

Atėjo laikas įgyvendinti seniai puoselėtas svajones. Tačiau svajokliams Venera žada ilgą kelią: palankus metas pradėti studijuoti naujus dalykus, daug stengtis arba padaryti tai, ką jau seniai planavote. Draugystei šis mėnuo itin palankus. Seksis susipažinti su patraukliais žmonėmis, įsimylėti.Gyvybiškai svarbu  bus pradėti naujus santykius. Todėl kelionė ar grįžimas į mokslus šiuo laikotarpiu bus tikras nuotykis.

Mėnesio viduryje daugiau dėmesio skirkite socialiniams ryšiams. Pakartotinai patikrinkite datas, vietas ir laiką prieš skambindami ar pasibelsdami į duris. Ta patį darykite ir su karjera, darbo susitikimais. Aplinkiniams tai gali pasirodyti keista, tačiau neverta kreipti dėmesio.

Jūsų karjera ir ambicijos susijusios su pilnatimi. Karjeros srityje galima sumaištis dėl paaukštinimo galimybės. Taigi net jei jaučiatės drąsus ir pasiruošęs parodyti savo vertę, geriau likite nuošalyje. Meilė ir grožis užleidžia praėjusios savaitės pozicijas, tad atėjo laikas nuoširdžiai atsiprašyti tų, kurie nusileido, kai buvote neteisus.
Palankios dienos: 6, 14, 24 ir 29

Nepalankios dienos: 5, 16, 23 ir 25

Žuvys (02.20 – 03.20)

Pilnaties pabaiga padės pasiekti susitarimą su šeimos nariais, baigsis barniai su kaimynais. Nors to laukėte ir tikėjotės jau seniai, užplūs palengvėjimas. Viskas susitvarkys mėnesio pradžioje, pajusite, kad este teisingame kelyje.

Mėnesio viduryje galite sulaukti nėtikėtų piniginių įplaukų ar laimėjimų, tačiau pinigai išeina ir ateina - tokia jūsų gyvenimo istorija. Pasiturintis draugas gali pakviesti vakarienės prabangioje vietoje, tačiau nereikia drovėtis savo padėties atmetant pasiūlymą ir pasirenkant pigesnį variantą. Karjeros srityje laimėsite parodę ambicijas, tačiau galite palaukti gruodžio, kai darbe pasiteisins išmintingi sprendimai.

Palankus metas leistis į kelionę, atlikti mokslinius tyrimus ar pasinerti į savęs tobulinimą (kursus ar pan.). Daugiau dėmesio skirkite sau, o svarbius sprendimus atidėkite kitam mėnesiui.
Palankios dienos: 9, 20, 21 ir 25

Nepalankios dienos:  5, 10, 16 ir 23

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Naujienos iš interneto

traffix.lt
Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.