Horoskopas liepos mėnesiui(0)

 

Bendroji prognozė

Būsite stipriai motyvuoti ir atkakliai sieksite savo tikslų. Energija neišseks visą mėnesį, todėl laukia puikūs rezultatai!

Šaltinis: www.anonsas.lt
Daugiau: būrimas taro kortomismetų horoskopai

Avinas (03.21 – 04.20)

Aistra ir jausmingumas - būtent šie žodžiai apibrėžia jūsų būseną liepą. Visas tris pirmąsias savaites netrūks romantikos ir entuziazmo: atrodo tiesiog mėgausitės gyvenimu, ieškosite ir džiaugsitės gyvenimu.

Darbo srityje teks pasistengti - lengvų pasiekimų tikėtis neverta. Užtat tikrai bus dėl ko savimi didžiuotis, o pagarbą užsitarnausite ir bendradarbių akyse. Stresinių situacijų, tikėtina, taip pat netrūks, bet atkakliai siekiantys savo tikslo galiausiai nugalės.

Antroje mėnesio pusėje venkite rizikingų sprendimų. Visi aplink jau žino, kad drąsos jums nestinga, tad tai įrodinėti nėra jokio reikalo. Šis metas tinkamesnis investicijoms į save: gal susirasite naują pomėgį ar nuspręsite pakeisti išvaizdą, geras sprendimas ir kelionė į užsienį.

Palankios dienos: 5, 8, 19, 20.
Nepalankios dienos: 1, 17, 28, 30.

Jautis (04.21 – 05.21)

Atrodo, kad turėsite pranašumą. Liepą galite tikėtis daug gerų įvykių, o jei prastos žinios trumpam ir aptemdys nuotaiką, tai bus tik nereikšmingos smulkmenos. Pirmoji mėnesio pusė dvelks romantika, o visa buitis, finansiniai rūpesčiai ir darbas liks nuošalyje. Itin geras metas atostogauti su antrąja puse.

Mintis užvaldys senos, tačiau taip ir neįgyvendintomis likusios svajonės ir troškimai. Laikas bėga ir jo lieka vis mažiau, tad jei nenorite graužtis imkitės darbo. Nėra geresnio laiko už esamąjį ir šį mėnesį tikrai tai pajusite. Mėnesio pradžia žada ir stiprią finansinę motyvaciją, tačiau dinamiškumo šioje srityje išvengti nepavyks: gali padidėti darbo užmokestis, tačiau kartu atsiras ir nenumatytos išlaidos.

Tvirtai laikykitės savo moralinių nuostatų ir joms nenusiženkite - tai padės išvengti problemų ateityje. Atsargiai pasirašinėkite dokumentus, būtinai juos perskaitykite ir įsigilinkite.

Palankios dienos: 5, 9, 12, 20, 24, 26.
Nepalankios dienos: 3, 8, 13, 17, 23.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Liepos pradžia bus karšta, aistringa ir intensyvi. Netrūks nei pramogų, nei nuotykių. Atrodo, iš gyvenimo imsite viską, ką tik galite. Nenuostabu, kad po tokio šėlsmo prireiks poilsio, tad jau antrąją liepos savaitę ateis ramesnis periodas. Tiesa, liūdėti visgi nebus dėl ko - laukia romantiškas nuotykis, aistringas romanas, kuris gali peraugti ir į rimtesnius santykius.

Iniciatyvumas tiesiog veršis per kraštus, atrasite savyje ir verslo gyslelę. Ar jums pavyks sužinosite tik pabandę, tačiau reikėtų išmokti žvelgti plačiau - jūsų namais gali būti visas pasaulis.

Galimi barniai su šeima ar nesutarimai poroje, tačiau kilusi įtampa suteiks energijos pliūpsnį, kurį sėkmingai panaudosite darbinėje ar kūrybinėje veikloje. Vis dėlto nepraraskite budrumo, saugokitės nelaimingų atsitikimų.

Palankios dienos: 2, 15, 20, 21, 29, 30.
Nepalankios dienos: 5, 11, 19, 27.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Įgysite papildomos jėgos ir seksualumo. Teks susidurti su iššūkiais, tačiau jie suteiks daugiau drąsos ir pasitikėjimo savimi. Mėgausitės progomis pasirodyti ir visur stengsitės nugalėti. Panašu, kad daugeliu atvejų jus lydės sėkmė. Norėsis sugriauti susiklosčiusią tvarką, atsikratyti visų barjerų, tačiau to nereikėtų daryti labai akivaizdžiai ir agresyviai - galite įsigyti priešų.

Profesinėje srityje vyraus ambicijos ir noras vadovauti. Tai teigiamai paveiks tiek karjerą, tiek verslą, tai kas seniau atrodė tik tolimomis vizijomis dabar gali virsti realybe. Sėkmė lydės tuos, kurie moka strategiškai planuoti ir apmąstyti savo veiksmus, būti keliais ėjimais toliau nei konkurentai.

Energijos netrūks, tačiau nepamirškite ir pailsėti. Venkite rizikingo elgesio, nes tai gali sveikatos problemas. Neleiskite sau įsisukti į rutiną - priimkite viską kaip naujovę ir nebijokite keistis.

Palankios dienos: 17, 19, 20, 21, 29.
Nepalankios dienos: 1, 5, 18.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jausitės be galo laimingai ir gundančiai. Lengvai seksis bendrauti, užmegzti naujas pažintis ir palaikyti verslui naudingus kontaktus. Puikiai seksis kurti skirtingus įvaizdžius, o tai padės tiek asmeniniame gyvenime, tiek ir karjeros srityje. Sėkmė jums tikrai šypsosis jei nemaišysite darbo ir malonumų: gundykite, flirtuokite, tačiau tai turi likti tik žaidimu.

Poroje gali kilti įtampa, todėl teks parodyti švelnumą ir supratingumą. Nors Liūtas visada yra tikrasis padėties šeimininkas, kartais ir jam pravartu tapti švelniu kačiuku.

Elkitės protingai ir visada rinkitės patogumą. Venkite kompanijų, kuriose jaučiatės nejaukiai ar nesaugiai - nuojauta jūsų neapgauna. Jei ruošiatės į tolimą kelionę būtinai pasitikrinkite sveikatą ir pasiskiepykite, darbo santykiuose venkite bendrauti su užsieniečiais.

Palankios dienos: 4, 15, 19, 26.
Nepalankios dienos:  7, 9, 13, 18.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Visą liepą būsite užsiėmę kitų reikalais: dėmesio reikės tai draugams, tai antrajai pusei. Instinktyviai trokštate adrenalino, rizikos, konkurencijos ir meilės, tačiau gyvenant kitų gyvenimus tai ir liks tik smagiais pasakojimais. Nebijokite iškrėsti ko nors spontaniško - nustebsite, koks vis dėlto gyvenimas gali būti įdomus.

Dabar geras metas realizuoti save prisijungiant prie kolektyvo. Tai gali būti ne tik darbas bet ir visuomeninė veikla ar laisvalaikio pomėgis. Seksis organizuoti renginius, konferencijas, iš vietos pajudės projektai, kurie jau seniai dūlėjo stalčiuje.

Nei atostogauti, nei keliauti dar nesinorės, tačiau likimas kaip tyčia pametės itin puikią progą. Pasinaudokite ja, nes antrą kartą toks pasiūlymas gali ir nebepasitaikyti. Žvelkite į viską paprasčiau ir jausmingiau, nebijokite žavėtis dalykais, kurie seniau jums atrodė kvailoki.

Palankios dienos: 7, 8, 12, 19, 28.
Nepalankios dienos: 5, 9, 11, 21.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Žvaigždės rodo, kad liepos mėnesį visas gyvenimas suksis aplink namus, šeimą. Būtent čia rasite kur save realizuoti, įgyvendinsite savo planus. Itin geras metas vedyboms ar jų organizavimui, šeimos pagausėjimui. Netrūks ir socialinio bendravimo: pasisėdėjimai su draugais ir dalyvavimas visuomeninėje veikloje neleis nuobodžiauti.

Karjeros srityje laukia stipri motyvacija, kuri ves į priekį. Svarbu, kad tai nebūtų pinigai, nes tokiu atveju pasitenkinimo nepajusite. Ieškokite svarbesnių tikslų ir siekių, o materializmą palikite kitiems. Gyvenate dėl savęs, ne dėl kitų, bet atrodo, kad pastaruoju metu tai kiek primiršote.

Mėnesio pabaigoje atsiras nuotykių poreikis, tad galite pasimėgauti ekstremaliomis pramogomis ir išmėginti tai, ką jau seniai norėjote, tačiau nedrįsote. Tai suteiks naujų minčių ir energijos. Atraskite laiko pasirūpinti dantimis, jei seniai lankėtės pas stomatologą - būtinai sutarkite dėl susitikimo.

Palankios dienos: 1, 11, 16, 18, 24, 29.
Nepalankios dienos: 5, 8, 10, 14, 17, 25.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Birželio mėnėsio gale užvaldžiusi sentimentali nuotaika pasitrauks į šalį ir tokiais mielais tapusiuose namuose tūnoti visiškai nebesinorės. Trokšite būti dėmesio centre, mėgautis šlove, tad elgsitės itin drąsiai ir, deja, ne visada apgalvotai.

Puikiai seksis apžavėti aplinkinius ir jūs tuo tiesiog naudositės: pagerinsite savo įvaizdį viršininko, verslo partnerių akyse. Ant laurų užmigti vis dėlto neverta, nes talentas ir žavesys be sunkaus darbo ilgainiui taps nieko verti. Liepos pabaigoje laukia itin sėkmingas pakilimo laikotarpis, todėl galite tikėtis gerų staigmenų ir siurprizų, kuriuos jums pametės likimas.

Laisvu laiku sieksite dvasinio tobulėjimo, skirsite laiko savo minčių analizei. Tai, kas visai neseniai atrodė tamsu ir niūru dabar nušvis visai kitoje šviesoje.

Palankios dienos: 3, 7, 18, 21, 26.
Nepalankios dienos: 9, 10, 16, 29, 30.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Liepos laikotarpis bus sudėtingesnis, teks norom nenorom nuspręsti tai, kas jau senokai neduoda ramybės. Gerų akimirkų taip pat netrūks, paramos ir pagalbos ieškokite šeimoje, namuose.

Užmegzti romantinius ryšius metas dabar ne itin palankus, nes jumis gali mėginti pasinaudoti dėl finansinių priežasčių. Užuot ieškoję meilės nuotykių skirkite daugiau laiko sau, pasimėgaukite ramybe ir atgaukite vidinę pusiausvyrą.

Profesijos srityje laukia šioks toks sąstingis - veikti kaip ir norėsis, o motyvacijos netrūks, tačiau darbas nesuteiks nei šlovės, nei pasitenkinimo, nei pinigų. Apskritai, šioje srityje galimi itin dideli pokyčiai, tačiau dėl jų nusiminti neverta - nauji žmonės, nauja aplinka padės atrasti širdžiai mielą veiklą.

Palankios dienos: 2, 14, 17, 19, 22, 30.
Nepalankios dienos:  3, 5, 7, 20, 23, 28.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Norėsis bendrauti, ieškoti naujų pažinčių. Ar tai tik draugiškumas, ar baimė būti vienumoje? Atsakymo į šį klausimą ieškosite visą mėnesį, bet tai tikrai nekliudys puikiai praleisti laiko.

Likimas tarsi stengsis jus suklaidinti, tad venkite daryti skubotas išvadas ir prieš darant viską dar kartą gerai apsvarstykite. Stipri konkurencija ir gresiantys konfliktai neleis atsipalaiduoti, tad budrumą išlaikyti tiesiog būtina. Neseniai įsidarbinę jausis priešingai - visi bus draugiški ir malonūs, skubės į pagalbą, bet tai ilgai nesitęs - savo darbą reikia atlikti patiems.

Mintys suksis apie materialius dalykus, kils noras išleisti santaupas. Nesvarbu, didelės jos ar mažos, geriau dar palūkėti - atsiras proga geresnei investicijai.

Palankios dienos:  5, 9, 11, 21.
Nepalankios dienas: 5, 8, 10, 14, 17, 25.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Liepą laukia geros naujienos. Gyvenimas prisipildys harmonijos, pilnatvės ir jausmingumo. Galimas šeimos pagausėjimas ar susitikimas su senokai matytais giminėmis.

Stengsitės visiems padėti, pralinksminti, bet kompromisų astrologai pataria vengti - ateityje šiuos susitarimus pakeisti bus labai sudėtinga. Išsiskyrusios poros turėtų atvirai aptarti savo atsakomybę, nieko nenutylėti ir nekaupti nuoskaudų.

Profesijos srityje pasiseks dirbantiems komandinį darbą: laimėsite ne tik pagarbą, bet ir surasite giminingų sielų, būsimų draugų. Jei norite prisijaukinti sėkmę - visada su savimi turėkite žalios spalvos, tai jūsų mėnesio talismanas.

Palankios dienos: 1, 12, 20, 24, 29, 30.
Nepalankios dienos:  7, 9, 13, 18.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Saulės pliūpsnis privers atgimti iš naujo. Mėgausitės gyvenimu su dideliu entuziazmu ir aistra. Dabar jūsų laikas, kai galite skirti daugiau dėmesio sau, susidėlioti mintis ir galbūt pasiryžti pokyčiams. Tiesa, širdies balsas vis dar pakankins, sužadins prisiminimus, bet kelio atgal nebėra ir tai jums tik į naudą.

Priimant sprendimus pasikliaukite savo instinktais - jie padės išvengti klaidų. Apskritai gamta dabar bus labai arti jūsų, tad net ir mieste jausitės taip, tarsi būtumėte gamtos dalimi ir puikiai suprastumėte kas, kodėl ir kur vyksta.

Sukils kūrybinės galios, kurias panaudosite ir darbe, ir namuose. Nesidrovėkite savo talento ir pasidalinkite juo su aplinkiniais - gausite daug teigiamų emocijų. Geras metas pakeisti gyvenseną, pradėti sportuoti ar laikytis dietos. Viskas dabar yra jūsų rankose, tad kaip norėsite, taip viskas ir vyks - likimas dabar pokštauti nenusiteikęs.

Palankios dienos: 2, 8, 10, 11, 27.
Nepalankios dienos: 14, 18, 19, 26, 30, 31.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Naujienos iš interneto

Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.