Horoskopas spalio mėnesiui(0)

 

Bendroji prognozė

Šaltinis: www.anonsas.lt
Daugiau: būrimas taro kortomismetų horoskopai

Avinas (03.21 – 04.20)

Santykiai poroje ir šeimoje iškils į pirmąjį planą: norėsis ne tik meilės bei šilumos, bet ir dovanoti savo dėmesį kitiems, rūpintis artimaisiais. Spalio pradžia susijusi su namais, buvimo šalia mylimo žmogaus, aistra. Vis dėlto įvykių netrūks, nes namų aplinkoje būdami tikrais valdovais, darbe Avinai jausis priešingai, o tai apsunkins siekiamų tikslų įgyvendinimą.

Spaliui įpusėjus padvels nerūpestingumu ir romantika: norėsis ištrūkti į gamtą, pakeliauti ir tai realizuoti tikrai nebus sudėtinga. Atkreipkite dėmesį į įvairius gyvenime sutinkamus simbolius - jie gali pasufleruoti kankinančių klausimų sprendimą, net jei ir netikite tokiais dalykais. Mėnesio pabaiga leis lengviau atsikvėpti ir tiems, kuriuos kankina finansinės bėdos. Laukia didelis jėgų antplūdis, tad per keletą paskutinių spalio dienų nuveiksite išties daug.

Palankios dienos: 2, 15, 17, 29, 30, 31.
Nepalankios dienos:  7, 10, 14, 22.

Jautis (04.21 – 05.21)

Pastaruoju metu kankinusiems nesibaigiantys apmąstymams atėjo galas - spalį galiausiai pradėsite veikti. Teks daug bendrauti, derėtis, tartis ir jums tai turėtų puikiai sektis. Vis dėlto nebūkite pernelyg rimti ir nepamirškite juoko bei pramogų. Profesijos srityje ar darbinėje veikloje gali pasireikšti sentimentai, o ir antroji pusė neleis nuobodžiauti - galimi konfliktai. Diplomatiškumas ir kantrybė bus tiesiog būtini.

Norėsis dirbti daug ir stengtis iš paskutiniųjų, tačiau gali pasitaikyti dienų, kai viskas tiesiog kris iš rankų. Tokiu atveju geriau atsikvėpti ir pailsėti, o savirealizacijos rasite i namų aplinkoje. Spalio pabaigoje pasirūpinkite sveikata, atlikite būtinus periodinius patikrinimus, apsilankykite pas dantistą.

Palankios dienos: 3, 5, 17, 20, 27.
Nepalankios dienos: 8, 10, 21. 30.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Spalį jūsų gyvenime karaliaus meilė, tad net ir užkietėję viengungiai gali susirasti antrąsias puses visam gyvenimui. Netrūks ir aistros bei geismo, bet būkite atsargūs: stipriai trauksite priešingą lytį, tad galite sukelti pavydą, kuris neigiamai paveiks ar net sugriaus ilgai puoselėjamus santykius poroje.

Mėnesio pabaigoje jausitės emociškai pažeidžiami ir jautrūs, prie to prisidės ir padidėjęs darbo krūvis. Visa tai nulems nemokėjimas priimti sprendimų ir pasidavimas likimui. Pasimokykite iš savo klaidų, juk tik patys esame savo laimės kalviai!

Norėsis įvairiausių daiktų ir pramogų, tačiau pinigų išleisti nenorėsite. Pagalvokite, ar taupyti taip stipriai šiuo metu tikrai verta? Juk pinigai ateina ir išeina, o geri pojūčiai ir atsiminimai lieka ilgam. Nepraraskite optimizmo!

Palankios dienos: 1, 3, 5, 21, 26, 27.
Nepalankios dienos: 18, 22, 24, 31.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Jūsų sentimentalus gyvenimas spalį taps kiek sudėtingesnis. Sugrįš sena meilė, bet pasiduoti jausmams trukdys jūsų nepasitikėjimas ir dvejonės, o nesibaigiantys apmąstymai sukels didžiulę įtampą. Atsakymą padiktuos pats likimas ir jei jūsų jausmai nuoširdūs viskas stos į savo vietas.

Darbinėje veikloje spalį galėsite atsipalaiduoti. Nors laukia nemaži pokyčiai ir nauji projektai viskas klostysis lengvai ir būtent taip, kaip norite. Turėsite poreikį išlaidauti, tačiau norų įgyvendinimas padės susirasti ir papildomų pajamų šaltinį. Spinduliuosite energija ir gera nuotaika, trykšite optimizmu ir tai suteiks begalinio pasitikėjimo savo jėgomis. Tačiau kraštutinumų turėtumėte pasisaugoti ir visas spalis bus tiesiog puikus!

Palankios dienos: 2, 4, 5, 7, 10, 18, 21, 22, 29.
Nepalankios dienos: 17, 20, 27.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Atsivers naujos galimybės. Aistringai sieksite savo tikslų, nestokosite entuziazmo ir idėjų. Susidariusias situacijas išspręsti palankiai padės bendravimas su žmonėmis ir bendradarbiavimas (ypač darbo srityje).

Atrodo, kad spalį nuolat atsidursite tinkamoje vietoje ir tinkamu metu, tad sudarysite aplinkiniams itin gerą įspūdį. Venkite pasiduoti impulsyviems, skubotiems ir neapgalvotiems sprendimams, nes jie ilgam gali įpainioti jus keblias situacijas ir tam tikra prasme suvaržyti laisvę. Pasirūpinkite savo sveikata ir užsiimdami rizikinga veikla imkitės visų atsargumo priemonių, keliaujant nepamirškite pasiimti vaistinėlės.

Palankios dienos: 9, 11, 16, 29, 31.
Nepalankios dienos: 6, 14, 19, 20, 24.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Mėnesio pradžioje laukia šiokie tokie nuotykiai: tai gali būti netikėtas romanas ar laimėjimas loterijoje, bet visa tai padarys gyvenimą įdomesniu gerąja prasme. Nemalonumų gali kilti dėl jūsų polinkio į lengvabūdiškumą, tad prieš ką nors darant pamąstykite.

Spalio viduryje padaugės darbo ir tai bus tikras iššūkis intelektui, kurį įveikus laukia puikus prizas: premija, paaukštinimas ar panašiai. Venkite vėlavimo, nes jis gali labai stipriai sujaukti planus. Nors namuose viskas klostysis puikiai, nejauskite kaltės ir leiskite sau atitrūkti nuo buities bei pailsėti. Pačiame mėnesio gale gali pavesti ryšio priemonės, tad būkite pasiruošę greitai ir efektyviai rasti sprendimą.

Palankios dienos: 4, 14, 17, 21, 22, 24.
Nepalankios dienos: 1, 11, 19, 28, 30, 31.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Pirmojoje mėnesio pusėje įsivyravusi atmosfera primins rugsėjį: sentimentai, emocijos ir energijos pokyčiai bus kone identiški.  Jausite stiprų socializacijos poreikį, tad spalio pradžia puikus metas atnaujinti bendravimą su vaikystės ar jaunystės draugais, susirasti naujų (bendramokslių, bendrarbių tarpe).

Tinginiauti spalį neteks, nes darbų laukia tikrai nemažai. Didelio intelektinio susikaupimo pareikalaus naujo projekto pradžia, o kad įtikintumėte oponentus teks pasitelkti viską, ką turite savo arsenale: žavesį, diplomatiškumą, greitą mąstymą ir įžvalgą. Finansinius sprendimus geriau atidėkite vėlesniam laikui, dabar tokiems sandoriams metas nėra labai palankus. Atidžiau žiūrėkite, ką valgote ar geriate, nes didelė apsinuodijimo tikimybė (ypač alkoholio vartojimo atveju).

Palankios dienos: 4, 8, 12, 18, 21.
Nepalankios dienos: 5, 6, 10, 27, 29, 30.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Ne tik jausitės, bet ir būsite tarsi geroji fėja: visur, kur eisite įsivyraus harmonija, suteiksite paguodą, paramą ir patarimus ne tik artimiesiems, bet ir nepažįstamiems žmonėms. Gyvenimą matysite pro rožinius akinius ir, atrodo, jis toks ir bus, išskyrus vieną neromantišką sritį - pinigus. Dėl jų gali kilti nemenki ginčai, nusivylimas. Pirmenybę teikite savo saugumui ir gerovei, o apie pinigus galvokite kaip apie kintantį dalyką: anksčiau ar vėliau jie pas jus tikrai sugrįš.

Didelė sėkmė lydės dirbančius intelektualinį darbą arba socialinėje srityje. Astrologai pataria nustatyti griežtas ribas tarp darbo ir poilsio, o laisvalaikiui skirti daugiau laiko. Praplėskite savo akiratį: skaitykite, išmokite šio to naujo!

Palankios dienos: 9, 11, 13, 16, 29, 31.
Nepalankios dienos: 2, 15, 17, 30.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Pagrindiniu prioritetu taps meilė ir santykių puoselėjimas. Manote, kad jei daugiau duosite, daugiau ir gausite, tačiau iš tikrųjų laimė aplanko tik tuos, kurie myli nuoširdžiai ir nesitiki atpildo už tai.

Antrojoje mėnesio pusėje lydės sėkmė ir santarvė namuose bei darbo kolektyve, pajusite stiprų bendruomeniškumo jausmą. Aktyviai sieksite pripažinimo ir įvertinimo, tačiau labiau vertėtų koncentruotis į patį procesą, o ne rezultatą - priešingu atveju gali komplikuotis finansiniai reikalai. Savijauta bus dviprasmiška: tuo pačiu metu norėsis ir aktyvios veiklos, ir ramaus poilsio. Jei kankina problemos, jų slėpti po dirbtine šypsena neverta, nes atviras pokalbis padės nesunkiai išspręsti susidariusią situaciją.

Palankios dienos: 4, 11, 17, 21, 24.
Nepalankios dienos: 2, 10, 28, 30.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Būsite atsipalaidavę ir mėgausitės gyvenimu. Nors iš pirmo žvilgsnio galite pasirodyti nerūpestingi, būtent poilsis dabar yra tai, ko jums iš tikrųjų reikia. Žvaigždės pranašauja pripažinimą ir galimybę didžiuotis savo nuveiktais darbais, o paramą ir palaikymą rasite namuose bei poros santykiuose.

Būdingą savarankiškumo jausmą trumpam užgniauškite ir leiskite pasireikšti kitiems. Juk kai kas rūpinasi ir padeda, viskas sekasi daug lengviau. Didelių permainų kasdieniame gyvenime tikėtis neverta, tačiau rutina taip pat nekamuos - atrasite gebėjimą džiaugtis mažomis smulkmenomis.

Palankios dienos: 5, 9, 17, 20, 27.
Nepalankios dienos: 7, 11, 22, 25, 29.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Iki pat spalio vidurio laukia aktyvus laikotarpis: nuolat lankysitės renginiuose, susitiksite su įdomiais žmonėmis, daug bendrausite, plėsite akiratį. Netrūks iniciatyvos, drąsos ir pasitikėjimo savimi, tačiau impulsyvių sprendimų patariama vengti. Ieškantieji meilės ją atras kelionėse ar su mokslais, studijomis susijusios srityse.

Profesinėje srityje įsivyraus stabilumas ir užtikrintumas, tad jausitės tarsi žuvis vandenyje. Šiek tiek sunkiau seksis su viešais pristatymais ir nuomonės reiškimu, bet jūsų entuziazmas padės įtikinti auditoriją, kad tikrai žinote, ką kalbate. Beje, kalbėkite aiškiai, nes spalį galite likti nesuprastas arba suprastas klaidingai. Venkite skolinimosi.

Palankios dienos: 6, 11, 21, 22, 24.
Nepalankios dienos: 3, 9, 12, 16, 29.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Atrodo, kad trūksta meilės, švelnumo ir jausmų antplūdžio. Gali būti, kad kaip tik spalį rasite naują susižavėjimo objektą arba atgaivinsite senus santykius. Vis dėlto daug labiau už meilės reikalus rūpės pramogos, kelionės, pomėgiai. Tikėtina, kad susidomėsite religiniais dalykais, filosofija, sutiksite naujų įdomių asmenybių.

Mėnesiui įpusėjus laukia nemažai streso, tačiau darbų efektyvumas taip pat bus didelis: suksitės greitai ir tiksliai, užduotis po užduoties artėsite užsibrėžto tikslo link. Ir visai nesvarbu ar tiesiog dirbate savo darbą, ar kuriate verslą - viskas seksis pavydėtinai gerai.

Palankios dienos: 3, 5, 7, 12, 18, 21, 29.
Nepalankios dienos: 8, 10, 23, 24, 27.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Naujienos iš interneto

traffix.lt
Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.