Horoskopas rugjūčio mėnesiui(0)

 

Bendroji prognozė

Itin išsamus (karjeros, meilės ir šeimos, sveikatos) horoskopas kiekvienam Zodiako ženklui.

Šaltinis: www.anonsas.lt
Daugiau: būrimas taro kortomis, metų horoskopai

Avinas (03.21 – 04.20)

Pirmoji rugpjūčio pusė bus dviprasmiška. Viena vertus, kūrybiniai impulsai ir patraukli perspektyva, kita vertus - per didelis pasitikėjimas, avantiūrizmas ir nuotykių troškimas. Daugelis iš Avinų linkę pervertinti save. Todėl net draugiškas patarimas rugpjūtį bus ignoruojamas.
Taigi, šį mėnesį neišvengsite klaidų, suprasite, koks sunkus yra jūsų būdas. Būkite atsargūs kelyje ir kontaktuodami su elektra. Trečią mėnesio savaitę laikykitės įsipareigojimų, nepiktnaudžiaukite pažadais. Parodykite uolumą darbe.

Noras mylėti ir būti mylimam Avinui šį mėnesį neduos ramybės. Pirmoji rugpjūčio pusė bus sėkminga romantiškiems susitikimams be įsipareigojimų. Rugpjūčio viduryje išvengti pavydo ir pretenzijų bus sunku. Emocijos liesis per kraštus. Pasitikėkite savo gyvenimo partneriu. Pirmąsias dešimt rugpjūčio dienų kamuos klausimas dėl pinigų. Galite susidurti su profesiniais sunkumais. Blogas laikas finansiniams sandoriams.

Avinas retai skundžiasi bloga savijauta, tačiau rugpjūtį verta pamąstyti apie tinkamą poilsį. Gimnastika, organizmo valymas vandeniu gali padėti Avinui būti geros formos ir subalansuoti kraujospūdį. Valgykite daugiau riešutų, bananų, citrusinių vaisių.

Palankios dienos: 1, 9, 16, 18, 22.
Nepalankios dienos: 4, 7, 14,20, 26, 28.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jaučiams rugpjūtis gali būti gana atpalaiduojantis ir patogus laikas, jei nereikalaus iš gyvenimo pernelyg daug. Jūsų devizas turėtų skambėti taip - džiaugtis gyvenimu ir mėgautis tuo, ką turime! Jaučiams rugpjūtis puikus kūrybinis laikotarpis, pasitikėjimo savimi, įkvėpimo ir intuicijos pakaks. Jautis, kuris išvyks atostogauti, patirs netikėtą, bet malonų įvykį. Rugpjūčio antroje pusėje Merkurijus Jaučiams žada kelionę ir malonią pažintį, tad neatsisakykite.

Santykiai su mylimu žmogumi ir kitais šeimos nariais rugpjūtį bus stabilūs ir darnūs, pagrindinis vaidmuo priklausys Jaučiui. Meilės reikaluose daug priklauso nuo jūsų, nedvejodami kalbėkite apie savo jausmus ir pageidavimus, tai padės jums geriau suprasti savo partnerį, o jam jus. Vaikai darys viską, kad pritrauktų jūsų dėmesį. Taigi nereikia laukti, kada jie imsis kraštutinių priemonių. Pavyzdžiui, suorganizuokite šeimai vakarienę restorane, kur visi kartu puikiai praleisite laiką.

Rugpjūtį finansiniai reikalai bus sprendžiami jūsų naudai. Greičiausiai turėsite papildomų pajamų šaltinių. Pabandykite net kasdienius darbus atlikti kūrybiškai. Jums bus suteikta galimybė sukurti puikią atmosferą komandoje. Rugpjūčio antrojoje pusėje padaugės darbų.

Tai nėra geriausias mėnuo pasigirti sveikata. Neatmetama galimybė, jog turėsite skrandžio ir limfinės sistemos ligų. Antrąją ir trečiąją rugpjūčio savaitę Jautis gali pajusti širdies ir kraujagyslių sistemos negalavimų, gali pasireikšti ir genetinės ligos. Subalansuokite mitybą, darykite iškrovos dienas. Valgykite daugiau vaisių ir gerkite šviežių sulčių. Jums naudingi agurkai, cukinijos, kopūstai, arbat iš melisų ir pipirmėčių.

Palankios dienos: 8, 11, 20, 21, 24.
Nepalankios dienos: 5, 6, 10, 13, 16.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Dvyniai visus rugpjūčio darbus atliks optimistiškai ir kūrybiškai. Mėnuo Dvyniams bus teigiamas visais atžvilgiais. Kur nukreipti energijos laviną - jums spręsti. Poilsio planai realizuosis mėnesio pradžioje. Taikūs Dvyniai gali padėti taikiai išspręsti bet kokią problemą. Rugpjūčio viduryje Dvyniai turės paaukoti asmeninius interesus, keisti savo planus. Dvyniams likimas ruošia daug teigiamų siurprizų. Dabar yra puiki galimybė pradėti naują gyvenimo laikotarpį, užversti šį istorijos puslapį. Rugpjūtis Dvyniams bus užimtas mėnuo, bet labai naudingas. Pildysis ilgamečiai planai, neatsižvelgiant į tai, ar jie verslo ar asmeniniai.

Rugpjūtį romantika išvės ir prasidės kasdienybė. Kokiomis spalvomis ji nusidažys - priklauso nuo jūsų. Auklėti jaunąją kartą tikrai bus malonu. Išeidami iš namų ilgesniam laikui, išjunkite visus elektros prietaisus iš kištukinio lizdo ir užsukite vandenį.
Rugpjūčio antrojoje pusėje Venera palanki Dvyniams ir žada įsimylėjimą arba atgimusius jausmus. Dvyniai ras bendrą kalbą su partneriu, kurios iki šiol nerado.
Rugpjūčio pabaigoje visais įmanomais būdais venkite konfliktų su giminaičiais.

Visuomeniškumas, komunikabilumas kai kada padarys meškos paslaugą. Prašneksite netinkamu laiku arba ne su tais žmonėmis aptarsite savo planus. Todėl geriau laikykite idėjas sau. Rugpjūčio pradžioje Dvynių ženklo atstovas taps herojumi ofise, apie jį pasklis apkalbos ir paskalos. Tokiu atveju atminkite - tyla verta aukso. Kaip sakoma, šunys loja, karavanas eina, tad dirbkite sena vaga. Dažniausiai šį mėnesį susidursite su senais darbais ir dokumentų tvarkymu, pildymu. Keliones rugpjūčio viduryje Dvyniams geriau atidėti. Finansiškai stipresni jausitės mėnesio pradžioje, ne pabaigoje.

Paskutinį vasaros mėnesį bus pažeidžiamas skrandis. Moterims puikus metas kosmetikos procedūroms, pagerinančioms odos būklę. Antroji rugpjūčio pusė Dvyniams kupina erzalio, o tai savo ruožtu turės įtakos jūsų sveikatai. Poilsis gamtoje - geriausias sprendimas.

Palankios dienos: 1, 6, 10, 14, 23, 28.
Nepalankios dienos: 4, 8, 11, 17, 22, 25, 26.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Vėžys - praeities ir istorijos ženklas, jei esate gimęs po šiuo ženklu, jums gana įprastas jausmas yra nostalgija, įvykių pasikartojimas, bent mintyse sugrįžtate į praeitį. Paskutinis vasaros mėnuo jums bus emocionalus. Tikėtina, kad likimas privers vėl patirti kai kuriuos įvykius ir pamokas. Jums dabar taps itin aktuali aplinkinių nuomonė apie jus. Jūs dėl kažko jausitės vergu. Tai nėra blogai, svarbiausia - rasti tinkamą kryptį, žmones, su kuriais bus pakeliui gyvenime. Žodžiu, dabar kitų nuomonės turės jums lemiamą įtaką. Reikėtų pabrėžti, kad rugpjūtis bus įsimintinas laikas, kai įvyks kažkas, kas gali radikaliai pakeisti gyvenimą. Pavyzdžiui, tai gali būti vestuvės ar kitos malonios naujienos iš asmeninio gyvenimo.

Rugpjūčio vidurys Vėžiui sudėtingas metas psichologiniu požiūriu. Paskutinės dešimt rugpjūčio dienų - geriausias laikas, optimizmas liesis per kraštus. Galėsite mėgautis senais draugais, rasite senų problemų sprendimus. Jei planuojate kelionę ar kažką mokytis - dabar puikus laikas suvirškinti informaciją ir patirti kažką naujo.

Jei tik pradedate šuo laikotarpiu naujus santykius, jūs viduje žinote, kad ši istorija gali trukti visą gyvenimą. Puoselėkite santykius. Mažiau kreipkite dėmesio į tai, ką žmonės kalba, bet daugiau į tai, ką sako širdis. Tikėtina, kad rugpjūtį pagyvenusiems giminaičiams reikės papildomos priežiūros. Tai gali sutrikdyti kai kuriuos vasaros planus. Rugpjūčio vidurys gali pasižymėti audra, skandalais ir kivirčais šeimoje. Nesusipratimai sutrikdys šeimos ramybę. Geriausias patarimas - laukti. Nesvarbu, kokia sudėtinga situacija, jos baigtis priklausys ne nuo jūsų.
Rugpjūtį verslo klausimai bus sprendžiami labai sunkiai. Tikėtina, kad Vėžys sugalvos pasiieškoti naujos darbo vietos. Finansiškai rugpjūtis Vėžiui ne itin sėkmingas. Skolos, nusivylimas, įtampa. Rugpjūčio viduryje finansinė perspektyva bus daug geresnė. Bus galima sau leisti pirkti. Tačiau šis laikas nepalankus prieštarauti savo viršininkui.

Nuo rugpjūčio antros savaitės derėtų sumažinti širdies ir kraujagyslių sistemos apkrovą. Dabar tai yra jūsų silpnoji vieta. Valgykite daugiau vaisių ir daržovių. Be to, nereikia eksperimentuoti su kosmetika - galima alerginė reakcija. Jei sergate lėtine inkstų liga, ypač paveldimo pobūdžio, dabar taip pat turėtumėte imtis prevencinių priemonių. Bet kuriuo atveju, svarbiausias dalykas - tikėti gydymo gera pabaiga. Jei leisite laiką saulėje, nešykštėkite geros apsaugos nuo saulės priemonių, kad išvengtumėte odos nudegimų. Nepiktnaudžiaukite druska.

Palankios dienos: 4, 8, 12, 15, 21, 26, 30, 31.
Nepalankios dienos: 5, 7, 10, 13, 17, 24, 27, 28.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Bus džiaugsmo ir optimizmo. Darysite aplinkiniams ryškų įspūdį, dalinsitės su kitais kūrybine nuotaika. Gimimo dieną astrologai rekomenduoja apmąstyti ateities planus, sustyguoti programą ateinantiems metams.
Apskritai rugpjūčio mėnuo Liūtams bus teigiamas. Liūtai dabar laimę turi kurti savo rankomis, viskas priklausys nuo jų pačių iniciatyvos. Ir geriausią tai daryti aktyviai. Liūtai turi keliauti, bandyti ir siekti tikslų. Rekomenduojama vengti kelionių oro transportu.
Artimi žmonės rugpjūčio viduryje Liūtui primins namų pareigas. Pabaikite nebaigtus darbus, ypač liečiančius būsto klausimus. Jie turi būti skubiai išspręsti. Galimamas kvietimas atvykti į užsienį pasidalinti darbo patirtimi. Rugpjūčio pabaigoje bus reikalinga skubi parama vienam iš jūsų draugų.

Rugpjūtį turėsite galimybių sukurti šeimoje malonią atmosferą, pagyvinti nusistovėjusią santuokinę rutiną. Būtina apsvarstyti bendro poilsio pajūryje ar kelionės į egzotišką pasaulio kampelį klausimą. Tikėtina, kad bendras romantiškas požiūris į šeimos gyvenimą ir poilsis nugludins nelygius kraštus su partneriu.
Liūtas susitiks kažką iš praeities, kas suvirpins jo širdelę. Galbūt tai bus susitikimas su savo pirmąja meile.

Rugpjūtis Liūtui tinkamas mėnuo bendrauti su giminaičiais, dalyvauti socialiniuose renginiuose. Smagiai pasidūksite su savo vaikais.
Rugpjūčio antrojoje pusėje Liūtas turės daugiau dėmesio skirti artimiesiems.

Mobilizuokite savo intelektinius sugebėjimus. Įsitraukite į informacijos kaupimą. Gebėjimas pasinaudoti nauja informacija tinkamu laiku - trumpiausias kelias į sėkmę rugpjūčio pirmoje pusėje. Būkite pasirengę pokyčiams.
Labiausiai vaisingas laikotarpis darbo srityje - antroji rugpjūčio pusė. Naudokitės aplinkybėmis, kad pasiektumėte to, ko trokštate.
Netikėti pinigų srautai atkurs finansinę pusiausvyrą.

Rugpjūtį Liūtams rekomenduojama kontroliuoti savo emocinę būseną. Galimos baimės, įtarumas ir laukimas kažko blogo. Naudinga kvėpuoti žaluma: pipirmėčių, ramunėlių, dobilų. Tai pagerins emocijas ir pakels nuotaiką. Gerą poveikį duos karšta vonia su 5-7 lašais levandų aliejaus. Fiziniai pratimai ir grynas oras padės susidoroti tiek su emocinėmis, tiek su antsvorio problemomis. Išlaikykite aktyvų gyvenimo būdą kasdien.
Neperkraukite regėjimo organų. Jei jūsų darbas yra susijęs su dokumentų tvarkymu, praleidžiate daug laiko prie televizoriaus ar kompiuterio - vartokite vitaminus.

Palankios dienos: 1, 5, 13, 17, 18, 27, 28.
Nepalankios dienos: 3, 7, 12, 15, 22, 30.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Žavesys ir sugebėjimas įtakoti rugpjūtį bus Mergelės kompanionai. Naudokitės išorinėmis duotybėmis ir jūs galėsite lengvai išspręsti visas problemas. Geri rezultatai laukia tų, kurie susiję su menu. Lankykitės atidarymo ir muzikos vakaruose, parodose - tai ateityje turės teigiamos įtakos jūsų sumanymams plėtoti. Mergelėms, kurios dirba kompiuterių, mokslinių tyrimų, literatūros srityse, rugpjūtis ypač palankus. Neblogos perspektyvos viešo kalbėjimo, socialino darbo ir derybų. Jus supančioje aplinkoje keiskitės mintimis ir idėjomis. Pirmąją rugpjūčio dekadą kažkas gali sukurti nestabilų psichologinį klimatą komandoje. Naudokitės asmeniniu autoritetu ir nuopelnais, kad santykiai vėl taptų normalūs.

Rugpjūčio pradžioje šeimoje bus padidėjęs emocinis fonas. Galimas konfliktas tarp artimųjų. Mergelės ženklo atstovai bus nešališko teisėjo vaidmenyje ir turės tikslą atkurti sužlugdytą komfortą. Apskritai, rugpjūčio pirmoji pusė Mergelės - jausmų ir santykių stiprumo bandymo metas. Per šį laikotarpį galima netgi nutraukti santykius.

Per pirmąją rugpjūčio dekadą Mergelėms reikia susilaikyti nuo finansinių sandorių. Pabandykite vykdyti savo įsipareigojimus net sudėtingais momentais. Rugpjūtį geriau išleisti pinigus, nei juos kaupti. Santykiai su viršininku bus be optimizmo. Esant tokiai situacijai, rekomenduojama Mergelėms išlaukti nepalankų laikotarpį arba vykti atostogauti. Rugpjūčio trečią savaitę santykiais su vadovu ir kolegomis pagerės. Tai atneš naują teigiamą patirtį ir skatins veikti.

Rugpjūčio mėnesį yra didelė tikimybė turėti problemų dėl kepenų funkcijų. Tai gali sukelti virškinimo problemų. Reikėtų sumažinti riebalų kiekį, laikytis dietos ir valgyti daugiau vaisių bei daržovių. Gerą poveikį turės organizmo valymo procedūros ir trumpalaikis badavimas. Turėtumėte sumažinti apkrovą klubams ir apatinei nugaros daliai. Nerekomenduojamas ilgas ėjimas, bėgiojimas ir svorių kilnojimas. Patartina susilaikyti nuo kineziterapijos.

Palankios dienos: 3, 7, 8, 15, 20, 21, 30.
Nepalankios dienos: 5, 9, 14, 17, 25.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Rugpjūtį Svarstyklių ženklo atstovai gali pareikšti savo drąsiausias kūrybines idėjas. Pasitaikys galimybė išbandyti savo jėgas keliomis kryptimis. Būkite aktyvūs savo profesinėje srityje - tai duos teigiamų rezultatų. Jeigu dabartinė karjera ar darbas jums nepatinka, galvokite apie galimybę įgyti antrą aukštąjį išsilavinimą ar naują profesiją. Gali būti, kad paprasčiausi mėnesio kursai jums atvers naujų perspektyvų. Svarstyklių rugpjūčio kredo: esu savo laimės kalvis! Ir jei kas nors negerai, tai kaltinkite tik save. Rugpjūčio trečią savaitę Svarstyklių veiksmų laisvė taps labai ribota.

Rugpjūčio mėn. Svarstyklės turėtų būti kuo atviresnės su savo partneriu. Nuslėpta informacija gali tapti nepagrįsto pavydo priežastimi. Raskite daugiau taikių būdų sušvelninti savo elgseną, pavyzdžiui, sportas, joga. Jei jūsų šeimoje jau seniai kažkas negerai, tai dabar galima nutraukti santykius. Jei norite šeimą išsaugoti, sugalvokite naujų pramogų. Įtraukite vaikus į bendrus planus. Jūs būsite maloniai nustebinti, kaip paprastos pastangos sutvirtina šeimos santykius. Rugpjūčio antra pusė palanki Svarstyklėms įregistruoti santuoką, sužadėti.

Spręskite prekybos problemas, neatskleiskite savo tikslų, sąlygų ir susitarimų. Svarstyklės rugpjūtį gali patirti konkurenciją. Antrą rugpjūčio savaitę Svarstyklių interesai gali nukentėti dėl klaidingos informacijos. Šiuo laikotarpiu Svarstyklėms rekomenduojama nepasirašyti svarbių dokumentų, nepriimti atsakingų sprendimų. Jei turite verslą, būkite realistai, pasikliaukite gyvenimo patirtimi ir sveiku protu.

Rugpjūtį galite būti paveiktas nekontroliuojamų emocijų. Gali tekti gesinti konfliktus. Sunkiu metu nerekomenduojama griebtis raminamųjų vaistų. Apsilankykite homeopatinėje vaistinėje. Svarstyklės rugpjūčio antroje pusėje turėtų būti atsargios su elektriniais prietaisais. Padidėjęs kepenų ir tulžies pūslės veiklos jautrumas. Patartina mažinti riebalų ir angliavandenių kiekius.

Palankios dienos:  5, 6, 9, 17, 18, 22, 23.
Nepalankios dienos: 1, 7, 11, 16, 20, 27.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Rugpjūtis iš Skorpionų pareikalaus didelio atsidavimo. Šiuo laikotarpiu Skorpionas bus jėgų žydėjime ir karjeros viršūnėje, bet sėkmė pasiekiama už didžiausią kainą. Sutelkite savo kūrybinius sugebėjimus. Jūs gausite puikią galimybę įgyvendinti ilgalaikes svajones ir norus. Rugpjūčio viduryje nereikėtų rengti didelių renginių ir svarbių susitikimų. Jie gali turėti didelį poveikį jūsų likimui. Rugpjūčio pabaigoje Skorpionui būtų tikslinga sumažinti veiklos apimtis ir apibendrinti pasiekimus.
Jums gali tekti daryti paaiškinti painias situacijas, susijusias su tolimais giminaičiais.

Rugpjūtį lyriška nuotaika įkvėps Skorpioną bendravimui su savo antrąja puse. Tai puiki proga atgaivinti santykius ar perkelti juos į naują lygį. Vasaros pabaiga - tinkamas laikas įteisinti santykius. Rugpjūčio antrojoje pusėje dėl užimtumo asmeninis gyvenimas gali būti apleistas. Rekomenduojama ištrūkti bent į neilgą poilsio kelionę.

Rugpjūtį Skorpionams rekomenduojama pradėti nuo karjeros planų įgyvendinimo. Naudokitės aplinkybėmis, taikykite savo talentą. Rugpjūčio pabaigoje Skorpionas gali sulaukti naudingų darbo pasiūlymų. Būkite iniciatyvus, nevenkite atsakomybės ir jums bus dosniai atlyginta. Geras laikas parengti ateities planus. Norėdami priimti teisingą sprendimą, objektyviai įvertinkite savo galimybes. Pagerinsite finansinę būklę netolimoje ateityje. Iki rugsėjo mėnesio pradžios galite galvoti apie turimų lėšų investavimo galimybes.

Skorpionui rugpjūtis bus intensyvus emociškai. Ypač pažeidžiama sritis - bendravimo su draugais. Pašalinti nervų sistemos sutrikimus padės vonios su žolių nuovirais, grynas oras. Rugpjūčio mėnesį padidėja buitinių traumų tikimybė. Net nedidelės nuodėmės prie stalo gali lemti greitą svorio padidėjimą. Naudinga trumpalaikė dieta ir badavimas. Pažeidžiamos bus kepenys.

Palankios dienos: 7, 11, 12, 20, 21, 25, 26.
Nepalankios dienos: 3, 9, 10, 13, 19, 22, 30.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Rugpjūtis Šauliams bus pilnas malonių patirčių ir romantiškų vakarų. Būkite atsargūs, tikėtini netikėti spąstai iš įsivaizduojamų draugų rato, tie "draugai" jus gali mesti sunkiausią minutę. Išmokite į viską žvelgti tartum iš paukščio skrydžio, atsiribodami. Tai padės ramiau reaguoti į situacijas, negadinti nervų. Pinigų ir visų rūšių sandėrių klausimais jums neįtikėtinai seksis.

Rugpjūtis - mėnuo skirtas įvesti tvarką ir namuose, ir santykiuose. Iš pradžių nuspręskite, kas jums maišo: dėžės koridoriuje, maistas, kai norite laikytis dietos ar TV garsai? O gal kažkam neskyrėte pakankamai dėmesio: sportui, dietoms, hobiui ar žmonos / vyro išvaizdai? Atsikratykite to, kas nepatinka ir tik tada tikėkitės pokyčių. Apskritai savo namuose galite būti reiklesni. Pernelyg daug žmonių kažką daro, bet rezultatai netenkina... Taigi, jei jūs imsitės namų tirono vaidmens, visi bus laimingi. Gyvenimas bus turiningas ir įdomus.

Rugpjūtį jums reikės kovoti su savo arogancija. Galbūt jūs geriausiai žinote, kaip elgtis, nei kai kurios tarnybos ar kolegos, tačiau to akivaizdžiai nedemonstruokite. Gali būti, kad jūs turėsite paprašyti pagalbos tų, į kurių trūkumus neseniai žiūrėjote pašaipiai. Gali tekti atsiprašyti ir netgi vadovo įsakymu. Finansiniai sandoriai, susiję su eksportu arba importu, rugpjūtį Šauliui gali sukelti kai kurių komplikacijų: vėlavimai, netinkama dokumentacija. Jei jūs tik pradedate dirbti šioje srityje - rugpjūtis netinkamas mėnuo karjerai. Tas pats bus su bandymu atidaryti sąskaitą užsienio bankuose - nesiseks.

Jei Jūs niekada nedarėte jogos, rugpjūtis idealus metas pabandyti. Pratimai stimuliuos jūsų filosofinę nuotaiką, leis pažvelgti į visus kylančius uždavinius kitu kampu. Galimas pilvo pūtimas, vidurių pūtimas, rėmens deginimas. Tie, kurie turi polinkį į tulžies pūslės ligas, gali pasirengti jų paūmėjimui. Rugpjūtis tinka visoms kosmetikos procedūroms, tai geras metas degintis. Visgi soliariumų dabar venkite, nes nudegsite odą.

Palankios dienos: 2, 5, 7, 12, 23, 28, 31.
Nepalankios dienos: 6, 9, 16, 25, 27, 30.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Rugpjūčio pradžioje Ožiaragio likimas siūlys prisiminti buvusį gyvenimą, gali pasikartoti bet kokie įvykiai iš praeities, tikėtini susidūrimai su senais draugais. Dabar jūs turėtumėte prisiminti, kad iniciatyva kartais yra baudžiama. Norite kuo geriausio, bet galų gale... Galite būti baudžiami už smulkius pažeidimus kelyje. Beveik visos viršesnės institucijos kabinėsis prie smulkmenų. Vėlyvą vasarą Ožiaragiai yra aktyvūs ir gali taip kibti į reikalus, kad įrodys beprecedentinį užsispyrimą. Svarbiausia - nukreipti energiją reikiama kryptimi, pavyzdžiui, į profesinių įgūdžių plėtrą, senų projektų užbaigimą. Puikus metas sau ir savo vaikams ugdyti naujus įgūdžius, tokius kaip užsienio kalba. Svarbūs dalykai sprendžiami ir ilgos kelionės turėtų būti rugpjūčio antroje pusėje.

Sulauksite daug dėmesio iš priešingos lyties ir neatsispirsite paflirtuoti, galimas naujas romanas. Rugpjūtį šeimoje kils rietenų, bus mažai meilės apraiškų. Santykiai su pasirinkta partnere / partneriu (ypač romanas) sparčiai vystysis. Ožiaragiai rugpjūtį linkę būti pavydūs. Taigi apie ramų gyvenimą jūs ir jūsų mylimasis gali tik svajoti. Kalbant apie vaikų ugdymą, reikės ir saldainio, ir bizūno.
Svarbiausias dalykas darbe ir versle - rodyti toleranciją kitų atžvilgiu, net jei jie jums nepatinka. Pirmą rugpjūčio dekadą Ožiaragiai turės sudėtingo darbo, jie gali likti be kaltės kalti. Netrukus Ožiaragio finansiniai reikalai pajudės į kalną, bet dabar reikia grąžinti skolą. Norisi daugiau pinigų? Jų bus, tačiau turėsite šiek tiek palaukti. Rugpjūčio antrojoje pusėje palankios dienos komercinėms sutartims, idėja, kurią dabar brandinate, taip pat turi gerą progą išsipildyti. Tinkamas metas įsigyti parduotuvę.

Rugpjūtį Ožiaragiai bus puikios formos ir visada pasiruošę leistis į žygdarbius. Tačiau sportuodami neturėtų persistengti. Jei negalite atsipalaiduoti atvirame vandens telkinyje, lįskite į baseiną. Plaukimo ir vandens aerobika duos daug naudos, didins kūno ir raumenų tonusą. Galimas apsinuodijimas ir alerginės odos reakcijos. Antrą rugpjūčio savaitę gali sustreikuoti inkstai. Taip pat tikėtina, kad pasigausite lytinių organų infekciją. Vyresnio amžiaus Ožiaragiams gresia širdies ligos. Reikia valgyti maisto, kuriame gausu kalio ir kitų naudingų širdžiai medžiagų.

Palankios dienos: 2, 3, 4, 8, 11, 15, 16, 21, 26.
Nepalankios dienos: 6, 7, 10, 13, 14, 17, 19, 23, 27.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Rugpjūčio mėnesį Vandeniams astrologai pataria imtis senos svajonės įgyvendinimo. Tai skamba pompastiškai, bet jei yra pagrįstas planas, tada jis gali būti įgyvendintas. Bet tai turi būti padaryta kartu su ankstesnių darbų užbaigimu. Reikėtų pažymėti, kad rugpjūtis užimtas mėnuo Vandeniams, dažnai teks ginti savo interesus ir konfliktuoti su kitais. Bus sunku derinti privatų ir viešąjį gyvenimus. Tikėtina, kad Vandenis rugpjūtį turės priimti svarbiausią sprendimą savo gyvenime. Nuo sprendimo priklausys gyvenimas per artimiausius 7 metus. Taigi būkite atsargūs, pagaukite tinkamą gyvenimo "banga". Tikėtina, kad jūs turite nutraukti santykius su kažkuo, ką lyg ir praradote arba patys kažkada atsisakė. Tačiau verta pasakyti, kad vasaros pabaigoje jūsų planai taip susimaišys, jog nė nesapnavote. Vandenio idėjos bus sėkmingos su viena sąlyga - negalite būti išsiblaškęs.

Rugpjūtį nauji santykiai gali pasistūmėti į priekį, o seni santykiai patirti rimtą smūgį. Išsiaiškinti jausmus nebus lengva, kils įtarimų dėl neištikimybės. Jūs per daug atšalote, pabandykite atšildyti santykius partnerio atžvilgiu, o tada galite tikėtis daug įdomių atradimų. Vaikai neleis jums nuobodžiauti, būkite labai dėmesingi, dabar galite nulemti tolimesnių santykių scenarijų.

Kuklumas kartais yra gerai, neprašykite per daug nei iš savęs, nei iš kitų arba iš gyvenimo apskritai ir liksite nustebinti. Jei turite keliauti, būkite ypač atsargūs su pinigais ir dokumentais, dėmesingi grafikui - gali kilti nesusipratimų. Rugpjūtis Vandeniui nepalankus laikas dokumentų tvarkymui, pamaininiam darbui. Dėl pinigų Vandeniui negresia joks pavojus. Taupiai skirstykite biudžetą ir užtikrinkite, kad išlaidos neviršytų pajamų. Rugpjūtį geriau susilaikykite nuo paskolų.

Paskutinį vasaros mėnesį atkreipkite dėmesį į savo sveikatą. Labiausiai pažeidžiami inkstai ir širdis. Rugpjūtis taip pat nepalankus kosmetikos procedūroms. Venkite kontakto su nemaloniais žmonėmis, liksite geresnės nuotaikos.

Palankios dienos: 1, 2, 6, 9, 14, 18, 23, 29.
Nepalankios dienos: 3, 7, 10, 11, 13, 16, 20, 27.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Nepaisant to, kad Žuvys turės sparčiai suktis ir uoliai dirbti, darbai bus vystomi teigiama nuotaika ir sėkmingai. Jūsų pastangos atsipirks. Paskutinis vasaros mėnuo - puikus metas pažvelgti atgal ir analizuoti savo veiksmus, klaidas ir pasiekimus per pastaruosius metus ir padaryti atitinkamas išvadas. Dabar Žuvims likimas pasiūlys kartoti praeitį, tad įdomu, kokias pamokas būsite išmokę?.. Rūgpjūtį pabandykite duoti daugiau ir nelaukti grąžos. Rugpjūčio antrojoje pusėje Žuvys turės kovoti už savo vietą po saule, galite patirti nemalonių įvykių, tačiau išeisite kaip nugalėtojas. Daugiau dėmesio į savo asmeninį gyvenimą! Mėnesio pabaigoje jus gali bandyti išprovokuoti, geriausias sprendimas - nereaguoti.

Rugpjūtį jums taps svarbiausi šeimos nariai. Tobulinkite savo santykius su šeima, draugais ir greitai pasieksite tikslą. Raskite kompromisus, priešingu atveju galite visiškai susipykti su artimaisiais. Rugpjūčio mėn. Žuvys turėtų skirti daugiau dėmesio vaikams, jų interesams. Tikėtina, kad norėsite papildyti šeimą dar vienu kūdikiu. Antroji rugpjūčio pusė - laikas santykiams suteikti daugiau aistros.

Rugpjūtį Žuvims derėtų planuoti ateitį ir kurti naujus projektus. Jei norite sėkmingų pokyčių, nesėdėkite tuščiai. Žuvys turėtų įsiklausyti į patarimus, dabar savarankiški sprendimai jums brangiai atsieis. Būkite ekonomiški finansų srityje. Sukurkite patogią darbo aplinką ir tada viskas klosis puikiai. Jūsų darbštumas ir patirtis nustebins kitus.

Nuo rugpjūčio antros pusės Žuvys gali patirti bendrą organizmo negalavimą, nuovargį. Reikėtų stiprinti širdies kraujagyslių sistemą. Tai pat sveikatai būtų gerai daugiau sekso.

Palankios dienos: 4, 7, 9, 15, 21, 26, 30, 31.
Nepalankios dienos: 10, 11, 13, 17, 24, 25.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Naujienos iš interneto

Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.