Horoskopas sausio mėnesiui(0)

 

Bendroji prognozė

Sausis bus kupinas pasikeitimų ir naujovių, nepraleiskite savo progos!

Šaltinis: www.anonsas.lt
Daugiau: būrimas taro kortomis, metų horoskopai

Avinas (03.21 – 04.20)

Avinas - pirmasis zodiako ženklas, kuris bus metų lyderis. Jums kitų metų pradžia atvers daug kelių ir pasirinkimų, tačiau priimti sprendimus reikės drąsos. Esate linkė gyventi čia ir dabar, bet teks išmokti planuoti savo ateitį. Sausio 1-oji jums pažers daug idėjų - būtinai jas užsirašykite.

Planetų įtaka Avinui bus stipriai jaučiama visose srityse: karjeros, finansų, namų ir šeimos. Daug dėmesio turėsite skirti savo asmeniniams pasikeitimams, taip pat laikas pagalvoti apie metų kelionę - jai derėtų pradėti ruoštis jau sausio pradžioje.

Jupiterio įtaka bus labai jaučiama sausio 22 dieną, todėl jus lydės didelė sėkmė. Santykiuose veiks Marsas, o tai reiškia, kad suaktyvės socialinis gyvenimas. Atrodo, kad šeima ir draugai turi puikių idėjų kaip geriausiai pasiekti tai, apie ką svajojate, tad verta jų išklausyti. Įvertinkite savo karjeros galimybes ir imkitės veiksmų.

Piniginiai reikalai ir finansai reikalaus dėmesio, patarina susidaryti taupymo planą. Jei turite vaikų - tikėtina, kad sausį atsiras nenumatytų išlaidų, todėl joms vertėtų iš anksto pasiruošti. Lėšų taip pat gali pareikalauti ir namų remontas, apsvarstykite draudimo galimybę.

Santykių srityje visą sausį bus štilis - laukia ramybė ir laimė. Jei antrosios pusės neturite, patartina apsidairyti draugų rate, gali būti, kad nustebsite atradę antrąją pusę tarp senų pažįstamų.

Palankios dienos: 1, 22, 26.

Nepalankios dienos: 3, 4, 18, 29.

Jautis (04.21 – 05.21)

Sausis privers apmąstyti savo planus ir galų gale nuspręsti, ko iš tikrųjų norite. Netinkamas pasirinkimas atneš nepasitenkinimą, todėl turite tiksliai žinoti kodėl ir ko siekiate. Esate rūpestingas draugas ir jautriai reaguojate į kitų jausmus bei poreikius. Rūpinkitės kitais ir sulauksite pelnyto atlygio. Draugai žino, kad gali tikėtis pagalbos, tačiau nepamirškite, kad esant reikalui pagalbos ranką jums gali ištiesti ir jie.

Mėgstate saugumo jausmą, tačiau jo vis nėra. Viską darote savo tempu, tačiau jis yra per lėtas, todėl sunkiai ir skausmingai išgyvenate nesėkmes. Sausio viduryje laukia kelionė ir nauji potyriai, tačiau būkite atsargūs: tai ką darote ar sakote turės stiprią įtaką aplinkiniams.

Karjeros srityje laukiamas pagerėjimas, galite sulaukti premijos ar paaukštinimo. Tačiau venkite konfliktų - tai sukels didelį viršininko nusivylimą.

Sausio pabaigoje namuose gali būti karšta - kils konfliktai dėl to, kad nesilaikote nusistovėjusios tvarkos ar norite ją keisti. Santykiai su antrąja puse taip pat gali subjurti, todėl nepamirškite, kad geriausias sprendimas - nuoširdus pokalbis.

Palankios dienos: 11, 17, 22, 25, 26

Nepalankios dienos: 6, 8.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Darbo ir pramogų - toks buvo jūsų šūkis. Tačiau sausį teks ypatingą dėmesį skirti taupymui ir finansams, planavimui. Sustiprinkite pasitikėjimą savimi, nes sausį laukia galimybė pakeisti darbo poziciją, o tokia pasitaikys tik keletą kartų per 2013-uosius metus.

Mėnesio pradžioje gausite motyvacijos praplėsti žinių lauką. Dalyvaukite mokymuose ar seminare. Ką išmoksite, ant pečių tikrai nenešiosite ir tai atsipirks kitais 2013-ųjų mėnesiais.

Pirmąją savaitę jūsų prioritetas - santykiai. Veneros įtaka žada romantišką nuotykį, todėl pamaloninkite antrąją pusę vakariene žvakių šviesoje ar rožėmis.  Sausio pradžioje turėsite netikėtų išlaidų, su kuriomis bus sunku susitaikyti, tačiau bus tarsi likimo dovana, kuri padės prisiminti, kad reikia branginti tai, ką turite ir viską planuoti iš anksto, net ir pinigus.
Palankios dienos: 8, 26

Nepalankios dienos: 12, 17, 29.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Yra tiek daug gerų dalykų, kurie laukia Jūsų 2013 metais. Turite gerų draugų ir romantinį ryšį, jus myli vaikai. Jūsų karjera ir žmonės, kurie yra arti kantrybei bus iššūkis, tačiau viskas išsispręs į gera. Sausį laukia galimybė žengti didelį žingsnį į priekį, tik nepraleiskite jos.

Jupiteris - jūsų sėkmės planeta lydės visą sausį, todėl jausitės taip, tarsti turėtumėte angelą sargą. Vis dėlto nuo aplinkinių keliamo erzelio šis angeliukas neapsaugos, todėl su tuo tiesiog teks susitaikyti. Laisvalaikį praleiskite ramiai, pabūkite su savo šunimi, jei tokį turite arba rinkitės knygą.

Sausio pirmoji savaitė paženklinta Veneros įtakos, tad galima tikėtis išaugusio populiarumo tarp bendradarbių. Tai puikus metas surengti vakarėlį su draugais, geriau susipažinti su mažiau pažįstamais. Santykiai sausio viduryje bus rimta tema, kils neaiškumų, tačiau nebijokite prašyti paaiškinimų.

Piniginė sausio mėnesį pastorės. Tai yra labai gerai, nes turėsite keletą neplanuotų išlaidų. Tikėtina, kad tai bus netikėtai pasitaikiusi atostogų galimybė. Išmėginkite loterijas - laimingas skaičius taip pat gali atnešti turto.

Palankios dienos: 11, 4, 6, 10, 17.

Nepalankios dienos: 1, 7, 21.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Apsuptas nuolat besikeičiančių draugų ir pažįstamų rato jūs patirsite naujų nuotykių ir aplankysite naujas vietas. Visą mėnesį mėgausitės netikėtais susibūrimais ir gyvais pokalbiais, diskusijomis. Atrasite bendraminčių, todėl jūsų draugų ratas, tikėtina, dar labiau prasiplės. Būkite atviras žmonėms, tačiau šalinkitės tų, kurie tempia žemyn, nėra nuoširdūs.

Jupiterio įtaka privers susimąstyti apie gyvenimą ir pažvelgti į savo vidų. Pagalvokite, ar tikrai esate tuo, ko norite būti, įvertinkite savo siekius. Dėmesio pareikalaus ir buitiniai bei šeimos reikalai, o atsakomybė duos peno apmąstymams.

Socialinis gyvenimas bus aktyvus iki pat naujųjų, todėl į darbą grįžti nesinorės. Pabaigoje mėnesio laukia iššūkiai: kažkas stipriai paprieštaraus jūsų nuomonei ir tai sukels įtampą. Taip pat venkite sudėtingų, pasimetusių žmonių, nes savo pasimetimu jie į stresą bei pergyvenimus gali įtraukti ir jus.

Šeimyniniuose santykiuose galimi konfliktai, susirėmimai. Jei galvojate apie skyrybas advokato pagalbos patartina ieškoti pirmoje mėnesio pusėje.

Palankios dienos: 7, 26, 16, 11.

Nepalankios dienos: 6, 17, 18.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Jūsų aplinkoje yra žmonių, kuriuos pažįstate labai gerai. Jums nepatinka susitikimai ir sveikinimai, tačiau turite tai iškęsti. Išmėginkite pramogas tokiuose susitikimuose, galite atrasti sau šį tą naujo. Nediskriminuokite meilės, nes galite praleisti puikią progą naujam romantiniam ryšiui užmegzti. Sutelkite dėmesį ir antrąją pusę rasite be rizikos, nors sausis žada ir santykių be įsipareigojimų galimybę.

Sausiui turite daug planų, tad nekantriai jo laukiate. Tai geriausias laikas susitelkti į karjerą ir laisvalaikį. Sausis leis tarsi apjungti visus interesus, nepaisant to, kad iš pirmo žvilgsnio jie tarpusavyje ir nedera. Nevenkite bendravimo - kiekvienas asmuo leis jums patirti ar sužinoti kažką naujo, nepraleiskite šios puikios progos patobulėti.

Venera juda Šaulio žvaigždyno link, todėl antrąją sausio savaitę galite pasijusti vienišai, liūdnai. Tai gerai. Trumpas atokvėpis leis viską apsvarstyti ir nuspręsti, kuriais draugais dabar geriausiai pasikliauti. Tai taip pat geras laikas pagalvoti apie pavasarį: sodo, sodybos tvarkymą, planuoti apželdinimo darbus.

Sėkmė visą mėnesį lydės darbe, tačiau paskutiniąją savaitę prireiks ypatingo atidumo - sulėtinkite tempą ir viską darykite atidžiai, tikrinkite duomenis. Saugokite sveikatą, imkitės visų atsargumo priemonių, vartokite daugiau vitamino C. Jei jaučiate, kad puola prasta savijauta, įsitikinkite, kad gerai miegate: prieš einant gulti išvaikykite visas mintis ir laiką skirkite tik poilsiui.

Palankios dienos: 7, 11, 18, 20.

Nepalankios dienos: 6, 12, 25, 29, 30.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

2013-ieji, o ypač pirmoji sausio pusė žada meilę iš pirmo žvilgsnio. Jūs turite būti tikrai atsargūs, jeigu taip atsitiks: staigiai prasidėjusi meilė gali taip pat staigiai ir pasibaigti, todėl šį jausmą turite saugoti ir puoselėti. Taip pat galimas jausmų prieštaravimas, nes norėsis ir meilės, ir nepriklausomybės, tačiau galiausiai viską pavyks suderinti.

Sausis - palankus metas medicininiams tyrimams atlikti. Jei nesate tikri dėl sveikatos ar ankstesnių tyrimų, vertėtų sužinoti antrą nuomonę. Taip pat įvertinkite ir alternatyvius gydymo metodus, jums tai gali padėti pasijusti geriau. Esate jautrus žmogus, todėl vaistus rinkitės atsargiai, pirmenybę teikite tam, kas iš gamtos.

Sausį galimi konfliktai su kambariokais ar kartu gyvenančiais šeimos nariais. Sunku bus rasti bendrą kalbą su nauju mylimuoju. Antroje mėnesio pusėje viskas susitvarkys, grįš vidinė ramybė, pasitikėjimas savo jėgomis. Venkite profesionalų konsultacijų ir geriau pasikliaukite nuoširdžia vaikų nuomone. Jei ruošiatės kelionei, kelis kartus perskaičiuokite savo biudžetą, kad lėšų tikrai užtektų.

Palankios dienos: 2, 6, 16, 9

Nepalankios dienos: 4, 31.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Esate labai išrankus ir reiklus, tai labai pasijaus sausį. Jūsų draugai, buvę ar esami bendradarbiai ir bendraklasiai norės kažko savanoriškai imtis, tačiau jūsų įvertinimas atbaidys. Turite būti atsargesnis ir nepasakoti visiems apie savo meilės reikalus bei asmenines pažiūras. Antroji pusė taip pat kenčia nuo jūsų savininkiškumo, jei norite tikros romantikos ir meilės nuotykių reikėtų atviriau žiūrėti į santykius.

Su investicijomis sausį elkitės labai atsargiai. Nors viskas namuose atrodo puiku, tai gali būti klaidingas įspūdis. Viskas ką sužinosite ar išgirsite slapta pasiteisins. Nors turite daug ryžto ir potencialo, šį mėnesį reikėtų palaukti ir ramiai susitaikyti su neplanuotomis išlaidomis.

Santykiai klostysis gerai, tačiau antrojoje mėnesio pusėje partnerio akyse galite pamatyti nusivylimą. Tai ne jūsų kaltė: jį nuvylė kiti žmonės, todėl turite padėti jam susiprasti ir numalšinti pyktį.

Sausį seksis sutaupyti, todėl ieškokite pigesnių prekių ir jums pasiseks. Pavyks ne tik visiškai patenkinti savo poreikius, bet ir sutaupyti. Deja, mėnesio pabaigoje pajusite pervargimą ir išsekimą. Sunkus darbas visada duoda rezultatų, tačiau nereikia pamiršti ir poilsio, skirkite laiko ir sau.

Palankios dienos: 4, 15, 24.

Nepalankios dienos: 12, 29, 30.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Norėsis kuo daugiau laiko praleisti arčiau namų. Tačiau antroji sausio pusė pasižymės padidėjusiu darbo krūviu ir tai suardys jūsų planus. Išmokite vertinti kartu praleistas akimirkas, prisiminimus, daugiau laiko skirkite vaikams. Finansai, sveikata ir aktyvus socialinis gyvenimas - čia jus visą sausį lydės sėkmė.

Gali padidėti jūsų pajamos, tačiau skolinkitės labai atsargiai ir tik tada, kai nėra kitos galimybės. Investavimas - gera veikla, kuri padeda uždirbti, tam palankūs visi 2013-ieji metai. Pinigai tekės tarsi iš čiaupo, tačiau turėsite ir didelį polinkį išlaidauti: prireiks įvairių namų apyvokos daiktų ir kitų neplanuotų pirkinių.

Galimi nesusipratimai su šeima, todėl savo idėjas detaliai paaiškinkite ir pristatykite prieš realizuodami. Sutarti su antrąja puse bus daug lengviau jei parodysite dėmesio: nueikite vakarienės, padovanokite malonią smulkmeną, negailėkite komplimentų ir pagyrimų.

Pirmoji sausio pusė bus nulemta Veneros įtakos, o tai jums suteiks papildomo žavesio ir charizmos. Žmonės linkę jumis pasitikėti, todėl dabar galite juos tiesiog apvynioti aplink pirštą. Vis dėlto, jei linkėsite kitiems blogo, tai gali atsisukti prieš jus.

Palankios dienos: 5, 7, 8, 9, 13, 21.

Nepalankios dienos: 4, 6, 10, 28, 31.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Dauguma jūsų nepažįsta ir mato tik ambicingą Ožiaragį, kuris yra verslo žmogus ir socialinį ryšį palaiko tik vardan to. Tačiau jūs turite ir įdomiąją gyvenimo pusę, tik nebijokite jos parodyti. Esate jausminga ir aistringa asmenybė.

Nuosekliai planuojate kiekvieną savo žingsnį ir tai pagaliau duos gerų rezultatų karjeros srityje, tačiau sausis ir taip sėkmingas mėnuo, todėl galite ir atsipalaiduoti. Pasikliaukite savo sėkme, ji tiesiog ateina - sėkmės neprisišauksite nei darbu, nei planavimu.

Urano įtaka žada asmeninius pokyčius, susijusius su šeima. Venkite skubotų sprendimų. Pasistenkite daugiau bendrauti su broliais ir seserimis - tai padės rasti atsakymą į klausimą, kuris jau seniai neduoda ramybės. Venkite nesutarimų ir incidentų su šeimos nariais.

Palankios dienos: 1, 2, 7, 15.

Nepalankios dienos: 4, 6, 10, 17.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Vandenis turi daug galimybių žaisti ir laimėti. Sausis tam itin palankus. Tačiau viskam laiko gali pritrūkti, tad geriausia bus, jei nusistatysite prioritetus. Gali pasisekti atrasti giminingą sielą, su kuria galėsite pasidalinti ne tik mintimis, bet ir užgriuvusiais rūpesčiais visus 2013-uosius metus. Išlaikykite atvirą protą ir atsargiai investuokite - ateinantys metai gali būti finansiškai sėkmingi, tačiau tai priklausys nuo to, kaip elgsitės.

Sausis geras mėnuo pradėti kažką naujo. Jei nežinote, ką rinktis - pasikonsultuokite su aplinkiniais, diskusijose gimsta geriausios mintys. Darbe būkite labai atidūs, nepasikliaukite visais iš eilės: dar nežinia, kas yra draugai, o kas šnipai.

Nuo įtampos pailsėti padės atostogos. Išmokite atsipalaiduoti ir joms užteks keleto dienų. Pabūkite su draugais ir šeima. Jie nori trupučio jūsų dėmesio, padėkite spręsti kasdienes problemas - tai gali būti labai malonu, o be to suteiks jums pasitikėjimo savo jėgomis.

Palankios dienos: 11, 18.

Nepalankios dienos: 4, 21, 24, 31.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Menesio pradžia - geras laikas atrasti save, pasimokiti, apmąstyti savo poelgius ir išgirsti savo vidinį vaiką. Tai laikas kai galima suderinti savo karjerą ir šeimos reikalus. Finansai bus sritis, kuris reikalaus daug dėmesio, jei norite išvengti problemų - dėmesio tikrai negailėkite.

Jei norite atlikti būsto pagerinimą, sausis tam tinkamas laikas. Būkite atsargus - į duris beldžiasi šaltis, todėl pasirūpinkite ir namų apšildymu. Net ir nedideli pasikeitimais namuose suteiks jaukumo ir komforto įspūdį. Namai - jūsų tvirtovė, tad jausmas bus tikrai geras.

Sausis puikus metas pakeisti savo išvaizdą. Tai gali būti apranga ar makiažas, tačiau galite imtis ir ilgalaikių tikslų - pradėti sprotuoti, laikytis dietos. Jautriai reaguojate į aplinkinių pastabas, tačiau prisiminkite, kad tai kas nenužudo - tik sustiprina.

Mėnesio pabaigoje galima didelė įtampa darbe, tad metas iš anksto pamąstyti apie naujus projektus ar kitą veiklos sritį.

Palankios dienos: 1, 2, 15.

Nepalankios dienos: 25, 30.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Naujienos iš interneto

traffix.lt
Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.