Horoskopas sausio mėnesiui

 

Bendroji prognozė

Šaltinis: www.anonsas.lt
Daugiau: būrimas taro kortomismetų horoskopai

Avinas (03.21 – 04.20)

Mėnesio ir metų pradžia pasitiks palankiu periodu tiems, kurie dirba intelektinį darbą, susijusį su rašymu, dokumentais. Neatgręžkite nugaros tobulėjimui, nes galimybė gali pasitaikyti visai nebloga. Nevenkite dėl jos paaukoti dalies laisvo laiko. Naujos žinios gali padėti į gyvenimą pažvelgti kitomis akimis.

Susidarykite tikslų planą, sąrašą, kurio detaliai laikykitės. Kartokite jį kaip abecėlę ir tada pavyks siekti to,kas užsibrėžta.

Dabar taip pat palankus metas rūpintis išvaizda, keisti stilių. Galite ryžtis laikytis dietos, mesti svorį ar tiesiog sureguliuoti mitybą. Rezultatai bus teigiami ir pasiekiami ne itin sunkiai.

Antroji mėnesio pusė bus paženklinta bendravimo ženklu: laukia daug susitikimų, diskusijų. Tikėtina, kad susigundysite galimybe stoti į politinę partiją ar verslo, interesų klubą.

Palankios dienos: 1, 2, 3, 5, 8, 19, 27.
Nepalankios dienos: 14, 16, 20.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jaučiams sausis bus tikra gūdi žiema. Kasdienybėje vyraus valgis, miegas, televizija, pasyvumas ir, žinoma, tinginystė. Aktyvesni bus nebent savaitgaliai, tačiau jei antroji pusė iniciatyvos neparodys, jie taip pat gali prabėgti namų aplinkoje. Galbūt tai ir nėra blogai - dabar metas, kai reikia kaupti jėgas, kurti planus, o laikas veikti ateis pavasarį.

Nors jusite savotišką vienatvės troškimą, kartais palaimingą ramybę sutrukdys giminės. Ypatingai tai tikėtina antroje mėnesio pusėje ar pabaigoje. Nebūsite tuo pernelyg patenkinti, tačiau daug ir nesiskųsite. Jūsų poziciją tiksliausiai galima bus pavadinti tiesiog apatija.

Jei nenorite laukti ir ruoštis pavasariui, pasyvų laiką išnaudokite mokymuisi, naujoms žinioms. TV pakeiskite į knygą, dokumentų analizę.

Palankios dienos: 1, 4, 7, 8, 10, 18, 22, 25, 31.
Nepalankios dienos: 2, 5, 12, 15.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Visą sausį Dvyniai spinduliuos gera nuotaika ir puikia intuicija, o idėjos tiesiog liesis per kraštus. Tiesa, daugelis jų tik idėjomis ir liks - nors mintys ir geros, apie įgyvendinimą tik tuščiažodžiausite. Nesijaudinkite, viskam ateis savas metas, o dabar dar reikėtų pasigilinti į teorinius dalykus, detaliau viską apmąstyti.

Seksis bendrauti su žmonėmis, kurti planus kartu. Tai nebūtinai turi būti verslo idėjos ar darbiniai projektai: galbūt planuosite atostogas, o gal su kaimynu tarsitės dėl naujos tvoros.

Laukia sėkmė ir piniginiuose reikaluose, tad loterijų ir lošimo namų geriau neapeiti - pasitikrinkite savo laimę. Visgi elgtis kvailai ir neapgalvotai nepatartina. Nepasverta rizika gali neigiamai atsiliepti ne tik čia, meilėje taip pat venkite eiti va bank, ypač kalbant apie prieškaištus dėl pavydo ar nepagrįstus įtarinėjimus.

Palankios dienos: 2, 4, 7, 8, 12, 18, 21, 26, 29.
Nepalankios dienos: 3, 9, 15, 28, 31.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Naudokitės asmeniniu žavesiu ir sukauptomis žiniomis - tai gali padėti net ir esant komplikuočiausiai situacijai palypėti karjeros laiptais. Jei atsidursite aukščiau, reikės daug bendrauti su žmonėmis, juos motyvuoti ir nukreipti teisinga linkme - šis darbinio gyvenimo etapas atneš sumaišties ir į asmeninę erdvę: gali būti, kad kankins nemiga, didelis užimtumas, įtampa. Visgi finansinė padės pasikeis neatpažįstamai ir į gerąją pusę. Pasitikėkite savimi ir nevenkite parodyti, ko esate verti - tai padės pritraukti itin įtakingus asmenis, kurie padės daug uždirbti.

Nevenkite bendravimo su antrąja puse, būkite iki galo atviri ir kaip niekada vieningi. Tai užtikrins santykių rimtumą ir stabilumą ateityje.

Mąstykite pozityviai, net jei iki galo ir patys nesate tikri ar jūsų išsakytos mintys iki galo teisingos. Tikėkite kitais žmonėmis, ypač šeimos nariais ir artimaisiais.

Palankios dienos: 2, 5, 7, 9, 15, 17, 29, 30, 31.
Nepalankios dienos: 3, 8, 14, 20, 26.

 

Liūtas (07.23 – 08.23)

Jei yra daug vergų - vienas prižiūrėtojas juos engia. Daug darbininkų vargsta, o jų vadovas vienas lobsta. Kurioje pusėje norėtumėte būti jūs? Pavargti Liūtą bus sunku, tačiau kartais susimąstykite, ar tikrai teisingai elgetės su tais, kuriuos laikote esant žemesniais už save. Taip, pastangų, kad atsidurtumėte čia, kur šiandien esate, reikėjo įdėti daug, paaukoti nemažai laiko ir kt., bet tai buvo jūsų pasirinkimas. Jei kiti nusprendė tenkintis tuo, ką turi, dėl to juk nenusipelnė būti išnaudojami, žeminami ar smerkiami. Tai jų pasirinkimas ir jį taip pat turite gerbti.

Asmeniniame gyvenimo trokšite naujovių, netgi išbandymų. Jusite nuobodulį ir stengstitės desperatiškai iš jo vaduotis. Dė to gali nukentėti romantiniai santykiai, šeimyninis gyvenimas. Nesate idealus ir turite tai pripažinti bei susitaikyti. Jei tikrai norite puikaus laiko - stenkitės nesavanaudiškai suteikti laimės antrąjai pusei ir pamatysite, kaip teigiamos emocijos darant gera užlieja ir jus pačius.

Pasitikrinkite sveikatą ir pasirūpinkite savo kūnu dabar, laukti nėra kada, nes artėja daug įtemptesnis ir sudėtingesnis periodas. Dabartinė nuobodybė ir ramuma - tarsi tyla prieš audrą. Laimi tie, kurie jai ruošiasi iš anksto.

Palankios dienos: 3, 8, 10, 17, 18, 19, 27, 28.
Nepalankios dienos: 1, 4, 15, 16, 23, 26.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Gimusiųjų po Mergelės ženklu laukia harmoningas ir svajingas metas. Būsite meilūs, malonūs, mąstysite ne tik apie save, bet daug dėmesio skirsite ir kitų gerovei. Neigiamų jausmų tarsi neliks, nes seniai laikyta neapykanta ir nepasitenkimas išgaruos kaip dūmas.

Gyvenime daug kas priklausys nuo minčių, kaip galvosite, taip viskas ir klostysis. Tai proga tarsi užkoduoti savo likimą. Didieji laimėjimai dar laukia ateityje, tačiau gerą dirvą jiems paruošti galite jau ir dabar.

Mėnesio pabaigoje būkite budrūs, nes gali atsirasti žmonių, kurie mėgins jūsų gerumu pasinaudoti nedoriems tikslams.

Palankios dienos: 10, 11, 17, 18, 25, 26.
Nepalankios dienos: 4, 5, 13, 22, 23.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Saugokite savo idealus, branginkite akimirkas ir jausmus, kurie užgimsta leidžiant laiką su mielais žmonėmis, klausant mėgstamos dainos, žiūrint įdomų filmą. Svajokite didingai ir stenkitės savo svajas paversti realybe. Naujais metais gyvenkite geresni ir nuoširdesni.

Jūsų žodžiai tikrai neliks neišgirsti, todėl juos rinkite atsargiai. Aplinkiniai taip pat netyčiomis gali leptelėti nemalonių frazių, ypač apie jūsų gyvenimo finansinę pusę. Ar į tai verta kreipti dėmesį, spręskite patys. Visgi jei nuspręsite, kad kiti galvoja teisingai pykti neverta - tiesiog pasinaudokite patarimu.

Palankios dienos: 1, 8, 9, 17, 18, 19, 27, 28, 30, 31.
Nepalankios dienos: 3, 4, 15, 16, 23, 24.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Darbo aplinkoje reikėtų gerinti santykius, ypač jei esate darbdavys ar vadovaujantis darbuotojas.

Santykiai meilės fronte klostysis labai sėkmingai, pajusite priešingos lyties dėmesį. Galimi trumpalaikiai romanai, meilės nuotykiai. Būkite atsargūs, jei nesate vieniši, turite kam įsipareigoti. Saugokitės provokacijų, nes ateityje jos gali iškilti dienos švieson.

Turite sukaupę nemažai pagiežingų, niekinančių minčių. Tai jus tarsi iš vidaus žlugdo, todėl geriau visa tai pamiršti ir tapti pozityvesniu. Pasikeitęs mąstymas, požiūris pajudins ledus ir asmeniniame gyvenime, kuriame pokyčiai dabar tiesiog būtini.

Palankios dienos: 2, 5, 8, 9, 11, 16, 21, 22, 28.
Nepalankios dienos: 4, 10, 14.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šį mėnesį reikės susitvarkyti su savo vidumi ir, panašu, to imsitės itin uoliai. Analizuosite savo esybę, sielą, potyrius ir jausmus, ugdysite sąmoningumą. Stengsitės paveikti ir saviitaiga, tačiau be didelio atkaklumo rezultatus pasiekti bus sunku.

Antroje sausio pusėje būsite nusiteikę gana romantiškai. Bendravimas ir išėjimas į viešumą teiks didelį malonumą. Norėsis flirtuoti, svajoti, galbūt netgi ieškoti nuotykių.

Taip pat sausio galas itin palankus finansiniams reikalams planuoti. Jūsų padėtis dabar nėra tokia gera, kaip galėtų būti, tad išlaidų ir pajamų skaičiavimas gali padėti subalansuoti asmeninį biudžetą. Nesielkite savanaudiškai ir pasidalinkite išlaidas su tais, kuriems esate įsipareigoję.

Palankios dienos: 3, 4, 7, 11, 18, 22, 25, 29.
Nepalankios dienos: 6, 13, 14, 28, 30.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Sausį Ožiaragiai bus kaip niekada dvilypiai. Rodos, ant vieno jūsų peties nutūps angelas, o nuo kito velnias šnibždės blogas pagundas. Kuri pusė laimės - paaiškės tik apie mėnesio vidurį, o kartu su tuo ateis ir ankstesnių darbų padariniai.

Norėsis maištauti prieš visus ir viską: blogos aplinkybės, nepatikimi žmonės ir galiausiai net jūs patys. Paskutinis spėjimas ir bus teisingas, nes viskas kaip ir būtų gerai, tik jūsų reakcija nebus itin adekvati. Venkite būti pernelyg emocingi ir jausmingi, neteisinkite savo silpnybių - geriau jas versti stiprybėmis.

Palankios dienos: 1, 5, 8, 19, 21, 22, 26, 30.
Nepalankios dienos: 2, 15, 16, 18, 20.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Gimusieji po Vandenio ženklu dabar bus ar bent jau atrodys arogantiški ir trokštantys dėmesio. Verkšlensite dėl niekų, iš pavydo kitiems keiksite savo likimą, bet taip nieko pakeisti nepavyks. Jei trokštate pokyčių - keiskite požiūrį ir mąstymą.

Iki pat sausio galo nesvetimas bus ir egoizmas. Nors iš pirmojo žvilgsnio tai gali pasirodyti teisinga, vėliau suprasite savo klaidas. Geriau užbėkite tam už akių - juk gerumas visada atsiperka.

Tvardykite emocijas ir agresiją, ypač jei nesutarimai ar konfliktai kils dėl asmeninių santykių poroje ar šeimoje. Į viską reaguokite šaltai ir logiškai, net jei kai kurie dalykai ir sukels skausmo. Jei tikrai branginate sau artimus žmones, teks išmokti atleisti.

Palankios dienos: 4, 5, 8, 9, 15, 29, 30, 31.
Nepalankios dienos: 1, 2, 6, 19, 25.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jei paskutiniu metu gyvenote palyginti gerai, tai tęsis ir sausį. Visgi pamažėle ramuma ir saugumas, užtikrintumas ims kelti nuobodulį. Jau mėnesio viduryje imsite ieškoti iššūkių, nuotykių ir naujovių. Dabar nepatariame imtis labai ambicingų ar rizikingų projektų, nes pradėti sausį jie bus pasmerkti žlugti.

Mintys klaidžios toli, todėl kasdieninėje veikloje susikoncentruoti bus gana sunku. Jei norite tai pakeisti - turėtumėte atrasti vidinės motyvacijos. Pagalvokite: juk ne visiems pavyko pasiekti tai, ką jums. Turite išmokti branginti tai, ką turite.

Nors kils daug pagundų išlaidauti ir paploninti piniginę, geriau ploninkite pilvą. Paskutiniuoju metu savo išvaizdą kiek apleidote, todėl reikėtų pasirūpinti ir ja, o kartu ir sveikata. Juolab, kad mėnesio galas žada turiningų pažinčių su naujais žmonėmis.

Palankios dienos: 1,3, 7, 5, 6, 9, 12, 20, 26.
Nepalankios dienos: 5, 10, 11, 19.