Horoskopas sausio mėnesiui(0)

 

Bendroji prognozė

Šaltinis: www.anonsas.lt
Daugiau: būrimas taro kortomismetų horoskopai

Avinas (03.21 – 04.20)

Sausis Avino ženklo atstovams žada kūrybingumą ir romantišką nuotaiką, kuri veiks kaip varomoji jėga, uždegs naujiems tikslams ir motyvuos veikti. Tarsi prabusite iš žiemos miego ir būsite pasiruošę veiklai bei iššūkiams. Į gyvenimo rutiną ateis noras varžytis ir rungtyniauti.

Aktyviai dalyvausite socialiniame gyvenime, plėsite draugų ratą, o galbūt kažkuri draugystė peraugs ir į romantinį ryšį. Bendravimas su kitais padės susivokti, atrasti pozityvius dalykus gyvenime. Vis dėlto vakarėlių siautuliui pasiduoti nereikėtų, nes gali kilti nepasitikėjimas jūsų atsakingumu arba finansinės problemos.

Žvaigždės rodo, kad dabar palankus metas keisti veiklos sritį, susirasti pomėgį. Visą mėnesį Avinai jausis sėdintys savose rogėse, tad viskas klosis kaip per sviestą.

Palankios dienos: 2, 7, 8, 9, 16, 22, 27.
Nepalankios dienos: 5, 11, 12, 18, 29.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jaučių gyvenimas suksis aplink artimuosius, šeimą ir namus. Laukia šiltas ir jausmingas laikotarpis, kuris padės įvertinti tai, ką turite. Nebijokite prisiimti atsakomybės ir padėti - visa tai sugrįš atgal su kaupu.

Mėnesio viduryje tikėtinas pagyvėjimas ar pokyčiai karjeros srityje. Tai gali būti paaukštinimas arba tiesiog algos pakėlimas. Turite visas galimybes parodyti savo potencialą, tačiau neskubate jomis pasinaudoti - jei lauksite ilgiau, galite prarasti šią palankią poziciją.

Metų virsmas padės susivokti ir permąstyti savo vertybes, tad sausį pagaliau išdrįsite imtis aktyvių veiksmų, kad pakeistumėte savo gyvenimą į tokį, kokio visada troškote.

Palankios dienos: 1, 2, 5, 8, 12, 18, 29, 30.
Nepalankios dienos: 7, 10, 16, 22.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Likimas Dvyniams pavydėtinai šypsosis, o visas mėnuo bus tarsi ideali ramybės ir harmonijos oazė. Visus tikslus padės pasiekti iškalba, tad skirkite laiko šio gebėjimo tobulinimui.

Kai kurie Dvyniai jaus nenumaldomą trauką menui, o kiti, priešingai, patys taps tikrais menininkais gyvenime. Dvilypumas pasireikš ir kitose gyvenimo srityje: vieni Dvyniai bus aistringi meilužiai ir meilės nuotykių ieškotojai, o kiti - pasyvūs, pasinėrę į darbinius reikalus.

Sausį puikiai seksis tvarkyti finansinius reikalus, uždirbti ir leisti pinigus. Dirbantys savarankiškai turėtų būtų apdairesni - už jų nugarų konkurentai rezga intrigas, kurios gali turėti skaudžių pasekmių.

Palankios dienos: 1, 3, 8, 10, 12, 19, 24, 27.
Nepalankios dienos: 5, 9, 13, 20, 30, 31.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Žvaigždės žada, kad sėkmė sausį lydės jus visose srityse. Jausite saugumo, užtikrintumo jausmą, tad norėsis naujų iššūkių ir nuotykių. Veneros įtaka leis sustiprinti romantinį ryšį, pasiekti abipusį supratingumą.

Mėnesio viduryje teks akis į akį susidurti su svarbiais sprendimais, tačiau visas problemas nesunkiai įveiksite padedami šeimos ir artimųjų. Galite užsiršti ir paskęsti apmąstymuose, tačiau aplinkybės klostysis taip, kad net ir būdami pasyviame vaidmenyje dabar nuveiksite itin daug. Apskritai, dabar tarsi pradėsite naują gyvenimą, kupiną džiaugsmo ir naujų galimybių. Svarbu nepraleisti progos ir jomis pasinaudoti.

Palankios dienos: 1, 2, 5, 7, 10, 12, 19, 21, 29.
Nepalankios dienos: 4, 9, 18, 22, 25, 27.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Pagrindiniu prioritetu bus darbinė veikla, idėjų įgyvendinimas. Visais būdais sieksite savirealizacijos, norėsite ne tik konkuruoti, bet ir sieksite triuškinančios pergalės, kad įrodytumėte savo teisybę.

Nors stengsitės būti pragmatiškais, galima idealų griūtis, kuri privers susimąstyti. Daug laiko investuosite į naujų santykių kūrimą ir, jei veiksite nuoširdžiai, visos šios investicijos tikrai atsipirks. Mėnesio pabaigoje galimi emociniai svyravimai, kurių nereikėtų parodyti aplinkiniams. Kad ir kaip norėtųsi pasididžiuoti savo pasiekimais, dabar geriau pasidžiaukite vienumoje - priešingu atveju galimi nenaudingi konfliktai.

Palankios dienos: 4, 5, 16, 20, 22, 29, 30.
Nepalankios dienos: 2, 8, 10, 15, 17, 21, 31.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Laukia daug bendravimo su įvairiais žmonėmis. Sieksite susikurti naują įvaizdį, pakeisti žmonių nuomonę apie jus. Jūsų pastangos, tikėtina, greitai duos rezultatų, tačiau kur kas sunkiau bus ne jų pasiekti, o juos išlaikyti. Prireiks prisiimti ir tarpininko vaidmenį, kuris pareikalaus daug energijos ir įžvalgos.

Palankiai klostysis asmeniniai santykiai: geras metas kurti šeimą ar planuoti jos pagausėjimą. Teigiamas požiūris į supančią aplinką padės susikurti saugumo ir užtikrintumo dėl ateities jausmą. Viskas atrodys tiesiog tobula, bet šį įvaizdį gali apsunkinti piniginiai reikalai - finansinės padėties pagerėjimo dar teks palaukti.

Palankios dienos: 1, 2, 8, 9, 18, 24, 27.
Nepalankios dienos: 5, 7, 10, 16, 22, 25, 30.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Laukia svarbūs sprendimai, nuo kurių priklauso artima ateitis. Likimas tarsi pokštaudamas mėtys jums įvairias progas ir tik nuo jūsų pasirinkimo priklausys ar išdrįsite jomis pasinaudoti.

Puikiai seksis darbe, ypač tiems, kurie neseniai pakeitė veiklos sritį ar tik pradėjo karjerą. Galimas ir finansinės padėties pagerėjimas, bet jo tikriausiai nepajusite, nes papildomų išlaidų prireiks namuose.

Skirkite daugiau dėmesio informacijai ir jos įsisavinimui. Gimusieji po Svarstyklių ženklu bus gana išsiblaškę, bet painiavos aplinka jums nedovanos - viską turite žinoti aiškiai ir tiksliai.

Palankios dienos: 1, 3, 8, 10, 19, 20, 24.
Nepalankios dienos: 5, 7, 9, 18, 22, 29.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Sausis bus itin aktyvus, tad tiesiog nersitės iš kailio. Norėsis veikti ir neliks laiko apmąstymams ar dvejonėms. Būsite užtikrinti savo teisumu ir tai padės įveikti bet kokias kliūtis.

Antroji mėnesio pusė žada naujus iššūkius darbinėje veikloje, įsiliejimą į naujo projekto įgyvendinimą. Tai gali pakoreguoti ankstesnius planus ir pakeisti gyvenimą netikėta linkme.

Sprendžiant svarbius klausimus, astrologai pataria atsigręžti į praeitį ir nebekartoti padarytų klaidų. Vienišiai spinduliuos žavesiu, tad vienišumo jausmas netruks pranykti. Tiesa, santykiuose iš anksto apgalvotos strategijos nepasiteisins, o lemiamą vaidmenį suvaidins auklėjimas ir tradicijos.

Palankios dienos: 1, 2, 9, 14, 19, 24, 27.
Nepalankios dienos: 5, 9, 13, 20, 30, 31.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Visas pastangas dėsite į naujų įspūdžių paieškas. Dėl to ignoruosite senus draugus ir pažįstamus, o naujose pažintyse įžiūrėsite naujas progas ir galimybes. Būsite išskirtinai praktiški ir susitelkę į tikslą, tad tikėtina, kad jį ir pasieksite.

Tiesa, aplinkiams jūsų situacija atrodys nesuvokiama ir nelogiška, todėl tikėkitės kritikos, ne palaikymo. Išspręsti šį nesusikalbėjimą padės tik jausmų atskleidimas ir atvirumas, kurio pastaruoju metu vengiate. Vis dėlto, kad ir ką bedarytumėte, lengvai palenksite aplinkinius į savo pusę, priversite elgtis taip, kaip naudinga jums.

Palankios dienos: 1, 5, 10, 16, 17, 25, 29.
Nepalankios dienos: 5, 11, 12, 18, 31.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jau mėnesio pradžioje pajusite įkvėpimą veikti, tad dvejones ir žioplinėjimą pakeis aiškūs ir tikslūs veiksmai, vedantys pagrindinio tikslo link. Dabar suvoksite patarlės "kaip pasiklosi, taip išsimiegosi" tikrąją prasmę - nors praėję metai ir nebuvo itin geri, visa tai, ką darėte, padės sulaukti pasisekimo šiais metais.

Santykiuose su aplinkiniais ir artimaisiais elkitės atsargiai - jūsų ritmas sausį niekaip nesutaps ir kai kiti dirbs jums norėsis ilsėtis ar atvirkščiai. Svarbiausia vengti konfliktų, nes jie pareikalaus daug energijos, o naudos tikrai neturės. Sausio pabaigoje sugrįšite į įprastą ritmą, tačiau prioritetu vis dar išliks verslas ar darbas, o asmeniniai santykiai liks antrame plane.

Palankios dienos: 2. 3, 7, 18, 21, 26, 30, 31.
Nepalankios dienos: 4, 8, 10, 15, 21, 29.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Vandeniams sausį teks gyventi tarsi tarp dviejų pasaulių: svajonių ir realybės, dangaus ir pragaro. Laukia sudėtingas laikotarpis, kuris pažadins vidinę stiprybę ir atneš permainų. Nebijokite atsiriboti nuo bendravimo ir pasinerti į savo sielos gelmes, apmąstymus. Tikėtina, kad vertybinės sistemos perkainojimas suteiks impulsą naujai veiklai, suteiks drąsos.

Mėnesio viduryje svabiausi įvykiai suksis aplink meilės reikalus: tai geras metas įsimylėti, susižadėti ar susituokti, planuoti šeimos pagausėjimą. Gali būti, kad dėl mylimo žmogaus teks aukotis, atsisakyti tam tikrų galimybių - šis sprendimas bus sunkus ir reikšmingas tolesnei įvykių tėkmei, tad neskubėkite jo priimti, būkite įsitikinę savo teisumu.

Palankios dienos: 1, 3, 7, 8, 10, 19, 20, 24.
Nepalankios dienos: 5, 12, 16, 22, 25, 30.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Praėjusiais metais įvykusius gyvenimo pokyčius sausį tiesiog pamiršite, tarsi ištrinsite ir nebesigręžiosite į praeitį. Nors vis dar būsite neramūs, paskendę apmąstymuose ir iki galo neapsisprendę, šis mėnuo tarsi sudėlios viską į savo vietas. Jausmų trūkumą kompensuosite bendravimu su draugais, naujais pomėgiais, ekstremaliu sportu.

Sėkmė lydės Žuvis ir finansų srityje: iki šiol kamavę piniginiai klausimai sausio pabaigoje tarsi savaime išsispręs. Visos aplinkybės susiklostys taip, kad iš aukos vaidmens pereisite į medžiotojo rolę.

Meilė, kurios taip ieškosite, apie ją nieko įdomaus negalima pasakyti. Velsitės į konfliktus dėl menkniekių ir daugeliu atveju bus geriau nepalaikyti santykių nei palaikyti juos tokius sudėtingus.

Palankios dienos: 1, 3, 8, 10, 12, 19, 24, 27.
Nepalankios dienos: 5, 9, 18, 26, 29, 30.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Naujienos iš interneto

traffix.lt
Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.