Horoskopas rugsėjo mėnesiui(0)

 

Bendroji prognozė

Sužinokite, ką artėjančiam rudeniui žada žvaigždės!

Šaltinis: www.anonsas.lt
Daugiau: būrimas taro kortomismetų horoskopai

Avinas (03.21 – 04.20)

Teks patiems sau pabūti psichologais. Vietoj to, jog jaudintumėtės dėl kitų žmonių problemų, geriau jomis stebėkitės, bet nepatarinėkite ir nesigilinkite. Tuo momentu galvokite apie savas problemas, apie tai, kodėl norite vieno, bet darote kitą... Pažvelkite į savo poreikius, poelgius šiek tiek iš kitos pusės ir tikėtina, kad atrasite ilgalaikį sprendimą. Tapsite kiek racionalesni, imsite taupyti laiką ir pinigus.

Metų laikų virsmas kiek liūdins, tačiau užsimiršti padės smagi rutina: mielai suksitės virtuvėje, rengsite pasisėdėjimus su draugais, mėgausitės renginiais. Darbo visada bus daug, tad nieko nenutiks, jei dabar jį trumpam atidėsite į šalį.

Palankios dienos: 9, 11, 16, 21, 26, 29.
Nepalankios dienos: 7, 8, 15, 20, 24, 25.

Jautis (04.21 – 05.21)

Rugsėjis prasidės ir tęsis devizu "Bus kaip bus." Pritrūkę drąsos ir ryžto leisite įvykiams tekėti sava vaga. Tokia strategija pasitesins srityse, kurios susijusios su kūryba, išvaizda. Dalykai, kuriuos buvote sugalvoję pradėti, nesiklostys pagal išankstinius planus. Iliuzijos, kurias susikūrėte apie kažkokį žmogų, ateitį, darbą, karjerą - subliukš kaip oro burbulas. Teigiami pokyčiai prasidės mėnėsio paskutinėmis dienomis.

Palankios dienos: 4, 7, 11, 19, 24, 30.
Nepalankios dienos: 3, 10, 14, 20, 27, 29.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Visuotinė problema kažkokiu aspektu palies ir Jus. Taigi atidžiai stebėkite įvykius ir reikiamu momentu priimkite kuo skubesnį ir teisingą sprendimą. Pasistenkite kitų žmonių nereikalauti, o pateikti savo lūkesčius taip, kad jie sutiktų keistis ar kažką daryti kitaip. Dabar gali užkliūti asmuo ar asmenys, kurie stovės socialiniame lygmenyje laipteliu aukščiau. Moralinėje akistatoje priimkite tokį sprendimą, dėl kurio jums nebūtų gėda.

Šeimoje laukia malonūs pokyčiai: gali būti, kad susilauksite vaikelio arba tiesiog įsigysite augintinį. Negailėkite savo laiko namams, aplinkos gražinimui ir netruksite pajusti, kokią gerą aurą suteikia maloni aplinka.

Palankios dienos: 1, 6, 8, 14, 18, ​​25.
Nepalankios dienos: 2, 7, 9, 12, 20, 28.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Norės kontroliuoti kitus ir jų veiklą, viską, visur ir visada. Tai gali būti kolegos, artimiausias žmogus, pavaldiniai, draugai. Nenusileisite, taip pat neatsižvelgsite nuomonės ir žodžio laisvės. Tikriausiai tokiu savo būdu įgysite priešininkų, tačiau sėkmė bus jūsų pusėje, o ambicijos pasiteisins. Greičiausiai mėnesio viduryje atsiras / sužinosite kažką, ką teks laikyti paslaptyje.

Būsite linkę rizikuoti, tačiau susiklosčiusios aplinkybės vis neleis to padaryti. Galvokite racionaliai ir jei manote, kad rizikuoti vis dėlto verta, nebijokite aplinkinių pasipriešinimo.

Palankios dienos: 1, 6, 9, 11, 16, 23, 30.
Nepalankios dienos: 5, 13, 15, 18, ​​21, 29.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Viskas klostysis 100% tikslumu. Esate subrendę permainoms, todėl imkitės to, ko seniai trokštate: dabar puikus metas pakeisti darbo kryptį, rasti naują pomėgį ar tiesiog leisti sau įsigyti daiktą, kurio ilgai norėjote.

Jeigu pykotės su kaimynais, palankus metas susitaikyti. Raktas į sėkmę - nieko nepriimkite į būrį (kalbant apie verslą, idėjas) ir nepradėkite pokalbio nuo kaltinimų. Gali užplūsti vienišumo jausmas, bet per daug jaudintis dėl to neverta. Išmokite branginti šalia esančius žmones ir puoselėkite santykius.

 

Palankios dienos: 3, 7, 9, 12, 19, 22.
Nepalankios dienos: 1, 2, 6, 13, 20, 29.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Mėnuo prasidės gera nuotaika, sveikata ir dvasine pusiausvyra. Pajausite savyje jėgų antplūdį, todėl šiuo metu reikėtų vykdyti svarbiausius sumanymus, neatidėlioti kitai dienai. Norėsite daryti įtaką kitiems, deja, jie nepaklus ir prieštaraus. Pykčiais nieko nepasieksite, geriau parodykite, jog esate nusiminę ir jums nusileis. Pavargsite nuo santykių, todėl leiskite sau ir partneriui pabūti atskirai. Vienišiams netinkamas metas ieškoti draugo ar draugės.

Palankios dienos: 7, 8, 12, 21, 25, 30.
Nepalankios dienos: 4, 11, 14, 23, 26, 29.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Nereikėtų pasikliauti tais, kurie jums kažką žadėjo ir tikėtis, jog pažadai bus įvykdyti. Dirbkite sau, galvokite savo galva ir pasikliaukite savo jėgomis. Nesiimkite atostogų, nes grįšite labiau išsekę ir nepatenkinti. Link mėnesio pabaigos daugės buitinių rūpesčių. Tikriausiai kils nepasitenkinimas išvaizda, trūkumus bandysite kompensuoti sportu, dieta, naujais drabužiais. Tikėtina, jog paguodą ir laimę rasite šeimos rate, o vienišiams nusimato ilgalaikė pažintis su priešinga lytimi.

Palankios dienos: 1,4,17,20,22, 28.
Nepalankios dienos: 2,14,18,23,27,29.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Būsenai apibrėžti bus aktualūs du žodžiai "nepriklausomybė" ir "individualizmas." Jeigu turite planų, susijusių su šiais žodžiais, netylėkite, drąsiai apie juos papasakokite artimiesiems ir geriems draugams. Gali būti, jog drauge sugalvosite, kaip tą pasiekti. Įsiklausykite į kitų nuomones, patarimus. Vėlgi, kitų nuomonė bus svarbi norint įgyti daugiau pasitikėjimo. Apskritai gimę po skorpiono ženklu lengvai įveiks bet ką, kas kels diskomfortą. Pirmenybę teikite tiems dalykams, kuriuos galite išspręsti čia ir dabar, o rezultatų nereikia laukti ilgus mėnesius.

Palankios dienos: 7, 11, 14, 21, 25, 27.
Nepalankios dienos: 2, 10, 18, 24, 28, 30

Šaulys (11.23 – 12.22)

Rugsėjis prasidės ir baigsis abejonėmis. Nuolat savęs klausite, ar aš teisingai elgiuosi, ar gerai pasakiau? Kadangi stigs pasitikėjimo savimi, jautriai reaguosite į aplinkinių pastabas, kritiką. Astrologai pataria pasiimti kelių dienų atostogas, pailsėti, logiškai apgalvoti tikslus ir jų siekimo būdus. Tikėtina, jog bandysite kažko atsisakyti iš praeities, tai gali būti neigiami įpročiai, jus skaudinantis asmuo ar pan. Pavyks? Greičiausiai tik iš dalies...

 

Palankios dienos: 2, 11, 16, 21, 25, 30.
Nepalankios dienos: 4, 12, 15, 19, 22, 28.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Mėnesio pradžioje skęsite darbuose ir rūpesčiuose, tačiau viską pavyks įveikti. Tuo pačiu tai bus ir gera pamoka, kad nereikia visko atidėlioti. Sirgsite pinigų manija - norėsite jų vis daugiau, gyventi prašmatniau, valgyti skaniau. Gresia pykčiai, jei finansiniais klausimais kamuosite sutuoktinį. Kaip būtų keista, nors visur lakstysite, visgi aplinkiniams atrodys, jog turite marias laiko! Astrologai pataria nepriimti skubotų sprendimų dėl karjeros, santykių, išvaizdos.

Palankios dienos: 5, 8, 11, 15, 21, 27.
Nepalankios dienos: 2, 6, 9, 13, 16, 25.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Būsite pastebėti ir įvertinti. Apie jus kalbės tiek gerai, tiek blogai iš pavydo. Atidžiai planuokite dienotvarkę, panašu, jog darbų bus nemažai, tačiau jų nesiseks įveikti sutartu laiku. Jeigu nesate patenkinti darbu, atlyginimu, dabar palankus metas keisti situaciją. Pirmoje mėnesio pusėje kelionės, ypač tolimos, bus kupinos nesusipratimų ir nusivylimų dėl kitų žmonių kaltės.

Jei nuspręsite imtis naujos veiklos, turite tam pasiruošti. Natūralu, kad ne viskas klosis kaip per sviestą, o ir iš aplinkinių sulauksite tiek teigiamos, tiek neigiamos reakcijos. Įvertinkite visą gaunamą informaciją ir nepamirškite, jog kad ir ką bedarytume iš visko galime pasimokyti.

Palankios dienos: 6, 13, 18, 24, 26, 30.
Nepalankios dienos: 4, 12, 15, 19, 22, 28.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jums niekada nepatiko išsišokėliai, tad mėnuo nebus geras mėnuo vien dėl to, kad išsišokėlių pasitaikys ne vienas ir ne du. Blogiausia, jog kai kurie iš jų griaus jūsų idealiausius planus. Rekėtų sau būti ypatingai reikliems ir atidiems. Žiūrėkite po kojomis, galite paslysti, užkliūti, susilaužyti ranką ar koją. Pasistenkite dėl nelaimių ar dabartinio gyvenimo nekaltinti aplinkinių.

Palankios dienos: 13 9, 20, 25, 27.
Nepalankios dienos: 5, 15, 19, 22, 26, 29.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Naujienos iš interneto

traffix.lt
Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.